Opinie o L'Oreal Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy L'Oreal Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie L'Oreal Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o L'Oreal Polska w Warszawa

Misiek

Czy wiecie coś na temat stażu w laboratorium jakości? Bardzo dziwi mnie, że tak często pojawiają się takie oferty. Czyżby aż tak duża rotacja ludzi? Jestem w szoku jak czytam tak negatywne opinie o tej firmie. Z drugiej strony o wszystkich innych z podobnej branży są podobne np. Bell....

Chętna

L'Oreal Polska to fajny pracodawca i myślę, że niejedna osoba zgodzi się ze mną.

A.

jakie inne miejsca polecacie, z lepsza atmosfera?

Niuśka

Pracuję w L'Oreal od dawna i śpię spokojnie, bo to stabilna firma z perspektywami. Mam również całkiem niezłe zarobki ale myślę, że wypracowałam sobie wysokość zarobków bardzo sumienną pracą. Krótko mogę powiedzieć, że jaka praca taka płaca i nie ma co obwiniać firmy.

Przedstawiciel farmaceutyczny

Żenujące ! !!!poziom osób rekrutujacych pponiżej jakichkolwiek moich oczekiwań. Zestaw Pan i Pani. Pan chciał zabłysnąć wiedzą o konkurencji i osobach tam pracujących w taki sposób jakby znał wszystkich i wiedział wszystko . Niestety się pomylił bo osoba ta nie pracuje już tam od ok 1.5 roku. Nie mówiąc już o fakcie , że Pan rekrutujacy nie dorastał osobie o której mówił do pięt. Nie polecam. I mam nadzieje , ze nie dostane się na 2 etap.

Banał

logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
niezdecydowana

Witam, a jak jest w Kaniach? Interesuje mnie dział obsługi klienta.

Kinga

L'Oreal Polska jest fajną firmą. Pracuje tu i jest na tyle dobrze, że nie mam zamiaru nawet myśleć o zmianie pracy. Często jest tak, że aktywne na forum są osoby, które nie przepracowujace się.

Iglik

Jaką pensję otrzymują przedstawiciele handlowi loreal? Moja kumpela jest P.H. W Poznaniu i twierdzi że ma 5kafli na łapę bez wyrabiania planu, czy to prawda??

Phh
@Iglik

Nieprawda!

Natalia

L'Oreal to świetna firma, ale z pewnością nie dla każdego.

Bonusów??? o czym TY mówisz? Siedzę tam 6 lat i jedyny bonus jaki dostałam to marną paczkę na Święta za którą trzeba było jeszcze zapłacić podatek.... super bonus! Chyba że o takie coś Ci chodzi. Ale ja też już szukam pracy bo zero życia prywatnego, tylko stres, praca w nadgodzinach i zryty łeb.

Patrycja

Jak wygląda atmosfera w pracy?

Ninka

Być pracownikiem tak znanej na świecie marki powinno dla każdego pracownika być chlubą. Z tego co mi wiadomo zarobki są całkiem dobre a poza tym jest sporo innych bonusów o których nikt nie wspomina.

Ola

Ci, którzy chcą pracować w LOrealu, jak zaczną, szybko przypomną sobie dlaczego im odradzano. Dla szefostwa Loreala każdy pracownik to śmieć, którego trzeba wykorzystać maksymalnie i manipulując nim, mówiąc, ze jest cudownym "świeciem" wyciągać z niego jak najwiecej bezsensownej, niestrategicznej, operacyjnej pracy. Nie dajcie się!

Chochlik

Czy L'Oreal ma jakieś nowe oferty pracy? Bardzo bym chciała dostać się do takiej firmy, super sprawa.

Paniin

Witajcie Chcialam zapytac o stanowisko product manager - jak pracuje sie w tym dziale ? Ile jest osob ?

Pani

Witajcie Chciałam zapytać o stanowisko Product Manager - jak pracuje sie w dziale zakupów ? Ile jest osób ?

Kobieta

Świetna firma, światowa marka, która trzyma standardy na wysokim poziomie. Niestety jest wielu nieudaczników i tacy zawsze będę obwiniać innych za swoje niepowodzenia.

Don Meloni

Ten kto pisze ze firma jest ok to chyba sni na jawie. Zamordyzm, plany z gwiazd, glupoty do robienia , mail do maila, tabelka do tabelki, brak nowosci w hurtowniach podczas wprowadzenia. Jeszcze nie dawno pseudo kierownikiem handlowcow byl P. Andrzej A. teraz jest inny Andrzej bardziej kulturalny ale reszta ta sama. Tego pierwszego kilka razy probowali wyrzucic za min mobing, chamstwo, ale ma duzo papierow na firme i boja sie go wywalic bo gdyby wyszly na jaw wszystkie sprawy to bylaby gruuuuuuba afera. Moglbym pisac mnostwo rzeczy ale szkoda czasu. Dajcie sobie spokoj z ta firma.

Chętna

Czy Loreal ma jakieś nowe oferty pracy? Słyszałam, że pracownicy chwalą sobie pracę i atmosferę. Mam pytanie czy w kwestii zarobków jest też tak dobrze? Płacą w terminie? Czy są jakieś dodatki socjalne. Kiedyś można było kupić taniej kosmetyki a teraz?

Wawa

Firma ok poza głupotami czyli estymacje sracje zdjęcia, mało czasu na sprzedaż a dużo czasu poświęca się właśnie na głupoty które nic nie wnoszą .

buuu

totalny luz w robocie, można mieć się poopierdzielac :)

Zostaw merytoryczną opinię o L'Oreal Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w L'Oreal Polska?

Zobacz opinie na temat firmy L'Oreal Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w L'Oreal Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy L'Oreal Polska?

Kandydaci do pracy w L'Oreal Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

L'Oreal Polska