Opinie o ochrona Ultra w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ochrona Ultra. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ochrona Ultra na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ochrona Ultra w Wrocław

Gdynianin

Pracowałem w Ultrze 5 lat temu w gdyńskim Saturnie i tak z ciekawości tutaj zaglądam. I widzę ze nic się kompletnie nie zmieniło. Dalej te same nazwiska się przewijają. Miałem styczność z brodnickim i wróblem, ale sporadyczny trudno mi coś powiedzieć, zwłaszcza o tym pierwszym. Ale pewnością gorsza od nich była Ania, dowodczyni z selrosa z Gdańska, a potem z Saturna w Gdyni. Bardzo jestem ciekaw co u niej słuchać. I czy dalej tak traktuje ludzi jak wtedy gdy w Ultrze pracowałem? I dlaczego ultrę wyrzucono z gdyńskiego Saturna?

Dżon
@Gdynianin

Ja pracowałem 3 lata na monitoringu w Media Markcie. W 2014 roku wysłali mnie i jeszcze trzech na otwarcie tego Saturna w Gdyni (pilnowanie, monitoring, dostawy, magazyn) od stycznia do marca.. Wynajęli nam mieszkanie. Obu panów poznałem. Nie powiem złego słowa. Kasa na czas i jak na tamte czasy b. dobra stawka godzinowa. Opłacało się robić 200 godzin ( w tych latach oczywiście) Kto pracował normalnie a nie leżał na kasach to był doceniany.

Asia

Pracowałam przez 6 miesięcy. Ani razu nie dostałam wypłaty zgodnie z przepracowanymi godzinami, zawsze brakowało min 100zl (najwiecej było chyba ok 400). Rozmowy z kierownictwem nic nie dały. Nie polecam.

@Łukasz

Pracowałam w firmie, nie przez agencje. Stawka? Każdego dnia inna, a jeszcze Ci odejmują z tego za „wypożyczenie munduru” czyli za to ze nosisz brudną bluzę z ich logo. Czyli ze stawki np 20zl odejmują 4zl za godzinę a po miesiącu pracy wychodzi ze np masz 13zl brutto. Nigdy się wypłata nie zgadzała. Nie idź tam, nie warto.

Nelson

Ogólnie to bieda z nędza. Szkolenie robione przed podpisaniem umowy, żebyś nic nie dostał za poświęcony czas. Przyjmowane babcie 70 lat, praktycznie każdy w ogłoszeniach brak napisane stawki i firmy rekrutującej bo maja takie opinie na rynku ze chyba im wstyd. Ogl śmiechu warte i nie polecam do profesjonalnej firmy to lat świetlnych brakuje ???? po straconym czasie stwierdzam ze za 22,30 stania na mrozie po 12h i płacenia za sprzed zniszczony przez kogoś innego lub zostawania po pracy jeśli ktoś nie przyjdzie lub pracowania po 24h w weekendy. To zalecam unikać takich firm. Bo jedyne co się dorobisz to garba na plecach ????

@Nelson

a jak długo trwa to szkolenie? jest przydatne? jeżeli zostaje się już po godzinach, bo ktoś nie przyjdzie, to można liczyć na jakąś wyższą stawkę za te nadgodziny? i czy praca w weekend jest lepiej wynagradzana?

Lena Nowy wpis
@Nelson

Często zdarza się tak, że trzeba płacić za sprzęt? Jeśli tak, to w jakiej wysokości są to kwoty? Rozwiń, jeśli możesz, bo myślę nad złożeniem CV....

Gdynianin

Dżon Nowy wpis
@Gdynianin

Czy ochrona Ultra oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jak próbuje wejść w ogłoszenie o pracy w ochronie to mi pokazuje, że już jest nieaktualne. A teraz szukają ludzi? Jak coś to biorą rencistów? Bo nie mogę w ogóle się do treści dostać, tak dla informacji chociaż żeby poczytać te zaległe.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ochrona Ultra, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Przyjmują na stanowisku osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności? Czy sytuacja z wypłatami jest już może rozwiązana ???

@Asia

Nie rozumiem jak to się dzieje ,dostarczacie im ewidencję ile czasu wypracowaliście ? Jak wygląda rozliczanie w takim razie skoro pojawiają się jakieś niezgodności? Czy kierownik staje na wysokości zadania i walczy o wyrównanie pensji Czy niestety nie jest w stanie nic zrobić? Ogólnie praca jest wymagającą? Podobało Ci się? Można zarobić dobre pieniądze i skorzystać z ciekawych benefitow ?

@Natalia

Za każdym razem jak mowilam ze coś się nie zgadza to mnie zbywali, były tez teksty typu „to znajdź sobie inna prace jak coś ci nie pasuje”. Byłam tam tylko dlatego ze potrzebowałam jakiejkolwiek pracy na kilka miesięcy. Tez pieniądze były odliczone od wypłaty za „wypożyczenie munduru”. Munduru czyli bluzy z logo firmy, po prostu jakiś żart. Wszystko zeby tylko nie płacić.

Łukasz
@Asia

Cześć. Ja jestem teraz w takiej sytuacji, że szukam pracy nawet na kilka miesięcy. Jak byłaś tam to pracowałaś na podstawie umowy zlecenie, czy inna forma zatrudnienia? Tak nieskromnie zapytam, ile dniówki Ci wychodziło? Mam troszkę nóż na gardle i potrzebuję coś znaleźć, aby zarobić. Dziękuję z góry za ewentualną pomoc.

