Opinie o Manitu Solar PL Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Manitu Solar PL Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Manitu Solar PL Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manitu Solar PL Sp. z o.o. w Warszawa

zdegustowana

Nie polecam.Jeszcze nigdy mój facet nie zarabiał tak mało przy wielkim ogromie pracy,który wkłada,wymaganiach,które są nie do spełnienia,dużych obietnicach,które tylko obietnicami pozostały..tak że drogie żony,partnerki itp..jeśli usłyszycie,że wasi faceci aplikują do tej firmy,to albo im to odradzajcie,albo przygotujcie się na drugi etat,tak jak ja zrobiłam,żyć za coś trzeba..a przy męskich zarobkach na poziomie ekspedientki w Biedronce to raczej jest trudne.

RMS

Dzień Dobry, Czytając opinie, które zostały zamieszczone na tej grupie, opiszę krótko jak wygląda praca w tej firmie z mojej perspektywy. Firma ManituSolar. Firma rozwija się bardzo szybko co za tym idzie pracy również jest dużo. Rotacja pracowników, o której jest tutaj wiele napisane, wynika z rozwoju firmy i zwiększania miejsc zatrudnienia. Dowodzi również temu fakt, że zostało zatrudnionych na nowe stanowiska 8 osób. W firmie panuję rodzinna atmosfera i jest to jeden z wyznaczników pracy. Każdy sobie pomaga i wspiera nawzajem w wykonywaniu obowiązków. Firma mocno stawia na ludzi wartościowych, chcących się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Jest to gratyfikowane dodatkowymi pakietami szkoleń, premiami, oraz awansem na wyższe stanowiska. Kadra, która kieruję tą firmą doskonale zna rynek OZE, oraz rynek pracownika. Pracę w tej firmie polecam osobom, które są ambitne nastawione na cel i chcą się rozwijać w branży OZE - jest to idealne miejsce dla takich osób. Moim zdaniem negatywne opinie, które szkalują tę firmę są niezasadne i z mojej perspektywy nie mają uzasadnienia w realnej pracy na dzień dzisiejszy. Pozdrawiam Wszystkich. Tomasz W.

@Piotr

Piotrze, jeszcze jedna uwaga do Twojej wypowiedzi. Mówisz, że człowiek " pluje jadem" a czy zastanowiłeś się dlaczego ludzie mają w sobie tyle " trudnych" uczuć po pracy w Manitu Solar? Rozmawiasz z każdym odchodzącym, więc wiesz jakie są powody i tak uderzając się w pierś jesteś w stanie przyznać, że powody wymienione przez komentujących są całkowicie nie prawdziwe?

Aaa

Hm, znowu szukają doradców techniczno - handlowych. A przynajmniej tak wnioskuję po postach tutaj, że kilka miesięcy wstecz też takie oferty były. Padły też tu słowa o płacy minimalnej... To może powiecie mi jakie zarobki są na tym stanowisku? Jeśli to ma znaczenie to interesuje mnie region woj. pomorskiego. Ze strony nie da się wywnioskować stawki niestety. Wynagrodzenie jest tylko prowizyjne? Dużo jest pracy biurowej z dokumentami czy to typowa praca w terenie?

N

Szef ostatnio chyba trochę zapomina o tej tradycji. Trochę szkoda bo był to naprawdę fajny zwyczaj ;). Z łezką w oku wspominam te kolejki do pokoju szefa aby przybić z nim piątkę.

Daję tej Firmie 5 gwiazdek, i nie dlatego, że przepracowałam tam prawie 5 lat, ale dlatego, że wyniosłam z pracy w tej Firmie wiele cennych doświadczeń. Polecam tę firmę wszystkim tym, którzy szukają pracy w jednej z najciekawszych branż jaką jest fotowoltaika.

