Opinie o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Lorenz Bahlsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Poznań

BylyVan

Na ilu punktach w TT operujecie średnio? Ja mam ok. 20 dużych a wy?

Kolabor

Koledzy jak wyniki w Marcu? Święta idą, będzie impreza. U mnie żre nieźle, zrobię ponad 100%. A jak u was?

Prektyk
@Kolabor

Taaaak sto ale czego?

Handel
@Kolabor

Co ty sprzedajesz, ja będę miał letko 130 procentów. Idzie jak świerze bułeczki hi hi hi

lepszyj
@Handel

Tysz tak mom,tylko tróem lepij,jakis 131

marcin

Witam. Jestem zainteresowany pracą na Przedstawiciela Handlowego w presellingu? Czy warto aplikować na to stanowisko jak wygląda teraz sytuacja na sklepach poprzednio vanselling był w lorenzie. Jak rozwinięta jest dystrybucja z hurtowniami itp.? Ile godzin dziennie, ile wizyt w sklepach? Jakie auta służbowe jak wynagrodzenia itp. Z góry dziękuje za informacje

pyty
@marcin

zainteresowania moga byc - teraz obecnie nie ma przyjec kolego

Usługa
@marcin

Kolego Marcinie możesz spokojnie aplikować super praca mnóstwo narzędzi które pomagają w tej robocie własciwie to nie musisz wychodzić z domu Przedstawiciele hurtowi robią wszystko za nas zamówienia mercza a nawet sprawdzą daty przydatności pozostaję tylko wyjezdzic trochę km. autem żeby nie było skapy ze cztery razy zaatakować furę i lala problemem może być tylko kasa bo ok 2800 na początek no i oczywiście gdyby doszło do sytuacji że ph hurtowy zmienił teren i klienci do których musiał byś w tym wypadku pojechać pypier .dolili by cię ze sklepu razem ze swoim stojakiem o ile jeszcze tam by był bowiem świerza morda po tej zmianie to sygnał do klienta że bez jakich kolwiek skrupułów. Może się tego g ó w na pozbyć ze sklepu

qwerty
@marcin

Jak chcesz aplikować, to składaj na kierownika do spraw sieci. Tam jest takie zapotrzebowanie na ludzi że ich szefowa Pani Beata Jaga bardzo chętnie Cie przymnie.

pyty
@pyty

Najmocniej przepraszam przyjecia o dziwo sa na stanowisko pre seling w firmie Lorenz dzis zobaczylem ogloszenie w necie - chyba ktos rzucił papierami ;:)

@pyty

Gdzie można aplikować, nigdzie na portalach tego nie ma.....

Zdziwiony
@Zainteresowany

Naprawdę tak trudno w dzisiejszych czasach znajść coś w internecie serio pytasz?

co ty na to

kolchozy pracy porobili , zadnego szacunku dla ludzi pracuj az ci (usunięte przez administratora) garb wyrosnie , murzyni we wlasnym kraju tyle w temacie

kulawyJony

hehehhe no to pryszczaty dal popis hehehee ciekawe co na to lider Mroz zrobilo sie mrozno xd to nie pierwszy raz ze kobiety sa tutaj wyzywane wiem cos o tym trzeba tutaj popracowac troche to zobaczy sie jak tutaj jest na szczescie moje (usunięte przez administratora) z tej firmy

chcialam dodac jeszcze ze chodzi o firme Lorenz w Stanowicach.

witam. jestem pracownica stałą firmy Lorenz. chcialam sie podzielic informacja na temat traktowania tam kobiet ktore ciezko pracuja , sa wyzywane od (usunięte przez administratora) starych , operatorzy maszyn tak je nazywaja to przechodzi wszelkie granice . kobiety ktore pracuja tam przez posrednika naprawde pracuja ciezko . szkoda mi tych kobiet.jak mozna nazwac kobiete starsza (usunięte przez administratora) dla mnie to szok pracuje tutaj ponad 20 lat i nalezy sie szacunek jakis dla wszystkich. panie dyrektorze wiecej przyjrzec sie operatorom czuja sie jak bogowie .a do panow operatorow. wiecej szacunku dla kobiet one pracuja prawie na was to dzeki nam macie wyrobione normy . WSTYD.

Tesco

Czy ktoś słyszał że od 1.04.2018 za urlop nie będzie dodatku

John
@Tesco

Tak, nie będzie.

tyty

Witam co w koncu ze stacjami DC wiadomo cos ?

Dyrektor

W czerwcu pogrom zwolnien-najwiecej na stanowiskach oks i rds

aa
@Dyrektor

JUŻ LECA. Jeden u Mirosz już na wylocie

olo
@aa

aa czy wiesz o kogo chodzi?

Qwerty
@olo

Slyszalem ze oks z Lodzi.

@Qwerty

OKS z Łodzi z tego co słyszałem sam rzucił papierami, a nie Oni Jego

Bond

Czemu miros , ma najlepszy zespol a ze pali dobrze w piecu to jego sprawa

Ewent

Wreszcie sie dziewczyny przebudzily -dawno nikt nie pisal nie zachwalal nie krytykowal -pisac pisac kazdy cos wie napisze i calosc sie posklada .

Jakiego pajaca zwolnili ktoś coś napisze ?...

