Opinie o Nicols Polska w Trawniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nicols Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nicols Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nicols Polska w Trawniki

Kaczyńskiy

Dobry wieczór ta firma jest okej. Chodzę do niej z uśmiechem na buźce ponieważ można przeżyć przygodę swojego życia.. jest dużo ekstra kobiet. Najlepsze są nocki. A co do brygadzistek to są niezle i można z nimi pozartowac i nawet poflirtowac. Takiej pracy szukałem

Hj

Kiepska atmosfera w firmie brydadzisci szczególnie ten z gabek K.M. nie nadaje się na produkcję co muwiac na brygadzista .szkoda mówić

hej
@Hj

i znów to samo- brygadzisci.I znowu ten K.M. ktorego wiedza i umiejetnosci przywódcze ponad jego brzuch niewychodzą.Ograniczony umysł wyżywa sie w nieograniczonych ambicjach.Jezeli sa problemy na produkcji to zgłaszac je do dyrektora produkcyjnego,który jak sama nazwa mowi jest od produkcji i powinien sie takimi przypadkami ciezkimi zajmowac,bo produkcja to nie tylko maszyny ale i ludzie a czlowiek jest najwazniejszy. Ewentualnie do dyrektora zakladu który deklarowal polityke otwartych drzwi, takze do niego walcie jak trzeba.

Mario
@hej

Racja

Nic
@hej

Jaki dyrektor produkcji, jaki dyrektor zakładu, przecież oni dokładnie wiedzą co się dzieje, pracownik produkcji to tylko wynik na tablicy, najlepiej jak na zielono... Człowiek to maszyna liczy się tylko wynik.

@Hj

Już któryś raz mówię tacy brygadziści powinni być zwolnieni ale ta firma ich kocha

@Nic

Otóż to. Nowe tablice na kochu d i e z liquidami śmiech na sali. Zapraszam całą kadrę zadzącą jak to siebie nazywają w ankietach nich przyjdą i pokażą na co ich stać. Brak mioteł i desek do skrzyń. Liquidy i kostki w pudełkach śmiech na sali,a firma niby na pułkach się rozpycha. Gdzie więc te pieniądze? W kieszeni u kadry

Zero
@Lazy

Pieniądze ludziom z produkcji to się zabiera nie daje. Chyba że jakieś marne ochłapy by nikt nie mówił że nic nie dają. Sam system naliczania premii świadczy o podejściu, macie robić ale nie zarobić.

@Zero

Otóż to ;(

Ono

Atmosfera na dziale gąbek fatalna, tak źle nie było od dawna.

Mala mi
@Ono

A co myślicie,że tylko na chemii trzeba (usunięte przez administratora) do roboty się weźcie a nie w stringach latacie z pazurami do kolan a chłopaki się z was śmieją żal na sali

niepolecam

Jak dla mnie najgorsza jest jednak ta mała brygadzistka, ciągle w złym humorze i nie wie co się dzieje

Mimoza
@niepolecam

Hahaha ona ma humor ale nie powiem ci tutaj kiedy wtajemniczeni wiedza ;) ;)

Brałeś udział w rekrutacji do Nicols Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno
Oooo...

Czy to prawda że teraz zatrudniają osoby oraz zapewniają im transport?

a ja

nie zapewniają

@Oooo...

Tak i drugie śniadanie gratis na stołówce

ok.
@Oooo...

dowóz jest ale prędzej z cersanitu może ktoś by jeździł okolice gmachu lub policji odp.

betti

Jutro idę na rozmowę po przeczytaniu tych opinii zastanawiam się czy warto

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Nicols Polska?

Mic

Dziwne pytanie mi normalnie wplywa

Ruda

Dziewczyny są większości wredne same się boja brygadzistek choć pracują po wiele lat

@Ruda

O nie w większości,to już przesada. Pomagamy nowym jak możemy,bolą nas ręce,kręgosłupy,zaciskamy żeby i nic nie mówimy w większości przypadków. Ale jak ktoś się pierdziele,nie stara się to w końcu zwrócimy uwagę. Powtarzam nie jesteśmy robotami,nam nikt nie płaci za pracę za was i za nas.