Wspomnienie

już trochę czasu minęło od czasu kiedy odeszłaś to mogłaś zapomnieć jak to było. Faktycznie cenną nauką mogło być obserwowanie jak nie zarządzać pracownikami, przypomnij sobie brak komunikacji, ciągłe zmiany decyzji, walkę miedzy pracownikami a jedyne co mogłaś stamtąd wynieść to poczucie niedocenienia za Twój wkład pracy w rozwój firmy. Branża może i przyszłościowa ale nie oceniamy tutaj branży tylko co innego...

Celina Nowy wpis

W ogłoszeniu dla młodszego specjalisty w dziale finansowym jest napisane, że umożliwiają pracę stacjonarną oraz te hybrydową. Czy ten drugi wariant od samego początku jest możliwy czy jednak trzeba przez jakiś czas tylko z biura popracować?

Janusz Adamowicz Nowy wpis

Firmę określam przez pryzmat handlowca. Pracuję z Mateuszem Lato. Bardzo dobra współpraca. Nawet pod względem technicznym zaskoczył mnie kreatywnością. Ogólnie polecam OK.

Hanna Nowy wpis
@Janusz Adamowicz

To forum dla pracowników i kandydatów na pracowników, a nie klientów.

Graźka

Witam. czemu jest tak, że niektórzy Regionalni doradcy techniczno-handlowi mają wpisaną umowę o pracę a inni zlecenie lub B2B? przynajmniej takie różnice zauważam teraz w niektórych ofertach w sieci. forma umowy faktycznie jest zależna od regionu?

Hubert Nowy wpis
@Graźka

Może dział HR udzieli odpowiedzi?

Ola

Moje zatrudnienie ustało z końcem listopada 2023 więc opinia dotyczyć będzie okresu do tej daty. Moja opinia nie jest ani pozytywna ani negatywna. Zostałam zwolniona w związku z zamknięciem oddziału w Gdańsku. Nie spodobało mi się to, że firma naciskała na wypowiedzenie umowy za porozumieniem stron bez odprawy pieniężnej, jednak po upomnieniu się i rozmowach z HR zmieniono mi rodzaj wypowiedzenia na właściwy. Uciążliwe było zachowanie pracowników z działu handlowego, którzy obiecywali towar klientom mimo braków magazynowych, najczęściej klienci opłacali zamówienie a obowiązek przekazywania złych wiadomości o brakach spadał na dział wsparcia sprzedaży co skutkowało dużymi nieprzyjemnościami i stresem we współpracy z kontrahentami. Awans/podwyżka- w moim przypadku było to z asystentki na specjalistę więc tak, można liczyć na stopniowy awans i podwyżkę. Premie- byłam bardzo zadowolona z premii świątecznej oraz rocznej. Atmosfera w pracy- to zależy, nie mogę się wypowiedzieć w pełni ponieważ nie pracowałam w centrali ale dużo osób narzekało na atmosferę w biurze w Warszawie. Zawsze mogłam liczyć na pomoc przełożonej, kolegów/koleżanek z innych oddziałów/ działów oraz serdecznych i bardzo pomocnych kolegów z magazynu Warszawa, nigdy nie zostałam pozostawiona sama sobie bez pomocy. Firma przeważnie szła na rękę jeśli była potrzeba zwolnić się/ pracować zdalnie w wyjątkowych sytuacjach. Nie mogłam na to narzekać. Wraz z moim odejściem zmienił się dyrektor generalny więc wiele z powyższych mogło ulec zmianie. Jak w każdej firmie są wady i zalety.

Firma Manitu Solar PL Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Asystent / Asystentka projektanta - instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Zaczęliście temat awansów i teraz zastanawiam się na których stanowiskach są one mniej możliwe? myślę teraz o (usunięte przez administratora) regionalnego, niby piszą o rozwoju zawodowym w opisie ale to można rozumieć dwojako. Jest w ogóle gdzie przejść wyżej po dłuższym stażu?

