Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Chorzów

SiwyDziadZdługąBrodą

Czytam, czytam i oczom nie wierzę! Zatrudniłem się w wakacje 2013 przez pośrednika i po 3 miesiącach przeszedłem pod Raben w Chorzowie razem z kilkoma innymi osobami. Generalnie nie jest to miejsce pracy gdzie się nie narobisz i zarobisz (a tego chyba większość tu piszących oczekuje), ale jak się starasz to potrafią to docenić. Fakt, że w okresie przedświątecznym było dużo pracy i czasem z tego powodu brakowało sprzętu, ale nie rozumiem całej reszty zarzutów. Nie raz zdarzyło mi się, że doświadczeni i pracownicy sami zatrzymywali się przy mnie i pomagali coś zrobić, tłumaczyli jak można sobie z czymś poradzić lepiej/szybciej. Jak ludzie widzą, że się starasz, a nie przychodzisz na pogawędki miedzy regałami to nikt Cię nie zwolni. Ja teraz mam umowę na 2 lata i jest nieźle, a są możliwości rozwoju.

osa

to czemu juz nie pracujesz??skoncz pisac brednie

Johny Bravo

Kiedyś ktoś powiedział że statystyczny Polak zamiast działać woli się modlić i narzekać. A czytając niektóre wpisy na tym forum widzimy tylko potwierdzenie tej reguły

piks

Trafiłeś w sedno...niestety kasa nie leży na ulicy i choć czasami jest ciężko to jest to solidna firma, która płaci w terminie i rozlicza nadgodziny...a i ludzie są spoko....

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Chorzów
Chorzów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Krzysztof Jarzyna

Praca dla ludzi , którzy myślą i chcą pracować - to dla niektórych minus, bo albo mają IQ szympansa albo wolą leżeć.Plusy? Dobry socjal ,możliwość rozwoju, pewność że hajs się zgadza i w terminie jest na koncie.Morał z tej bajki jest krótki i niektórym znany :Twierdzisz , że stać Cię na lepszą robotę ? To dlaczego jej nie masz?

ciekawa

czy ktoś wie jak się ma atmosfera w biurze? w spedycji ? ludzie fajni? zgrani? kierownictwo na spedycjach? międzynarodowej? krajowej?

eveline

a wie ktos jak jest z praca w biurze obslugi klienta?

Aneta

Pozdrawiam brygadzistki, oraz osoby z którymi miałam okazję pracować. (usunięte przez administratora) ;)

siwy

zdecydowanie nie ma pomocy tylko norma,norma i norma!!!!same konfidenty i tyle,a takze brak organizacji i ogólny chaos

kolo99

(usunięte przez administratora) Każdy mądry , marudzi , narzeka i bryzga na wszystkich a nie spojrzy na siebie - w dalszym ciągu każdy tam siedzi i mimo wszystkich "strasznych" opisywanych sytuacji toleruje a co za tym idzie zgadza się na wszystko !!! Mordy marudzące lalusie !

SIWY

katastofa co tam sie dzieje!nieodpowiednie osoby na stanowiskach nic nie wiedza i non stop zamieszanie, brak wozkow do pracy!pracuje w chorzowie rok czasu i mam tego bałaganu juz dosc!norma,norma itd.nikt ci nie pomoze bo wszyscy gonia ja debile za mixami !zarobki smieszne bez premi 1300 a z premia 1800 ale nie wolno sie pomylic wiecej niz 2 razy!paranoja .NIE POLECAM TAM ROBOTY BO SZKODA ZDROWIA I CZSU I NERWOW

osa

syf syf i ubóstwo!!! brak sprzetu i ogólny chaos!!!kazdy robi co chce!!i robota po 10-12 godz.plus weekendy za 1800 brutto!!!smiech na sali.80% ludzi tam to pajace i konfidenty. (usunięte przez administratora)itd.a premia to jedno wielkie nieporozumienie,bo za byle co zabieraja i zarobek 1350 zł.za takie dymanie!!!nie polecam!!!! rotacja pracownikow non stop i umowy na pół etatu a robisz dziennie 3 etaty!!!Pedalska firma

gość
@osa

ja nie narzekam kiedyś pracowałem w rabenie . zarobki w miarę wysokie . prac mało . normę można było wrobić na 110%

kolo

(usunięte przez administratora)Człowiek ten jest nie odpowiedni na to stanowisko a wzorem dla niego i innych , powinien być kierownik Darek .Facet ma poziom ,kulturę i ogarnia wszystko na wysokim poziomie . Ponadto jest komunikatywny i jest wzorem w kontaktach międzyludzkich .

PRACOWNIK

(usunięte przez administratora) już zwolnił kilka osób nie wiadomo z jakiego powodu , daje ludziom w kość poprostu łazi po magazynie i czepia się wszystkiego tu jakaś pusta paleta , tak nie rób bo tak nie wolno , od czego masz diwe ręce trzym porządnie kierownice i tak można całą dobę wymieniać. Już tam długo z nim nie wytrzymam

zygi

zgadzam się, praca jest ciężka ale jak się człowiek przyzwyczai to normę potrafi bez problemu wyrobić. a ludzie - jak to w każdej pracy lepsi i gorsi.

xzz

Pracuje tam już kilkanaście dni i praca sama w sobie nie jest zła, źli są ludzie którzy nie potrafią pracować. Do niektórych nie dociera, że się nie wyrabiaja. To jest specyficzna praca i jeśli cały stół mówi, że ktoś jest powolny, to po prostu się nie nadaje. Niektóre prowadzące stół się sadzą, jakby były kierowniczkami, a nie są nawet pod Rabenem.[usunięte przez administratora] A co do opinii tutaj- nie brała bym pod uwagę tych, które są napisane przez osoby które z poprawnym językiem polskim i podstawową gramatyka nie dają sobie rady

drapieznik

potwierdzam traktuja czlowieka jak niepelnosprawnego na umysle nasmiewaja obgaduja ciekawe jakie one byly jak przyszly obwiniaja cie oskarzaja krzycza jakby skora zdrapywaly z nich tempo nie ziemskie ale idzie sie przyzwyczaic kwiestia w prawy praca jak kazka wymagaja nie w iadomo czego mozna sie spodziewac po nowej osobie pierwszego dnia porazka jednym slowem nie polecom przychodzenia chyba ze ktos by mial bardzo ciezki kryzys ale na krotki okres czasu dorobic

zainteresowany

Czy w Chorzowie jest jakaś osoba która interesuje się tym co wyprawia się w magazynie ???!!! Brakuje ludzi sprzętu , miejsca, jest ogólny zamęt . A panowie Kierownicy Hali nic nie widzą albo nie chcą widzieć tego bajzlu!!! Już co druga osoba ma wszystkiego dosyć . Jak dł€go można pracować po 10 - 12h w takich warunkach ??? Zrobcie z tym porządek bo zostaniecie sami

pracownik magazynu

W Chorzowie jak najbardziej został cross , do Sosnowca przeniesiono tranzyt , a w Chorzowie na miejscu powstał nowy Cross z fajnymi ludźmi z tego co widzę mają tam sporo roboty . Gadałem z jednym z kierowników to dziennie mają do załadunku około 50 samochodów. To mini cross ?? no chyba już raczej nie.

[usunięte przez administratora]U mnie to samo. Byłam ponad normą, a od pośrednika dowiedziałam się że się nie wyrabiam. :D

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.