Opinie o Vlassenroot Polska SA w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vlassenroot Polska SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vlassenroot Polska SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vlassenroot Polska SA w Polska

Ryszard

Myślę, że warto docenić dobrego pracodawcę. Firma stara się robić co tylko możliwe żeby nas zabezpieczyć!!

Yo

Dziekujemy że z nami jesteście w pracy. Super wsparcie właściciela firmy. A premii i tak całej nie dostaniecie super.

@Yo

W innych zakładach dostają dodatkowe premie za to że pracują w czasie tej epidemii a tu podstawowa premie zamierzają uciać

@koala. Yo
@Koala

Zgadza się.

Yorg
@@koala. Yo

Premia dziś jest, jutro nie ma bo to premia.

yoyo
@Yorg

to jest sondowanie na ile premii może (usunięte przez administratora) jak nikt się nie odezwie to zjazd premii do 15% wtedy mam (usunięte przez administratora) policzcie ile to kasy na miesiąc cały zakład i jaką mam mieć motywację do pracy L4 ??? kwarantanna??? i niech się dyrekcja zdecyduje czy za papierki czy za czasy ? był większy (usunięte przez administratora) na zakładzie i premia była na swoim poziomie 12 lat pracy

Yorg
@yoyo

Co masz w stawce to masz.

Mów za siebie

@Yorg

Ty to chyba z biura jesteś ze taki zdanie masz o tej premie jakbyś normalnie zapiepszac fizycznie to byś tak chętnie się nie rozstawał z premia

Dyrektor;-)

Do dyrekcji. Jak to jest że w czasie panującej epidemi w innych zakładach pracownicy są doceniani dodatkowymi premiami za to że pozostali w pracy A wy nam jeszcze zabieracie??? Nie ma wam wstyd, to że się jeszcze nie odzywamy nie oznacza że wkrótce nie odbije się to na was, bo przyjdzie czas że sobie sami staniecie i będziecie robić, A nie bo góra rok i was wymienią bo jak Prezes zobaczy jak niszczycie zakład to podziękuje wam, nie takie (usunięte przez administratora) tu już rządzili i co ?! My dalej pracujemy oni NIE!

Gdzie jest płyn odkażający dla pracowników produkcyjnych na hali ?

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
sekretarz umyslow

Wybitny przodownik pracy Aleksiej Stachanow dwa razy dziennie chodził za małą potrzebą, i raz na dwa dni -za dużą. A kiedy zdarzyło mu się zalać pałę, cztery razy dziennie chodził za małą potrzebą i ani razu za dużą. Policz, ile razy w roku przodownik Aleksiej Stachanow chodził za małą potrzebą i ile razy za dużą przy założeniu, że przez trzysta dwanaście dni był naprany.

pierre dzacy

co to jest prezes na taczce? marnowanie miejsca bo zmiesci sie caly zarzad

awQWascSD
@pierre dzacy

taki kurdupel nie zajmie całej taczki będzie miejsce i na cały rząd hej

ballada milanowska

autor nieznany w lesie schowany Różne stosują triki Króliki by zmieść kaczora z polityki W kodzie serce całe oddają by dzielnie walczyć z pisowską zgrają W necie szaleją, posty wpisują Demolki państwa nie darują W Polsce tradycję chciały zmieniać by w przeddzień święta dziękczynienia nie poszukiwać więcej indora tylko do pieca wsadzić Kaczora Nieważne, w jabłkach, czy w buraczkach Po takim daniu zawsze jest … I nie dasz rady zjeść już deseru na który liczy głupio tak wielu W ten sposób naród by się obudził a Kaczor przestał ogłupiać ludzi".

wefWEFXV
@ballada milanowska

O CHU....J tu chodzi !? wędrujesz po forach dziury w doopie szukasz?

pierre dzacy

cfela szukaj w rozporku lub rodzinie

pierre dzacy

specjalnie cfelu zeby admin nie usunal. dotad tylko rodzina wiedziala zes (usunięte przez administratora) teraz dzieki internetowi wiedza juz wszyscy.

Studentka

Ile zarabia tu konstruktor ?po studiach myślę tutaj pracować .

Daroo
@Studentka

Firma nie posiada konstruktorów.

Zibi

Są przyjęcia spawaczy? Na działalność? Jeśli tak niech ktoś podrzuci namiary pozdro dzięki

Amerykę odkrył !!!

Andreas
@Zibi

Na razie brak przyjęć i nie zaciekawi sytuacja firmy .

Darek

Potrzebują u Was wytaczarzy?

Dawid

Witam. Dostalem oferte pracy w dziale obrobki CNC. Czytajac wasze opinie nabralem niemalych watpliwosci nak wyglada praca w tym zakladzie. Jakia panuje atmosfera w pracy na tym dziale, jak jest traktowany pracownik. Srednia ilosc dodatkowych godzin w miesiącu. Srednia placa. Oraz czy mozna liczyc na jakies dodatki, premie, bony, czy cokolwiek.

Nie wosa
@Dawid

Tam to musisz mieć dobrą taryfę dużo internetu i mocna baterie choć na maszynie sobie doładujesz wciskasz guzik i oglądasz film. A jak będzie coś zjebane to monterzy i spawacze są winni. Liderowi zapiekankę kupisz i masz spokój.a w sobotę niedzielę chodzisz odpocząć

Ciamajda
@Nie wosa

Kto Ci uczyć się zabronił?

