Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Chorzów

?

Witam, widzę że nie jestem pierwsza osobą. Ale taka jest prawdza. Ciągle wołanie Norma, norma !!!!!!!!!!! Więc tak, przyszłam pierwszy dzień pracy i tak szafki zero, musiałam pozostawić wszystkie dokumenty, telefon, pieniądze oraz klucze z samochodu same sobie w niby szatni, na szczęście nic nie zgineło. Następnie przyszłam na hale i było 3 minutowe szkolenie co wolno nie wolno. podstawili nie do stołu i teraz zaczyna się komedia. pracowałam z[usunięte przez administratora]. widać że są ku sobie i strasznie zadufane. Dosłownie [usunięte przez administratora] ile sił ale ciagle NORMA, TRZEBA WYROBIC NORME!!!!!!! z tego co się zorientowałam to norma to 100% a ja wyrabiałam 300% normy. na drugi dzień pracowałam z P.[usunięte przez administratora] i zauważyłam że robią wszystkie bym nie nadążała za nią. ona tylko przepakowywała opakowania, a ja miałam zakleić, okleić kartonów ką i układać na palecie. kiedy ona przepakowała ok600szt. pudełek ja nie nadążałam w ciągu tych 20 minut okleić obkleić i układać do tego jeszcze ofoliować paletę. przyszło do przerwy to kierowniczka [usunięte przez administratora] stara blądyna stwierdziła ze ja przerwy nie będę mieć bo się nie wyrabiam. a norma to 30szt pudełek na godz. czyli 8godz. x 30 pudełek= 240 pudełek. z tego co się orientuje to zrobiłam około 3000 pudełek. CHORE [usunięte przez administratora]!!!!!!!!!! do tego pocięłam palce nożem do tapet. żeby do ubikacji iść to z łaską ci POZWOLĄ, musisz się pytać jak w podstawówce czy możesz. do tego obok przy stole żądzi stara [usunięte przez administratora] i krzyczy, "[usunięte przez administratora] Cię róż tą dupę" nie pokażą co i jak ale pracuj!!!!! po pracy pojechałam do pośrednictwa pracy po czym się dowiedziałam że normy nie wyrobiłam i zachowywałam się ociężale. Żałuje tylko że nie [usunięte przez administratora] żadnej bo może by mi ulżyło. a tym którzy tu próbują ratować reputacje rabena w chorzowie to współczuje. Jesteście [usunięte przez administratora]!!!!! wszyscy którzy tam pracowali w tym czasie to zdają sobie sprawe jak tam jest. Lenie [usunięte przez administratora] ruszyć dupska i zarobić sobie sami na swoją premie!!!!!!

Stary Sosnowiec

Witka Postaram się Państwu przedstawić kilka ciekawych doznań jakich maiłem być świadkiem pracownikiem ( a raczej człowiekiem traktowanym jak bym miał się przed chwilą urodzić ? ) Prace znalazłem oczywiście przez Agencje Pracy Job Impulse ( Ok nic nie można złego powiedzieć solidnie załatwili wszelkie formalności ) I zaczynamy. Prace podjąłem zgodnie z ofertą czyli Operator wózka widłowego Bocznego wysokiego składu .Po poinformowaniu Uwaga Kierownika Hali Primo Kierownika Zmiany że nie posiadam doświadczenia w prowadzeniu bocznych wózków a co dopiero wysoki skład . Odpowiedz niema sprawy Pan się nauczy ! Cztery miesiące i będzie ok .Ok fajnie zapłacą mi i Jeszce mogę sie nauczyć.............Po trzech dniach myślałem że jestem w jakimś programie TV ? Myślę że to jakaś nowa ramówka TVN........ To trzeba zobaczyć nie da się tego opisać polecam studentom psychiatrii psychologi....albo Dyrektorowi Discovery seanse !!! Tak na koniec po trzech dniach pewna rozmowa, podchodzi do mnie Kierownik a raczej Pomocnik Kierownika i pyta się mnie " Czy wiesz że anus są normy odpowiedziałem że wiem a czy mógłbyś szybciej jeździć......... odpowiedziałem że tak ! Tylko że mogę kogoś pozbawić życia..... Dziękuje dobranoc

Ktoś tam

Pracowałam w Rabenie kilka dni w co-packingu , szczerze nie polecam , możesz sobie żyły wypruwać a nikt nie będą zadowolone. Szczególnie trzy osoby -[usunięte przez administratora] , wredne , złośliwe i aroganckie .Jesteś pierwszy dzień , wiadomo ,że nie wszystko człowiek od razu umie i wie , nie potrafią na spokojnie pokazać i wytłumaczyć , tylko od razu z dziubem na ciebie .

