Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Chorzów

HAha Raben w Chorzowie to typowy (usunięte przez administratora) nic dodac nic ując,zeby miec prenie to trzeba sie zdrowo narobic.Nikomu nie polecam

okara

Z Twojej wypowiedzi wynika ze masz coś wspólnego z kierownictwem bo tak słodzisz!!!! Wydaje mi się ze nigdy nie rozmawiałeś z ludźmi którzy tam pracują abo masz ich w[usunięte przez moderatora].. !!! bo masz dobry stołek. I tak wogule to zapraszam na magazyn do pracy to wtedy poghadamy!!!!

Tomek Co za brednie! haha. Dla ludzi ,którzy chcą pracować w rabenie -czuja się bardzo dobrze. Jesteś młoda osobą także świat na Ciebie czeka z otwartymi rękami. Nikt nie zmusza Cię do pracy. Takie osoby jak ty nie lubią dużo pracować dlatego to nie jest miejsce odpowiednie Dla Ciebie. Pozdrawiam i życzę powodzenia

jorg

Do pracownika Jak się ten p.... kierownik zwie?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ELEKTRONIK
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Malarz wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
prac ownik

raben jest spoko niezla atmosfera pracy wiadomo jak wsszedzie sa szuje i [usunięte przez moderatora] ktore tylko patrza jak obrobic[usunięte przez moderatora] i trzeba sie miec na bacznosci uwazac co sie mowi i przy kim co najwaqzniejsze jest tam jeden kierownik taki [usunięte przez moderatora]narcyz [usunięte przez moderatora]..... przy okazxji pozdrawiam wszystkich co tam pracuja a szczegoln ie tego[usunięte przez moderatora] jego mac placi 960 na reke a wymaga cudow robota w sam raz dla ludzi bez ambicji kryminalistow z wyrokami gdzie ich nikt n ie chc e przyjac kurde latwo sie dostac do rabena ale rownie latwo z tamtad wyleciec , przez miesiac czasu widzialem jak wylatuje 20 osob sporo tez rezygnuje bo widzi ze robota nie jest warta kasy jaka placa podsumowywujac nie polecam nikomu chyba ze jakims gupolom ktorych nikt nigdzie nie chce przyjac doi porzadnej rob oty za godziwy hajs

BABA

ZREZYGNOWALAM TAM Z PRACY, CZY POWINNAM ŻAŁOWAĆ?

mar/biel

morzesz cos wiecej napisac o tym zakładie bo chce tam wystartowac a nie wiem czy sie opłaca!! robisz tam ??/

ludzie macie racje raben to najgorsza firma w chorzowie wiekszego chamstwa i [usunięte przez moderatora] ne idzialam .Ludzie to roboty jak by bylo im wolno to jeszcze ci nie dadza pojesc tylko trzeba by pracowac bo klijet to nasz pan i on czeka i ty musisz [usunięte przez moderatora]...!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.