Opinie o Lakma w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lakma. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lakma na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lakma w Cieszyn

LOLEK

Witam. Mojego pierwszego z czterech przełożonych w tej firmie w ciągu 1,5 roku spuszczono z auta w przeciągu niespełna miesiąca od mojego zatrudnienia zapraszając Go do Cieszyna na spotkanie służbowe-ledwo udało Mu się wrócić do Trójmiasta-całe szczęście,że miał kartę kredytową przy sobie,dojazd w sandałach bez bagażu zajął Mu blisko 48 godzin...Czwarty wobec 40% rocznego wzrostu mojej sprzedaży zaproponował mi ma kolejny rok 110%-niepoprawny optymista ,mistrz kłamstwa i manipulacji...:) Handlowcom z Północy życzę sukcesów pod R.W.-miszcza rozchodu na wz z poprzednich firm,np.Imparat

Zoe
@LOLEK

Tak, zgadza się. Ten koło nieźle mącił w Imparat i nieźle mąci jak widzę w Lakmie. Ciekawe, że jego przełożenie tego nie widzą. Są tak ślepi, czy nie chcą widzieć co robi miszcz manipulacji słownej.

Polo
@LOLEK

Oni to słuchają jak Mantra!! Gość zniszczył sprzedaż na północy. Dostał region mazowieckie, podlaskie i warmińsko-mazurskie. Jad dwulicowy i pisze donosy na wszystkich. Poprzedniego handlowca z Podlaskiego przehandlował za paletę silikonu!! Tak słyszałem od innych handlowców. Teraz on szuka na podlaskie i warmińsko-mazurskie. Współczuję kto tam pójdzie. Dyrektor Sprzedaży przyszła z PPG. Polityka słyszałem jak z kosmosu!! Oszczędzają na wszystkim.

Thorn
@Polo

Wcześniej czy później się na nim poznają. Jeżeli pisze donosy to tym bardziej - karma wraca i jego też wcześniej czy później, w tym wypadu, kara nie ominie. W myśl przysłowia nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Ludzi tylko szkoda, którymi zarządza on i nowa pani z PPG.

@LOLEK

Ooo. Widzę, że zwyczaj ściągania z terenu pracowników pod pretekstem spotkania kwartalnego, wycyckanie informacji i wręczenie wypowiedzenia to stała wieloletnia praktyka tej firmy. Generalnie od dawien dawna w tej firmie każda następna miotła zamiata wszystkich i obsadza swoimi ludźmi tylko po to, żeby kolejna miotła zrobiła dokładnie to samo. Częste rotacje pracowników - no cóż - zamiast podnieść pensje lepiej zwolnić i zatrudnić kolejnych za najniższą krajową, którzy w pocie czoła chcąc się wykazać dygają na rynku próbując ogarnąć temat nierealnego planu bez żadnych "narzędzi". A miotły się cieszą, bo są oszczędności. Tylko że to są oszczędności pozorne niestety.

Sylwia Grzebień
@Dama z łasiczką

Dzień dobry. Spółki LAKMA mogą poszczycić się dużym zespołem pracowników handlowych pracujących w terenie z przeciętnym stażem pracy około 6 lat. Oznacza to, że naszym pracownikom odpowiadają warunki pracy i wynagrodzenia , a pracodawcy odpowiadają wyniki oraz poziom zaangażowania pracowników. Pracownikom, którzy już nie są w naszym zespole życzę by spotkali takiego pracodawcę, który doceni ich kompetencje.

@Sylwia Grzebień

Witam Pani Sylwio. Doceniam Pani starania w obronie dobrego imienia firmy - w zasadzie jako wieloletni jej pracownik nie ma Pani większego wyboru. Zapewniam Panią, że na rynku pracy jest wielu przedsiębiorców doceniających kompetencje oraz zaangażowanie pracowników nie tylko uściskiem ręki prezesa ale głównie finansowo. Życzę firmie jak najlepiej, ale w pamięci mam niestety bardzo nieeleganckie zachowania kadry zarządzającej traktującej pracowników terenowych bardzo przedmiotowo. Pozdrawiam

@Sylwia Grzebień

Witam Pani Sylwiu bardzo serdecznie:) Spółki Lakma to Lakma Sat i Strefa,czyli potencjalna przestrzeń od tych gamoni sprzedających wszędzie w każdym np kiosku ruchu (usunięte przez administratora) do czyszczenie nagrobków porównując się z Ludwikiem:? Przeciętny staż pracy to liczycie ze stażem Prezesa raczej ??? Pracowałem ponad półtorej roku w tej firmie w chemii budowlanej,czyli tynkach,farbkach i dekoracjach-czterech przełożonych w w ciągu tego czasu przeżyłem-nikomu nie polecę,każdemu klientowi odradzę... Znowu zero punktów:) Pozdrawiam. Mariusz.