Stanowiskowo z Doradcy się nie przejdzie ale czy można coś więcej zyskać dłużej pracując? Zastanawiam się czy prócz jasnych podwyżek można mieć jakieś inne przywileje lub dodatki?

Tu jest awanans po 7 latach harówki i dostaniesz 100 złotych podwyżki. I oczywiście kilka uścisków dłoni prezesa

Opisz proszę za co cenisz pracę w tej firmie, co wpływa na Twoje zadowolenie?

Młodsza Specjalistka w dziale finansowym po jakim czasie przechodzi na specjalistkę po prostu? Mam na mysli awans, no bo jednak nie można być cały czas juniorem, nie? Znalazłam ogłoszenie i chciałam się trochę zorientować w perspektywach.

awans

Raz się wydarzył (z magazynu do biura) ;)

workaholic

A cóż to za drugi awans się wydarzył? Można prosić o szczegóły.

@workaholic

Też z magazynu do biura, a dokładniej do logistyki.

zdegustowana

Józia

5 lat pracy tutaj? Tyle zadeklarowała teraz niedawno pewna pani. myślę o złożeniu CV na młodszego specjalistę ds. sprzedaży stacjonarnej. Nie piszą wprost o zarobkach ale wiecie chyba ile na początku proponują? Jest też opcja z językiem niemieckim, o ile więcej można zarabiać wtedy?

Wiesio
@Józia

Jeśli zastanawiasz się nad wynagrodzeniem, pomyśl z jakiego powodu są w tej firmie rekrutacje? Słabe wynagrodzenie / duże wymania, ewentualnie straszna atmosfera.

Misia
@Wiesio

Na to stanowisko jest jakaś większa konkurencja? Po przejrzeniu wpisów widzę, że nie tylko tej kandydatce zależy. zastanawiam się po prostu czy tutaj nawet trudno jest się dostać?

kandydatka

Zastanawiam się nad aplikacja na stanowisko Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka w dziale finansowym Czy współpracownicy bardzo rotują? Chciałabym związać się z przyszłym pracodawcą na kilka lat, czy w tej firmie jest to możliwe? Po komentarzach tutaj mam wątpliwości..

Młodsza Specjalistka w dziale finansowym ile tam zarobi tak na początek, z ciekawości? Ta od wsparcia sprzedaży. Wiem, że ogłoszenie wygasło, ale w sumie pokazuje, że 15 dni temu, to może da radę jeszcze się przyjąć? Poproszę o jakąś wskazówkę, co i jak aktualnie :D

Beti

Poczekaj, zapewne niedługo będą kolejne rekrutacje to może wtedy Ci się uda, jeśli tak bardzo Ci zależy :D

Wspomnienie

I mimo tamtych redukcji o których ktoś teraz niedawno napisał to szukają dalej ludzi? Teraz wypatrzyłam firmie i te komentarze, z ciekawości chciałam na oferty spojrzeć i szukają właśnie młodszego specjalisty do działu finansowego. Okazuje się ze wymagania nawet spełniam. Rozmowa jak na to stanowisko wygląda?

kandydat

hmm, na spotkaniu jest cała komisja jak na maturze. Wszystko fajnie, rozmowa w siedzibie firmy ( na marginesie dodam, że warto pojechać aby sprawdzić dokładnie lokalizację, bo komunikacyjnie to pozostawia trochę do życzenia), fajnie fajnie, ale jak na koniec udowadnia się człowiekowi, że nie zasługuje na oczekiwane przez niego wynagrodzenie... to już nie jest miło i fajnie. Dla mnie strata czasu.

kandydatka
@kandydat

A kto zasiada w tej komisji?

kandydat
@kandydatka

Komisja składa się z pani od hr-ów, managera zespołu i dziwnego pana, który bardzo nie wyraźnie mówił

Aaa

Taylor
@Aaa

Szukaja handlowców? Po co ? Do tych magazynów które właśnie zamykają?

