Opinie o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Lorenz Bahlsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Poznań

oli

Jedno jest pewne ,crunchips znika z rynku,a lays bez walki przejmuje sklepy i pije szampana...

Ciekawy
@oli

Gdzie, bo w udziałach tego nie widać?

@Ciekawy

Wystarczy odejść od komputera,przestać gapić się w tabelki i przejść po sklepach i znależć crunchipsa....powodzenia :-)

Logistyk
@anonymous

czyli gdzie są Ci wspaniali handlowcy którzy potrafią sprzedać wszystko, chyba nie odnaleźliście się w nowej rzeczywistości. Powodzenia....

Aaaa
@Logistyk

Zwolniliscie!!!!

chicken
@Logistyk

co ty wiesz o sprzedawaniu

Ciekawski
@oli

Gdzie?

Joanna

Na stronie firmy jest ogłoszenie na staż do działu sprzedaży. Możecie powiedzieć coś więcej jak wygląda praca na stażu w firmie The Lorenz Bahlsen? Według ogłoszenia po zakończeniu programu stażowego jest możliwość stałego zatrudnienia w dziale sprzedaży, a jak to wygląda w rzeczywistości?

Komunista
@Joanna

No to chyba dużo lepiej niż staż w GoWorku.

chicken
@Joanna

sprzedaz znaczy sprzedawac,,,,,

uro

Witam To kolejna wtopa chodzi display Uro Kolejny błąd z przeszłość niczego nie nauczył ? w displeu nie mogą być tylko nowości bo jak się okazuje to kolejna cegła klient to nie głupek tylko handlowiec jak widzi ,że przez dwa tygodnie zeszła 1 szt to więcej cegły nie kupi bo po co nie widać co to za smak ......... Porażka

Polonista
@uro

Mógłbyś to nspisać jeszcze raz, ale teraz w języku polskim. Nikt nie rozumie tego bełkotu.

uro
@Polonista

To rusz cztery litery i wyjedz w teren będziesz mógł się domyślić co autor miał na myśli !

Gimnastyk
@uro

Ty jesteś jak ten „błąd z przeszłość”

Klient nie idiota
@Polonista

display=cegła=brak sprzedaży pomysłodawca=błąd z przeszłości=do zwolnienia

Oj

I jak plany robaczki

Plan
@Oj

Na plany teraz nikt nie patrzy,sa dla formatu oby byc i niech nadaja po 250 tys bo to fajnie wyglada a nikt ich nie zrobi i wysilku brak,robi sie co wyjdzie

Leszno
Byby

Ktos zna konkretna liczbe ile osob zwolnono ?

@Byby

Totalu około 60 .....

@anonymous

Dużo,ciekawe ilu ph poszlo ?

pytongajowego
@Byby

tysiąc pięcset sto dziewięcset, czy coś koło tego.

DYSTRYBUCJA TO ŚWINIA .......

Cześć Witam wszystkich dowodzących i podwładnych, a zwłaszcza ty pierwszych bo do nich kieruje pytanie { czy wy już kompletnie nie szanujecie swoich ludzi? czy wy myślicie? Z takimi zadaniami dystrybucyjnymi to się daleko sie nie zajdzie, tradycja nie obsługuje sklepów typu Dino w 80% tylko 20% wyśrubowane zadania ludzie oleją zanim pomyślą jak je zrobić

@DYSTRYBUCJA TO ŚWINIA .......

te nowe smaki to gów..... klienci nie widzą jakie to smaki więc nie tykają sprzedałem w sierpniu i stoją jak cegła BRAWO ZA NOWE GÓW ...... tylko niech się nie podniecą bo sprzedaż to fikcja to zasługa ph i tego że ludzie chcą zarobić tylko nikt pózniej nie chwali się ile tych innowacji się przeterminuje bo to jedna wielka kicha dział crunchipsa to wielka ściema chociaż by w porównaniu do lajkonika

Janusz
@DYSTRYBUCJA TO ŚWINIA .......

Ciekawe kiedy Tomaszewski zgasi w LSW światło..........

Zadaniowka
@DYSTRYBUCJA TO ŚWINIA .......

Andrzeju nie idz ta droga bo takie zadania zostana zlekcewazone ,rada na przyszłosc

Kolega

A co u borsuka,coś wiadomo?bo zasnal a jeszcze nie pora,zawsze bakał po omacku a tu nikogo nie opieprza i o colektorze noe mówi

Ciekawy
@Kolega

????

Ph borsuka
@Kolega

Borsuk spi,olał to robote,niepewna przyszłosc to na zwolnieniu mozna zapasc w sen jesienny

Dece

Masz racje,wieczorami się budzi bo w dzień dzieci pilnuje i 15 tysi za 3 maile wieczorne ma

Macho

Po nazwisku, to po pysku chłopie!!!

Jasko

Proszę państwa dzisiejszą uroczystość rozpoczniemy od ............ Dwutysięczna rocznica -opinia moja dopa dopa dopa (usunięte przez administratora)

Zdziwiony
@Jasko

Brawo Ty, jesteś przyszłością firmy

Exczips

A jak tam Mazury I Podlasie?Ocalał ktoś?

@Exczips

Na Mazurach,to pewnie tylko ten Mazur,który odpisal Jerzemu szukajacemu kontaktu do ph ,ze ,, do padalciw nie jeździmy...''

QWERTY

Pragniesz mieć zmarnowany weekend. EBI - Replikacja- raporty- porównanie zamówień z realizacją od 01.08-01.09 i już wiesz jakich klientów straciłeś lub dostałeś do obsługi. Co niektórzy to plan 240 tyś i dzida w teren.

