Opinie o Nicols Polska w Trawniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nicols Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nicols Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nicols Polska w Trawniki

Jestem ciekawy jak z ubezpieczeniem ZUS emerytalne , zdrowotne na siebie czy członków rodziny ( czy jest od początku umowy ) i jakie szanse na umowę dłuższą ? Na jaka godzinę zmiany od 6 rano ?W ogłoszeniach agencji nic na ten temat nie ma . Może ktoś coś napisze . Z góry dziękuję

@Adam

ZUS jest od początku, obejmuje wszystkich członków rodziny włącznie z dziadkami. Opieka medyczna nawet na czworonogi. Umowy tygodniowe. Praca od 6 lub o której się obudzisz. Zawsze jesteś mile widziany.

Dziękuję za odp. A tak bez żartów można prosić o odpowiedz ? Pytam jak jest bo agencja pracy zawsze może na początku koloryzować i dużo obiecywać , a jak jest w rzeczywistości to raczej pracownicy wiedzą. Chodzi mi o tych co dłużej pracują nie takich co byli kilka dni i zrezygnowali.

Noti
@Adam

Jak już ktoś napisał"jeśli szanujesz siebie odpuść sobie pracę tutaj".Zatrudniają przez agencję non stop.Szansa na zostanie na dłużej jest marna.Chyba że w tym (usunięte przez administratora) typu extruzja gdzie jest ten słynny brygadzista co śmiało możnaby go oskarżyć o (usunięte przez administratora),ten co pomyka w klapeczkach.Chyba wiadomo o kom mowa .Niemaja roboty dla swoich.Wkolko każą myc te same maszyny albo sprzatac.Dwa działy gąbki i aerozole chyba padły,produkcja nieidzie wcale albo na pół gwizdka.

Jacek
@Noti

Tyko zatrudnienie przez agencje a nie pod firmę? Bo zwykle wtedy warunki są gorsze. Jak nie można zostać na dłużej to średnio na ile dają umowę? Kilka miesięcy? Nie robi się roboty do której przyjeli tylko mycie maszyn?

Oleg

jak wyglądają zmiany w Nicols ? jakie godziny? prac w weekendy( sobota, niedziela, święta ) ? co ile dni wolne ?

Ktoś
@Oleg

6-14, 14-22, 22-6. Jeżeli pracujesz na agencji to przysługują Ci dwa dni w miesiącu. Weekendy wolne

ChybaNie
@Ktoś

W ogłoszeniu agencji randstar pisze , że system 4 -brygadowy i weekendy pracujące==== "dyspozycyjności do pracy w systemie: 4 dni pracujące na I zmianę-> 1 dzień wolny->4 dni pracujące na II zmianę-> 1 dzień wolny->4 dni pracujące na III zmianę-> 2 dni wolnego dyspozycyjności do pracy w weekendy,"

@Ktoś

Za zamianę 22-6 płaca coś więcej? Polecasz w ogóle prace tutaj? To można pracować bezposrednio przez firmę lub przez agencje? O to chodzi? sorki, ze tak dopytuje, szukam pracy i dopiero ogarniam jak dziala firma

a

ta cos tam wiecej jest za nocki, pracujesz najpierw przez agencje a pozniej moze na umowe o prace jesli wytrwasz hahah a pracy tam nie polecam, chyba ze chcesz sie dorobic garba

Vanille

Szukasz ekscytującego i różnorodnego stażu? Nie wahaj się udać do Nicols. Mój zespół jest bardzo przyjazny. Misje są różnorodne i interesujące. Oni naprawdę mają dobre umiejętności komunikacyjne.

Estera
@Vanille

Dzień dobry. Proszę nie pisać o przyjaznej atmosferze w firmie, ponieważ pan Ł. (brygadzista) dopuszcza się zachowania, które kwalifikuje się jako mobbing. Notorycznie wyzywa pracowników, i ma nieprzyjemne odzywki do zespołu. Proszę, aby przełożeni zwrócili na to uwagę, bo jeśli takie działania będą się powtarzać, konieczne będzie zgłoszenie firmy do Państwowej Inspekcji Pracy.