Edek

Panowie, widzicie ze to juz nie to co za vanselingu i nie oszukujmy siebie, za chwile nie trzeba bedzie serwisowac DC i stacje paliw.Bedzie znowu nas mniej.A MT I BW zrobia kontrakt i (usunięte przez administratora) i zapomna o Lorenz.

Wyrocznia

Po kolei -ph za duzo bo obijaja sie ,ich oks zwolnio a potem odpalo polowe oks bo po 5 ph majo a na koniec wypier dla rds bo oni to juz szukaja co by tu zrobic albo jak dzień (usunięte przez administratora) niemajac roboty

Słabo w lutym i trzeba oszczędności będzie poszukać ale za jakie stanowiska teraz się zabiorą .Wiecie coś ?

Marcin W

Z przyjemnością informuję zainteresowanych, obecnych i byłych pracowników, że właśnie zakończył się mój proces z firmą Lorenz, o wypłatę należności za nadgodziny. Zakończył się moją wygraną. Chętnie pomogę wszystkim zainteresowanym obecnie lub w przyszłości, dochodzeniem należnych wypłat. Mogę udostępnić sygnatury akt, a w razie potrzeby również akta z rozpraw w Sądzie I i II instancji. Kontakt : marcin-w74@tlen.pl Marcin

all
@Marcin W

Bravo ,tak trzymac,pamietajcie o zabraniu weksli !!!

Marcin W

Przelicz sobie ile nadgodzin w miesiącu pokrywa tzw. ryczałt wypłacany przez firmę. W moim przypadku różnica wyniosła ok. 50000 + odsetki :)

lord steffan
@Marcin W

no to jakieś 8-9 pensji brawo, ale robty to stary to już nie znajdziesz do renty - takie zycie , smrod się za toba będzie ciaagnal do ...

@lord steffan

Robotę już mam i super pracodawcę. Nie widział nic dziwnego w tym, że brałem wolne na sprawy sądowe z Lorenz. Każdą godzinę pracy mam odnotowaną i rozliczoną w tym samym miesiącu.

PIP
@Marcin W

warto również dodać że te osoby które miały załadunki we wczesnych godz.rannych to jest przed godziną 6 rano należy się jej dodatek za godziny nocne !!!!

@PIP

My, w rejonie(usunięte przez administratora) rozpoczynaliśmy o 6

@PIP

W Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie, Gdańsku, Bydgoszczy, Pile, zaczynaliśmy o 6.

@Marcin W

A kogo to interesuje? Trzeba mieć normalne stosunki w pracy a nie dawać się dmuchać na nadgodziny, pewnie też do końca fair nie grałeś, co?

@anonymous

Ja grałem fair przez 19 lat, i ja jestem Marcin Wawrzyniak, a ty kim jesteś, OKS-em czy RDS-em, czy jakimś cw...elem liżącym im obu (usunięte przez administratora)

@anonymous

mnie to interesuje, a jak ciebie nie, to tylko czytaj, bo chyba nie masz nic do powiedzenia

LordStefan
@Marcin W

Warzywniak, bo Ci żyłka pęknie.

Janusz

Gratuluję błyskotliwej, w pełni profesionalnej, wykonanej w "planowanym" terminie wymiany samochodów..... 100 samochodów osobowych wymienionych w trzy miesiące, pełen szacun, to bardzo dobrze rokuje na przyszłość........ Dawno, dawno temu w czerwcowe popołudnie odebrałem od przedstawiciela leasingu tablice i dokumenty od, dokładnie nie pamiętam, 50, 60 Fordów. Zawiozłem "towarek" do Poznania, w nocy samochody zostały przygotowane do wymiany, i następnego dnia wymienione...... Można.......

@Janusz

nie marudź. żle się jechało samochodami bez GPS?

Brian&Jesica
@Janusz

Janusz, imie zobowiązuje, co Grażyna na Twoje gorzkie żale?

Janusz
@Brian&Jesica

Witam, sorry, ale nie znam żadnej Grażyny. Trudno być szczęśliwym, jeżeli firma wywala człowieka na bruk, tuż przed emeryturą, pozdrawiam.

endrju

Czy ktoś może powiedzieć jak się pracuje na magazynie w Stanowicach? Jakie zarobki ?

Bladzioch
@endrju

15 tysi brutto i auto służbowe

marta

Czy warto rozpoczynać pracę w tej firmie, zwłaszcza jeśli chodzi o dział należności czy zobowiązań? Bardzo proszę o szczere opinie ;)

@marta

Nie warto.Kiepskie zarobki, i niepewność zatrudnienia, chyba, że do części międzynarodowej , ale język niemiecki biegle

marta
@123

Dzięki. A dlaczego mowa o niestabilności zatrudnienia? Zwalniają?

@marta

W części zagranicznej nie, jest zapotrzebowanie , ale w krajowej pozwalniali ostatnio dużo ludzi, coraz mniej pracy, raz jest raz nagle nie potrzebują, jak znasz niemiecki to polecam do międzynarodowej a jak nie to wkrajową nie warto

Rycho
@marta

Nie warto, dużo fałszu i jeden drugiego obgaduje za plecami, zarobki niskie, socjal też, i nie ma szans na awans

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 61 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Lorenz Bahlsen?

Kandydaci do pracy w The Lorenz Bahlsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Lorenz Bahlsen