Spokojny

Pozwoliłem sobie obadac kapitał początkowy drogo i Lorenz bez pepsico i dziwne bo idetyczny więc jak to jest p.cukiernik i p.beatko i inni że tam sie opłaca a tu nie hmm jak to jest ze jeden z rds pisze o super wynikach na wybrzeżu a tam lipa totalna lipa na detalu A frito wypasiony kto kogo tu oklamuje hmm Jasiu Andrzeju budowaliscie tą firmę i teraz patrzycie jak znika z detalu wstyd mi za was może my ph Lorenz patrzymy innymi kategoriami Ale napewno nie wmawiajcie nam że jest lepiej jest dramat detal umiera nie jako sam detal tylko z marką Lorenz jeszcze rok i bedziemy sie pytać z sentymetu a czy ma Pani Pan Lorenz a tu lipa bo ma jest frito szkoda tego mogli jeżeli chcieli ciąć to z głową a tu bezmozgi

Papierz
@Spokojny

Lipa jest na sklepach ale co tam nikt nie ma czasu pojechac sprawdzic a dystrybutor pcha towar do UK w bardzo duzych ilosciach to obroty widac u dystrybutora

Kulki
@Papierz

Bredzisz człowieku

Poznań -3 Szczecin-1 Kalisz -1

@123

Trzeba zwolnic caly dzial sprzedaży i powiększyć dział wsparcia sprzedaży a za pół roku jesteśmy liderem na rynku. He he

Juras
@123

Decydenci się obronią,redukcje i oszczędnosci a jak pokażą jeszcze jak systemy szkoleniowe chodzą i całe to ebi to super nowoczesna firma tylko na rynku umiera

Wwa

Wwa wsch-2,wwa zachod-2

2000
@123

tesko zwolnilo 2ooo osob , wiec szkoda sie podniecac, gdzie indziej też są i to duzo wieksze ruchy,

Janusz
@2000

To idź gościu pracować do Tesco............

Wujek
@Janusz

.....chyba Ty....

Dragon

Gdzie jest granica cięć i oszczdności? Za chwile zostanie 30 PH na Polskę, 5 OKS i będziemy jeszcze większym tłem dla konkurencji... Ilu w ogole PH zostało, 80?

Oj

Śląskie 2 i kiero

FARBA

POSZŁY KONIE PO BETONIE!!!!!1

Przykry
@FARBA

Podniecony? Czy szukasz taniej sensacji?

@FARBA

Co tam się FARBA rozlało? Doprecyzuj, zanim wyschnie.

Życzę miłego ostatniego weekendu z firmą Lorenz. Mój to będzie ostatni ????

trzeba będzie się pilnować co podpisujemy jak dostaniemy kwity. Pewnie będą na siłę wypychać na cały zaległy urlop żeby tylko nie zapłacić .

Spokojny

Pisze z znów jak głuchy bez pojęcia rds hm pozdrawiam Jaskółek ???? dziś mnie moi drodzy parafianie naszło chce wiecej dajcie mi to i tak dalej. A wszyscy to łykaja przychlasty zostają mądrzy odchodzą taki (usunięte przez administratora) jaki jest to mistrzostwo świata mógłbym pisać wiele Ale po co meritum. Przychlasty zostają normalni odchodzą. Brawo my.

Lorenzik
@Spokojny

Czytam i czytam i nadal nie zrozumiałem co chcesz przekazać/powiedzieć. Bez składu i ładu. Napisz logicznie kolejno, użyj znaków interpunkcyjnych. No offence, ale jak czytam wypowiedzi kilku "orłów", to dziwię się, jak takie osoby jeszcze, w kontakcie międzyludzkim się odnajdują :D Np. cyt. "...nie TENDY droga"

Ort
@Lorenzik

Czepiasz sie kolego moze specjalnie byk ort aby dotarlo ???????????????? przemysl czy sam go nie zrobiles

Mniodek
@Ort

Niestety, gość ma rację. Wypowiadając się nawet anonimowo, wypadałoby pisać poprawnie w języku polskim.

I co tam Panowie, jakieś przecieki o 27,28 sierpnia

Ktoś z was ma nagle zebranie w poniedziałek lub wtorek? Całego zespołu

Chips

Będą zwolnienia to już wiadomo od dawna. Z prawie każdego zespołu.

@Chips

Jakieś przecieki? Cisza przed burzą!!!

gyfu

Ludzi coraz mniej a forum kwitnie jak nigdy - bravo bravo po 27 pewnie ucichnie na jakis czas a potem znowu bedzie to samo - chyba nie ma drugiej firmy o tak bogatej histori - obfitej w biadolenie i czarnowidztwo pozdr

Oks

Panowie, nieważne kto pisze ale dyrektor Orliński powinien w końcu zareagować bo to czyta i wyciągnąć wnioski,za wiele negatywnych opinii wokół jednej osoby.

Oks1
@Oks

Masz racje,to obecnie rola Andrzeja ale to jego początki pracyna tym stanowisku.Podzielam opinie -to musi rozważyć Janek.

@Oks

Dyrektor Orliński cały czas robi dobre miny do złej gry, intensywnie obcina kupony. Jedyna rzecz, którą się interesuje, i o którą dba to własny stołek, typowy karierowicz......|

Rybak
@Oks

Koledzy jest poprawa,już nas nie wypierpapier ale kulturalna rozmowa,tylko nic nie rozumie co się mu mówi bo odpowiada na pytanie bez sensu,moze temu ze głuchy

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 61 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Lorenz Bahlsen?

Kandydaci do pracy w The Lorenz Bahlsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Lorenz Bahlsen