Opinie o Redexperts Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Redexperts Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Redexperts Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redexperts Sp. z o.o. w Poznań

Michał Nowy wpis

Po kilku latach kasa do mnie dotarła z drobnym procentem, Kubie się noga powinęła, a ja nie widziałem sensu pójścia do sądu z powodu kilku tysięcy bo i tak to nie było ściągalne. Aktualnie dług został spłacony, pomimo że nie musiał tego robić, ale pomimo to zachował się w porządku. Ja po tym czasie go rozumiem, że jednak kilka błędów w prowadzeniu firmy, niedopilnowanie ludzi, może spowodować po pewnym czasie niezły bałagan, a w tym przypadku doprowadzić firmę do bankructwa.

Iga Nowy wpis

Z problemów to trzeba umieć wychodzić z klasą. Rzadko to się widzi ostatnio... Szefowi Redexperts to udało się pięknie, po latach spłacił mi dług za pracę, bez ciągania się po sądach, po ludzku. Wiedziałam jaki to człowiek i że nie zostawi nas mimo problemów w firmie. Wypadki się zdarzają ale ważne, że wyszedł z nich z podniesioną głową i teraz bogatszy w doświadczenia będzie jeszcze lepszym szefem jak nic!

Andzia Nowy wpis

@Kordian jakie stanowisko zajmujesz?

Kordian Nowy wpis

Krótko mówiąc firma to dobry pracodawca , fajna atmosfera i w ogóle jest ok!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Redexperts Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Skoro da się tu rozwijać to rozumiem, że są tu też szanse na awans. Jaka jest do niego droga i czy jest ona długa?

jedenz

Hm, czytam te opinie i w sumie część z nich jest prawdziwa, ale ja nie o tym. Mi się w firmie dobrze pracowało, atmosfera była ok, wiedziałem od początku na co się piszę. Możecie mówić co chcecie, ale gdy było dobrze to wszystkim (prawie) się podobało jak było w firmie :) Pozdrawiam Prezesa i oby ciągnął dalej swoje tematy. Każdy może popełniać błędy, sztuką jest się potem podnieść i robić dalej swoje :)

Kuba
@jedenz

Dziwnie się czyta, że ktoś stwierdza coś oczywistego - póki była kasa wszyscy byli mega zadowoleni, a jak kasa się skończyła (z mojej winy bo nie dopilnowałem zespołu który dowoził jak chciał) to jad poszedł na mnie. Drogi jedenz - zapraszam na piwo za to ze umiesz prawdę napisać :)

Aleksandra

Czy w firmie jest możliwość awansu?

Jakubas

Dla ambitnych praca w firmie z całą pewnością będzie dobrym miejscem żeby się rozwijać.

Natalia

Dobre wynagrodzenie, możliwości rozwoju oraz fajny zespół ludzi to cechuje firmę. Taki pracodawca z pewnością pilnuje wszystkich zagadnień i nie zapomina o wypłacie wynagrodzenia.

NIck
@Natalia

Zapomniałaś /s na końcu…

Agata

@qwerty jak z Twoją wypłatą, dostałeś w końcu? Ktoś pracuje na stanowisku Ux Developer albo Programista Android? Podzielcie się swoimi wrażeniami w pracy w firmie.

qwerty

Osttrzegam przed tą firmą - ja też nie dostałem wypłaty za ostatni miesiąc zatrudnienia, ogolnie porażka do kwadratu

jula

RX to dla mnie równość z kłamstwami, pazernością i jeszcze raz kłamstawami.

Emil

Wydaje mi sie, ze taki pracodawca w ogóle nie szuka nowych pracownikow...

eh eh

Myślisz, że potencjalny pracodawca na rozmowie powie Ci o problemach finansowych oraz komorniku na koncie? Noooo gratuluje :)

eh eh

Człwowieku umiesz czytać ale ze zrozumieniem? Byli pracownicy piszą o braku wypłat i ogólnym upadku firmy a Ty chcesz się w to ładować? Z firmy, która zatrudniała 40 - parę osób zostały 2 Prezes i Pani Dyrektor. Myślicie, że ludzie sobie piszą o tym, że firma upada, że nie dostawali pieniędzy, o brakach umowy bo nie mają co robić. Może tak wyciągnąć z tego wnioski?

Vail

Witam, jestem jedną z osób, która pracowała dla firmy Redexperts. Wszystkie informacje mówiące że firma zalega z wypłatami są jak najbardziej prawdziwe. Co więcej, po polubownych ustaleniach mających na celu rozłożenie należności na raty również one nie są wypłacane. A są to kwoty rzędu kilkuset złotych! Firma Redexpert już jest znana w Krajowym Rejestrze Dłużników, już niedługo trafią tam kolejne wnioski. Ostrzegam! Należy omijać tą firmę i prezesa szerokim łukiem.

eh eh

Czyli co? Sugerujesz, że tyle osób pomawia firmę? Czarny PR? Serio? Ludzi błagam - ogarnijcie się

asd

Tak, jasne. Śmieciówka, albo działalność, bo wtedy nie trzeba płacić ludziom.

TJT

Ta jaaaaaaaaaaaaaaaaaasne. Chyba przez pierwsze 15 minut a później się budzą:-)

Uno

Potwierdzam ciężko tam o konkret. Właściciel ma ciągle nowe pomysły z których nic nie wychodzi. Bo nie umie się nimi zająć na 100 pro. Rzucany jest jakiś temat a potem żadnych konkretów. Słabo to wygląda jeśli właściciel jeździ Tessla, a jego pracownicy nie mają nawet umów czy pensji. Nie tak teraz robi się biznes zwłaszcza w branży IT.

Zostaw merytoryczną opinię o Redexperts Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Redexperts Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Redexperts Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Redexperts Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Rzepińska 21
    60-176 Poznań