Pracocholik

Praca ogólnie bardzo ciężka, warunki nie najlepsze. Każdy oczekuje, ze po jednym dniu będzie się wszystko umieć. Brygadzistka jednej ze zmian jest bardzo wredna i mściwa nie wiadomo za co. Szczerze mówiąc nie polecam.

@Pracocholik

Ta brygadzistka dawno powinna zostać zwolniona,ale ta firma kocha takie osoby

Zero

Pracownik produkcji jest nikim, zerem, szefowie tylko sciemniają jacy to jesteśmy ważni, jak o nas dbają, a tak na serio to zapierniczaj i ten system naliczania premii ile byś nie zrobił zawsze mało bo normy takie żebyś robił i nie zarobił....... Tylko na zielono i zawsze na 100'/. I te ciągłe pytania brygadzistów ile zrobiłeś, czemu tak miało....

AnAn

Najbardziej w pracy na dziale gąbek atmosferę psują brygadziści. Brygadzista KM jest opryskliwy, ciężko dojść z nim do porozumienia, rzuca dwuznaczne żarciki. Pani Iza, która przydziela kobiety na stanowiska bardzo się wywyższa, Uważa się za lepsza, mimo ze wcale lepsza nie jest. Jest po prostu wredna i zarozumiała. Zachowuje się czasami jak taka wredna nauczycielka, która próbuje umoralniac i każdy ma się jej słuchać ‚bo tak’. Nie potrafi uargumentować swoich slow inaczej niż ‚bo tak mówię’. Oprócz tego wyzywa ludzi do innych kobiet, mówiąc ze są tępi, debilami oraz inne wiązanki przekleństw wypowiada na temat danego pracownika.

An...
@AnAn

Nie zgodzam się z tą opinią od jakiegoś czasu pracuje na dziale gąbek miałam okazję być na obu zmianach i zmiana KM jest najlepsza dziewczyny które tam pracują sympatyczne atmosfera fajna, a to przede wszystkim zasługa Pani Izy nigdy nie słyszałam żeby Pani Iza mówiła o kimś źle a tym bardziej żeby kogoś wyzywała ma w sobie dużo wyrozumiałości..

AgnAgn
@An...

Najwyraźniej mamy odmienne spostrzeżenia. Jeśli chodzi o dziewczyny na zmianie, tu się zgodzę - miłe kobietki. (usunięte przez administratora) A co do Izy - Różne kwiatki słyszałam z jej ust, często negatywne, które kierowała za plecami danej osoby do jakiejś kobiety tam pracującej.(usunięte przez administratora)

san
@AnAn

jezeli jest problem z brygadzistami i ta kobieta od przydzielania to warto by było porozmawiac z liderem produkcyjnym działu gąbek,To wporzadku gosc,który napewno pomoze w problemie,czego niemozna powiedziec o tym drugim chemicznym liderze.

Nic
@san

????

Mimoza
@san

Chemiczny lider hahaha zastanawia mnie fakt,że nikt nie pisze o sytuacji,która miała miejsce kilka tygodni temu na chemii... Mieliśmy prawo zrobić to,co zrobiliśmy i to jeszcze za mało. Nikt nie ma odwagi się przeciwstawić traktowaniu nas jak śmieci. Tym bardziej teraz,kiedy tak nas ukarano,a niektórych nawet zwolniono. To domaga się interwencji sądu pracy czy telewizji.

Xyz

Pracuje już jakiś czas w Nicolsie, praca jest ciężka ale nie zawsze, wszystko zależy od tygodnia, wynagrodzenie mogło by być wyższe o minimum 15%, ostatnim czasem pojawiło się dużo nowych osób ale połowa z nich nawet do zamiatania się nie nadaje, częste słowa nowych osób (ale ja nie umiem lub mam depresję), rozumiem masz gorszy dzień ale ty jesteś w pracy a nie na wakacjach, jeśli chodzi o brygadzistów bywają nie ogarnięci, jeśli masz chęci do pracy i chcesz pracować to polecam jeśli chcesz przyjść szukaj czego innego :)

@Xyz

A na jakim dziale pracujesz ,bo szukam pracy

@Xyz

Dokładnie. Pracuje już jakiś czas i irytują mnie ludzie do których mówię i tłumacze naprawdę grzecznie, kulturalnie,bo wiem jak sama zaczynalam,a oni mają to gdzieś,ignorują co mówię. Nam jest ciężko pracować za siebie i innych. Trzeba się starać,pokazać,że chce się pracować. Są momenty,że brak mi poprostu już sił,to ciężka praca fizyczna,ale proszę wszystkie nowe osoby albo staracie się przynajmniej albo nie przychodźcie tu,bo nie jesteśmy robotami,nie damy rady pracować za kilka osób.

