Opinie o Jar-Pol w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jar-Pol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jar-Pol o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jar-Pol w Kielce

ZYLO

jar-pol w grąbkowie to szajs za duzo godzin bo 10 do 12 tempo jak na formule 1 o duzo za szybkie ze ludzie po mału sie wykanczaja albo sie zwalniaja a stawki sa o duzo za małe nie płaci sie tu nadgodzin tylko stawka i nic po za tym a nawet co niektorym sie nawet obniza stawke glownie kobietą wiec im nie warto jeszcze bardziej w tej firmie pracowac i zwalniaja sie i bardzo dobrze zeby ludzie byli normalni to tez było by lepiej a ze tu wiekszosc baranow to robia co chca at tepo jest co jakis czas zwiekszane a to sie czuje jeszcze troche to nie bedzie miał kto na nich tam robic sami do tego doprowadzaja bo chca sie szybko dorobic i sie dorabiaja a jak raczki siądą bo juz nie jednemu siadły to spytajcie ile chorobowego dostali!!!! ??? totalne (usunięte przez administratora) i nie polecam tego szamba te pieniadze lub troszke mniejsze mozna zarobic juz w wielu innych zakładach i nie musza to byc miesne bo tu nie warto a kobiety w dino juz zarobia to samo prawie i w ciepłym i 8 godzin a nie 10 12 i bez NADGODZIN

Mieczysław

Jest tyle wolnych imion, których można użyć jako nick. Zabrakło inwencji? Wystarczy spojrzeć w kalendarz.

Jeti

Firma Jar-Pol jest ok. Jestem masarzem. Zadowolony jestem z pracy. Z wolnym nie mam problemu. Zarobki też są dobre.

literaturoznawca
@Jeti

Panie "Jeti" witamy w gronie bajkopisarzy - sekcja masarzy.

robol

Niskie zarobki, brak atmosfery, umowa zlecenie, nadgodzin w fuul by coś poczuć na ręce w kwestii kasy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jar-Pol odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Janosik

Witam. Pracuję w Jar-Pol jako jeliciarz i uważam że to dobry pracodawca. Da zarobić i ogólnie jest ok.

@Janosik

jak wysłać CV w tej firmie?

Pati

Z zawodu jestem masarzem. Pracuję w Jar-Pol. Dobrze jest pracować w tej firmie. Przyjemna atmosfera i dobre zarobki.

Tiaaa
@Pati

"Sowa Minerwy wylatuje o zmierzchu"

Zowu "wtopa"

" lol 2016-03-25 00:01:20 Będąc pracownikiem firmy Jar Pol przy rozbiorze mięsa mam bardzo dobre wspomnienia. Był miły i profesjonalny skład pracowników, wypłata zawsze na czas. Bardzo dobry pracodawca. Iży285 2016-04-01 03:20:33 Będąc pracownikiem firmy Jar Pol przy rozbiorze mięsa mam bardzo dobre wspomnienia. Był miły i profesjonalny skład pracowników, wypłata zawsze na czas. Bardzo dobry pracodawca. Pracownik 2017-01-11 21:43:30 Będąc pracownikiem firmy Jar Pol pracowałem przy rozbioze mięsa i do dziś mam bardzo dobre wspomnienia. Był miły i profesjonalny skład pracowników i żadnych problemów, atmosfera sprzyjała efektywnej pracy. Polecam! "

Kaprio

Jar-Pol to dobry pracodawca. Dobrze mi się tu pracuje, fajni ludzie i niezłe zarobki. Pracuję jako jeliciarz od niedawna ale nie żałuję.

Kolega Kaprio
@Kaprio

Szał, najniższa krajowa, nadgodziny, umowa zlecenie

Rudyyy

Znowu coś nie wyszło
@Rudyyy

"Rudy 2016-08-26 09:20:00 Wykonuję pracę ubojowego w Jar-Pol i jestem bardzo zadowolony. Firma słynie z dobrej marki gdyż warunki pracy i BHP są bardzo dobre. Rudyyy 2017-01-06 14:31:59 Jestem rzeźnikiem i pracuję w firmie Jar-Pol od ponad roku. Jak do tej pory wszystko jest zgodne z warunkami podpisanej umowy. "

Smukły

Praca w Jar-Pol jest ok.Wykonuję pracę ubojowego.Dobre warunki BHP

Tęgi
@Smukły

Praca nie jest ok. Nie wykonuję pracy bo warunki BHP nie są ok.

Imak

To dlaczego ludzie tak krytykują ten dobrobyt i tego pośrednika?

khurtsidze

khurtsidze.g@yandex.ru Ma e-mail firma?

Ma e-mail firma?

AMM

Witam, zostałem niedawno zatrudniony w firmie Jar Pol i jak na razie nie narzekam. Pracę mam blisko miejsca zamieszkania, zarobki na czas a sama praca też mi się podoba.

MAA
@AMM

i oczywiście piszę o godz . 22,30 pean na cześć pracodawcy. Nie kompromituj się człowieku!

KKK

Ten sam styl, te same zwroty, ten sam autor (90% wpisów)

Były

Kpisz, czy o drogę pytasz? Umowa zlecenie, najniższa stawka godzinowa, zapieprz na nadgodzinach.

nyks

pracujac w firmie jar-pol w grąbkowie to nie licz na podwyżki płac chyba ze roboty to tak nie licz na nadgodziny bo nie płacą nadgodzin wyzysk totalny i brakuje non stop ludzi a jeszcze bedą odchodzic za duzo dorobkiewiczów emeryture czy urlop lub chorobowe bedzie bardzo mizerne ale jesli ktos chce sie przekonac to zapraszam do szamba nielicz na nic oprócz zajechania ciev tempem ci co tam robią to w wiekszosci debile odporni na wiedze tródni do zajechaniaq ale i oni juz sie wykruszają jeszcze troche to jedno na drugim bedzie jechc czyli tylko z tąd wiac bo kasa za tą jebanine bo to nie normalna praca jest o duzo za mała jesli ktos chce sie przekonac to zapraszam jarpol grąbkowo minimum 10 godzin i wiecej pa pozdrawiam

Major

Jako wyższy stopniem, postanowiłem zdezerterować z tej krainy szczęścia.

Mikołaj

Pracuję jako rzeźnik i mimo iż pracy dużo to lubię tu pracować, a nawet sprawia mi to przyjemność. Bardzo dobra firma i zero problemów.

Dziadek Mróz
@Mikołaj

Masochista?

Weronika

Nie mam zamiaru pracować na umowie śmieciowej, spadam. Lepiej iść na kasę do biedronki - tam chociaż lepiej zapłacą.

Jarek

W Jar-Pol pracuję od niedawna i wykonuję zawód masarza. Chwalę sobie pracę, przyjemny klimat. Ogólnie jest ok.

Sebek

Jestem zadowolony bo udało mi się dostać pracę w firmie Jar Pol. Słyszałem wiele dobrego o tej firmie a teraz sam będę mógł się o tym przekonać.

Zostaw merytoryczną opinię o Jar-Pol - Kielce

• Jak się pracuje w Jar-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Jar-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jar-Pol?

Jar-Pol