Opinie o Jar-Pol w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jar-Pol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jar-Pol o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jar-Pol w Kielce

Chwalę sobie pracę w Jar-Pol jako kontroler higieny mięsa. Na płacę nie mogę narzekać. Sympatyczni ludzie.

Bożenka
@Adam

Wczoraj jako kontroler higieny mięsa, dzisiaj jako jeliciarz, jutro jako masarz, pojutrze jako ubojowy. "Adamie" czy jak Ci tam kleptowpisie, to ja stawka godzinowa? Dlaczego praca na umowę zlecenie?

"Bolek" też chce wydać tomik poezji

" Bolek - 2016-01-25 10:57:47odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pracuję w tej firmie 2 lata i nie mam na co narzekać, Praca mi się podoba bo zawsze chcia-łem pracować w tej branży, a że nie ma problemów z otrzymywaniem zasłużonego wyna-grodzenia to tym chętniej przychodzi się do pracy. Bolek 2016-02-25 08:10:28 Zostałem zatrudniony w tej firmie kilka miesiecy temu i jestem bardzo zadowolony z tego faktu. Mam pracę i co miesiąc kase/ Pozdrawiam Bolek 2016-12-16 10:11:31 Wracam do pracy po urlopie i bardzo się cieszę. Pracuję w Jar Pol-u bo jest to super firma w której pracodawca docenia pracę i wysiłek pracowników. "

Bolek

Dzieła zebrane tzw. "Olka"

" Olek - 2015-07-01 09:04:20odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Jak dla mnie firma Jar-Pol jest ok.. Pracuje tu już ponad rok i do tej pory nie było żadnych problemów. Kasa zawsze się zgadza, a warunki w pracy też są dobre więc nie ma powodów do narzekań. --------------------------------------------------------------------------- olek - 2015-11-23 01:19:56odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Zastanawiające jest to, że tak niewiele osób wypowiada się o firmie negatywnie :) Mnie to cieszy, bo chcę wysłać CV na kierowcę do Jar-Polu i nie chciałbym iść ze strachem, że np. mi nie zapłacą -------------------------------------------------------------------------- OLEk - 2015-11-23 17:14:35odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) jestem zadowolony z pracy, którą mam dzięki firmie Jar-Pol. Firma dba o pracownika, lu-dzie z którymi robię to wspaniałe osoby, pensja zawcze na czas. Jar-Pol to świetna fifrma. -------------------------------------------------------------------------- Olek - 2016-05-30 11:09:06odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Od pół roku pracuję jako masarz i moja ocenia pracodawcy jest pozytywna. Wynagrodzenie wypłacane na czas. Z wolnym też nie ma problemu.Jar-Pol jest OK. ------------------------------------------------------------------------- olek - 2016-06-02 19:21:51odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Bardzo dobra firma. Jak dotąd nie było żadnych problemów. -------------------------------------------------------------------------- Olek - 2016-06-24 11:38:55odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pracuję w JAR-POL jako kontroler higieny mięsa.Warunki BHP dobre.Pracodawca uczciwie traktuje pracowników.Można liczyć na premie. Warunki pracy też są ok. -------------------------------------------------------------------------- Olek - 2016-06-24 12:02:43odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Od jakiegoś czsu pracuję jako jeliciarz w Jar-PoL. Pracodawca ma wysokie notowania. Wy-nagrodza swoich pracowników bardzo dobrze i zapewnia im godne warunki pracy. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Olek 2016-08-26 09:31:19 Oceniam Jar-Pol wysoko pod względem warunków pracy. Wykonuję zawód masarza i jako pracownik muszę przyznać, że pracodawca uczciwie podchodzi do osób, które się starają i uczciwie wykonują pracę. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Olek 2016-12-15 20:30:36 Praca w Jar-Pol w pełni mi odpowiada. Firma dba o pracownika. Zarobki są dość dobre. Ogólnie jest ok. "

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jar-Pol odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Olek

obserwator

Baju, baju, baju nocą... . Witamy ponownie po miesięcznym milczeniu.

bono

zapraszamy do jar-pol w grabkowie jesli chcesz miec spiepszone zycie i ponad 200 godzin w miesiącu i niezapłacone nadgodziny to tylko tu w jar-pol grąbkowo

Maciek

Pracuję w Jar Pol i jestem zadowolony, mam bardzo dobry kontakt z ludźmi którzy są bardzo mili, nie ma żadnej rywalizacji a kiedy potrzeba pomagają sobie wzajemnie. Jest super.