9paula3

ZGADZAM SIĘ! KOBIETY NOSZĄ CIĘŻKIE RZECZY ITD...PRACA W SZYBKIM TEMPIE, OK TO JESZCZE MOŻNA SIĘ PRZYZWYCZAIĆ, ALE "KOBIETY", KTÓRE TAM PRACUJĄ SĄ WREDNE I NIE POTRAFIĄ SPOKOJNIE CZEGOŚ WYTŁUMACZYĆ NOWEJ OSOBIE. PATRZĄ SIĘ SPOD BYKA. PRACA BY MOGŁA BYĆ. I NIECH NIKT NIE PISZE, ŻE OSOBY, KTÓRE MÓWIĄ, ŹLE O TEJ FIRMIE TO TAKEI CO IM SIĘ ROBIĆ NIE CHCE. BO TO NIEPRAWDA! NIE PRACA JEST ZŁA, A LUDZIE SĄ ŹLI. KONIEC. NIE POLECAM PANIOM TEJ PRACY.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lakiernik wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Spychu

Ja dzisiaj zaczynam jako operator wózka widłowego, za kilka dni dam znać jak się pracuje.

Aneta

Przed podjęciem pracy sporo się tutaj naczytałam, jednakże do pracy podeszłam z pozytywnym nastawieniem. Pracowałam przez pośrednictwo Randstad, gdyż te oferowało pracę w ciągu przez 2tyg. (Manpower kilka dni w tygodniu). Co zaobserwowałam- praca sama w sobie przyjemna, prosta, nie widzę minusów. Co do pracowników pod Rabenem- szkoda gadać: jechanie po ludziach, wykrzykiwanie w eter "szybciej! NORMA!!" mimo że człowiek robi jak mrówa, a palce mu chodzą jak u chińczyka na produkcji. "Krzykaczki" - określenie zasłyszane od innych pracowników tymczasowych ;). Druga kwestia: obgadywanie. Dorosłe baby, a obgadują innych "tymaczasowców" jak dziewczynki z podstawówki, oj wstydziłyby się panie... Po kilku dniach- zakończenie współpracy (również tego dnia do domu zostało oddelegowanych 9 kobiet, gdyż za dużo było ludzi). Natomiast pośrednictwo poinformowało mnie, że "nie wyrabiam normy". Say WHAT?! Nie bądźcie śmieszni. Nie jest osobą nieskromną i bezczelną, ale nie mam sobie nic do zarzucenia, robiłam swoją robotę szybko i nikt nie miał zastrzeżeń na miejscu, nikt nie mówił że za wolno. Również w Mid Ocean jakoś nikt nie miał zastrzeżeń i o dziwo tam byłam ponad normą- a to dlatego, że była prowadzona ewidencja komputerowa (czego nie ma w Rabenie) i czas pracy, norma była kontrolowana. Randstad się najwidoczniej przeliczył jeśli chodzi o zatrudnianie ludzi. Zbyt dużo pracowników, mało zleceń, a człowiekowi będą ściemniać że normy nie wyrobił.

krasnal

uwolniona - 2013-01-07 01:44:44 witam wszystkich!miałam okazję tam kiedyś pracować i nie polecam się tam wybierać.lepiej odczekać i mieć pracę gdzie jest się traktowanym jak człowiek. zgadzam się w 100 % - NIE POLECAM !!!!!! Lepiej odczekać, naprawdę się opłaci :) Pracowałem, teraz mam pensje 2x lepszą w lepszym zespołem i kierownictwem, które nie chce się promować na czyichś plerach.

rudamaruda

moja "kariera" w Rabenie zakończyła się prawie 3 lata temu, pracowałam na CJce i "napsach" w sumie 18 miesięcy . SZYBKO,SZYBKO,SZYBCIEJ tak można w skrócie opisać pracę. Narcyz,Mala Gnida byli kierownikami a później doszedł [usunięte przez administratora], Najmilej wspominam kierownika Małą G-niesłusznie nazwany tak jak nazwany,bo potrafił dać w kość, i nie raz miałam ochotę rzucić w twarz mu jego stoperkiem, ale "dotarł" się z ludzmi i nawet razem z dziewczynami dałyśmy mu Walentynke na której widok się wzruszył. Niestety jedyny ludzki kierownik został zdegradowany na inne stanowisko dzięki Narcyzowi ,który kablował wszystkie potknięcia. "Najzabawniejsze" było gdy dziewczyna przecięła nożem do tapet palec dosyć głęboko,nie chciała iść na sypanie cukierków,bo nie była tak sprawna na co pewna brygadzistka powiedziała do niej "masz jeszcze 9 palców-pracuj" :-D Jedyne co było dobre to to,że można było się nauczyć zasuwania jak dziki samochodzik. Mam nadzieję,że teraz ludziom pracuje się lepiej niż za mojej kadencji.

