nicols polska

Trawniki

Opinie o nicols polska

Amelka 2013-07-27 17:19
Anonim - 2013-07-26 11:15:06

Luźna atmosfera czy sami sztywniacy?
Bardzo przyjemnie. Polecam. Lekka praca dla kreatywnych osób. Zarobki doskonałe. Gwarancja stałego zatrudnienia. Nastrój wyjątkowy. wszyscy mili i uprzejmi. Wzór po prostu. Pracodawca roku. a nawet stulecia
Zainteresowany 2013-07-31 09:37
Mam dwa pytania odnośnie firmy:
1. Jak tam wyglądają obecnie zarobki na produkcji?
2. Opowiedzcie cokolwiek o słabych stronach pracy tam.

Ale niech odpowiedzą Ci co traktują sprawę obiektywnie i poważnie bo z tego co widzę (zresztą to normalne) to nigdy nikomu się nie dogodzi i zawsze znajdzie się choć jedna osoba co będzie płakała i narzekała nawet jeśli będzie miała więcej profitów niż inni...
Pracownik 2013-08-02 19:08
Zarobki standardowo. Najniższa krajowa, plus ewentualne premie uznaniowe w wysokości do 20% wynagrodzenia.
Jeśli chodzi o słabe strony, to nie wiem jak jest na gąbkach, ale na chemii, to przede wszystkim wysoka temperatura i zapylenie (choć i z jednym i z drugim starają się walczyć). Wiadomo. Wczasy w Kołobrzegu to nie są i często jest niezła orka. Dodatkowo, sami pracownicy się nakręcają, a potem narzekają że ciągle śrubuje im się normy.
Można by było też ponarzekać na bezpośrednich przełożonych, ale to już zależy na czyją zmianę się trafi.
Ogólnie, dużo też zależy na jakie stanowisko i na jaki dział trafisz.
KK 2013-08-30 18:51
No i nareszcie zmiany! Będzie lepiej
Pracownik produkcyjny 2013-09-02 10:47
A co Wam jeszcze przeszkadza? :/ Widzę że dużo tu krzykaczy którzy na wszystko narzekają... Przecież macie oprócz pensji w terminie dobre dodatki socjalne, konkursy z nagrodami pieniężnymi. Nikt Wam po godzinach nie każe zostawać itp. A firma aż prosi się aby mówić o wszelkich obiektywnych uwagach od pracowników.

Rozumiem że każdy chciałby mieć pensję 2500 zł na rękę ale nie wydziwiajcie. Pracujemy na linii produkcyjnej, nie jesteśmy jakoś niezwykle wykwalifikowani więc nie dziwmy się że jest taka kasa. W innych firmach jest to samo bo stawki płacowe nie określa firma jak chce tylko jak rynek wycenia. W dodatku aby pracować na wyższym stanowisku trzeba mieć oprócz wykształcenia obcykany angielski bo belgowie i francuzi przyjeżdżają. Ile z Was biegle (no dobra - chociaż dobrze komunikatywnie) mówi po angielsku?

Jedyny minus to te umowy krótkoterminowe ale teraz wszystkie firmy to robią bo dostosowują liczbę pracowników do produkcji więc nie mogą zatrudnić 200 osób na 1 rok bo nie będzie dla nich roboty.... Więc zatrudnią pracowników tymczasowych którzy mogą sobie dorobić ale pamiętajcie że to zawsze jest pracownik TYMCZASOWY. Zresztą jak wykażesz się zaangażowaniem w swój rozwój, umiejętnościami (nie stażem pracy) i nie będziesz robił w ciula przełożonych np zwolnieniami lekarskimi to możesz zostać zauważony i wtedy możesz na coś liczyć ale nie ma nic za darmo. I wcale tu nie mówię o włażeniu w tyłek przełożonym.

