Opinie o Euro Providus w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Euro Providus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euro Providus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Providus w Częstochowa

obecny kierownik

trochę więcej,po trzech miesiącach jest trójka z przodu

dominika

Znalazłem informację na tym forum że kierownik sekcji zarabia w providusie 2600 brutto, czy ktoś mógłby potwierdzić tę informację. będę wdzieczna

pleban

Witam.Zapewniam,że takich jak Ty jest zdecydowanie więcej,a będzie jeszcze więcej...,ZASTANÓWCIE SIĘ PRZED PODJĘCIEM pracy dla "psychicznych"(pomijam wyjątki).

Były Kierownik

Sam się zwolniłem z tej idiotycznej firmy i początkowo po małych wątpliwościach uznałem, ze był to mój strzał w dziesiątkę. To co się teraz dzieje w tej firmie to nawet się opisac się nie da. [usunięte przez administratora] doprowadził do tego, że zwolniła się mu prawie cała doświadczona kadra kierownicza oraz doświadczeni konsultanci. Na stanowisko kierownika zatrudniają teraz jakiegoś byłego magazyniera czy też pracownika fizycznego bez żadnego doświadczenia w finansach czy też zarządzania ludźmi. Wyniki "produkują" tylko i wyłącznie na papierze. Piszą pożyczki z klientami, których nigdy nie było stac i nie bedzie stac na spłacanie zobowiazan. A potem wyrzynają konsultantów ile sie da a jak się nie podoba to cyt.: [usunięte przez administratora][usunięte przez administratora]

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
były

Firma na obecną chwile tragegia: zwolniłem sie dwa miesiace temu i wrescie oddycham. W tej chwili łatają dziury konsolidacjami klientom co nigdy nie bedą płacic i w ten sposób ratują wyniki pracy. żenada. I fajne prezenty dla tych co nie płacą, a konsultancji wypruwają żyły aby zarobic kilka złotych.

Przestroga

Informacja dla potencjalnych konsultantów-na dzień dzisiejszy EP zatrudnia na stanowiskach kierowniczych ludzi bez jakiegokolwiek doświadczenia operacyjnego,co skutkuje tym,iż konsultanci są na maxa "wyciskani" a zarobki z tygodnia na tydzień mniejsze.Stres[usunięte przez administratora]

była konsultantka

Ludzie przestrzegam przed tą firmą! Polecam ją jedynie cwaniakom co umieją nakraść tak żeby tego się łatwo nie dało udowodnić. Ludzie którzy chcą uczciwie dorobić mają tu prze...ne. To samo się tyczy kierowników, miałam ich już kilku, każdy przed odejściem mówił to samo - menager wprowadza taką psychoze i terror że nikt normalny tego nie wytrzyma. Do tego to wszystko nie przynosi żadnych pozytywnych efektów - jest coraz gorzej. Każe się nam zarzynać tzw "refinansowaniami" dobrych klientów a i takim co nie płacą również dajemy ref żeby chwilowo wynik podciągnąć. Dom wariatów.

gość

Zgadzam się z poprzednią wypowiedziom,sytuacje jakie "góra" prowokuje W EP nie sprzyjają normalnemu rozwojowi firmy w ręcz przeciwnie: klienci są odstraszani niezapowiedzianymi kontrolami dzień po dniu, łamaniem "dyskrecji", firma stwarzając wrażenie normalnej pracy zapycha klientów nowymi zobowiązaniami, tzw.jeden do jednego co powoduje,że prędzej czy później ludzie nie są wstanie spłacać zaciągniętych zobowiązań.W efekcie kończy się to monitami (w tej chwili 20 PLN-dla nie których co tydzień), [usunięte przez administratora]".Dla zainteresowanych pracą w EP-zastanówcie się głęboko przed podjęciem pracy dla nich,musicie być przygotowani na duży stres,spore nakłady finansowe (własne) przy zarobkach nieadekwatnych do wykonywanej pracy.Na dodatek [usunięte przez administratora]

O.D

"Maniek" to jak większość najniżej postawionych w EP żołdaków robiących co mu każą a jak nie to s....Firma na początku luzik, ze zmianami kadry przyszła kolej na zmianę sposobu pracy,atmosfery itp. Szczerze nie polecam angażowania swych sił i umiejętności w pracę dla EP-Kalisz-chyba,że ktoś ma skłonności masochistyczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Providus - Częstochowa

• Jak się pracuje w Euro Providus?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Providus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Providus?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Providus?

Kandydaci do pracy w Euro Providus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Providus