bzzz

W jakim Wy dziale pracujecie? Ja również pracuje w Rabenie w Chorzowie i nie narzekam. Zarobki powyżej 2 tyś, weekendy wolne, sprzęt jest . Co więcej można wymagać?

kaja

Witam miałam niedawno okazje popracować w Rabenie i przyznam wszystkim internautom którzy też dali swój wpis racje ŚWIĘTĄ rację że Raben to (usunięte przez administratora) firma która działa na wariackich papierach umowy są na tydzień na hali nie ma nawet oklejarek aby normalnie wykonywać pracę tylko popędzają cię by było szybciej a paluchy całe oklejają ci się taśmą i jak mówić tu o szybkości nie wspominając już o NORMIE?Na stanowisku pracy nie zobaczysz noża chyba że sam go sobie przyniesiesz z domu co też jest ryzykiem bo możesz go potem JUŻ nie zobaczyć.Pracowałam z jedną koleżanką i byłam świadkiem jak ją tam zgnoili przezywali wyzwiskami tylko dlatego że biedaczka sobie nie radziła mnie samej bylo przykro to słuchać naprawde ludzie z RABENU WIECEJ SZACUNKU dla takich osób każdy chce coś zarobić w tych cieżkich czasach nawet tacy ludzie jak owa koleżanka .Wracając do organizacji pracy to nie widziałam nawet maszyn do foliowania palet i trzeba NIESTETY samemu foliować palete .Dno dno dno nie mówiąc juz o niziutkich zarobkach.Na szczęście znalazłam pracę lepiej płatną i moja noga tam już więcej nie stanie.Pozdrawiam ową koleżankę o ile przeczyta mój wpis.

Rakoczy

W pewnym sensie racja. Raben ma dziwną politykę- nikogo nie zwalnia,co najwyżej przenosi ale jeżeli ktoś konkretny chce odejśc Raben zamiast zaproponowac konkretną ofertę wychodzi z założenia "odejdź jest wielu chętnych na Twoje miejsce"

Cross

W sierpniu znów dużo osób pewnie będą potrzebować jak mu 7 osób jednego dnia wypowiedzenie da, miały być poważne podwyżki, a zapowiada się, że będzie inflacyjna po 100 zł brutto, jeśli nie da 300 brutto to ekipa się posypie i auta będą mu ładować anemicy z leja... Ludzie którzy ładują auta, narażają swoją premie zarabiają tyle samo co Ci, którzy mają bezstresową robotę przy rozładunkach i rozwożeniu leja, a nowi, którzy w większości się do niczego nie nadają mają na umowie 100zł więcej.... Zamiast starać się żeby dobrzy pracownicy się nie zwalniali, zaproponować im lepsze warunki to mówią, że nie ma ludzi nie zastąpionych no i cześć... Na niedzwiedzincu są lepsze miejsca pracy jak np. Motoprofil gdzie na okresie próbnym dostają już na rękę około 2200 zł.

Holi

Czy można do Was dołączyć, pracuję w Rabenie.

olek

W Chorzowie jak nie bedzie podwyzek,to na crossie ludzie zaczna mniej wydajnie pracowac,a co za tym idzie przesylki nie wyjada na czas.Jest coraz wiecej pracy,dochodzi MGL a zarobki takie same.Trzeba zainwestowac w dobry sprzet dla pracownikow (a nie wypozyczac wozki złom za grosze) i w rzetelne zarobki,a wtedy ludzie beda pracowac w pelni zaangażowani w to co robią.

filip

Witam,to dla czego nic u nas w rejonie Chorzow nie wiadomo.Prosze o informacje na tablicy ogloszen w Rabenie a nie w internecie.Pozdrawiam.

związkowiec

witam. Czy słyszeliście ze założyliśmy związek zawodowy w Raben Polska?Działamy od 04.10.2011 Pracujemy w gądkach pod Poznaniem jest nas już ponad 160 osób!!! Im więcej nas będzie tym więcej zdziałamy. już jeden oddział się sam odezwał do nas!! Pytania kierujcie na : solidarnosc.raben@interia.pl

Muzyk

Racja, czasy ciezkie wiec prace trzeba szanowac a jak komus nie odpowiada zawsze moze poszukac sobie innej...ja mam rodzine i prace sobie szanuje...

burkinafaso

Pracuję w Naglu i miesięcznie dostaje ok 2000 zł.W rabenie dostaje sie wiecej?

ja nie narzekam

zarobki jak zarobki, można by dostać więcej..

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.