P.S. Uprzedzam że jestem pracownikiem tak samo jak większość i codziennie pracuje fizycznie na hali produkcyjnej. A dlaczego mam takie zdanie? Dlatego że pracowałem w kilku firmach (prywatnych) i wiem jakie są warunki. Więc obiektywnie mówiąc: nie jest źle.
Pracownik produkcyjny 2013-09-03 13:10
[usunięte przez moderatora]Jeżeli chodzi o angielski to zwróciłem się jako "Was" bo znam go na poziomie komunikatywnym i dogadam się jesli trzeba ale wiem że to za mało.
"Zaangażowanie w swój rozwój" - miałem tu na myśl chęć szkolenia się i wykazywania pozytywnej inicjatywy a nie przychodzenie, robienie co swoje i wypad do domu z krzywą miną.
Żony nie mam więc spokojnie...

Darmo?
Napisałem że za darmo PODWYŻKI nie dostaniesz a nie że za darmo chcesz podstawową wypłatę. Pracujesz 8 godzin dziennie i dostajesz za to kasę. Jeśli się wykażesz to dostaniesz więcej.

Orka mówisz?
Orka to jest chociażby praca na budowie, układanie kostki brukowej, a nie stanie przy maszynie. Ja nie mówię że jest plaża ale nie do przesady.
Pracowałem przy gorszych rzeczach i porównując je wszystkie to zarobki są adekwatne jeśli doliczysz premię do nich (choć każdy wie że w Polsce i tak nie zarobi się tyle aby spokojnie żyć jeśli się nie ma wykształcenia. Choć i z wykształceniem trudno ale to juz inna bajka...).
No ale cóż... tak sobie wybrałem jak byłem młodszy to muszę sobie teraz jakoś dać radę ale przynajmniej nie marudzę że mi tak źle bo mam pracę, starcza mi na podstawowe rzeczy.
Ja nie muszę nic udawać a o pozycji szefa nawet nie myślę.

2013-09-04 17:20
Panie wszystko wiedzacy, lepszy od NAS, rozwiniety itp
popełniasz typowy dyrektorski błąd w obliczeniach
Cytuje ciebie " 30zł na dzień mówisz?Dzień pracy = 8 godzin więc mówisz że zarabiasz 3,75zł na godzinę? Wyjaśnij to."

chciales wyjasnien, to masz, ale bedzie ci wstyd na wlasne życzenie. hehehehe

Napisalem, ze mam 30 zl dziennie na rodzine, to nie to samo co "zarabiam 30 zl dziennie pracujac 8 godzin"
Bo ludzie pracuja 5 dni w tygodniu, a rodzina chce jeść codziennie. taki detal, który komuś kto podszywa się pod człowieka z hali może umknąć. Nam nie umyka. bo mamy każde grosz wyliczony.
I nie pisz bzdur bo po stylu widać kto agituje.
To co napisales to tylko dowod na to, ze nawet wieeeelkiee wyksztalcenie [usunięte przez moderatora] warte, jak ktos glupi i nawet nie wie. ze dniówka w pracy musi wystarczyć na weekendy. Prosty rachunek i padles, bo tu rozumu trezba, a nie świadectw i wchodzenia w [usunięte przez moderatora] belgom.
a ze takim ludziom oni chca placic 10 rayz tyle co nam to inny temat

Zal chlopie
nnnn 2013-09-05 12:41
Witam mam pytanie w jaki sposób można aplikować do firmy Nicols? Na jaki adres wysłać CV proszę o informację. Na jakie stanowiska można aplikować?
były pracownik 2013-09-13 09:29
nie narzekajcie naprawdę gorszy kołchoz od Nicolsa polecam Kampol Fruit tam znajdziecie dosadne obelgi w waszym imieniu prosto w twarz nie poza oczy .Chociaż nie uważam że w nicolsie jest sprawiedliwość ''te uwagi że ktoś dostaje umowę za wysługe lat a nie za pracę to tylko świadczy o nich ze mają was za parobków , a co do zwonień niektórzy chodzą nagminnie i dalej pracują . Ale jak ktoś stwierdził nam się nie dogodzi w polsce nie bylo szacunku dla ludzi pracujących fizycznie i nie będzie!!!!!!!!! pozdrawiam Nicols i Kampol Fruit.
K* 2013-09-24 11:49
Co się dzieje z NICOLS???? czyżby koniec firmy????

Panie Dyrektorze co z pracownikami Nicols???

