Opinie o Vlassenroot Polska SA w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vlassenroot Polska SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vlassenroot Polska SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vlassenroot Polska SA w Polska

Witam ,można wiedzieć jakie stawki godzinowe zarabiają tokarze ????Pytam bo dostałem oferte na stanowisko Tokarz

tokarz
@Marcin

Naprawdę wierzysz że to coś ktoś pisze na forum ma coś wspólnego z prawdą ???

@tokarz

Nie wiem dlatego pytam tam gdzie mogę .Może Ty mi powiesz jak jest w wiadomości jeśli wiesz jak jest naprawdę.

Obserwator

Sirocco nadal podbiera nam pracowników, tym razem trafiło na p. Aleksandre. W sumie to niewielka strata.

@Obserwator

Jeżeli mówimy o tej samej Oli, to chyba "transfer" nie do końca przemyślany.

pracownik 1

Powiem szczerze, p. Ola jest osoba dosc malo sympatyczna zarowno z carakteru jak i wizualne. Malo wynoszą do firmy, pisze to jako facet.

Zab

Witam ile zmian, weekendy pracujecie? Jeżeli tak to jak płacą za nadgodziny i weekendy? Jaka stawka na montażu? Dzięki za pomoc

welder
@Zab

3 zmiany, weekendy to nadgodziny płacone 100 % stawkę ci poda kierownik po rozmowie

Nik

Panowie gdzie ta wasza premia świąteczna hahah zapomnieliscie?!

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
vlp

O i kopnęła. Nas zwykłych pracowników przyjemność dmuchania panią dyrektorka czy przypadkiem nie ma za dużo pracowników i szukaj sposobu na zwolnienie. A myślałem ze pani Kasia zrobi porządek z tymi co nic nie robią, a ona ich jeszcze wyręcza w pewnych czynnościach i robią jeszcze mniej.

Ghu
@vlp

Firma zatrudni spawaczy monterów z ruthmanna

Malarz
@Ghu

Podobno na rutmanie byli po podwyżki A że nic z tego nie pracują w soboty. Widać lepiej zatrudnić kogoś z ulicy..

Spawacz
@Malarz

Były bo tam robią poważni fachowcy po 2zl

Zed
@Ghu

Ruthmann zaczyna swoją działalność w Piekarach Śląskich

Fachowiec
@Zed

Może i ruthmann coś zaczyna w Piekarach.... Ale patrząc na stawki jakie tam są można się domyślić jacy tam fachowcy robią

umarł w butach

Lewizna Arka D. i jego kolegów okazała się gwoździem do trumny hahahahahahahaha

Arku arku

Czy Arek D. Łysy spawacz w okularach nadal dorabia w innej firmie na lewo?

erikson

witam zamierzam pracowac w firmie chciałbym dowiedziec sie jakie zarobk na start dla spawacza

Spawacz
@erikson

Na początek spawacz 17 -18 zł monter też

Polak co hanysów ma w dupie

Taki z ciebie hanys jak ze mnie gorol

Zgrywus

PIP przypomina, że pracodawca musi zapewnić właściwą temperaturę w pomieszczeniu pracy, odpowiednią do rodzaju wykonywanych zajęć. Temperatura w pomieszczeniach biurowych lub innych, w których wykonuje się lekką pracę fizyczną, nie może być niższa niż 18 stopni Celsjusza. Osoby, które wykonują pracę np. w halach produkcyjnych, muszą mieć zapewnioną temperaturę nie niższą niż 14 stopni. a nie 8 stopni

hanys co goroli mo w du..e

Oj gorole sie rozpuscili na Slasku...ojojoj..jestem Polakiem i Slazakiem zarazem,a twoje dyrdymaly odnosnie ciapatych..coz..glodnemu chleb na mysli.Co do pisowni jak czegos nie rozumiesz to zapewne jestes zza granicy czyt.zaglebie sosnowiecko-gorolskie,to se kup chopie slownik slaski a pojmiesz -choc watpie co to znaczy przynaleznosc kulturowa czy regionalna.Pozdrawiam Slazakow z Vlaska.

