Opinie o Salon firmowy Black Red White w Chorzów Drogowa Trasa Średnicowa 50

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Salon firmowy Black Red White. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Salon firmowy Black Red White o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon firmowy Black Red White w Chorzów Drogowa Trasa Średnicowa 50

niki

W salonie Black Red White w Chorzowie atmosfera w gronie pracowników była by dobra , gdyby nie podejście firmy , która traktuje ludzi jak zło konieczne . Profesjonalni i doświadczeni pracownicy są zwalniani a w ich miejsce firma zatrudnia " tymczasowców " , pozostali pracują jak woły za psie pieniądze robiąc za pięciu . Ajent , który prowadzi ten salon to jest wielka porażka - nieporozumienie , do swojej dyspozycji ma "pani prawa rączka ", która dobrze tylko umie zaparzyć kawę . Nie polecamy nikomu!!!!!

szukająca

Czy może ktoś wypowiedzieć obiektywne opinie o tym salonie?Zastanawiam się nad podjęciem pracy i chciałabym poznać Wasze zdanie.Wiadomo że teraz pracownik wszędzie ma pod górę i wymagania rosną a pensje nie,ale ogólnie o atmosferze,ludziach,godzinach ,systemie pracy?Będę wdzięczna

...

Zastanawiam sie nad jednym, skoro tak wszystkim źle i tak narzekacie na pracę to dlaczego się nie zwolnicie, jaki jest sens sie męczyć ? Takie prymitywne wpisy niczego nie zmienią a jedynie pogorszą atmosferę na salonie. Jeśli się komuś nie podoba to podobno w "Bodziu" sa przyjęcia:) będzie to z korzyścią dla wszystkich którzy są zadowoleni z pracy.

Daniel Siercha

anonimowo - 2009-10-31 18:47:33 zreszta nie tylko ta pani kierownik jest taka,dobrze ze tu mozna coś powiedziec chociaz co to da .Szef niby wporzadku a prace zaczyna od magazynu bo przeciez tam dowie się wszystkiego co dzieje się na sklepie bo kierownik magazynu ma tyle czasu ze w ciagu tych 8godz. swojej pracy?!,spokojnie zdązy caly sklep obleciec ,dowiedziec się wszystkiego i z parę razy w ciągu dnia byc w gabinecie (to jest fucha co nie i to za jakie pieniądze) przekazac swoje uwagi co do pracy innych ale swojej nie widzi i nie ma zastrzezen bo przeciez do konkretow to nie ma czsu -ten to ma tupet,ma wszystko w (usunięte przez administratora) bo przecież to prawa ręka i biega za tym szefem jak pies za swoim panem,tylko ze tu obraziłam psa bo przeciez pies jest wierny a ten to na wszystkie fronty.a na sklepie to tylko nam uwagi zwraca.ale co to da ,nic nie zmienimy,trzeba siedziec cicho i byc niepozornym i udawac ze wszysko ok.bo gdzies trzeba pracowac ale moe już nie długo.... Skoro taka zadowolona jesteś że można coś powiedzieć to powiedz to prosto w twarz a nie zachowywać się jak ostatni tchórz.Oficjalnie też można wszystko powiedzieć tylko do tego trzeba trochę odwagi.Jeżeli tak ci się nie podoba ta praca to nie zajmuj miejsca dla ludzi którzy może będą potrafili lepiej wykorzystać swoje umiejętności a nie myślą tylko o tym jak kogoś obsmarować za plecami.Jeżeli chodzi o moją pracę to może chcesz się zamienić i zobaczyć jak super jest przez 8 godzin nic nie robić, i to za takie pieniądze.A co do konkretów o których piszesz to bardzo chętnie o nich porozmawiam bo może faktycznie czegoś nie dostrzegam.Jeżeli chodzi o zwracanie uwag to widocznie pracujesz na takim poziomie że są ci potrzebne,szkoda tylko że nie wyciągasz z nich żadnych wniosków. Muszę powiedzieć że takie opinie są bardzo krzywdzące w stosunku do innych pracowników salonu którzy starają się aby wizerunek firmy był jak najlepszy.Ale niestety ktoś o takim małym ilorazie inteligencji tego nie rozumie, ale jak sama napisałaś może już niedługo i oby jak najprędzej. Ja ze swojej strony mogę zapewnić że będę oczekiwać że jeżeli masz chociaż trochę odwagi to zawsze możesz do mnie na salonie podejść i porozmawiać , może jak zobaczysz jak będę znowu biegł do gabinetu dyrektora żeby przekazać swoje uwagi. A co do reszty innych anonimów to może tak podać przynajmniej jakieś imię?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Salon firmowy Black Red White? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lakiernik wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTRONIK
Tramwaje Śląskie S.A.

Najgorsze w tym wszystkim jest to jak ludzie w tej firmie od szczebla kierownika wzwyż traktują zwykłych pracowników. Gdy jeszcze mieli jakieś kwalifikacje albo predyspozycje do zarządzania to może by było lepiej ale w tej firmie nagradzane jest(usunięte przez administratora) Nie ma nic gorszego niż kawał chamstwa wyniesionego na piedestał

nie rozumiem co Wy chcecie od Pani kierownik, przecież nie każdy musi wiedzieć co się dzieje na salonie:) byle przelew był w terminie i paluszki na biurku...

Zarządzający Salonem posiada wiele cech świetnego pracodawcy, niestety jest dość podatny na manipulacje. Inna rzecz, że są osoby, które perfekcyjnie opanowały sztukę intrygi, a ich metodyka działania wzorowana jest na PRL-owskiej Służbie Bezpieczeństwa. Mam na myśli Państwo Kierownictwo galerii dodatków. Pani [usunięte przez admina]potrafi udawać serdeczną przyjaciółkę ,po czym wbić nóż w plecy. Uosobienie fałszu. Natomiast niejaki Pan [usunięte przez admina]jest prymitywnym, agresywnym osobnikiem obarczonym poważnymi problemami psychicznymi, z którymi zupełnie sobie nie radzi. Toleruje wyłącznie lizusostwo. Obie w/w osoby zupełnie pozbawione jakichkolwiek zasad moralnych. Wśród pracowników zdarzają się jednostki bezproduktywne i tzw. "krety", ale oprócz nich w większości to przyjaźni, pracowici ludzie. Mimo wszystko polecam, oczywiście poza wspomnianym działem.

Zostaw merytoryczną opinię o Salon firmowy Black Red White - Chorzów

• Jak się pracuje w Salon firmowy Black Red White?

Zobacz opinie na temat firmy Salon firmowy Black Red White tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salon firmowy Black Red White?

Salon firmowy Black Red White
2.3/5 Na podstawie 71 ocen.

Salon firmowy Black Red White