Opinie o FlexWorkers w Szczecin

Firma Flex Workers ApS zatrudnia pracowników pracujących w piekarniach, restauracjach, opiece spo

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FlexWorkers w Szczecin

Mitus82

Witam.Mam pytanie, zastanawiam się na szkoleniem na montera turbin wiatrowych w Danii. Mam się stawić do Szczecina, ale to prawie 700 km od mojego miasta, czy jak się tam stawie to mam zagwarantowane szkolenie? Jakie kwalifikacje trzeba spełniać aby dostać się na nie? Czy po zakończeniu szkoleń firma daje certyfikaty dla uczestnika, czy poprostu trzymają je i jak chcesz dla nich robić to OK, a jak na własną ręke to zostajesz bez papierów? Pozdrawiam

rambo

A dlaczego cie to piecze po piersze? A po drugie ty pisz wyrazniej! jest napisane wyraznie ze zerwali umowe na dwa dni przed wyjazdem! czyli po podpisaniu ,kwalifikacjach po spakowaniu sie na wyjazd, zmianie wszelkich planow na 4miesiace wydaniu pieniedzy na wyjazd na wczesniejszy dojazd do szczecina! juz zrozumiales flexsiku czy jeszcze muzdzek zamaly? zrywaja umowe przez tel.? a zeby ja podpisac 600kilometrow musialem jechac. i niezerwali jej z winy nas kandydatow tylko jak powiedzieli z przyczyn technicznych. dotej pory niemam rozwiazania umowy. z jakiego powodu operuja teraz moimi danymi i podpisana umowa?! ludzie niedajcie sie nabrac!!!!!!!!

anonim - 2010-02-28 11:32:08 czesc! Skonczylem kurs w grudniu 2009 Moge napisac cos o kursie Mysle, ze kazdy ma swoje zdanie na ten temat ale wszystko zalezy od nastawienia z jakim sie tutaj przyjechalo. Jesli komus zalezy na tym aby nauczyc sie czegos nowego i w przyszlosci miec dobra prace to mam nadzieje, ze dobrze trafil. Oczywiscie nie jest tak, ze wszystko jest dopiete na ostatni guzik i nie ma do czego sie przyczepic. Zawsze mozna znalezc jakies minusy ale wiadomo, ze uczymy sie na wlasnych bledach. Nie sa to przeciez kolonie dla malych dzieci, gdzie wszystko ma byc podane na stol. Wymagaja od nas roznych rzeczy ale przeciez o to chodzi, po to tutaj jestesmy - my chcemy pracowac a firma chce znalezc dobrych pracownikow. Nie jest jednak tak strasznie - nie ma przesadnych wymagan - oczywiscie trzeba sie troche pouczyc, na roznych organizowanych tutaj szkoleniach i kursach, bo zazwyczaj jest koncowy egzamin z kazdego z nich, trzeba tez troche sie nabiegac i napocic na zajeciach sportowych ale mozna dac rade. Mysle, ze wszyscy staraja sie o to aby jak najwiecej osob skonczylo kurs. Inna sprawa, to ludzie na kursie. Ja akurat trafilem na porzadnych gosci i dlatego latwiej bylo sobie dac ze wszystkich rade. Czyli generalnie opinia jest pozytywna. Teraz czekam na kontakt z firmy dotyczacy czesci praktycznej. Fakt, ze to juz troche czasu minelo ale powiedzieli nam, ze robota bedzie pod koniec marca. Troche sie oczywiscie niepokoje. Jak chcecie wiedziec, co bedzie dalej, to smialo mozecie puscic do mnie jakiegos maila - na pewno odopowiem Cze�� czy oni tam na tym kursie wymagaj�, jakiej znajomo�ci j�zyka Angielskiego.

Moze jednak wytlumaczysz dlaczego zerwali umowe tak i nikt ci pracy nie obiecywal to jest szkolenia aspiranckie na rozpoczecie naki zawodu a nie na prace wiec pisz wyrazniej i nie mow ze cie ktos oszukuje

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie FlexWorkers? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Radoslaw

czesc! nie wiedzialem, ze trzeba zalozyc swoj profil inaczej jest sie anonimowym. Opinia powyzej jest moja a e-mail do mnie to punisherrad@wp.pl

Danvill

A to co jest tu napisane to w wiekszosci kompletne bzdury. Jezeli jestes normalnym czlowiekiem i interesuje cie zrobienie czegos to czytaj dalej, jesli natomiast jestes kolejnym burakiem ktory bedzie narzekal na cos o czym nie ma pojecia tro odpusc sobie. Caly kurs jest zorganizowany dokladnie i nie pozostawia weiele do zyczenia. Wlasnie zakonczylismy okres teorii i kazdy pojechal w swoje miejsce. Dostalem caly domek dla siebie i nie narzekam :) Zreszta wlasnie dochodze do siebie po baletach w Kopenhadze :) Wracajac do tematu. Cala nasza grupa chwali sobie ostatni miesiac. Nawet te 3 osoby ktore nie przeszly dalej zostaly z nami do konca pobytu w Lislundzie i chwala im za to! Nie bylo problemu zeby zrobic sobie jakas mala kameralna imprezke tak samo jak i nikt nas nie meczyl za byle co ;) Tak wiec jesli brak Ci kultury i zdolnosci zycia miedzy ludzmi to potem wypisujesz takie bzdury na forum. A czasem poprostu wystarczy sie usmiechnac. To Dania wiec przestancie myslec po Polsku.....

Różne s� tu opinie, ale ciekawi mnie jedno: W 4 pkt. umowy/za��cznika pisz� iż "za udzia� w module integracyjnym procownik p�aci 33,700 dkk." W dokumencie pod tytu�em "Anmodning om CPR-NR" w tabeli pisze o zarobku 10,000 dkk/ miesi�cznie. Dodatkowe kwiatki to że pracodawca nie gwarantuje zakwaterowania i wyżywienia. Pytam si� wi�c kto k�amie?? Czy Flex workers zapewniaj�c w og�oszeniu o "prac�" że jedynym kosztem jest tylko dojazd i wyjazd z Danii? Czy ci nieudacznicy lej�cy pomyje na tenże zapewne "uczciwy" F.W.? Papiery zosta�y mi przes�ame e-mailem mog� nawet przes�a� zainteresowanym - gregorymcyevi@yahoo.ca Czy ktos jeszcze jedzie 1/3/10 ???

andy c

ja odbylem kurs w ubieglym roku i chwale sobie ten kurs poznalem fajnych ludzi ,zdobylem kilka dobrych papierow ,mam nadzieje ze zaczne praktyczny kurs w tym roku i mysle ze caly problem z tymi zlymi opiniami to ze ktos pomyslal ze wystarczy byc na tym kursie i to wszystko ,pamietajcie ludzie trzeba dac cos od siebie "i nienadurzywac alkocholu " ok

Zostaw merytoryczną opinię o FlexWorkers - Szczecin

FlexWorkers