Produkcyjna

Praca jak wszędzie. Ja sobie chwalę. Pensja na czas i nic pod stolem. Wszędzie trzeba pracować a nie obijać sie. Pracowałam u prywaciarza, ci to narzekają powinni popracować gdzie indziej żeby mieć porównanie.

Edyta
@Produkcyjna

Na jakim dziale Pani pracuje,ja idę jutro na rozmowr

izazmatiza

Mikołaj

Jedna z najgorszych firm w okolicy, traktują ludzi przedmiotowo najważniejsza jest norma brygadziści wredni i opryskliwi .Sprzyjaż brygadziście to morze popracujesz dłurzej a jak nie to za byle co zwalniają . Część załogi nie lepsza (usunięte przez administratora) i obrabianie (usunięte przez administratora) nie polecam

Pracownica
@Mikołaj

Może jest trochę błędów ortograficznych w opinii, ale ja się zgadzam z nią w 100%. Odradzam pracy tutaj, (usunięte przez administratora)

Maj

Co do pracy nie jest leko wymagania są duże ale najgorsze jest to że na niekturych zmianach powinni zmienić brygadzistki bo są na złym stanowisku co do wywionzywania się do swoich obowiązków zero pomocy żadnego wsparcia traktowanie ludzi jak roboty brak organizacji pracy zwalanie wszystko na pracowników a kierownik niema pojęcia o niczym co się dzieje na ich dziale

Karolcia
@Maj

Wymagania ogromne, kierownik doskonale wie co się dzieje na zmianie, maseczki przestrzegane szkoda tylko że Nikolsowe nie maja ich wcale a uwaga jest zwracana tylko z agencji pracownikom ... Niech kierownik czy dyrektor przejadą się na kontrole na drugich zmianach czy nockach i zobaczą jak zasady które wprowadzili są przestrzegane ...jeden wielki (usunięte przez administratora) w tym zakładzie nie polecam nikomu tam pracy ...mobbing i nic więcej ...każdy każdemu (usunięte przez administratora) obrabia za plecami ...nie da się pracować w tej atmosferze .. dobrze że zmieniłam pracę po miesiącu tego kołchozu ...nie polecam nowym zaczynającym ...pozdrawiam wszystkie fałszywe mordy ????

Dużo komentarzy jest na temat brygadzistów. Czy nikt nie jest w stanie się postawić jak traktują was bez szacunku? Ja rozumiem, że można się lękać, ale skoro jest tu wiele osób, które na nich narzekają to może postawcie się grupowo, albo trzymajcie za sobą stronę wtedy gdy brygadzista kogoś męczy. Nie możecie się bać takich ludzi bez sumienia bo was zjedzą.

onet111

Pracuje w tej firmie na produkcji dłuższy czas nie przyznam się jak długo wstyd powiedzieć warunki pracy są bardzo ciężkie często ma się do czynienia z wieloma szkodliwymi substancjami, oraz bardzo złym traktowaniem przez brygadzistów (jeśli praca w Nicolasie to dział utrzymania ruchu, magazyn lub praca w biurze tam nie ma norm, wydajności)

zdziwiony
@onet111

To co tam jeszcze robisz jak jest tak źle? Jest tyle pięknych i dobrze płatnych zawodów na świecie a Ty wdychasz chemiczne smrody i pozwalasz źle się traktować. Wybacz nie rozumiem

Ruda

Kierownik niewiele wie co jego podwladni robią z ludzni jak ich traktują

sony
@Ruda

kierownik bardzo dobrze wie co jego podwładni robią z ludzi bo daje i do tego narzedzia.Zresztą jego obchodz itylko stan swojego konta na koniec miesiąca.

sony

co to za brednie?!

Zostaw merytoryczną opinię o Nicols Polska - Trawniki

• Jak się pracuje w Nicols Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Nicols Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicols Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 5 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nicols Polska