@Taylor

O kurczę, a co się dzieje, że zamykają magazyny? Mają problemy z płynnością finansową? I c o z tymi pracownikami, którzy tam pracowali? Odeszli sami czy zostali zwolnieni? Nie było problemów z wypłacalnością?

x

Zamykają bo otwarcie ich było jedną wielką pomyłką, przynosiły tylko straty. A pracownicy zostali zwolnieni, w sumie z dnia na dzień, na pewno decyzja o zamknięciu zapadła dużo wcześniej, ale po co mówić pracownikom wcześniej, że za chwile nie będą mieli za co żyć. To jest cała kwintesencja tej firmy i podejście do pracownika. Najważniejsze, że góra ma się dobrze...

Mery
@x

To w takich sytuacjach żaden okres wypowiedzenia nie obowiązuje jednak? Jak tak przejrzałam posty to widziałam, że właśnie ktoś o niego pytał, to ile docelowo wynosil? Ludzie tu w okolicy maja w ogóle jakieś alternatywne opcje teraz? czyli wcześniej nikt nie odchodził?

@Mery

Mery, oczywiście że okres wypowiedzenia obowiązuje, jednak w tym przypadku chciano pracowników (usunięte przez administratora) i podsuwano i m porozumienia z datą rozwiązania, która podobała się zarządowi, pozbawiając ludzi należnych im odpraw. Po wielu "negocjacjach" udało im się je uzyskać ale jak to się mówi- niesmak pozostał. Poza tym po tych zwolnieniach grupowych, całą resztę załogi pozostawiono ze strachem że ich stanowiska pracy również są zagrożone.

Hanna
@RMS

Zawsze mnie interesuje ta rodzinna atmosfera w pracy. Takie relacje to wynik osobowości pracowników, czy też firma o to dba? I np. może sa jakieś spotkania firmowe i dla ich rodzin w celu integracji itd.? Jest coś takiego?

Pracownik firmy
@RMS

O czym Ty człowieku piszesz ? Chyba nie o firmie ManituSolar !! Owszem branża jest rozwojowa, ale nie ta spółka. Pisząc po kolei: 1) Sprzedaż w firmie rośnie, ale nie liczba pracowników. Cały czas jest zatrudnionych do 30 ludzi. Nowi przychodzą i odchodzą i dlatego zostało zatrudnionych 8 nowych osób. Ale weszli oni na miejsce starych, tych którzy już nie pracują. Proces pracy w firmie wygląda następująco: przychodzisz do pracy z myślą, że będziesz robił to co uzgodniłeś, po krótki czasie dorzucają Ci nowe obowiązki i dorzucają Ci je tak długo aż w końcu idziesz na długie zwolnienie. Międzyczasie szukasz nowej pracy aby odejść z tej pracy. 2) "Rodzinna atmosfera" - o tym wiele razy tu było pisane. Na rozmowie rekrutacyjnym słyszysz to stwierdzenie i jesteś zadowolony, że trafisz do takiej firmy. Ale po krótkim czasie gdy zaczynają dorzucać ci nowe zadania, a nikt nie chce ci pomóc dochodzisz do wniosku że też Cię okłamano. 3) "szkolenia,premia, awans" ? Gdzie to jest ? Struktura firmy jest spłaszczona jak kartka papieru. Tu jest szef, trzech "managerów", którzy nie mają wiele do powiedzenia, gdyż szef o wszystkim decyduje. Wszystko przechodzi przez "szefa. Nic nie może się odbyć bez zgody i wiedzy szefa. Tu nie ma gdzie awansować bo nie ma struktury poza szefem. 4) Pracę można polecić osobą, dla których jest to pierwsza praca bo każdy ambitny odejdzie po kilku miesiącach (dlatego w tym roku byłą rekrutacja na osiem stanowisk, bo osiem osób odeszło) i na koniec: Państwowa Inspekcja Pracy już miała swoją kontrolę w firmie