Mira
@Estera

Z tym brygadzistą Ł.S taka jest prawda. Nie szanuje ludzi i ma ich za nic. To przeklina na nich to znowu drze gębę i tak wokoło. Na extruzji ma swojego chrześniaka na którego nie powie złego słowa i tylko go faworyzuje. Razem więc nie powinni robić... Co tu dużo mówić, po prostu szkoda słów o tym człowieku. Powinno się go zdegradować do normalnego pracownika extruzji. Pani dyrektor powinna za niego się wziąć. Z odzywkami to też prawda. Myśli, że zna się dobrze z Radkiem to wszystko mu wolno, bo on zatuszuje to i owo. Tak nie powinno być... Dyrektorka powinna się temu przyjrzeć i zrobić porządek.

Kojot
@Mira

Idz na magazyn tam teraz jest lekka praca bez nerwów,no i atmosfera taka rodzinna.

Agsew
@Estera

Tak samo brygadzistka (usunięte przez administratora) Ludzi ma za nic ,nic soba nie reprezentuje.Ploty sieje i tyle jest z niej . Jak ktoś chce to na inną zmianę aby nie na jej !!!dużo osób ma takie zdanie o niej!!!

jak
@Vanille

haha dobre, te umiejetnosci komunikacyjne,jak ktos jest niestabilny emocjonalnie jak co niektorzy stali pracownicy nie powinni miec kontaktu ani nie powinni szkolic nowych pracownikow bo to tylko zniecheca do pracy w tym miejscu... a pozniej sie dziwia ze ludzie uciekaja po paru dniach, jakos mnie to wcale nie dziwi, cyrk i tyle, to praca dla ludzi co nie maja ambicji...pracuja tam parenascie lat i narzekaja ze jest zle ale boja sie zmian i dalej tam zostana na zawsze, zmiany sa (usunięte przez administratora), pozdro, czekajac na sobote Trawniki (dla kumatych)????????

Grzegorz
@jak

Z nasz dużo takich przypadków, że ludzie rezygnowali z pracy po kilku dniach? Napisałeś, że praca dla ludzi bez ambicji. Dlaczego? Od razu zapytam, czy ambitna osoba chcąca się uczyć i rozwijać może tu zrobić karierę, czy nie tracić czasu?

Maja

Ale robić jednak gdzieś trzeba, pieniądze z nieba nie spadną :( Serio jest tak strasznie? Może chociaż kasa dobra? Jednak ludzie tam pracują, to chyba tak źle nie jest??

@Vanille

Witam jaki są zmiany w Nicols o jakich godzinach i czy pracuje się też w niedziele i święta ? Czy ubezpieczyć można członka rodziny? Szukam pacy z umową na już i na dłużej ?

jak
@Maja

pracowac a nie robic hahah a ludzie tam pracuja wiekszosc miejscowi, bo nie ma innej opcji w tej wsi

a
@Maja

praca jest ciezka, widac po ludziach ze wykanczajaca fizycznie, a pracuja bo maja np blisko, kasa zbyt mala jak na ta prace...

ocena

Zaplecze R&D bardzo słabe w porównaniu do innych firm z branży chemii gospodarczej. Linie produkcyjne bez podstaw innowacyjnych, o 5S tu nie słyszano. Niska ocena zaplecza R&D.

Moby
@ocena

O 5S tu słyszano.Ostatnio w zeszłym roku.Miala być rewolucja na wszystkich działach, niestety tej paniusi która jest od tego starczyło zapału tylko na chwilę.Pewnie za jakiś czas jak dyrektor się zmieni znowu będą to wałkować.Dziwne że nikt jej z tego nierozliczy,nie wyciągnie konsekwencji.Za co ona bierze grube pieniądze,od czego ona jest,któż to wie.

