Opinie o Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna w Szczecin

Żenada goni żenadę

Ja piernicze zamknij się w końcu człowieku, bo to po prostu żal (usunięte przez administratora) ściska. Widać że te komentarze pisze wiecznie ta sama sfrustrowana osoba. Widać, że nie znalazłeś nowej roboty po tym jak cie wyrzucili z energopolu, bo ewidentnie nie masz co robić.

Wood
@Żenada goni żenadę

Mam nadzieje, ze osoby które obrażasz złoża odpowiednie doniesienia i poniesiesz karę. Oby tylko kasy Ci starczyło

Lock
@Wood

do "ODP" ....Ciarki żenady miałem jak to czytałem.... pogratulować twoim rodzicom

Energopol
@Żenada goni żenadę

Myślisz że jest to kłamstwo o dyrektorze? Wiele osób z biura w Wałczu wie jak było, szkoda zachodu...

Wood

Odp

Chciałbym przeprosić i sprostować swoją wcześniej napisaną wiadomość. Wyraziłem dzisiaj dużą złość na osoby które mnie w jakiś sposób denerwowały w czasie mojej pracy, itp. Jednak Nie powinienem tego pisać. Budząc się dziś miałem ogromny żal do firmy, za brak wypłaty i zaległości które są mi winien. To że ktoś mi mówił jakieś bzdury to już zachowam dla siebie. Nie zachowałem się jak na człowieka przystało i przepraszam te osoby Proszę również administratora usunięcie opinii, która nic nie wnosi poza wyrzutem mojej złości i wierszykiem skierowanym do w/w osob.

Tk

Zwolnili mnie 10-lat temu po 25latach pracy, znalazłem pracę i nie narzekam, pracowałem w za starego zarządu spółki doświadczenie, które nabyłem jest owocne dziś czasami tęsknię za ludźmi z którymi pracowałem w

AW
@Tk

Smutne i prawdziwe

A kto jest w tym nowym Zarządzie?

Czy ktoś wie czy Konarzewski i Bartoszewski są na wypowiedzeniu 3 msc? Jeśli Tak to kto ich zastąpił?

L

Nie prędko. Sugeruje pisac co jakis czas np do Czasu reakcji w radio szczecin. Jak tam nie spytaja na antenie co jakis czas to chyba nawet sie nikomu w sadzie glupio nie zrobi ze tak przedluzaja. Teoretycznie fajniej byloby mysle pytac sad ale nie jestesmy strona wiec wydaje mi sie ze nawet nie musza odpowiadac. A jak ktos ma pomysl na inne media czy instytucje to mysle ze tez warto co jakis czas poswiecic kilka minut.

@L

Czas reakcji nic nie poradzi, trzeba ogólną stacje zainteresowac.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
zmiany

witam, czy ktos wie czy zarzad rzeczywiscie sie zmienil?

nowy zarząd

Wiadomo kto jest teraz w zarządzie spółki?

pit

podobno niektórzy dostają pity, ja nie dostałem nic

piTT
@pit

przed chwila listonosz mi dostarczył

Szkoda

Dziś pracy już tam nie ma, szkoda... i pewnie firma upadnie, szkoda ze podwykonawcy zostali na lodzie i może pieniędzy w ogole nie zobaczą

Diecezja

Czy wiadomo kiedy będzie decyzja sadu?

Pracowałem

Gdzie są nasze pieniądze, kiedy będzie decyzja sądu. Trzeba założyć konto na fb i tam się umówić i zrobić strajk!

