Opinie o L'Oreal Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy L'Oreal Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie L'Oreal Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o L'Oreal Polska w Warszawa

Produkcja

Dlaczego Neli oraz komórka BHP podobno działa prężnie w zakładzie nie wywali z L'Oreal Polska firmy Eko system przecież oni nic nie robią dobrego .

Maniek
@Produkcja

Pracuje ktoś aktualnie w Loreal Pass Błonie ???? mam pytanko ,stawiam flaszeczkę

Zenek
@Produkcja

Kosmepol polecił mi firmę Ekosystem serdeczny kolega, że jest przyjazna atmosfera i znośne warunki pracy. Praca po 8 godzin do obsługi kotłowni gazowej Ale po przeczytaniu powyższych postów nieco mnie zmroziło. Niekompetentnych przełożonych naoglądałem się w swoim życiu co niemiara i to mnie smuci. Ale gdzie jest prawda? Czy to partacka firma, goniąca za kasą i fuszerka goni fuszerkę? Czy może solidna marka wywiązująca się z zobowiązań i bierze za to kasę, bo to jej prawo - wszak to nie wolontariat. Nie wiem. Wolałbym czytać obiektywne opinie o tej firmie, a nie gorzkie żale zwolnionych, byłych pracowników, często bez żadnych kompetencji, za to ambicji w bród.

Staż w L'oreal

Cześć :) Mógłby ktoś powiedzieć mi coś więcej na temat stanowiska "Kontroler Jakości"? Zastanawiam się czy aplikować na staż :)

Anita

Jak ktoś pracuje dłużej i da się poznać z dobrej strony to z pewnością nie narzeka na pracę i zarobki!!

gość

Pojawiło się ogłoszenie na Supply Plannera. Skąd ten wakat? Możecie coś powiedzieć o warunkach pracy?

@gość

Na tych stanowiskach rotacja ostatnio jest ogromna. Nikt nie wytrzymuje nawet roku. Więcej kierowników niż pracowników w działach :)

Maniek
@gość

Pracuje ktoś w Loreal Pass Błonie, na ul Batorego 6 ???? mam pytanie, stawiam flaszeczkę.

Przedstawiciel farmaceutyczny

Żenujące ! !!!poziom osób rekrutujacych pponiżej jakichkolwiek moich oczekiwań. Zestaw Pan i Pani. Pan chciał zabłysnąć wiedzą o konkurencji i osobach tam pracujących w taki sposób jakby znał wszystkich i wiedział wszystko . Niestety się pomylił bo osoba ta nie pracuje już tam od ok 1.5 roku. Nie mówiąc już o fakcie , że Pan rekrutujacy nie dorastał osobie o której mówił do pięt. Nie polecam. I mam nadzieje , ze nie dostane się na 2 etap.

Banał

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Cezary

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!

Zainteresowana

Czy wie ktoś kiedy zaczynają się rozmowy na zieloną górę jako reprezentant farmaceutyczny? Warto aplikować poświęcać czas i swoje nerwy?

Qq
@Zainteresowana

Ja zostałam zaproszona jutro (19.06)na rozmowę.

CzCiekawa
@Qq

Też byłam, jak wrażenia?

Welflon
@CzCiekawa

Czy ktos dostal juz odpowiedz ?

?
@Welflon

Też się zastanawiam

Iza

Może podpowiecie jak przebiega rekrutacja?

KC
@Iza

Dot. pracy w L'Oreal SSC. Zostałam zaproszona na drugi etap postępowania kwalifikacyjnego i na miejscu okazało się, że jednak jest to rekrutacja na inne stanowisko ... Rozmowa klasyczna pytania o doświadczenie, motywację, oczekiwania finansowe (już na tym etapie prowadzący rozmowę wskazali, że są one zbyt wysokie, co w przypadku języka, który miałby być używany w tej pracy nie jest prawdą). Rozmowa najpierw po polsku, później po angielsku. Gdy zapytałam o możliwości rozwoju i to czy firma wspiera pracownika w zdobywaniu kwalifikacji międzynarodowych Pan odparł, że to nie ma sensu bo długo trwa i wiele kosztuje ... Na koniec pojawiła się Pani, która miała zweryfikować znajomość trzeciego języka. W tym momencie odniosłam wrażenie, że jej poziom jest bardzo niski. Nie potrafiła płynnie prowadzić konwersacji, zadawała jedynie przygotowane wcześniej pytania. W mojej ocenie jeśli chodzi o pracę z językami w L'Oreal SSC lepiej sobie odpuścić. Szukają zwykłych 'klepaczy faktur', którzy posiadają nikłą znajomość języka ale za to są relatywnie 'tani'.

Ulka

Firma ma dobra opinię , warto aplikować?

Olga

Jak się trafi taki człowiek na stanowisku to w każdym miejscu może się tak zachowywać.

Ramires

Czy ktoś słyszał, że L'Oreal Polska już zamiótł sprawę o mobbing przez managera na Daniszewskiej i zgodził się wypłacić kasę osobie poszkodowanej żeby sprawę uciszyć? Tak się działa w koncernach, że niby cacy jest, a traktują ludzi jak przedmioty. Wszystko ładnie, ale na obrazku, a potem kasa idzie, żeby sprawa ucichła, bo reputacja ucierpi. Kolejna sprawa o mobbing jest w fabryce w Pruszkowie. Ciekawe, czy też im się uda zamieść pod dywan, za kasę ?