Brałeś udział w rekrutacji do Nicols Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Tor

Ciągle normy przekraczają,cele roczne wyznaczają,bonusy roczne se przyznają,leny-smedy wymyślają,ciągle dyrektorów też zmieniają,pupami się poodwracają i maile do siebie wysylaja,całe dnie się z laptopami przeszkadzają i wazniakow udawaną.Łajba idzie na dno niczym Titanic.

@Tor

To co? Według ciebie przez takie zachowanie przełożonych firma padnie? A te normy i cele roczne są do zrobienia dla zwykłych pracowników? W ogóle coś z tego mają czy tylko zyski dla dyrektorów?

Agsew

Praca na zmianie brygadzistki (usunięte przez administratora) to coś okropnego. Ona jak i ludzie tam to wredne babska,zero szacunku do ludzi . Liczą się ploty i poniżanie .Dobrze ,że już nie pracuje tam ale jak chcecie pracować to na inne zmiany ,nie do tej baby . Dużo osób jest tego zdania.

Boguś
@Agsew

Cześć. Ale to na każdej zmianie tak jest, czy podajesz jakieś odosobnione przypadki? W ogóle idąc tu do pracy to jak trafia się na zmiany do danej brygadzistki? Bo ciekawi mnie, czy to jakoś losowo, czy można samemu też swoje preferencja napisać?

OLA

Czy może ktoś powiedzieć jakie są w Nicols zmiany w jakich godzinach ? Czy pracuje się również w weekend i święta? Zarobki to najniższa krajowa czy są jakieś dodatki, nadgodziny do dorobienia ?Z góry dziękuje za opowiedz.

Emil Z

Jeśli szanujesz się jako człowiek to odpuść sobie tą pracę. Tam nikt nie wie czym jest szacunek. I jeden drugiego za (usunięte przez administratora) sprzeda. Fałszywi ludzie. Zwłaszcza na dziale chemicznym

Przemek

W firmie panuje strach i ludzie są niewolniczo wykorzystywani. Nie ma dodatku szkodliwego. Często pracownicy są zastraszani i szczuci wzajemnie przeciwko sobie, przez personel kierowniczy i kadry brygadzistek. W firmie tolerowana jest obecności pracowników pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających, co często rodzi przykrą atmosferę i brak osiągnięć w postaci jakości produktów. Nowo przyjmowani pracownicy nie mają szkoleń bhp i są wyzyskiwani (muszą pracować na pensje innych) przez pracowników z większym stażem. Kodeks pracy łamany jest w 89%. Związek zawodowy istnieje tylko aby przykryć rzeczywistość. Państwa Inspekcja Pracy powinna przeprowadzać kontrolę co tydzień. Wypadki, które mają miejsce na terenie zakładu są zamiatane pod dywan i nie są nigdzie zgłaszane.

Martuś
@Przemek

Święta racja, powinni się nimi zająć. Szczególnie na chemii

ja13

Czy dojeżdża ktoś z Chełma PKP na 3 zmiany ? Da radę zwłaszcza na noce ?

Bruho momento

Praca w firmie jest raczej nieprzyjemnym oraz żałosnym doświadczeniem. Jeśli chce się tam pracować to tylko jako pracownik na chwilę, bo na dłuższą metę dla zdrowia fizycznego i psychicznego się to nie opłaca. Zależnie od tego, gdzie trafisz praca będzie raczej okropna, zła albo dosyć ok. Przy pierwszej brygadzie przy wyrabianiu normy jak i czasem ponad nią zostałem po 2 tygodniach wydalony bez informacji jakiejkolwiek oraz natychmiastowo dano mi pracę na innym dziale. W pierwszej brygadzie borykałem się z odrzuceniem, zmuszaniu do bardzo dynamicznej pracy i złym traktowaniem przez współpracownice, które same w sobie nie wyrabiały normy. Na drugiej brygadzie natomiast było zupełnie odwrotnie i cieszę się, że miałem tam chociaż okazję chwilę popracować z samej atmosfery. Jednakże cała praca jest ogromnie męcząca przez monotoniczność oraz system 4 brygadowy, który tutaj nie sprzyja zdrowiu fizycznemu.