@Pracownik firmy

Dzień dobry, Widzę, że ma Pan/Pani wiele do powiedzenia, lecz anonimowo co tylko świadczy o wiarygodności jaką Pan/Pani reprezentuje. Powyższa opinia niestety nie ma uzasadnienia w praktyce, dlatego zastanawiam się dlaczego Pan/Pani tak szkaluję tę firmę i co jest powodem takiego jadu. Rozumiem, że szeroko pojęty hejt sprawia Panu/Pani wiele satysfakcji, dlatego proponuję skontaktować się z firmą ManituSolar i przedstawić problematykę jaką Pan/Pani spostrzega w merytoryczny sposób. Kończąc, również kultura wypowiedzi wymaga się podpisać pod swoją opinią. Tomasz W.

@Pracownik firmy

Propoponuje merytoryczna dyskusje, nie populistyczne opinie, zatem odniosę się kolejno: Ad1. Obecnie w firmie zatrudnionych jest ponad 40 osób i kolejne rekrutacje są w toku. Firma dalej się rozwija i za tym rozwojem podąża zatrudnienie. Nowe zadania sa, ale w ramach opisu stanowiska i pełnionych obowiązków: to nie jest praca przy linii produkcyjnej, gdzie wykonuje się ciągle te same, powtarzalne zadania. Ad 2. Codziennie rano każdy przybija sobie piątkę, każdy z kazdym jest na Ty, wiele osób spotyka się ze sobą w poza pracą. Relacje są luźne i pozytywne. To są fakty. Ad 3. W ostatnim czasie awansowal zarówno kolega z magazynu do biura, jak również koledzy i kolezanki w innym działach firmy. Perspektywy awansu są na każdym stanowisku. Wiele decyzji podejmują Managerowie, którzy mają sporo swobody. Dostęp do szkoleń jest swobodny i większość pracowników z tego korzysta. Ad 4. Swoje miejsce znajdzie zarowno młoda stazem osoba, jak również dswiadczony pracownik. Od 8 lat z kazdym rokiem firma ciągle się rozwija. Na koniec: anonimowo każdy czuje się mocny i może pisać co mu się podoba. Taki urok portali, jak ten. Ja biorą pod uwagę te opinie, za którymi stoją osoby, które faktycznie pracuja lub pracowały w Manitu i biorą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi podpisując się pod nimi przynajmniej prawdziwym imieniem.. Pozdrawiam. Piotr

@Piotr

Człowieku właśnie potwierdziłeś, że ta firma nie ma nic do zaoferowania pracownikowi :-) Bu ha ha bu ha ha Jeżeli "merytorycznym" argumentem w "merytorycznej dyskusji" ma być to, że możesz przybić codziennie piątkę z szefem i jesteś z nim na TY to znaczy, że nie znalazłeś nic innego co by przyciągnęło kogoś do tej chorej firmy Bu ha ha bu ha ha Przecież codziennie rano przybijasz piątkę i jesteś na Ty, a jak przyjdzie dzień określenia wysokości rocznej nagrody to ten sam szef z którym jesteś na Ty i z którym codziennie przybijasz piątkę pokarze Ci jednego maila sprzed kilku miesięcy na którego nie odpowiedziałeś (na wszystkie inne odpowiedziałeś) i dlatego nie dostaniesz pełnej nagrody rocznej. Ale będziesz z nim i innymi na Ty i będziesz mógł z nim i innymi przybijać codziennie piątkę rano bu ha ha bu ha ha

@Pracownik odniosłem się merytorycznie do Twojego zarzutu dot. rodzinnej atmosfery i pod tym kątem przywołam fakty dot. luźnej atmosfery itp. Niestety po raz kolejny pokazujesz, że Twoje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z merytoryczną oceną, lecz są skierowane na bezzasadne szykanowanie Manitu Solar. Odnośnie tego, co firma oferuje swoim pracowników napisałem w skrócie w puckie Ad 3. Gdybyś nie był zaślepiony jadem, zapewne byś to zauważył. Widzę, że merytorycznej dyskusji z Tobą nie ma i zresztą nie było. Niemniej jednak życzę Ci wszystkiego dobrego.