Maciek 2
@Maciek

No i zarabiam 10 zł brutto na godzinę przy umowie zlecenia

Łukasz

W firmie tej pracuję już kilka lat i wiem, że firma ta potrafi zadbać o swoje interesy i o pracowników. Panuje tu sympatyczna atmosfera i ludzie chętnie tu pracują.

bajkopisarz
@Łukasz

Można pisać - w końcu ten nick został użyty tylko dwa razy

Pan x

Witam. Pracuję w Jar-Pol jako masaż. Praca satysfakcjonuje mnie w pełni. Miły klimat a i zarobić też można.

Pan Y
@Pan x

Upiór wyszedł z szafy po wielu dniach milczenia

zylo

posrednik robi co chce i ma wolna reke w tym co robi i zarabia hoho o duzo za duzo a ludzie nie maja zadnych premii i podwyżek a ludzie na to wszystko robia i oni o tym zapominaja i maja gdzies ludzi a ludzi jest juz coraz mniej i robi sie coraz dłuzej a tempo jest tez o duzo za szybkie ale wykorzystuja głupote ludzi ktorzy tam pracója bo to w wiekszosci barany delikatnie mówiac i robią ludz głupich na każdym kroku nie polecam jar-polu w Grąbkowie totalne szambo

joker

jar-pol w grąbkowie to totalny wyzysk praca miala byc max 10h a jest 11do 12 h brak jakiej kolwiek motywacji po prostu jest za szybko za ciasno za male zarobki jarek chyba wielu rzeczy nie wie co dzieje sie w grąbkowie to narazie tyle

sek

jar-pol w grąbkowie to totalny wyzysk praca miala byc max 10h a jest 11do 12h i za marne grosze zadnych podwyzek i premii tylko tasme podkrecaja ze ludzie juz siadaja to nie praca tylko harowa wyzysk na maxa nie polecam w ogóle pracy w jar-polu w grąbkowie mysle ze jarek o wielu zeczach nie wie jak tu sie haroje a nie pracuje ludzie juz maja dosc i duzo sie zwolnilo ludzi niema a ta garstka co zostala haroje jak niewolnicy szambo nie polecam w grąbkowie chyba ze jarek cos z tym zrobi.

obserwator
@sek

Oj tam, oj tam, przecież na tym forum jest jeden człowiek, który pod setką nicków zaraz będzie klepał setkę bzdurnych wpisów jak to przyjemie i radośnie jest w tym kisielku

Gieniusz

Tylko cham bez szkoły to usilne wybielanie na forum wymyślił bo myśli że będzie to czytał tak jak on cham bez szkoły . Żenada ta " firma" . ale najlepiej zarabia się jako pośrednik -na czyimś garbie

Gieniusz

Widzący

Dwa wpisy w przeciągu 4 minut o 2 w nocy!!!!

Karol

Pracuję dla Jar-Polu od ponad roku. Jak dotąd wszystko jest w porządku.

lelo

Jeśli szukasz firmy godnej zaufania to polecam firmę Jar-Pol która zapewnia bardzo dobre warunki zatrudnienia.

Widzacy

Trzeba jakoś przykryć niewygodne wpisy, więc mamy do czynienia z klepaniem standardowych formułek

Robert

Uważam, iż firma Jar-Pol to dobry pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o Jar-Pol - Kielce

• Jak się pracuje w Jar-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Jar-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jar-Pol?

Jar-Pol