Nie wosa
@Ciamajda

A wosa ma wspólnego z nauką. No ostatnio się nauczyli palić na wsadowy to co (usunięte przez administratora)

Bogdan
@Dawid

Pisałeś jakiś czas temu i ciekawi mnie, czy jednak zdecydowałeś się podjąć pracę Jeśli tak, napisz proszę na jakim poziomie jest obecnie wynagrodzenie i czy jest możliwość uzyskania dodatkowych finansowych benefitów? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Freddy

Ponawiam pytanie: Panowie ile taki LIDER GRUPY dostaje u was na start? - ilu ludzi w brygadzie?

Lider
@Freddy

4500 ale u nas jest za dużo liderów więc nie licz

No pasaran

Zawsze i wszędzie j...... będzie a kto ? Wszyscy wiedzą WPP rządzi.

Jondrek

A spawalnik jeszcze pracuje???

dostałem ofertę

Panowie ile taki LIDER GRUPY dostaje u was na start - ilu ludzi w brygadzie?

Kierownika produkcji szukaja Poprzednik odchodzi czy go zwalniaja?

Kamil

Witam nik nic nie pisze a tu takie super zmiany a zakładzie nic tylko reklamować niech się przyjmują nowi. Dyrektor oderwany od rzeczywistości bardziej niż poprzedni magicy

Tomasz

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Niektórzy z góry np. jak Pan KB czy Pani BK wygrali tutaj życie, lepiej jak w totolotka.

Tajfun

Czemu nie ma kamer w biurze u mistrzów morze czas zacząć wszystkich rozliczać z czasu pracy a nie tylko tych co pracujom na ich luksusy klimy expresy itd druga sprawa sprawdzcie majstrow co potrafiom. Bo jak mi ktoś coś każe zrobic a nie jest w stanie ogarnąć czego kolwiek.

Bułcia
@Tajfun

Po pierwsze liderów . Podrugie są to ludzie z najwyższej półki u nas na wpk są spoko nie wiem jak na innych wydziałach . Słyszałem też że ktoś zauważył że mają za słabe wykształcenie. Mówisz o liderach a zobacz kierowników . Tylko jeden kierownik jest z prawdziwego zdarzenia WPS w7

Oczekujący
@Bułcia

I tylko oni mieli zebranie z nowym szefem a reszta to co niewazni już widać jak wpp się ewakuuje . W tym zakładzie nigdy nie było dobrych zarządzających uczyli odbpucerni do bdb spawaczy i ślusarzy i już ich niema inny zakład ma za darmo wysokiej jakości fachowców niech raszta odejdzie

Tajfun
@Oczekujący

Dziwisz sie jak po 10latach mam 19 na h a nowi po 22 w innych. Firmach na start majom po 19 po 18 i po 3 mc podwyżka przy zmianie umowy ważne ze w ciul kasy majom ci co w h......grajom

@@###
@Bułcia

Pan B to nie jest kierownik z prawdziwego zdarzenia zrobił z liderów marionetki ogólnie rozwala cały wps ma tylko szczęście że ludzie nad nim nie umieją mówić po polsku albo my po angielsku bo by się dowiedzieli co nieco jak te jego robociki funkcjonują zresztą nie tylko one przyrządy też ,klęska i poraszka .Niestety pan B jest teraz technologiem BHP wcem i kontrolerem jakości wpiepsza się wszędzie ludzie się z niego śmieją takie głupoty wymyśla nie zna się po prostu i tyle umiał język niemiecki i na tym się wybił to wszystko na jego temat

@Bułcia

Że niby Pan .B jest tym wspaniałym kierownikiem stuknij cię się w głowę np jego robociki bubel za bublem a on dalej idzie w tym kierunku (usunięte przez administratora) pokazuje jak to niby szybko spawa a potem 40 h napraw brawo brawo szkoda że wyszła kadra nie mówi po polsku to by się dowiedzieli od pracowników co jest co a tak to są nabijani w butelkę he he

były spawacz
@Bułcia

Liderzy - ludzie z najwyższej półki BUHAHAHAHAHAHA (usunięte przez administratora) szczególnie Lis prezentuje/prezentował (nie wiem czy jeszcze ma to stanowisko) wysoką półkę

@Tajfun

Nie majom tylko mają (usunięte przez administratora) i Ty się dziwisz że masz 19 zł na godzinę

AmatorSkrzypiec84

Hmmm. To ja w mojej pracy mam 14.50 na godzinę, umowę z najniższej krajowej . 6 letnie doświadczenie jako operator i programista pras krawędziowych , operator i programista robotów spawalniczych marki OTC. oraz operator piły automatycznej marki Bevo. Jak i operator wózka widłowego , o j. angielskim to już nie wspomnę. To jak tak czytam te komentarze , to ciekawe jakie ja tam stanowisko bym otrzymał????????????????? AmatorSkrzypiec

Wiadomo
@AmatorSkrzypiec84

Mógłbyś parzyć kawę......

Prezes
@AmatorSkrzypiec84

Wybitne umiejętności wciskać guzik potrafisz

Jaki jest wkład kierownictwa Vlassenroot Polska SA w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

żaden

Zostaw merytoryczną opinię o Vlassenroot Polska SA - Polska

• Jak się pracuje w Vlassenroot Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Vlassenroot Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vlassenroot Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vlassenroot Polska SA?

Kandydaci do pracy w Vlassenroot Polska SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vlassenroot Polska SA