LOLEK
@Dama z łasiczką

Witaj Damo z łasiczką. Narzędzia czwarty z moich pseudomenagerów nadal ma w postaci premii i prowizji od marży dla siebie,a jak zapewniał,czyli cudownie kłamał i obiecywał klientom co zechcieli usłyszeć-ale nadal nie wiem dlaczego nie wywiązuje się z tych gołosłownych obietnic???Nie miał dla mnie czasu,żeby normalnie porozmawiać,psy (usunięte przez administratora) szczekają na jego wizyty i pracę w północno-wschodniej Polsce,śmiech na sali,ćwiartka kraju się śmieje z tego nieudacznika... Pozdrawiam bereta Rafałka.

Do domu
@LOLEK

W sumie dlaczego odwołali Prezes KJ?

Widzę, że jesteś dobrze zorientowany w sprawach firmy Lakma. Współpracowałeś z nią pod względem zawodowym w przeszłości? A może jesteś jakoś inaczej z nią związany? Zachęcam do aktywnej dyskusji z innymi użytkowaniami forum. Czy pracownicy firmy Lakma mogliby napisać, jakie widzą plusy i minusy pracy w tym miejscu? Jak sądzicie - warto aplikować do pracy w Lakma?

Szukałam aktualnych ofert pracy w firmie Lakma, ale na stronie internetowej przeczytałam, że obecnie nie są poszukiwane nowe osoby do pracy (https://www.lakma.com/kariera.php ). Może jednak mimo wszystko warto wysłać swoje CV do pracy w tym miejscu? Czy jest szansa, że niebawem pojawią się jakieś nowe miejsca pracy w tym miejscu? Jeśli wiecie coś na ten temat - napiszcie!

@anonymous, dziękuję za Twoją opinię dotyczącą pracy w Lakma. Jakie Twoim zdaniem zmiany powinny zajść w tej firmie, aby była ona bardziej atrakcyjnym pracodawcą zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników? Masz może jakieś pomysły? Jeśli tak, to podziel się proszę nimi na forum!

Sprzedawca

Chamska baba z rekrutacji, która nie umie się zachować.

Zacznijmy od tego, że lekceważąco odpowiadają na pytania jeśli kandydat się nie spodoba.

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

@anonymous, zwracasz się do mnie jak do osoby związanej z firmą Lakma - a nie jestem takową. Jestem moderatorem forum GoWork.pl. Ponownie proszę o kulturalne wypowiedzi i nieobrażanie nikogo! Jak aktualnie pracuje się Wam w Lakmie w Cieszynie? Jak oceniacie tego pracodawcę na tle innych, podobnych firm? Napiszcie coś na ten temat!

@anonymous, ale bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum. Wulgaryzmy naprawdę nie są nam tu potrzebne. Może jednak któryś z użytkowników forum zechciałby podzielić się swoją opinią na temat obecnego funkcjonowania firmy Lakma? Zachęcam!

@Karolina

Z imienia i nazwiska znany jestem z rzetelności i uczciwości zarówno i przede wszystkim w firmach,w których pracuję lub pracowałem,oraz wśród klientów B2B,ale małpa z Banina urąga wszelkim standardom obsługi klienta biznesowego,czy tego spod tego żelu i czapeczki nadal nie widzicie w Cieszynie???

Regionalny z Banina nadal roztacza swoje wizje,a sprzedaż leci na łeb...Ktoś go jeszcze słucha w tej firmie???

@anonymous

Dzień dobry Panu. Domyślam się, że wyjazdy letnie się udały i wrócił Pan do tradycyjnych wpisów. Ku naszej wielkiej radości , odnotowujemy bardzo duży wzrost sprzedaży. Pozdrawiamy z Cieszyna.

@anonymous, piszesz z perspektywy obecnego czy byłego pracownika Lakma? Co masz na myśli pisząc o "roztaczanych wizjach"? Czy chodzi Ci o jakieś nowe pomysły dotyczące funkcjonowania firmy wdrażane przez tę osobę? @Adam, widziałam, że pytałeś o pracę w Lakma w Cieszynie. Zdecydowałeś ją podjąć? Koniecznie daj znać!

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Może coś dowiem się więcej o pracy?