Zgrywus
@hanys co goroli mo w du..e

pozdrawiam Ciebie!!!!!!!!!

Śląsk trzeba zaorać

hanys naucz się tępaku pisać po POLSKU bo żyjesz w POLSCE a nie jakimś niemieckim bagnie żeby robić z języka prostytutkę. chcesz być niemcem to jazda z kraju, będą cię ciapaci rypać w tył jak kozę. wiesz dlaczego niemcy mówią na hanysów wasserpolacken, uważają was za niemców trzeciej kategorii - dumny jesteś z tego !!!

@Śląsk trzeba zaorać

Patriotyzm to głupota :-)

ryba

Słyszałem że jest autobus z Rybnika do zakładu. Wie może ktoś skąd i o której on dokładnie jeździ?

taki jeden

Wszystkim pracownikom Vlassenroot Polska bez względu na to skąd są i gdzie pracują życzę Wesołych Świąt. Miejmy nadzieję że następny rok będzie lepszy od tego który mija.

Śląskie - cyrk straceńców

Ten cały Śląsk nadaje się tylko żeby zaorać i posadzić wszystko na nowo, można by było posypać jeszcze jakimś nawozem bo tego akurat u was jest dużo. Jesteście zwykle małpy bez honoru. lisy, lamy, konie cały zwierzyniec ha ha ha

hanys co goroli mo w du..e
@Śląskie - cyrk straceńców

Gorole do szole i lina upolic...won ze Slaska bo bioly bus bedzie jednego mnij wozil..

Kolorarura

Jak to mawiał pewien człowiek "Polska to dobry kraj ale ludzie to k...wy." Szczególnie na tych stanowiskach wyżej.

wszystkowidzacy

Zgadzam sie z opiniami wyzej.Dziadostwo sie robi i basta...Bardziej o szacunek tu chodzi niz o pieniadze bo na niepotrzebny nikomu visit idzie kasa bardzo duza a pracownikow sie traktuje jakby byli zbedni i tyle.To niech visit sam robi zobaczymy jaki bedzie zysk ,a raczej w pysk...Zapraszamy na hale panowie w chinskich krawacikach zobaczcie czy za te prace i te pieniadze dacie rade choc z dwa dni..Pozdrowienia dla pracownikow i pracownic z hali produkcyjnej.

marzyciel
@wszystkowidzacy

A ta nie wychowana caryca sie w końcu przedstawiła. Bo takiego chamidła to już dawno na tym stanowisku nie było,byli różni ale przynajmniej sie witali a ta uważa nas za gorszy sort czy jest tak wazna ze z robolami to niechce mieć nic wspólnego. A pan dyr.bhp to sie pogoda zajmuje jak ostatnio lider mi mówi o czym ma nas poinformować to ku...a jakas kpina

Ciamajda

14 dyrektorów ×2000zł na karcie na tankowanie ×12 miesięcy=???? 470 pracowników × 600 zł na karpia=???? Q..a farsa śmiech żenada żal

Prezes
@Ciamajda

Dyrektor karpiem do roboty nie przyjedzie. Z drugiej strony jakby po nich wszystkich wysłać jednego busa i przywozić do roboty to na pewno byłoby taniej i ryba dla wszystkich by była.

Załoga się szykuje? ! Haha po odbiciu karty chopom jaja urywa haha. Cwaniak,kozaki a (usunięte przez administratora) zrobicie (usunięte przez administratora) pomiataja wami pseudo cwaniaki, ile ja się naczytalem o butach itp. A tu tylko na gadu się kończy żal czytać

Św Mikolaj

Poczekajcie jeszcze trochę czasu, jak pokaże się wiecej roboty to wtedy za tego karpia będą mieli znacznie większe straty !!! "Chytry dwa razy traci " załoga już się na was szykuje !!! Tego karpia wam nie darujemny! !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Vlassenroot Polska SA - Polska

• Jak się pracuje w Vlassenroot Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Vlassenroot Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vlassenroot Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vlassenroot Polska SA?

Kandydaci do pracy w Vlassenroot Polska SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vlassenroot Polska SA