On
@Bruho momento

No ładne, przychodzicie,nic nie umiecie,wiadomo musicie się nauczyć. Trochę pokory,jeśli chcesz pracować,wskazujesz przynajmniej chęć,pytasz co masz robić to na pewno nikt nie krzyczy. Zależy też gdzie trafiłeś,mi jest dobrze. Owszem jest ciężko,ale niestety to jest produkcja to trzeba pracować. Tyle w temacie

Po za tym że firma tylko wykorzystuję ludzi do pracy a w zamian nic nie oferuje aby tylko była najniższa krajowa do wynagrodzenia a przede wszystkim zabierają praktycznie całą premie za byle co. To szczególnie nie wywiązuje się z terminem wynagrodzenia. Wynagrodzenia za miesiąc przepracowany powinni pracownicy otrzymać do 10 dnia każdego miesiąca. Dziś 10/10/2022 a wynagrodzenia nadal nie ma. Czas chyba firmę zgłosić do odpowiednich instytucji bo to się powtarza bardzo często.

Nikoś

W takiej sytuacji można zgłosić się do PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY. A w przypadku tego pracodawcy znalazło by się wiele niezgodności którymi taka instytucja powinna się zająć. Ogólnie nie polecam zatrudniać się w tej firmie

znający się na kalendarzu

kolego nie wiem skąd wziąłeś informacje że do 10 każdego miesiąca bo pracownicy powinni dostaś wynagrodzenie nie później niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego więc jak dostają 10 co jest standardem w większości firm które znam to jest to jak najbardziej poprawnie.

Sądząc po wpisie @Znający się na kale... To pracownik tej firmy (oj przepraszam na nazwę firmy trzeba sobie zasłużyć a to jest tylko banda wyzyskiwaczy i cwaniaków na wyższym stanowisku). Miałem możliwość tam przebywać wiec na usta nasuwają się tylko dwa nazwiska (dwóch panów). @Pracownik ma rację i jestem tego samego zdania. Każdy pracodawca ma obowiązek wypłacenia wynagrodzenia do dnia 10 każdego miesiąca. Pracowałem nie w jednej firmie więc wiem co mówię.

Kosteczka

To zależy kto ma w jakim banku.Ja dostałam przed południem ???? pracuję tu od 10 lat i zawsze wypłatę mam na czas!

Ona

Ci ty gadasz (usunięte przez administratora) wynagrodzenie jest zawsze na czas

Co jest, że nie mają żadnej otwartej rekrutacji? Znalazłam na lubelskim portalu ogłoszenie dla technika R&D, w sumie ciekawe, ale sprzed trzech już lat. Napiszcie, ile lat doświadczenia w laboratorium trzeba wykazać i ile płacą teraz? I czy jak wyślę CV poprzez stronę, to ktoś odczyta...

@Monika

Jeśli chodzi o laboratorium i kontrolę jakości to system w tej firmie wg.mnie jest bardzo ale to bardzo słaby.Dziewczyn od jakości pełno.Menedzer,lider, koordynator i cała rzesza inspektorow.Zaklad strikte chemiczny to i menedżerka powinna mieć ogromną wiedze chemiczna co najmniej po dobrych studiach chemicznych.Jak idzie z audytem to patrzy się jak cielę ,bo niema pojęcia o czym mowa a pracownik działu mówi co i jak się odbywa.Liderka jakości tak samo zero pojęcia.W tej firmie nie matura a chęć szczera zrobi z ciebie menedżera a już na pewno brygadzistę ????

Natalia

(usunięte przez administratora) praca, pracowałam tam dwa miesiące i nie przedłużyli mi umowy, a jak się dowiedziałam to nikogo innego nie zwalniali, (usunięte przez administratora)

Sesil

Chwalą się że mają 5S tymczasem wygląda na to że jest to jedno WielkieG po wielkim hurra nic się nie dzieje okleili biurka dla pracowników jakimiś taśmami izolacyjnymi,robia zdjęcia sztucznego bałaganu ,malują podłogi na zielono,które w mig są wytreptane i pozdzierane.Tylko patrzeć jak trawa będzie malowana na zielono na przyjazd dyrektora albo prezesa.