Dawid

Skąd takie rewelacje macie?

@Dama z łasiczką, co masz na myśli, pisząc o "przedmiotowym traktowaniu pracowników terenowych"? Czy mimo swoich złych doświadczeń znalazłabyś jakieś pozytywy pod kątem zatrudnienia w Lakma? Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby się wypowiedzieć na forum odnośnie warunków oferowanych przez tę firmę? Jak wyglądają narzędzia pracy, jest pakiet benefitów?

Albert
@Karolina

Zwijają interes. Daruj sobie.

@Albert

Zwijają interes? Coś konkretniej można prosić?

Stefan

Jako klient firmy pragnę poinformować,że sprzedają swoje produkty pod marką Guardi bezpośrednio ze strony internetowej nawet klientowi indywidualnemu taniej niż w tradycyjnej dystrybucji

Erwin
@Stefan

Byłem handlowcem tej firmy na podlasiu,hulało w tym czasie,teraz rzeczywiście sprzedają bezpośrednio na budowach wykonawcom oferując im sprężarkę z unijnego dofinansowania...

Zespół LAKMA SAT Sp. z o.o.
@Stefan

Szanowny Panie, potwierdzamy, że prowadzimy sprzedaż internetową produktów Francesco GUARDI Collezione poprzez firmowy e-sklep, jednakże sprzedawane tam produkty można zakupić w tzw. cenach cennikowych. Dla naszych bezpośrednich Partnerów Handlowych stosujemy odpowiednią politykę rabatową. W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności dotyczących cen produktów prosimy o bezpośredni kontakt z naszym Biurem Wsparcia Sprzedaży, bws@lakma.com lub właściwym Regionalnych Dyrektorem Handlowym. Z poważaniem Zespół LAKMA SAT Sp. z o.o.

Były sobie

Witam. Traci ta firma rzekomo z tradycjami w pólnocno-wschodniej Polsce już prawie wszystko...Dystrybutorów nie przybywa-zapraszam na firmową stronę z mapą dystrybutorów,gdzie na terenie 1/4 kraju jest ich raptem czterech,obroty i marża spadają,ktoś w końcu musi wysłać linka do tej strony do prezesa i nieświadomego właściciela również:)A może pomoże 17-ta zmiana handlowca???

Stefan

Jako klient firmy chciałbym dodać,że sprzedają swoje wysokomarżowe dekoracyjne produkty pod marką Guardi bezpośrednio na stronie internetowej pomijając tradycyjny rynek dystrybucji-parafrazując dość popularnego wokalistę-jak bardzo można skur.ić się,by sprzedać swe produkty?(muzykę)???

Jacek

Uwaga. Przed kolejnym naborem na warmińsko-mazurskie usunięto kilka wpisów,nadal przestrzegam przed dyrektorem z Północy-sprzeda nawet swojego swojego człowieka,któremu załatwił zapewne nieodpłatnie pracę za parę dodatkowych groszy lub poklepanie po berecie-mimo tego,że już tam nie pracuję,to klienci z regionu sprawdzili go wcześniej w tym temacie,potrafi telefonicznie wobec klienta z PSB pogrążyć człowieka,którego sam polecił jako swojego podwładnego do pracy na regionie...W wojsku sprawdziłby ze swoją manią donosicielstwa i zwalniania znakomicie:)

@R.W. rozumiem, że z tym papierem i wodą żartujesz? I co klienci chcą kupować przeterminowane produkty? Podejrzewam, że nie, to dlaczego firma Lakma miałaby to robić? A skąd wiesz o tych zwolnieniach?

@Karolina

Żartem dla mnie jest nowe ogłoszenie na pracuj.pl odnośnie zatrudnienia doradcy technicznego na Warmińsko-Mazurskie,co roku od przynajmniej 6 lat zmiana człowieka co sezon-klienci tego nie znoszą,a Twoja firma nie odnajdzie się już tutaj raczej... Dzisiaj dostałem takiego maila z tego portalu: (usunięte przez administratora) Każdy szanujący się i z sukcesami handlowiec zajrzy na tą stronę... Cytując Piłsudskiego: kury wam szczać prowadzić a nie politykę (chemię budowlaną)robić...(i sprzedawać) W tym kraju jest ponad 300 producentów chemii budowlanej,zdecydowana większość bardziej otwarta na rzeczywiste handlowe a nie hasłowe innowacje... Pozdrawiam życząc nowemu doradcy dotarcia do końca okresu próbnego-to dopiero będzie sukces:)

Koleżko
@Karolina

Hej. Podobno kolejna pani dyrektor handlowa w tej firmie to dopiero miszczyni. Aż trudno uwierzyć, ale podobno jeździ na spotkania biznesowe z psem. Może to jakaś Paris Hilton i się boi, że ktoś jej krzywdę zrobi. Żenada. Niech ktoś jej podpowie, żeby mięśniaka zatrudniła do swojej ochrony.

