ZPM HOCHEL

Micigózd

Opinie o ZPM HOCHEL

Jareq08 2009-11-09 15:32:13
Praca w tej firmie to tragedia to obóz pracy, dyktator stary Hochel, ma dwóch synalków niczym kapo , obozowe. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem.
anka 2010-01-30 11:07:58
zakład nie wypłaca należności hodowcom za tuczniki ma prloblemy finansowe hyli sie ku upadkowi przestroga dla rolników
misiu 2010-01-30 11:14:09
stawia domy betoniarnie kamieniołomy wszystko na chłopskim tyłku uważajcie rolnicy
Jolek 2010-07-19 12:25:17
Własnie na chłopskich plecach kupił sobie 85% akcji od Państwa firmy Kopalnia Odkrywkowa Surowców Drogowych w Kielcach za nibagatelną kwotę ponad 18 mln zł. Nie wiem, jak ktoś badał jego zdolnośc finansową. Widocznie nieźle się dzieje w Naszym Państwie, że Nasze dobro narodowe jest sprzedawane komu popadnie.
podejrzewam, że kasą zasilił go (usunięte przez administratora), w końcu to jedna i ta sama banda, w oszukiwaniu rolnika, który na swoje pieniądze musi czekać i po 6 m-cy. NIE DAJCIE SIĘ
John 2011-12-08 18:52:57
Nie wiem jak jest w Kielcach, ale obecnie w Mysłowicach zawitał nowy dyrektor który zrobił porządek po starym który nic nie robił, firma w 100 % wypłacalna, bezproblemowa.
sdfsaf 2012-04-14 19:34:51
(usunięte przez administratora) oszust niewyplaca pieniedzy wypracowanych przez sklepy poprosyu szuja (usunięte przez administratora)
kiki 2012-04-19 17:33:41
sdfsaf - 2012-04-14 19:34:51

