Opinie o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Lorenz Bahlsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Fuks

Nie angażowałem się na tym portalu wcześniej ale nie mogę przejść obojętnie zobaczywszy zdjęcia aut przesłane przez mojego starego szefa i mam nadzieję,i szczerze w to wierzę że to poprosi żart ze strony Janka. Myślę że nie dopuścił by do tego ,aby czymś takim poruszać się po drogach publicznych, a co dopiero przyjechać do klienta załatwić konkretnego Dila. Choć z drugiej strony wiem że Alina była by wstanie coś takiego zrobić nie wiem kto ją przyspawał do fotela szefowej Marketingu bo pasmo sukcesów jej nie dotyczy. Jeszcze coś o Wielkim to zły człowiek widzi tylko czubek swojego nosa rzadko liczy się z czyimś zdaniem, już na pewno słucha was ph bo po prostu już taki jest.

Rebeka

Lepiej było by owinąć czarnym streczem .Wyglądały by znacznie lepiej Dlaczego ciągle coś z pieprzacie dopiero co walczyliśmy z ubrankami na stojaki

Auto

Jest mi strasznie przykro, to co zrobiliście z autami wstyd takim autem podjechać do klienta .

qwerty

Szanowna Panie Alino Zwracam się do Pani z prośbą O POSZANOWANIE NASZEJ GODNOŚCI ORAZ NASZEGO JĘZYKA POLSKIEGO. Nie ukrywamy faktu że to co zrobiła Pani wraz ze swoim zespołem z wizualizacją samochodów jest skandaliczne. Pokazuje, że zostaliście z marketingiem oraz myśleniem w latach 90 ubiegłego wieku. Takie oklejanie aut było modne 30 lat temu a teraz musimy być EKO- Folia z oklein samochodu będzie rozkładać się około 300 lat. Proszę także postawić się na naszym miejscu i odpowiedzieć sobie na pytanie. Czy ja bym nie wstydziła się podjechać takim cyrkowozem np. pod kościół, sklep, miejsce zamieszkania,restaurację i.t.d Druga ISTOTNA rzecz - poszanowanie języka polskiego Odnoszę się do Pani Polki odpowiedzi na e-mail z od Pana Filipa Flinger z dn 05.10 Przesyła Pani gratulacje i dopisuje ,,KUDOS TO ALL OF YOY...... za doing. botter. together w praktyce" Chciałem przypomnieć że mieszkamy w Polsce i tu mówimy oraz piszemy w naszym ojczystym języku. Z cały szacunkiem ale w Słowniku Języka Polskiego są tylko dwa słowa z Pani odpowiedzi. ZA i PRAKTYCE. Piszemy w języku ocyma albo w ojczystym . NIE MIESZAMY - zle świadzczy.(usunięte przez administratora) Jeszcze raz zwracam się poniżej z prośba. Bardzo proszę o poszanowanie naszej godności. Pozdrawiam ups. Regadrs.

Szok

Panowie nie odbierajmy tych samochodów, niech sami sobie nimi jeżdżą. To w jaki sposób nas postrzegają nie mieści się w glowie. Żadnych konsultacji robią z PH co im tylko przyjdzie do zakutych głów .To my będziemy pośmiewiskiem, w miastach i na wsiach jak się pokażemy cyrkowozem, ludzie będą sobie z nim robić zdjęcia.

Ale Cyrk

Miał być Hit a wyszedł kit!! Będą mieli z kogo się śmiać na rejonie, a jak ktoś założy jeszcze super kolorowa kurtkę to od razu może asfalt lać. Wstyd jak beret. A Góra małe logo na klapie, można? Można!!!

Gremi
@Ale Cyrk

Będą się pytali ludzie na ulicy z jakiej jest pan bajki ? DDD Cóż nasza firma musi się wyróżniać że pracują wariaty. Wystarczyła by osobówka kombi z ładnym napisem na drzwiach Lorenz to nie trzeba pokazać że jesteśmy inni nie koniecznie lepsi Pozdro

Marzyciel

Wyobraźcie sobie jak fajnie by wyglądał nasz nowy samochód w kolorze czerwonym, fajne nowe logo lorenz na drzwiach i przyciemnione na czarno tylne szyby,no ale niestety jakiejś Pindzie z marketingu chyba chormony szaleją i naoglądała się za dużo filmów z lat 70 o dzieciach kwiatach, i swoje niespełnione marzenia wdraża do firmy i maluje samochody, i projektuje ubranka.