;)
@Koleżko

Nawet się zesrał na spotkaniu z klientem☹️

R.W.

Witam. No nie kupiłem sobie tych sandałków z CCC serwowanych przez tak szacowną firmę z tradycjami z obniżką z PSS-owskiego sklepiku z obcasami z przodu i zimowym futerkiem na paskach w zimowych sandałkach,ale podobno po podpisaniu nowej umowy na dostawę energii elektrycznej dla spółki z menadżerem z Banina mają zwalniać następnych pracowników w biurze,bo nastaną kolejne oszcżędności i redukcje- papier toaletowy już należy nosić ze sobą,a woda do spłukiwania toalety odzyskiwana będzie z tynków,które nie sprawdziły się u klientów... Każdy kolejny wpis obniża ocenę tej przestarzałej firmy oferującej często klientom hurtowym przeterminowane produkty.

@R.W. nie byłeś zadowolony z tych kuponów? Nie przydały Ci się? Może Tobie nie przypadły do gustu, a za to inni pracownicy sobie je chwalili? @Lolek zmienia pracowników, czyli w firmie Lakma są częste zwolnienia?

Sylwia

Dzień dobry. Osobę natarczywie atakującą spółki LAKMA pod różnymi nickami , muszę rozczarować . Swoje opinie na jakichkolwiek forach wyrażam zawsze pod prawdziwym imieniem .

Jacek
@Sylwia

Witam. Nieco więcej konstruktywnej krytyki poproszę...Jedyny niepełnosprytny zapewne kolorysta chwilowo na zwolnienu i czekasz na receptury tynków konkurencji ponad dwa tygodni,których firma z tradycjami rzekomo nie posiada pomimo wysłania kilku maili w tej sprawie...Towarzystwo wzajemnej adoracji,a doradca-przedstawiciel w terenie ryzykując codziennie życie w służbowym aucie,które prywatnie porusza się drożej niż ciężarówka może mieć jeszcze 4 przełożonych w ciągu zaledwie 1,5 roku...:)

Lolek
@Sylwia

Lakma Sat. nie ma żadnej wizji rozwoju-zmienia pracowników i przełożonych nie widząc ich wkładu pracy a pracowników terenowych nazywa w swojej nomenklaturze akwizytorami,możesz pracować w tej firmie jako akwizytor- żenada uwzgledniając ,że w tym kraju jest ponad 300 producentów chemii budowlanej,niekoniecznie przy prawie każdej dostawie przeterminowanej...:)

Właśnie zajrzałam na stronę firmy Lakma i jest sporo ofert pracy. Ale to na co zwróciłam jeszcze większą uwagę to są benefity jakie pracodawca jest w stanie zagwarantować swoim pracownikom , czyli: dofinansowanie dowozu pracowników do pracy, nieoprocentowane pożyczki, system kafeteryjny benefit, możliwość przystąpienia do ubezpieczeń na życie, konkursy wewnętrzne dla pracowników, bilety na mecze, finansowanie lub dofinansowanie imprez integracyjnych dla pracowników, Karty Multisport, Karty Edenred, dodatkowe świadczenia socjalne, nagrody dla pracowników i programy lojalnościowe https://www.lakma.com/kariera.php Czy na kimś jeszcze nie zrobił to wrażenia? Myślę, że to dobry powód by zaaplikować.

@Karolina

Witam Pani Sylwio. Nagrodą dla pracownika w terenie niegdyś pracującego dla Was na święta są 3 bony na zakupy w CCC na 30% obniżki-w swoim pss-owskim sklepiku przy okazji zakupu papierosów dostałem ich 10 razy więcej,bo są do (usunięte przez administratora) jak papier toaletoewy...Sandałki niech Wam kupią z obcasami z przodu i zimowym futerkiem z PRFON-u, niepełnosprytni są w tej firmie z poprzedniej dekady na każdym kroku.:)

Zostaw merytoryczną opinię o Lakma - Cieszyn

• Jak się pracuje w Lakma?

Zobacz opinie na temat firmy Lakma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lakma?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lakma?

Kandydaci do pracy w Lakma napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lakma