...

Po przepracowaniu kilku dni w tej firmie , nie dostałam nawet złotówki . Gdy zaczęłam upominać się i walczyć o swoje Pani Katarzyna M. zablokowała mnie twierdząc że nie należy mi się wypłata Najgorsza firma w jakiej mogłam pracować Nie polecam !

a ja
@...

Wypłaty są do 10 każdego miesiąca. Więc cierpliwie czekaj na wypłatę i nie (usunięte przez administratora)całości na głupoty :) Pracując tam parę ładnych lat jeszcze nigdy nie slyszałem żeby ktoś nie dostał przelewu.

Mama

Córka pracowała 6 dni i dostała wynagrodzenie

Zuzanna
@...

Ale minął miesiąc czy domagała się wypłaty od razu po tych kilku dniach pracy? Bo ma to kluczowe znaczenie

Jakie są mocne strony pracodawcy Nicols Polska?

Roki

Żadne poza tym że płaci wprawdzie marnie za ciężka pracę w szkodliwych warunkach ale zawsze coś

Wanda
@Roki

jakie kwoty masz na myśli jeśli można wiedzieć ? Są chociaż raz na jakiś czas jakieś podwyżki?

Gość 1

Panowie, jest tam taka laska która może dużo za nie wiele, pamiętajcie ????

@Gość 1

Pani nowa D.

Irena

Ale chyba nie do każdej kobiety pracującej tutaj jakiś problem macie? :/ Bo nie wiadomo teraz jak się nastawiać

Priv
@Gość 1

Która to laska? Jestem zainteresowany

@Priv

Chcesz z imienia i nazwiska?

@Gość

Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że przekroczyłbyś wtedy granicę rodo? :( Ciekawszych spraw to w firmie nie macie? Jak się pracuje? ;p

Chłop

Co za wredne Baby tam pracują boże jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem ganiają do roboty drą swoje ryje a same nic nie robią!!! Nie polecam tam pracować trzeba mieć silną Psychikę żeby tam wytrzymać tydzień???????????? Normalnie nie szanują pracownika stare baby tylko zrób to zrób tam to a co ja jestem służąca? Strzeżcie się tam pracy naprawdę bo nie dacie rady będziecie płakać bo mi osobiście psychika siadła z tymi babami wrednymi dochodzę do siebie powoli

Zuzanna
@Chłop

Nie było trzeba im tego powiedzieć w twarz?

@Chłop

Potwierdzam,żeby tam pracować trzeba mieć silną psychikę.No ale rotacja jest duża.Maja z czego wybierać.Zawsze znajdzie się ktoś kto musi wyżywić rodzinę albo po szkole zatrudnia się tu myśląc że ma blisko i złapał Pana Boga za nogi bo go przyjęli.

@Sesil

No to jeśli piszesz o silnej psychice o trafiły się takie osoby, które pewnie przywykły i dostosowały się do warunków? To może zabrzmieć dla niektórych dziwnie ale czasami chyba każdy może znaleźć jakieś swoje miejsce w pracy?

Jakies

Na imprezie integracyjnej za 15 lat pracy dawali butelkę wina i 100zl tylko czekać na drugie 15 lat herlhehe więcej popielniczki na palarni kosztowały nic z te nagrody

Jerzy
@Jakies

Zawsze coś, niektórzy nic nie dostają. :) A pensje są dobre? Chyba tak skoro 15 lat tu siedzisz? :)

taco
@Jerzy

Kto nic nie dostaje? są tacy?

@taco

W sensie pytasz czy tu w firmie czy ogółem?

Zostaw merytoryczną opinię o Nicols Polska - Trawniki

• Jak się pracuje w Nicols Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Nicols Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicols Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 5 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nicols Polska