Azbest

A tacy mieliśmy być ekologiczni.Orzeł mówił,kartony z makulatury, snack- News eko, itp, a samochody folia okrecili, niech te puste łby folia okręca w tym marketingu i wyjdą na ulice nas reklamować.

YETI
@Azbest

I Wielka Stopę,niech razem z nimi go okręca skoro mu się tak podoba ta folia, a przy okazji duża powierzchnia reklamowa

Buee

Nikt ze szlachty tego nie przeczyta . Szlachta pakuje walizki na wycieczkę do Włoch na tor Ferrari . A wam buzki zatkali Kelcami

Stefan

Panowie a czego się można było spodziewać po tym jak otrzymaliśmy mundurki do kierowania ruchem na wahadle Czy my naprawdę musimy się wstydzić podjeżdżając pod sklep a później tam wchodzić

Paris-Dakar

Panowie W zamian za wyrozumiałość i szacunek do nas jaki nam pokazał Piotr Z,ubierając nas w Zalesoauta, trzeba się odwdzięczyć i jeszcze bardziej przyłożyć się do Dakaru i wszystkiego co nam dokłada i wymyśla ten Wielki Strateg i znawca rynku....

Wośp

Dzis spróbowałem nowych crunchipsow WOŚP,nie da rady ich jeść!!!ser śmierdzi starymi skarpetami,bekon sama chemia.Mialbyc hit,ale jak to u nas bywa jest KIT!!!!O samochodach nie chce już nawet gadać bo poprostu nas upokorzyli!!!Bawcie się dobrze…

Normalny

Rozumiem że wszystkie ,, Płaczki,, już się wpisały na listę u Darka że nie będą odbierać nowych aut.Będzie miał chłop mniej roboty.

Józek
@Normalny

Widać ze nie jesteś PH,i bujasz w obłokach pewnie dobrze nawet nie wiesz jaki mamy asortyment,Normalny

Sagan

Menedżerce okleić auta, niech zaczną reklamować na mieście nasza firmę. Ciekawe czy by byli tacy dumni i zadowoleni jak by ich paluchami wszyscy wytykali, albo jak by jechali po słoiki do rodziny w weekend.

Słowny Janek

To ze mamy słabiutki marketing to już wiedzieliśmy od lat,i ze większość swoich pomysłów uważają za genialne a są (usunięte przez administratora) tez wiemy, ale na Boga Janek co oni z tobą zrobili ze zes się zgodził na ten cyrkowoz?? To ma być auto PH?to jakaś kpina,wstyd jechać do klienta bo najpierw będzie z nas drwina a dopiero później poważna rozmowa. Tyle pieniędzy wyrzucone w błoto na jakaś folie.

Cyrk

Już w krotce odwiedzi cię przedstawiciel Lorenz i Cyrk Zalewski dwa w jednym.

Auto

To pokazuje w którym miejscu jest nasz marketing i tyle

Wykorzystana

Możesz sobie (usunięte przez administratora)kasować moje posty i tak prawda o (usunięte przez administratora)wyjdzie na jaw. Nie jestem jedyna.

Ubranka

Informuje szanowną panią I.z Trade Marketing ..za te ubranka na stojaki to firma powinna potrącać pani z wypłaty za akceptacje tego nie udolnego wynalazku To jest kolejna mina tej nieudacznej instytucji 60%tych ubranek po odpadało i diabli wiedzą gdzie tego szukać a listew frontowych jak nie ma tak nie ma.

Szczęsliwy

Wiadomo jakim wynikiem sprzedażowym zakończył sierpień , wszyscy zadowoleni. Lecz ręce opadają jak słyszę jak wszyscy się zastanawiają skąd wzioł się wynik. Brawo odważne działanie i gazetkę na crunchipsa w tym samym czasie we wszystkich sieciach, było boom. frito do dzisiaj sie zbiera , wspólne prace i odzyskiwanie półek . Brawo i czekam na wiecej takich akcji .

Pyra
@Szczęsliwy

To jest problem tej firmy. Czy porażka czy sukces nikt tego nie analizuje. A zarząd ciągle i niezmiennie ten sam od ponad 15 lat. Nie ma drugiej takiej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 61 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Lorenz Bahlsen?

Kandydaci do pracy w The Lorenz Bahlsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Lorenz Bahlsen