Czemu (po co skoro pracy nie ma dla ludzi z Nicols) zostali nieliczni z agencji??( - znajomości)

Co będzie dalej z Firmą????
kasia16041993 2014-01-23 11:01
wie ktoś jak złożyć podanie do(usunięte przez administratora) do trawnik ? Czy to się składa w jakiś inny sposób.
ooo 2014-04-08 18:30
chora praca tylko odpowiednia dla takich ludzi jak tygrys mało int...
dominika 11111 2014-08-06 14:55
Ma ktoś jakieś podanie żeby złożyć do trawnik
uciekac 2014-09-14 15:04
Byłem, zobaczyłem, uciekłem.
Nie wierzyłem znajomym którzy tam pracują/pracowali, że jest aż tak źle jak mówili. Sprawdziłem sam: umowy na tydzień, za 5zł brutto/godzinę. Warunki pracy jak dla mnie strasznie wyśrubowane, przerwa trwa 15min na 8h pracy, w czasie której można zjeść, skorzystać z toalety i wypić gorącą herbatę/kawę (jak się zdąży). Warunki pracy bardzo szkodliwe, szczególnie na chemii, praca na 3 zmiany i weekendy (stawki extra za noc / weekendy nie uświadczyłem). Może teraz coś się zmieniło?
ad 2014-10-31 23:16
tak zmieniło na rakotwórcze barwniki.A firma udaje ze nic nie wie
cdn 2014-11-30 20:07
Nakręcajcie się dalej i bójcie pseudo kierowników.Do ludzi z chemii - daliście się to tak macie, zapierdzielacie jak dzikie osły dalej za śmieszne stawki, powodzenia frajerzy.
Anka 2014-12-01 21:53
Witam. Czy jest praca w Nicolsie? I na jakich stanowiskach? Bardzo proszę o informacje na ten temat.
gebala 2015-01-15 20:41
Firma dla niektórych dobra bo na miejscu, w Polsce ludzie traktowani są jak śmiecie przez swoich. Wyścig szczurów, kierownictwo bez kultury i szacunku, traktują człowieka po chamsku. Stosują mobbing, zastraszają. Ludzie tam jeden drugiemu wilkiem i tylko o sobie myślą.A ten na górze ,, chemii" czuje się wielkim panem i wszędzie wścibia nos.
Postronny 2015-02-05 22:44
Przeszukiwanie torebek i kieszeni pracownikom w dniu 05.02.15 godz. 22.00 którzy wychodzą z zakładu a nie sprawdzanie samochodów którymi wyjeżdżają pracownicy biura to jest skandal . Zalatuje to mobbingiem , gdzie związki zawodowe z tej firmy ?
załamana 2015-02-24 23:42
Jak w Trawnikach mieszkają znajomi co kopią dołki pod każdym, nic dziwnego że jest źle a w szczególności na chemii. Swój kopie ci grób, chytrością, zawiścią. Kierownik ma chody, może ktoś zna francuski i parę pisemek do Francji by napisał co tu się wyrabia. Wykorzystywanie pełna para, bo sytuacja na rynku krucha. Gorzałkę walą, i głupoty wyczyniają ,pogrzało ich, mobbing się szerzy, zastraszanie, nerwówka. wszędzie na całej lini, może prasę nasłać. Pisać gdzie się da...
byly pracownik 2015-02-28 14:33
Nic się nie zmieniło widze nadal kazdy wynosi ile się da a najlepsi to są ci na najwyrzych stolkach hehe. jestem ciekawy czy ogi jest nadal taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> I ci kierownicy smieszni wszystko zrobią aby plan był wykonany czyli jeden drugiego podpierda...
odpis 2015-03-17 13:17
co ty za bzdury gadasz chyba że siedzisz na stołku
xxx 2015-03-17 13:27
Jak można grzebać w czyjeś dokumentacji o zarobkach? Za to, że się dużo robi i solidnie wykonuje powierzone mu prace karać go. Czysty idiotyzm. Sprawa do sadu,i dalej, nie ważne czy jesteś kierownikiem ochrona danych tez Cię zobowiązuje! A mobbing też Ci nie ujdzie!!!
