Opinie o De Care Group w Pieńków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie De Care Group. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie De Care Group o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o De Care Group w Pieńków

Halina Nowy wpis

Nie no, jak już postanowiłeś napisać, to przyłóż się trochę. Co to znaczy - po prostu zła, mamy zgadywać? Jakieś zło czai się za produktami i wyskakuje na magazyniera? Bądźmy poważni, ludzi chcą wiedzieć, ile się na magazynie zarabia, czy jest socjal, czy jest sprzęt, żeby pleców nie popsuć sobie..

Mam nadzieję, że pozycja Specjalista ds. Zakupów istotnie daje możliwość współpracy z partnerami z Azji, bo zależmy mi na rozwoju - powiedzmy - w tamtym kierunku :) A kto mi zdradzi, jaki budżet jest szykowany na stanowisko buyera?

Przyjaciel

Wyślij aplikacje przekonasz się i dowiesz wszystkiego , jeśli jesteś na tyle kompetentny i zadzwonią ;)

@Przyjaciel

Hej, a ile doświadczenia oczekują? Widzę w ofercie, ze tego nie sprecyzowali i nie wiem czy mam szansę dostać ten telefon:)

Na jakie wsparcie w De Care Group mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Julia

Od roku zamawiamy towar do sklepu internetowego i cały czas rozszerzamy asortyment. Produkty bardzo dobrze się sprzedają szczególnie marka QF! Dostawa na czas. Kontakt z handlowcem bez zastrzeżeń

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Controllingu w firmie De Care Group? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Kadry

Czy są przyjęcia tutaj do pracy w marketingu czy tylko po znajomości?

Iga
@Kadry

Jakby przyjmowali po znajomości to by nie było chyba ogłoszenia na innym portalu ???

@Iga

Po co Ty chcesz tam iść zniszczą Cię i Twoja opinię, będą traktować Cię jak zero , starzy pracownicy Cię zgnębia i zniszczą . Tutaj tak jest jak ktoś nowy to trzeba go zniszczyć bo się zatrudnia tutaj ludzi żeby starzy mieli na kim się wyżyć i się popisać . Nie polecam na miesiąc bo dłużej nie wytrzymasz . Kolesie wzajemnej adoracji z dłuższym stażem tylko tutaj się mają dobrze . Każdy nowy pracownik jest niszczony nie tylko w trakcie jak jest w De care tylko jeszcze po tym jak odejdzie . Ludzie tutaj pracujący mają jakiś problem wewnętrzny . Nie wnikam i nikomu nie polecam. Pracowałem w centrali w Czosnowie miesiąc wytrzymałem z tymi chorymi współpracownikami .

Iga
@Kandydat

A w jakim dziale w centrali pracowałeś ?

Po co ukrywać

Najlepsze jest to, ze żeby Cię zwolnić bardzo często likwidują stanowisko, które później i tak ktoś wykonuje. Omijają to tak,ze maja kilka spółek, na które zatrudniają. Także jak chcesz stracić prace z dnia na dzień, nigdy nie poznając przyczyny to praca dla ciebie.

Alka
@Po co ukrywać

Potwierdzam . Słaba firma . Dobra tylko dla kolesi wzajemnej adoracji.

Cześć! Jakie zarobki sa na początek na stanowisku operator linii produkcyjnych.

@Adam

Obecnie trwa rekrutacja na operatora lini produkcyjnej w Pieńkowie. Zachęcam do aplikowania na rozmowie wszystkiego sie dowiesz :)

Tak udostępnia.

Patrycja
@Kasia

O, to dobrze? A samochód służbowy? Jakie jeszcze benefity są dla prawników? Bo przydałoby się, żebym coś wiedział zanim będę wysyłał CV ;) Pomożesz?

@Patrycja

Samochód dostają osoby na stanowiskach kierowniczy, przedstawiciele handlowi i merchandiser. Benefity w postaci opieki medycznej, karty sportowej, karty przedpłaconej, zniżek na produkty firmowe.

Kamil

Średnio polecam .pracuje w dziale handlowym straszne parcie(usunięte przez administratora) Zero do powiedzenia, góra wie wszystko lepiej (usunięte przez administratora)masakra pierwsza jej praca decare . Zaczynała od wystawiana korekt i faktur.(usunięte przez administratora)

Artur

Smutno się czyta takie wpisy, jak rozumiem nie pracujesz już w firmie i nie wiesz jak wygląda obecna sytuacja? Jeśli ktoś orientuje się w bieżących sprawach De Care to prosiłbym o napisanie kilku zdań na ten temat.

@Kamil

Jakie firma chce mieć wyniki ?

Łukasz

Od lat współpracuje z firmą De Care u tego samego handlowca. Towar zawsze jest na czas. Nie mamy zastrzeżeń.

Izabela

Miałam przyjemność pracować parę miesięcy w Pieńkowie. Odeszłam dlatego że z mężem się przeprowadziliśmy do innego miasta a nie dlatego że było coś nie tak. Zarówno atmosfera jak i zarobki przyzwoite.

Basia
@Izabela

A na jakim stanowisku? Jakiej pensji można oczekiwać w biurze?

Krystyna
@Izabela

To fajnie, czyli rozumiem, że jest całkiem znośnie. A może nawet lepiej. A mogłabyś przepraszam powiedzieć, ile te zarobki dokładnie wyniosły?

klient

Super produkty, polecam

Tomasz

Zaopatruję swój sklepik ze zdrową żywnością produktami od De Care od wielu lat i zarówno ja, jak i moi Klienci jesteśmy bardzo zadowoleni. Produkty są wysokiej jakości, a współpraca z działem handlowym jest na najwyższym poziomie. Szczególnie jestem zachwycony produktami bezglutenowymi, z których sam korzystam. Oby więcej takich firm! Polecam, Tomasz!

Współpracuje z firmą DeCare Group od paru lat pod kątem handlowym - zaopatrzenia sklepu i firma w tym aspekcie wykazuje się dużym profesjonalizmem. Polecam kontakty z moim handlowcem a w dodatku zamówienia przychodzą na czas.

Sylwia

De Care szuka młodszego specjalisty ds obsługi klienta. Praca w Kopytowie, na "słuchawce" i mailowo. Widzę, że są benefity i umowa o pracę, ale interesuje mnie, jakie są zarobki. Czy dzielą się na podstawę plus premie? Mam nadzieję, że dacie szybki znać, bo jeszcze do 23 września można aplikować. Dzięki! :)

Mariusz

Firma działa tylko na terenie Polski?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie De Care?

Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowana/y? Inne godziny są biurze, inne na produkcji a jeszcze inne w magazynie.

Artur

Możesz powiedzieć jak to wygląda na produkcji? Jestem też ciekaw ile można zarobić w De Care na początku pracy, powiesz mi coś na ten temat? Każda szczera opinia jest na wagę złota, mam nadzieję że niedługo się odezwiesz.

@Artur

Godziny pracy produkcji jeśli się nie mylę to 7-15, co do płac to nie mam pojęcia.

Ciekawy

Czy ktoś z was może pracuje bądź pracował na magazynie w błoniu i może się podzielić swoim zdaniem?

Czy w De Care zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Raczej nie. Zależy jak wynegocjujesz.

Jakie są mocne strony pracodawcy De Care?

Pensje, niektórzy ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o De Care Group - Pieńków

• Jak się pracuje w De Care Group?

Zobacz opinie na temat firmy De Care Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

De Care Group