@Łukasz

Roman Giertych

Widzę że się nic nie zmieniło Rudy dalej robi ludzi w bambuko,nie pozdrawiam

Firma nie dała mi wynagrodzenia za 28 godzin pracy, dostałam jedynie wypłatę za 8 godzin. Reszta została mi niewypłacona, ciężko się dogadać przez telefon, rzadko odbierają, przesuwają wyjaśnienia w terminie już miesiąc, ostrzegam przed firma, słyszałam, że niejednego pracownika w ten sposób okradli, sprawę będę kierować do inspekcji pracy.

Czy w ochrona Ultra wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Michal

Jedna wielka banda złodzieji omijajcie szerokim łukiem tą firmę ultra

Gabriela
@Michal

A piszesz to na bazie jakiś aktualnych doświadczeń? Bo nie żeby coś ale komentarze tutaj zdają się być nie co przeterminowane

Www

Nie ufajcie ultrze nie długo idę do sądu dyrektor okrada pracownicy pracują na niego harowałem jak wuł na zleceniu jeszcze mi zabrał z wypłaty 269zl patrzcie co jest na umowie napisane i nie bądźcie naiwni (usunięte przez administratora)

Pawel

Niewypłacalnośc tak powinna nazywać sie ta firma, naszczęście ja dalem sprawe do sądu I wygrałem, choc straszyli ze nie mam szans haha! Polecam każdemu tak zrobić bo oszukuja każdego na kasę a sad bedzie przychylny dla pracownika w 100% kazdego przypadku bo za każdy przepracowany dzien należy się wypłata a ich wewnętrzny regulamin mogą sobie wsadzić w 4 litery bo jest korzystny ale tylko w kierunku pracodawcy, kodeks pracy sie kłania. Pzdrawiam złotowłosego kierownika z selgrosa w Gdańsku, chciałbym żebyśmy się jeszcse kiedys zobaczyli ty mały oszusciku:)

Czytając wszystkie wpisy jestem załamany i nie wierze w to co czytam...Pracuję w firmie ultra już przeszło trzy lata. W czasie całego okresu pracy, nigdy nie miałem problemu z wynagrodzeniem (które zawsze jest na czas na moim koncie). Kontakt z dyrekcją firmy oraz pomoc z ich strony jest zawsze, pracownik nie zostaje sam i może w każdej chwili liczyć na wsparcie. Zdecydowanie polecam tą firmę.

harry

a do kiedy jest wypłata na zleceniu?

harry

Witam a do kiedy jest wypłata w firmie Ultra Wrocław na umowie zleceniu?

henus1953

Jest pracownikiem w Ultra we Wroławiu od trzech lat i nie narzekam wypłaty w terminie z grafikiem pracy można się dogadać a nieroby będą zawsze narzekać na pracę

oldboy
@henus1953

a wypłata jest do 10 każdego miesiąca?

Dido

Cześć możesz mi powiedzieć za co dostała ten zakaz. Byłbym wdzięczny. Pozdrawiam

paula

mozna jakis kontakt co to była za sprawa tej pomianowskiej

@paula

A ja mogę prosić o informację, jak aktualnie w Ultra, po zmianie Dyrektora, jest z wypłatami wynagrodzeń? Widziałam, że wcześniej ludzie skarżyli się na opóźnienia. Jak jest teraz?

Zawiedziona
@paula

Cześć, czy coś się dowiedziałaś o sprawie EP? Bo z zachowania wygląda mi na max mobberke lub ma problemy psychiatryczne.

@Zawiedziona

Hej, a Ty może pracujesz w ochronie Ultra? Pytałam @paula, jak obecnie wygląda sprawa wynagrodzeń w tym miejscu, ale niestety nie otrzymałam odpowiedzi. Może Ty coś wiesz i chciałabyś napisać?

prac

Pan B nadal postępuje tak samo.

famineday

Nie polecam karę umowne, nie dostałem całego wynagrodzenia mieli nie odpisują sprawa do sądu

(usunięte przez administratora) Moje wynagrodzenie wzial kierownik. Dla zasady pozwalem ich do sądu o glupie 900zl sprawa trwala rok ale oddali w trakcie rozprawy jeszcze dzwonili ze oddadza polowe i czy sie nq to zgadzam. Śmiech na sali, sad dal wyrok zeby oddac mi wszystko. Glupki z nich straszne, nie pracujecie tam sa wygodniejsze firmy. Pozdrawiam

majster

Dość dawno pisaliście. Czy firma potrzebuje aktualnie ludzi do pracy?

Roman

Maja. Koordynator oferuje 2 umowy zlecenie. Współpracownicy są ok bo są na takim samym poziomie jak Ty. Ale wiesz jeden lubi drugiego bardziej drugiego mniej

Maja
@Roman

Powiedz jeszcze proszę czy można liczyć na jakiekolwiek benefity lub premie ze strony pracodawcy? Czy widzisz jakieś plusy pracy w ochrona Ultra? A może powiesz co Twoim zdaniem polepszyłoby sytuację w firmie?

Maja

@Roman, a mógłbyś jeszcze powiedzieć na jaką umowę może liczyć nowo zatrudniony pracownik? Jak oceniasz atmosferę pracy? Nie zawarłeś tych informacji w swoim komentarzu, a myślę, że są to dosyć istotne kwestie.

Zostaw merytoryczną opinię o ochrona Ultra - Wrocław

• Jak się pracuje w ochrona Ultra?

Zobacz opinie na temat firmy ochrona Ultra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

ochrona Ultra