OLKA 2015-05-28 20:26
Czy Ogo.. z chemii dalej traktuje pracowników jak śmieci ? A może ktoś w końcu podał go o mobbing ? z poprzedniej firmy za to wyleciał , do dzisiaj opowiadają jaki to cham .
Bartek 2015-06-13 16:22
Duża rotacja, krótkie umowy, minimalna krajowa - standard. Zahaczyć się tam na jakiś czas myślę, że w sam raz. Jeden plus - jeden z największych zakładów w okolicy.
ja 2015-10-05 19:59
Szczerze nie polecam tej firmy, dają umowy agencyjne 3 dniowe , i tak w kółko! Znam osoby które już pracują na agencji w tej firmie i po 4 lata.
obecny 2015-11-16 23:12
nie polecam szczeze traktyja cie jak smiecia tempo pracy jak za granica za smieszne pieniadze sie tu robi i ludzie sa okropni smrod ze hej i nikogo to nie obchodzi przy pracy na kochach kobiety wogole nie maja czasu skozystac z toalety normalnie pampersy tzeba zakladac nie polecam z wyplatami oszukuja ucinaja i mowia ze im przykro i ze to wina systemu
ZNAWCA TEMATU 2016-08-24 09:56
Brak pracowników ? Niech dadzą normalne umowy o pracę a nie na kilka dni . LUDZIE OMIJAJCIE TEN KOŁCHOZ SZEROKIM ŁUKIEM .
ZNAWCA TEMATU 2016-08-24 09:57
ten ktoś 2016-09-06 20:30
Ktoś coś napisze teraźniejszego jak tam jest aktualnie co do pracy, umów, wypłat, ogólnej atmosfery i ludzi tam pracujących ?
ten ktoś 2016-09-07 08:12
No ale ludzie jacy są ? Umowy na ile są przedłużane ? Bo czytając komentarze to ciekawie to nie wygląda jeśli ktoś pracuje 3 lata, a umowy ma np. tygodniowe. Weekendy faktyczne wolne ( czasem w soboty 100% płatne tak samo jak nocki ?)
ona 2016-09-08 16:20
jak ludzie wstępnie oceniają agencję i pracę w trawnikach po spotkaniu zapoznawczym i oprowadzaniu po produkcji ?
Dacia 2016-09-08 16:42
Gra poszukują managera da,jakości wiec jak jesteś zainteresowana to aplikuj na to ogłoszenie.
Yasmin 2016-10-25 16:58
Praca na trzy zmiany. ogólnie warunki bez zmian, umowy zlecenie na kilka dni (jeśli maja zapotrzebowanie to troche dlużej), płacą różnie jak im sie podoba - najniższa krajowa - nie wyrobisz normy odejmuja z wypłaty - takze to czyni Ag Pracy. Brak 100% ochrony przed szkodliwym () i nie płaca szkodliwego.
ja G.... 2016-12-17 00:02
Nie wyleciał, został Dyrektorem :) żeby człowieka oceniać najpierw trzeba go poznać!!!
Mrok 2016-12-17 21:12
Mam nadzieje że, ta firma któregoś dnia upadnie :) "Moja wiara tu umiera".
Pracownik ;) 2016-12-26 10:59
Mi się w firmie podoba. Paca nie jest ciężka a zarobki dobre.
Osoby które narzekają i piszą takie komentarze to chyba nigdy fizycznie nie pracowaly i nie wiedzą jak jest w innych firmach...
robol 2017-02-01 19:40
Podnieśli wydajność tylko zarobków zapomnieli podnieść.
Mrok 2017-02-07 19:08
Wszystkich z agencji ludzi pozwalniali.. co do czego jak to wszystko nagle ruszy to nie będą mieli ludzi do pracy ;) chyba ze do pracy zatrudnia Ukraińców.. A co ludzie co piszą (Pozytywne komentarze) to są zwykli ludzie z (biura) którzy mają czas na kawkę , na papieroska, maja ogrzewane pomieszczenia... Już dawno zapomnieli jak się mówi dzień dobry do zwykłego pracownika .. Co do innych możecie zobaczyć super tablice przed brama za nasze pieniądze i premie ;) Pozdrawiam normalnych ludzi ;)
