Opinie o Jar-Pol w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jar-Pol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jar-Pol o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jar-Pol w Kielce

Janek

Pracuję w Jar-Pol kilka lat, jako jeliciarz. Co mogę powiedzieć. Firma przyzwoita a zarobki na dość dobrym poziomie.

Rudy

Wykonuję pracę ubojowego w Jar-Pol i jestem bardzo zadowolony. Firma słynie z dobrej marki gdyż warunki pracy i BHP są bardzo dobre.

Maciek

Jar-Pol to firma godna zaufania. Polecam.

G.K

Ja pracuję w firmie Jar Pol bo jest to solidna i rzetelna firma jakich mało na rynku pracy.

K.G
@G.K

Powrót z urlopu, więc czas pisać bzdety.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jar-Pol odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Maniek

Siemka. Jar-Pol to bardzo dobra firma. Polecam.

viber

Moja praca w JAR-POL trwa już ponad rok. Początki były trudne , bo wiadomo nowe otoczenie i obawa czy sobie poradzę , ale kiedy nabyłem wprawy wszystko jest ok. Jestem bardzo zadowolony i dumny , że tu pracuję a pracodawca okazał się bardzo dobrym człowiekiem.

Czytelnik
@viber

Ale się wzruszyłem! Pisz chłopie dalej, masz zadatki na "pisarza -rzemieślnika" dla czytających inaczej

Ambroży

Ja nie mam podstaw do narzekań na firmę Jar-Pol. Podpisałem umowę i każdy wywiązuje się ze swoich obowiązków z niej wynikających.

Jurek

Zadał pytanie i sam sobie na nie odpowie w kolejnym wpisie

Antek

Polecam tę firmę każdemu kto chce pracować w tej branży. Naprawdę warto.

Prawda to zgodność mysli , czynów i słów z rzeczyw
@Antek

Zbliża się sezon na grzyby, kup człowieku kalosze i wyjdź na spotkanie przygodzie

Zapowiedzi

Już wkrótce wznowienie dzieł zebranych tzw klasyków: Adama i Zenka

Jar-Pol to firma godna polecenia. Pracuję tu ponad rok i jak dotąd jestem zadowolony z warunków zatrudnienia.

Zenek

Jak dla mnie firma jest w porządku. Atmosfera w pracy jest dobra, a kasa zawsze na czas.

gg

Pracowałem w tej firmie parę lat i zawsze było w porządku. Pracodawca bez zarzutów, słowny i rzetelny.

gagat
@gg

Przestań palić to zielsko.

olo

Pracuje w firmie Jar Pol i bardzo mi się tu podoba. Kierownictwo ma pełne zaufanie do pracowników którzy pracują rzetelnie i dokładnie, bo wiedzą, że jest to potem nagradzane premią. Jestem zadowolony.

jurek
@olo

Ale bzdury. Nie wierzcie w bujdy

oświecony

Unikać, szukać w innym miejscu

Bartek

Spoko firma. Daje prace, a kasa jest zawsze na czas.

Kilka pytań

1. Czy klepanie bezsensownych formułek na jedno kopyto przynosi jakiś rezultat? 2. Po co wklejać 15 tzw "opinii", której autorem jest ta sama osoba ? Myślisz człowieku , że nikt się nie zorientuje? ( przykład z dnia 22.07.2016 r. ). 4. Dlaczego usuwane są informacje dotyczące czasów wpisów - przecież nie naruszają regulaminu i nie zawierają nieprawdziwych danych? 5 Dlaczego z 15 wpisów z dnia 22.07.2016 r został usunięty wpis: "Pan 2016-07-22 20:54:47"?

as

W tej firmie pracuje mi się bardzo dobrze. Nie mam powodów do narzekań.

Żałosne

Jurek

Co tu komentować. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.

Zero

Pracuję w Firmie JAR-POL na stanowisku kontrolera higieny mięsa już sporo czasu.Pracodawca uczciwy i dobrze płaci. Wszystkim znajomym chwalę sobie pracę w JAR-POL.Dodatkowo koleżeńska atmosfera umila pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Jar-Pol - Kielce

• Jak się pracuje w Jar-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Jar-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jar-Pol?

Jar-Pol