@Piotr

Piotrze, faktycznie wszystkie punkty to prawda. Firma prowadzi kolejne rekrutacje, ponieważ jest ciągła rotacja wśród tych 40 osób. Osoby, które miały możliwość awansu, po objęciu nowych stanowisk, zostały pozostawione same sobie. Pracują bez odpowiedniego wdrożenia i czasami trudno się patrzy jak się męczą, Co do podejmowanych decyzji przez Managerów, to to tez jest prawda, mogą podejmować decyzje, ale najlepiej aby liderzy nie chcieli wprowadzać usprawnień w swoich zespołach i aby nie zarządzali według swojego uznania, bo później są wzywani na rozmowy dyscyplinujące. Faktem jest również to, że w Manitu Solar pracują super osoby, z którymi chce się współpracować, które są otwarte i bardzo pomocne Dla takich ludzi warto pracować w Manitu, ale jest ich garstka i czasami to jest za mało aby zatrzymać człowieka w firmie.

@Piotr

Odnośnie pkt. 3 czy ten awans pracownika z magazynu do biura, nie był przypadkiem dlatego, że inny pracownik się zwolnił po krótkim czasie pracy?

@Pracuś

Masz rację "Pracusiu". Awans z magazynu do biura był pierwszym awansem w historii firmy ! A dokonał się dlatego, że nie można było znaleźć do biura osoby. Każda która przychodziła po kilku miesiącach odchodziła. I tak było kilka razy aż w końcu w firmie dokonał się awans

@Piotr

Dzień dobry, Jestem zainteresowany wysłaniem CV na stanowisko "Regionalny doradca techniczno-handlowy" w Warszawie. Możecie jakieś opinie napisać czy warto wysłać CV? "Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy" Rozumiem, że służbowy samochód również w tych narzędziach się znajduje?

Jolanta
@Kandydat

No właśnie, te narzędzia są ciekawe. Czy w skład tych narzędzi firma oferuje też karta firmowa czy bon na zakup paliwa do auta służbowego?? Jak sie tu rozlicza za kasą za paliwo dla pracownika?

Wiecie może, czy w Manitu Solar PL Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Bezstronny

Poziom merytorycznej dyskusji niestety znacząco spadł.Panowie to nie miejsce na spory tylko opinie. Opinie jak w Manitu jest źle są zdecydowanie przesadzone ale też jest na rynku sporo lepszych pracodawców.

Izabela
@Bezstronny

Z czym są Twoim zdaniem lepsi? Pytam całkiem szczerze, bo sama nie mogę podjąć decyzji, czy wysyłać tutaj CV czy gdzieś indziej. Dobrze byłoby znać plusy i minusy. Duża rotacja jest tu?

wlozmitu
@Izabela

CV oczywiście polecam wysłać. W manitu nie dostaniesz auta, musisz męczyć swoje, lepszą kasę jako podstawę dostaniesz przy roznoszeniu ulotek a przede wszystkim nie wiesz ile sprzedajesz, w but manitu abachachi powie Ci abyś dociskała a nie wiesz do czego dociskać, dowiesz się jaka całą konkurencja jest zła, jak wszędzie jest źle, jak bajwa ma złe kredki, jak korab ma wypisane flamastry, jak kraniś nie ma tuszu a jacy oni są świetni :) szkoda ,że w Kielcach biegali w koszulach z wypranym logo po stoiskach jak apacze nie mając swojego, gdzie firmy sprzedające nawet tylko same trytytki do kabli się wystawiały. Polecam z czystym sumieniem firmę jak skończyłaś OHP w 7 lat i wywalili Cię trzeci raz ze zmywaka w budzie z hot drogami bez bierzącej wody. Ps. Seb Krz co Ci strzeliło do łba? Ps2. Rotacja jak w pośredniaku gdy robisz kwity na widłaka! Jeżeli źle recenzuje film But Manitu to proszę mnie poprawić :)