SzukającPracy

Jak wygląda praca na produkcji pod Warszawą? Chodzi o zarobki po prostu ile msc idzie zarobić i czy święta ustawowo wolne od pracy tez sie pracuje? Zamierzam składać tam aplikacje ale nie wiem czy bedzie mi sie to oplacac

Tadek

Czy ktoś wie o przypadkach mobbingu w centrali na Daniszewskiej i w fabryce pod Warszawą? Chciałem składać papiery do fabryki, ale znajomi, którzy tam pracują mi odradzili, że słabo płacą i do tego jeszcze słaba atmosfera. Po tym co usłyszałem jak traktują pracowników to zapał mi już minął. Myślałem, że choć żabojady mają normalne podejście do pracowników :(.

Amadeo
@Tadek

Na Daniszewskiej dyrektorek został oskarżony przez pracownika o mobing i sprawa chyba już poszła do sądu, ale zakończyła się ugodą bo Loreal wiedział, że przegra i bał się smrodu w mediach. Sypnęli kasą, żeby tylko smród się nie rozniósł. Podobnie jest w fabryce, tam podobno też jest jakiś typek z dyrekcji co dręczy ludzi.

Nieprofesjonalnie HR. Najpierw nie oddzwaniaja o tej porze, na którą się sami umawial, a potem dzwonia kiedy im sie podoba. Samo spotkanie rekrutacyjne nie lepsze, dwa razy przekladali w ostatniej chwili godzinę rozmowy rekrutacy. Pytani tylko czy jest to wynikiem braku organizacji pracownicy HR, czy po prostu sprawdzają stopień desperacji kandydata i to na ile będzie elastyczny by się zgadzać na wszystkie ich zachcianki. Mnie takie podejście odstraszylo i wolę nie sprawdzać czy by mnie przypadniem nie traktowano w ten sam sposób, już jako ich pracownika.

zawiedziona
@Gość

Miałam to samo. 2 dni przez nich straciłam czekając na telefon i jak już zabrałam się za swoje sprawy i nie mogłam rozmawiać to nagle telefon. W sklepie rozmawiać raczej nie będę... Zadzwonię za pół godziny skończyło się brakiem jakiegokolwiek odzewu od tygodnia ponad, a jak sama próbowałam się skontaktować to nikt nie odbiera. Bardzo mi zależało, bo wymarzony staż, ale szkoda nerwów chyba...

Aneta

Jak wyglada praca , atmosfera w dziale HR Loreal? Jakie są zarobki?

Misiek

Czy wiecie coś na temat stażu w laboratorium jakości? Bardzo dziwi mnie, że tak często pojawiają się takie oferty. Czyżby aż tak duża rotacja ludzi? Jestem w szoku jak czytam tak negatywne opinie o tej firmie. Z drugiej strony o wszystkich innych z podobnej branży są podobne np. Bell....

@Misiek

W labo jest duża rotacja ,niektórzy stazysci znajdują coś innego a niektórzy są przyjmowani na kontrolera ,w labo są pustki dlatego chętnie przyjmują ,polecam choć jako stażysta ok jedna zmiana ale po przejściu na umowę nie każdemu pasuje 3 zmiany w 4 brygadowce z tad te roszady,atmosfera jest dobra i pomocna

Daga

Handlowiec jest od tego żeby budować relacje z klientami , sprzedawać , dbać o godne reprezentowanie firmy a nie ganiać z językiem na brodzie od sklepu do sklepu i nie robić nic tylko zdjęcia. Loreal to firma która żyje że sprzedaży a nie z robienia zdjęć. Kosmetyki to nie spożywka i im prędzej się ktoś opamięta tym lepiej będzie dla wszystkich.

Patrycja

W sieci pojawiła się oferta dla kandydatów na Product Managera - czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z rekrutacją na to stanowisko? Z ilu etapów składa się proces? Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej?

Obecna

Ale wszystkim jest dobrze w firmie bo nie ma wcale skarg! Chyba że powyjeżdżali ludzie na wakacje i nikt nic nie pisze. L'Oreal jest dobrą firmą i jeśli ktoś nie ma chęci tu pracować to lepiej nie szukać dziury w całym.

Czarujka

@Phh Uderz w stół a nożyce się odezwą. Rzeczywistość jest taka, że ludzie nie pracują uczciwie a wymagają.

Cezary

Uważam, że takie fora służą pieniaczom do wylewania swoich złości. Ludzie szukają opinii żeby podjąć decyzję o pracy ale często zniechęcają się. Sam słyszałem jak zwolniony za alkohol odgrażał się.

Zostaw merytoryczną opinię o L'Oreal Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w L'Oreal Polska?

Zobacz opinie na temat firmy L'Oreal Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w L'Oreal Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy L'Oreal Polska?

Kandydaci do pracy w L'Oreal Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

L'Oreal Polska