(usunięte przez administratora)oszust niewyplaca pieniedzy wypracowanych przez sklepy poprosyu szuja zeby mu jaja spuchlu i synusiowi tezs
święta prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oszukany 2013-04-03 10:56:51
firma nie płaci nie wywiązuje się w żaden sposób ze swoich zobowiązań !! pani Edyta nie odbiera telefonów (bo tak łatwiej) a kobieta w kasie zachowuje się jak księżniczka w pół zdania odkłada telefon kobiety w księgowości wcale nie są leprze ! są chamskie i aroganckie a zobowiązań swoich i tak nie regulują !!!! za to umieją obiecywać że zapłacimy w przyszłym tygodniu !!!!
basia 2013-05-19 15:57:48
PO (usunięte przez administratora) OTWIERACIE NASTĘPNE SKLEPY JAK NIE JESTEŚCIE WYPACALNI!ZAMKNĄĆ TO W PI......DU!NIE WYPACACIE WYNAGRODZENIA PRACOWNIKOM!NA WYPŁATY TRZEBA CZEKAĆ MIESIĄCAMI!ZATRUDNIACIE LUDZI NA CZARNO I ZWODZICIE ICH!TO JEST ZAKŁAD PRACY?!TAKIM ZAKŁADEM POWINNA SIĘ ZAJĄĆ INSPEKCJA PRACY!!!!!!
hannah montana 2013-05-27 11:11:49
Zgadzam się z Basią w 100 % wypłaćcie ludziom co im się należy i ogłoście upadłość bo może być za późno na ratowanie tej firmy. (usunięte przez administratora) żal mi tylko ludzi którzy kupują tą padlinę u Was w sklepach i nie są świadomi co się wyrabia na zapleczach sklepów... mam na myśli odnowy biologiczne i spa jakie przechodzą wędliny i mięsa aby wyglądały "do ludzi" - bo przecież ZWROTÓW NIE MA!!! Ludzie omijajcie Hochla szerokim łukiem!
walczący o swoje 2013-05-30 22:54:22
Firma nie płaci czynszów za wynajmowane lokale. Tym, którzy czynszu nie widzą radzę zapoznać się z art. 670 par.1 Kodeksu Cywilnego i z niego jak najszybciej skorzystać.
gate-sklep 2013-06-20 19:49:06
Jasne, narzekajcie wszyscy... teraz gdy firma ma kłopoty to dobijcie gwóźdź do trumny, po co przejmować się ludźmi, którzy tam jeszcze pracują i nadal zależy im na pracy, chcą przetrwać ten kryzys z nadzieją że wrócą dobre czasy jak było jeszcze kilka lat temu! ŚP Ryszard dbał o nas jak mógł. Dlaczego nie powiecie jakie zarobki były jeszcze do nie dawna na sklepach... gdzie się wypracowało dobry obrót towaru, ja byłam bardzo usatysfakcjonowana!!! I ŻADNYCH "ODNÓW BIOLOGICZNYCH" nie praktykujemy, dzięki temu klienci są zadowoleni do dziś z naszych usług! Wypraszam sobie tego typu sugestie, proszę nie obrażać sumiennych pracowników i nie mierzyć wszystkich swoją miarą! Powiem wulgarnie... (usunięte przez administratora)zastanówcie, się komu naprawdę szkodzicie?! Współczuje każdemu kolejnemu pracodawcy, który Was zatrudni... ;(
OSZUKANY 2013-06-25 15:56:38
Pracownicy Hochla sa sami sobie winni...nie powinni pozwolić na to żeby nie płacono im należność jakie im się należą...ludzie jest was więcej!!! przecież wszystkich nie zwolnią. Synusie Hochla i ich żonki bujają się za kase rolnika i głupkowatą się jeszcze podśmiewają że mają pieniądze z % pieniędzy rolników. To jest skandal...to się nadaje do Telewizji co sie tam wyprawia. Jeśli ogłoszą upadłość żaden z rolników nie odzyska pieniędzy ani żaden z pracowników swoich pensji....i chyba o to im chodzi.
hanah montana 2013-06-29 13:58:01
Jasne... Gdyby to była taka dobra firma to nie miałaby kłopotów. Ludzie którzy jeszcze pracujecie u Hochla serdecznie Wam współczuję. Pracowałam i wiem jakie przekręty się dzieją ale każdy ma kredyt i dzieci i nikt nie chce sie podłożyć bo pilnuje pracy.Tak może i pan Ryszard Hochel o nas dbał ale jak dopuścił do rządów swych synów to widzicie do czego to dąży... Czasy się zmieniły minęło kilka lat a zmienią się jeszcze bardziej. Na sklepy powinny trafiać świeżutkie wędliny i mięsa a nie zwroty z kieleckich sklepów hochla, gdzie konkurencja jest ogromna i to co nie sprzedało się wraca do firmy i dalej na drugi lub trzeci dzień trafia na pozostałe sklepy. Więc żeby wypracować dobry obrót towarem zwracanym trzeba się naprawdę nagimnastykować po pachy a i tak ludzie poznają się na tym ze towar jest nie świeży!
Szczerze gratuluje pani "" gate-sklep"" że była/jest usatysfakcjonowana ze swoich zarobków i nie musiała myć starych śmierdzących wędlin i wkładać do lodówki eksponując ją do klientów. Nie wspomnę o zalatujących mięsach i obrzydliwie śmierdzących kurczakach które trzeba porcjować i sprzedawać oddzielnie bo w całości nie zeszły akuratnio a trzeba by je wypchnąć/opchnąć/sprzedać.Wszyscy o tym wiedzą tylko nikt nie ma odwagi na kilka szczerych słów tutaj.Po to jest ta strona zeby ludzie mogli się dowiedzieć co się dzieje/wyrabia w firmie.....
zainteresowany 2013-11-17 22:24:55
jak wygląda sytuacja na rynku wiem ...
co do braku rozwoju w firmie tez słyszałem
mam małe pytanie ...
ponieważ zostałem zaproszony na rozmowę o pracę ...
kto tak naprawdę rządzi w firmie
kto jest decydentem
kto kieruje i jak sprzedażną ? bo mało słyszałem o tym człowieku ...
czy ktoś mógł by dopisać parę infralokacji
czy warto podejmować rozmowę
czy raczej praca to rozbijanie głową muru a władza firmy wie lepiej ?
jeśli ktoś może mi pomóc z góry dziękuję
ktoś102 2013-11-25 12:28:10
tak--GŁOWĄ MURU NIE ROZBIJESZ!!!...
kto kieruje sprzedażą? ha! jest dział handlowy (temat rzeka)...
zainteresowany 2013-11-29 23:50:12
z kim można porozmawiać ?
czy jest jakaś szansa na współpracę czy raczej dać sobie spokój ?
poza tym kto tam rządzi ?
xx 2014-03-14 19:33:34
Daj sobie spokój z tą firmą jeśli chcesz pracować godnie.Może być tak że możesz nie mieć pieniędzy za pracę i jeszcze cię za coś obciążą!Nie polecam!
magda 2014-04-20 08:43:22
Nie polecam ani pracy ani zakupów w sklepach hohla pracownicy sa wyorzystywani i oszukiwani dlaczego przed świętami sklep jest czynny o 7 do 19 a pracuje tam jedna osoba ,trzeba to zgłsić do PIPi tak zrobę
czasgomulki 2014-05-29 15:15:34
a pracuje jeszcze nie mająca pojęcia o zasadach handlu- hamulcowa elka?
T 2014-06-13 08:55:06
Słyszałem że, z Hochlem nikt nie chce współpracuje bo jest nie wypłacalny?
Podobno nawet wypłaty są z 10-12 dniowym opóźnieniem?
on 2014-11-17 10:02:37
witam nie zatrudniajcie sie w tej firmie , nie ma kasy
Hodowca 2014-12-05 20:13:30
A ja kiedyś z nimi handlowałem no i płacili....i przestali płacić.....od trzech lat trzymam sią od ich z daleka...Pozdrowienia dla p.Czesia Sabat
rolnik 2015-01-14 20:35:37

Ja też pare lat tam sprzedawałam żywiec zaczeły się problemy z płatnością to dałem spokój ale niedawno wróciłem narazie jest w porządku 30 dni jak na fakturze i kasa na koncie bez dzwonienia i poganiania. Teraz tam taka nowa dziewczyna jest myśle że w porządku. A Pan Czesiu dowiedziałem się że zmarł w ubiegłym roku.

basia 123543 2015-11-27 20:59:05
Firma płaci na czas a jeśli się zdazy to max 7 dni opoznienia. Wszyscy udzielająy sie powyzej nawet nie wiedzą jak tam jest i się wypowiadaja. To jest żenujące na poziomie 3latków.Pozdrawiam
AKt9wo 2015-11-27 21:00:25
Polecam !
walery 2016-08-25 07:59:11
Nie ma pieniędzy na czas.
Czynsz wg. umowy najmu ma być płacony 5go każdego miesiąca.
Dziś 25 !
Za każdym razem muszę prosić o kasę.
Jest to dla mnie krępujące.
No i .....nie rokuje na przyszłość !

amen 2016-08-29 14:04:37
foto czy kwestia finansowe i niejasności zostały wyjaśnione?
Zostaw swoją opinię o ZPM HOCHEL - Micigózd
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPM HOCHEL