@wlozmitu

Mi już się nie chce prowadzić dywagacji z osobami które czują się skrzywdzone, ja po prostu wyraziłem swoją opinię na temat Manitu. Napiszę więc ostatni raz i już nie mam zamiaru do tego wracać. Z mojego punktu widzenia Manitu jest porządnym pracodawcą który daje możliwość do rozwoju! Tylko tyle lub aż tyle

Jerzy
@Seb K Wszywka

Na czym ten rozwój polega? Czy firma pomaga korzystać ze szkoleń, wyrabiać sobie certyfikaty, która mają znaczenie na rynku pracy? I czy jest dostępność awansu?

Jo

Moje odczucia po rozmowie są rownież pozytywne. bałam się tych postow ale rownież teraz jestem przekonana, że są nieprawdziwe. Firma wydaje sie poukładana

Jola
@Jo

Jo Na rozmowie jest zawsze fajnie. Wiele rzeczy jest obiecanych. Ja też tym zostałam ujęta. Niestety po kilku miesiącach okazało się że jest co innego. Jak chcesz Jo możesz uwierzyć w rozmowę, albo w to co ludzie tu piszą. Sama się przekonasz (może będziesz zadowolona)

Dżony Wdeepł
@Jola

Trzeba być dobrej myśli. Małe sprostowanko nie ludzie a człowiek :)

Obecny pracownik
@Jola

Jola, byłaś obecna na wszykich rozmowaz? Piszesz, jak by tak było, co jest nie możliwe, ponieważ do różnych działów rekrutują głównie ich kierownicy. Ja pracuje od kilku lat i nic z tego, co tu pisze zapewne ta sama osoba pod różnymi nickami nie ma pokrycia w zeczywistoscia. Tego rodzaju terapia anonimowego wylewania zali jest bardzo slaba. Niemniej życzę tej biednej osobie wszykiego dobrego. Oby znalazła sobie jakieś pozytywne hobby, a nie anonimowe sączenie jadu. Pozdrawiam

Seb K Wszywka

Czuję się jak w jakimś alternatywnym świecie jak czytam te bezsensowne pomyje! Zaczynam się zastanawiać ile jadu i nienawiści trzeba mieć w sobie aby tak łżeć? To ,że drogi się rozchodzą jest rzeczą oczywistą, tak samo jak oczywistym jest to ,że wszędzie trzeba pracować i realizować założone cele. Jako były pracownik uważam ,że Manitu zasługuje na dużo wyższą ocenę niż tutaj widnieje. Będę zawsze miło wspominał to jak zostałem przyjęty oraz potraktowany :) Pozdrawiam całą ekipę Manitu, a osobie która wylała na gowork tyle żali życzę aby znalazła w końcu wymarzoną, idealną pracę i zajeła się sobą a nie wiecznym narzekaniem i ssaniem z palca... PS. Z pełnym przekonaniem polecam Manitu Solar każdemu i uwierzcie mi horyzonty są naprawdę szerokie :)

Tomm
@Seb K Wszywka

Człowieku, co za brednie piszesz o dobrej atmosferze. Chyba że nie jesteś tym za kogo się podajesz, a jesteś.... (chyba wszyscy wiedzą kim) ????????????

