Opinie o TRB Chemedica Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TRB Chemedica Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TRB Chemedica Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRB Chemedica Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Dragon

Jest to firma ewidentny hit na rynku farmaceutycznym, jest tam więcej szkolących niż uczestników szkolenia, poziom szkoleń jest perfekcyjny, bliski doskonałości, jednym słowem czysta teoria, .....no właśnie tylko teoria bo w praktyce wyników sprzedaży brak, no cóż nie zawsze trening czyni mistrza, czasem można się przetrenować a kontuzje leczy się bardzo długo i niejednokrotnie boleśnie; konkluzja : stanowczo odradzam pracę w tej firmie

Życzliwy

W Imieniu byłych i obecnych pracowników firmy TRB Chemedica POLSKA Sp. z o.o., za pośrednictwem tego portalu internetowego, pragnę złożyć Pani Prezes najserdeczniejsze życzenia. Życzę aby pasmo sukcesów zawodowych nigdy nie ustało, realizacji zamierzonych celów w 120%, trafnych decyzji handlowo-marketingowych oraz grona przyjaznych współpracowników....... a wszystko to poza strukturami tej firmy :)

gall

czy to jest ta napastliwa i totalnie niekompetentna (usunięte przez administratora)nawet nie raczyła się przedstawić podczas rozmów!!!!

odpowiedź do Pana ED

Wobec powyższego - zapisu osoby pod kryptonimem (usunięte przez administratora)- nie mogę być obojętnym. Z zapisu ,,... z sukcesem wprowadza na rynek nowe produkty...,, - to miał (usunięte przez administratora)na uwadze te 12 opakowań w skali miesiąca i całej Polski ????? To w tym momencie należy zastanowić się czy te ,,rekrutacje,, były również na tak GÓRNO - lotnym poziomie !!!!!!!!!! P.S. Nie ma to jak opinie na swój własny temat.

Firma TRB Chemedica Poland Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Medyczny. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Kate

Tak, to prawda! Pracowałam w tej firmie i potwierdzam te opinie. Panuje ogólny chaos i brak jakichkolwiek zasad i strategii sprzedażowych. (usunięte przez administratora) a szkoda bo firma ma bardzo dobre preparaty.

Solo

Rynek zaniedbany to już od dobrych 3 lat !!! Współczuje osobom, które będą tam pracować (ha ha ha). Potrzebne będą silne nerwy i ogromna determinacja.

tom

zdecydowanie tak! teraz szukają leszcza ,najlepiej bez doświadczenia,bez umowy o pracę za marne grosze! Rynek już od roku zaniedbany...

Odpowiedź XYZ

Czyli obecnie firma uwstecznia się a nie rozwija - jaka obecnie firma farmaceutyczna zatrudnia przedstawicieli na zasadach samodzielnej działalności gospodarczej ? To w obecnych czasach dobry żart.

Obecnie proponowane jest samozatrudnienie czyli na zasadach samodzielnej działalności gospodarczej.

bo masz tzw . samozatrudnienie czyli własną działalność gospodarczą! Sam opłacasz zus i podatki! nie stać ich na to...

ann

napiszcie coś sensownego! idę tam na rozmowę...jakie zarobki,plany itd

ED

Zajmuję się m.in. rekrutacją i miałem kontakt z firmą TRB. Czytałem poprzednie wpisy i nie mogę przejść obok nich obojętnie. Wszystkie zastrzeżenia to stek kłamstw. Firma ma dobrą kondycję finansową - nie figuruje w rejestrze dłużników, ani o jeden dzień nigdy nie było opóźnień w wypłacaniu uposażeń pracownikom firmy (sprawdziłem !). W ciągu ostatnich dwóch lat firma podwoiła sprzedaż i z sukcesem wprowadza na rynek nowe produkty. Każdy ma prawo nie zgadzać się ze strategią firmy lub mieć negatywne emocje do przełożonych i firmy w ogóle - nie usprawiedliwia to jednak wyrażania nieprawdziwych opinii i oszczerstw publicznie. Żyjemy w państwie prawa i nikomu nie może wydawać się, że jest anonimowy i może bezkarnie szkalować instytucję lub osobę. Na miejscu pracodawcy podjąłbym kroki prawne w sprawie tych wpisów.

Zostaw merytoryczną opinię o TRB Chemedica Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TRB Chemedica Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TRB Chemedica Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TRB Chemedica Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 20 ocen.

TRB Chemedica Poland Sp. z o.o.