Orcki 2017-02-09 00:50
Moze i kolega Mrok ma racje z tym ze pozwalniali wszystkich z agencji. Nie potwierdze tej informacji bo sam sie zwolnilem z tej pracy po niedlugim czasie. W tej pracy panuje psychoza. Pracujac na linii produkcyjnej jest takie tempo pracy ze zwykly kowalski nie nadarzyl by. Nie ktore osoby nie mowie ze wszystkie chcialby aby sie mialo tempo starego pracownika ktory juz tam siedzi troche czasu inaczej mowiac bialego murzyna czy chinczyka. Umowa smiech na sali co tygodniowa i przerwy kilku tygodniowe w pracy. Szukali osob do pracy a sami je teraz zwalniaja...
pozer 2017-02-22 13:21
Praca na produkcji to prawdziwa orka za grosze, zarabiają tylko w biurze. Zarobki oderwane od dzisiejszej rzeczywistości a firma podobno zarabia 100 ml.euro
JUDYM 2017-03-11 21:12
Nicols, szczyci się że się rozwija,idzie do przodu,a pracujący tam kilka ładnych lat ludzie są dyskryminowani,dostają nierówne premie pracując na jednej maszynie i w jednym składzie,mało tego najbardziej wkurza, że podwyżki dostały tylko osoby włażące w tyłek kierownictwu. No i o czym to świadczy??? a no otym że ta firma ma gdzieś zwykłych ludzi, którym wysiadają kręgosłupy, i którzy myśleli że z czasem będzie lepiej w firmie.Ale to tylko czcze mżonki!!!Także podsumowując nie polecam pracy w NICOLSIE
Weronika 2017-03-31 11:02
Wiedzieliście, że firma Nicols jest obecna w ponad 50 krajach i zatrudnia 650 pracowników? A jak wygląda ścieżka rozwoju osoby zatrudnionej?
robol 2017-05-04 12:02
Ścieżka kariery jest prosta, na początku szkolą cię na jednej maszynie , następnie kolejnej i kolejnej aż sam zapierniczasz na trzech maszynach jednocześnie nogi wchodzą ci w d..pe , ręce opadają , a w międzyczasie to miotła i podłoga.
szalona 2017-05-16 11:05
Byłam,zobaczyłam i nie polecam.Umowy tygodniowe no chyba że ktoś jest śliski i w du...pę włazi ale to standard w tej firmie. Dostałam umowę na tydzień w piątek dostałam sms że umowa zostaje przedłużona no i się zaczyna niestety zachorowałam dosyć poważnie nie poszłam do pracy, oczywiście za to mi nawet grosz nie wpłyną pomimo tego że niby umowa została przedłużona. Jeśi ktoś chce tam pracować niech nie śp,i nie je tylko wydajność podnosi.
rozsądny 2017-05-24 09:52
Może dlatego, ze zwolnienie lekarskie jest płatne po 30 dniach składkowych, gdyby było inaczej zawodowi "chorujący" zapadali by na "ciężkie" choroby już po pierwszych dniach pracy a Ci co sumiennie pracują zarabiali by na utrzymywanie takich pasożytów społecznych.
nikita 2017-07-10 18:44
To już są szczyty chamstwa !!!!! zobaczcie ofertę pracy do NICOLSA !!!!, "FAJNA PRACA, ZAPEWNIAMY TRANSPORT, ZAROBKI OD 2300-2800 BRUTTO!!!" a pracujący poł życia w NICOLSIE ludzie zarabiają 2000 brutto!!!!!!!!!?????? BRAW NICOLS!!!!
Randstad 2017-07-11 10:12
W ogłoszeniu była pomyłka, stawka w firmie dla Pracowników Tymczasowych wynosi 12 zł brutto za godzinę. Nie ma stawki miesięcznej.
nikita 2017-07-11 19:36
JASNE!!!! NAPEWNO!!!!! ha ha ha!
abcd 2017-07-15 21:11
OOOOO....no, nieźle. Jeszcze im obiady przynoście, he he
Zostaw swoją opinię o nicols polska - Trawniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nicols polska