@Tomm

Dla mnie to co tutaj jest napisane jest jednym wielkim stekiem bzdur! I zastanawiam się jak mocno czujesz się poszkodowany i co miało na to wpływ? Ja się za nikogo nie podaje :) Po prostu napisałem opinie, obiektywną, jak to widzę, jakie są moje odczucia. Być może za mało Cię życie doświadczyło aby pewne rzeczy docenić :) Różnica między nami jest taka ,że wszyscy którzy przyjdą do Manitu pracować będą wiedzieli kim bylem a Ty przez swój strach i żal jesteś duchem Tomm'em

Tom
@Seb K Wszywka

A ja czuję że ta pozytywna opinia została napisana przez osobę na którą wszyscy w tych komentarzach narzekają, przez osobę która nie dotrzymuję danych obietnic, przez osobę ktora sprawia, że sredni staż pracy w firmie wynosi tylko kilka miesięcy. Mam takie wrazenie

@Tom

Oj Tom Tom, zachęcam Cię do przejścia na drugą stronę, tam jest uaktywniona rubryka "często zadawane pytania" z niej prosto wynika ,że raptem 14 osób się tutaj wypowiadało, czyli wychodzi na to ,że jakaś jedna zakompleksiona i pokrzywdzona osoba napisała ponad 100 opini, ile jadu i w nienawiści trzeba mieć w sobie? Czyli jasno wynika ,że Ci "wszyscy" to jedna osoba która stara się robić zły PR. I wszystko rozchodzi się o to ,że te 100 bzdurnych opinii nie mają nic wspólnego z realna sytuacją i w mojej ocenie są wzięte z sufitu :)

Tom
@Seb K Wszywka

Oj Seb K Wszywka. Sam sobie strzelasz w kolanko. Jeżeli pisze 14 osób, a w Warszawie pracuje 20 osób z tego 7 na magazynie to znaczy, że wszyscy w office piszą. A więc wszyscy narzekają na tego jednego i na samą atmosferę pracy

A no bo tak
@Tom

Skoro narzekają to po co pracują? A Ty Tom, chyba po prostu praca Cie przerosła w Manitu i nie podołałeś wyzwaniom dlatego teraz chcesz sobie ulżyć oczerniając Ją, oj nie ładnie...

@Tom

(usunięte przez administratora) Wyraziłem swoją opinię na temat Manitu ponieważ to co tutaj wylałeś jest bardzo krzywdzące firmę i niezgodne z prawdą! Akceptując regulamin wcześniej go przeczytałem (czego Ty na pewno nie zrobiłeś). Jeżeli masz czas codziennie tutaj siedzieć i wylewać jad to Ci zazdroszczę dużej ilości czasu, współczuję natomiast problemów. Ja pracę w Manitu będę wspominał bardzo dobrze, współpracę ze swoimi przełożonymi również :) "Mnie oszukasz, przyjaciela oszukasz, mamusię oszukasz, ale życia nie oszukasz"

Magda
@Seb K Wszywka

Seb K Wszywka nie zgodzę się z tobą bo tam pracowałam i wiem co tam jest. To co pisze "Tom" jest prawdą

Jerzy
@Magda

Czy w Twoim przypadku ustalenia z rozmowy, dotyczące obowiązków i stawki korespondowały z tym, co było faktycznie do roboty? Możesz też opisać panującą tu atmosferę, bo firma dała ogłoszenie na specjalistę ds. zakupów i logistyki. Zastanawiam się, ile płacą?

prostowanie blachy falistej
@Magda

A ja polecam zapoznać się z pojeciami MAC, DNS, oraz czym jest protokół TCP/IP :) Offtopic - zwroty grzecznościowe piszemy duża literą.

Ares
@Seb K Wszywka

W jakim okresie pracowałeś? To ważna kwestia w tym temacie.

Mm
@Seb K Wszywka

Szeroki to jest zakres obowiązków w tej firmie (a nie horyzonty rozwoju) :-) :-) :-) A kasa minimalna

Zostaw merytoryczną opinię o Manitu Solar PL Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Manitu Solar PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Manitu Solar PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manitu Solar PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Manitu Solar PL Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Palisadowa 20/22
    01-940 Warszawa

Manitu Solar PL Sp. z o.o.