Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. w Gliwice

lugo

Cudów od pokojów nie oczekujcie jest to naprawde najniższy standard. I zazwyczaj są to pokoje dwójki. Plus jest taki ze zapewniają transport z tej agencji mieszkaniowej. Hmmm co jeszcze z językiem nie ma problemu podstawa wystarczy. Praca nie jest ciezka tylko nudna bo ciągle to samo się robi. Na nocki nie licz na początku bo biora tam doświadczonych ludzi. Jak jest praca to może się odlozy te 600 funtów ale cudów nie oczekujcie. Powiem warto się zaczepić w Tesco jak nie macie jakiegoś zaczepienia w WB.

TomeK

Witam też wybieram się do Snodland. Jak możesz napisz kiedy jedziesz może akurat trafimy na siebie. Już mam bilet więc nie ma odwrotu. Też jestem ciekaw jak to wygląda na miejscu. Ile można zarobić i jak wygląda z zakwaterowaniem i mieszkaniami w okolicy.

Jerzy R
@TomeK

3/06 mam interview chyba skorzystam z Uplet ale szukam jakiejkolwiek sensownej alternatywy

lugo

A vo konkretnie chcecie wiedzieć? Pracuje w snodland praca troche monotonna i niestety często malo godzin jest. Ale jak nie macie zaczepienia w WB warto spróbować.

JerzyR
@lugo

Jak wygląda sytuacja w tym Tesco w Snodland? da się zarobić i odłożyć te 600F po miesiącu czy raczej na to nie liczyć? jak z robotą w nocki i nadgodziny? dokument z pay rate wygląda niby ładnie. Jakbyś mógł napisać parę zdań o czymkolwiek typu pracy/zarobkach/atmosferze/noclegach/wyżywieniu(kantyna)/znajomości języka tam to będę bardzo wdzięczny. Jestem bardzo zainteresowany ponieważ prawdopodobnie trafie tam very soon ;)

zafaj194

Witam ktoś może powiedzieć cos o pracy w snodland ??

Pakowacz

Wszyscy zainteresowani wchodzą do sali,każdy dostaje do wypełnienia formularz osobowy.W pierwszej jego części standardowe pytania typu imię i nazwisko data urodzenia itp.W dalszej części już pytanie np."co jadłeś dziś na śniadanie?"I tu trzeba wymienić kilka produktów po angielsku,potem proste działanie matematyczne no i czasem osoba prowadząca zada jakieś pytanie ale proste typu gdzie mieszkasz.To chyba tyle

Nie było dziwnych pytań

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
marcin2242

Witam,z kumplem wybieramy sie 27.04 do Maidston, autokarem z Krakowa. Co to bedzie i jak to bedzie, to napisze jak już tam bedziemy :) Pozdro.

Grecki

Witam Ktoś planuje wyjazd 27 do snodland? Jak tak to prosze o kontakt grecki86@wp.pl

pol

ktos jedzie do nortwich do morisona 28

Blodus
@pol

Hej ja też tam smigam ale jutro na obczajke,zobacze jak co i gdzie jest.

zybi

sam jesteś tępym polakiem, gdybyś miał choć średni iloraz inteligencji zrozumiałbyś że to zjawisko nie ma nic wspólnego z nacją... tania siła robocza z europy wschodniej zawyża normy w zakładach całej europy zachodniej i nie może być inaczej w obecnych uwarunkowaniach ekonomicznych

Art

Polacy wszędzie gdzie się nie znajdą to zawsze pod siebie nasrają,pracowałem kilka dni w UK i napatrzyłem się na rodaków bezmózgów i tępe młoty granatem od pługa odrzuconych,już za granicą dopiero polak pokazuje jaki jest głupi podwyższając wszelkie normy pracy,pracowałem na lini gdzie przed pojawieniem się kochanych "rodaków" były trzy zmiany i wszyscy robili "normalnie" ...ale cóż pojawili się polacy i z trzech zmian zrobiły się dwie! a dlaczego? otóż dlatego ze polacy tak (usunięte przez administratora) ze jedną zminę murzynów trzeba było zlikwidować takie normy się kręci,a co.....obraz tępego polaka.

Dark777

Nic dodać nic ująć.Od czterech lat pracuję przez Staffline i nie narzekam.Owszem,żeby zarobić trzeba zasuwać 5 dni w tygodniu po 12 godzin.Ale 400£ tygodniowo jest,zresztą zakładam że każdy kto przyjeżdża do Anglii zdaje sobie sprawę po co przyjeżdża,bo zapierdzielac trzeba i to ostro.

barni

Pracuje/pracował ktoś w Tesco Didcot ? Warto jechać ?

krystian

Do Arczi co ty ściemniasz

Arczi

@Oskar.Podejrzane?To sa cwaniaki.proponowali mi prace w snodland i mialem jechac ale zdarzylo sie ze dostałem lepsza ofertę w norwegi.zadzwonilem do tego całego pana darka żeby powiedziec ze rezygnuje kulturalnie i spokojnie a on"to się pierdol frajerze".licza cwele na kasę za mieszkania.uwazajcie

Oskar

Flyt09@Do mnie jakiś manager zadzwonił(Polak)i zapytal po angielsku: Dlaczego chce wyjechać Na jak długo Jakie miasto wybralbym (odpowiedzi również po angielsku) Patrzą chyba na to czy jestes w stanie sie dogadać,ale co mnie zdziwiło,nie chcieli zaświadczenia o niekaralności.Troche podejrzane.Pozdrawiam

Flyt09

Jak wygląda rekrutacja? Na jakim poziomie trzeba znać Angielski? Może ktoś coś napisać?

Maciek

Dolas prosze o kontakt,3 mam tam byc.Razem razniej

tescopraca

Ktoś pracował w Tesco Didcot. Łatwo znaleźć jakieś mieszkanie jak z dojazdem i ogólnie z firmą. Wymagają posługiwania się płynnym angielskim??

Seba

Witam...moj komentarz jest kierowany do tych ktorzy obrazaja Anglie.Panie i panowie,a wiec...tez mialem przegrane na poczatku a pracuje w Londynie i to w Soho...Ale na nikogo nie najezdzalem,pewnie Was wypieprzyli z pracy,jezyka nie znaliscie,to o czym mowa?W Anglii jak i innym kraju trzeba zapierdalac a zwlaszxza na poczatku,a jesli myslicie wielcy znawcy UK,ze ktos Wam wywali odrazu 500£ tyg to snijcie dalej i nie zniechecajcie tych ktorzy chca przyjechac,bo wkoncu co kraj to obyczaj i na zarobki i dobre imie trzeba zasluzyc.

tesco

Witam,ja tez mam termin na 3

Dolas

proszę o podpowiedź... pracował ktoś w snodland? gdzie mam wykupic bilet? ile wziac ze soba funtow by przezyc pierwszy miesiac?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.
2.9/5 Na podstawie 288 ocen.

Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.