Ciekawosc

Panie prezesie niech Pan odpowie dlaczego udaje Pan niewyplacalnego i zalega kupe pieniedzy bylym pracownikom ktorzy musieli uciec od Pana firmy bo im Pan nie placil a tymczasem garstce ludzi ktrozy zpstali w firmie i sie obijaj placi pan wyplaty i trzyma leserow na stanowiskach dyrektorskich? Po co Panu dyrektorzy do rzadzenia skoro nie ma czym rzadzic i kim bo kazdy normlany i uczciwy czlowiek uciekl z Pana firmy. Kiedy odda Pan pracownikom pieniadze? Kiedy wkoncu polozycie te firme zeby pracownicy i podwykonaecy mogli odzyskac swoje pieniadze z licytecji tego czego jeszcze nir zdazyliscie ukryc przed sadem? Pozdrawiamy caly Zarzad i szanowna dyrekcje. Pozdro dla najlepszegp dyrka co bajki oppwoadal pracpwnikom jezdzac cichaczem sluzzbowym autem energopopu po innych firmach i szukajac gdzie indziej roboty. (Rzekomo dla calej zalogi). Na szczescie nikt nie przyjal do pracy tego wala .

Do ręki jeszcze nie dostałem ale są w formie internetowej na stronie podatki.gov.pl Trzeba się tam zalogować profilem zaufanym

obserwator

dostałem pita dzisiaj

Krzysiek

Hej tak wczoraj listonosz mi przyniósł

Xd

I jak Energopol Szczecin się rozliczył z nie wpłaceniem wynagrodzenia co tam w tych pit

@Xd

W picie tylko to co fizycznie dostałeś w ramach wypłat

GUCIU

A GDZIE CBA JEST FIRMA PRACOWNIKOM NIE PŁACI A PREZESI MAJĄ PEŁNE KONTA. I SĄ NA WYPOWIEDZENIACH 3 MIESIĘCZNYCH I DOSTAJĄ WYPŁATY.

Fred
@GUCIU

Ty akurat wiesz czy prezesi dostają pieniadze

tik tak
@Fred

z mocy ustawy z 2015 roku

Z liścia już dostał

Po co ta kłótnia to i tak nie pomoże a konar czyta i się śmieje a kasy brak trzeba się zastanowić co dalej macie pomysł

Olo

Konara czy tego drugiego to najłatwiej można spotkać na baletach w greyu. Także jak chcecie pogadać z bylymi prezesami idźcie na balety. Przyjemne z pożytecznym.

Były inżynier budowy

Akurat w większości ludzie z Wałcza to byli najwięksi leserzy jakich miałem nieprzyjemność poznać, właśnie ci biurowi, dla których spędzenie 5 minut dłużej w pracy stanowiło tak wielki problem, że trzeba było najpierw pójść na godzinę do kuchni na kawkę i omówić to z innymi koleżankami. Mam nadzieję, że więcej takich ludzi nigdzie nie spotkam. Poza faktem, że firma nie wypłaciła ludziom wynagrodzeń, to wcale źle się tam nie pracowało i ciekawe gdzie indziej będzie ciche przyzwolenie na takich biurowych leniuchów jak ci wszyscy wylewający tutaj jad. Trochę kultury ludzie... To jest kompletnie żałosne.

Jestes trolem
@Były inżynier budowy

Tak trolu energopolu, co ty nie powiesz. 5 min. powiadasz? A gdzie płaca za nadgodziny? Umowa opierala się na 8h a większość pracowała po 10. Wronka obiecywał na zebraniach premie i co? Prezesi sie cieczyli ze ludzie za darmo pracowali nadgodziny. Wronka sprzedawal materialy i zlon z walcza dla swojej premi i wyplaty!!! A inni od sierpnia nie mają wypłat. A z tych co robili sobie przerwy to byl maslana co chwile kawki itp. Kosmaczewska również, sami pseudo kierownicy bez doswiadczenia, cv puste wiedzy przy budowie drog. Parodia z tymi...

True story
@Jestes trolem

No przeciez ten Siwy lamus sam sie wstawial za inzynierow i kierasow a potem ich tyral na naradzie jak zle korytka polozyli czy nasyp za waski zrobili i trzeba bylo to nprawiac.

Prezesi firm
@True story

Dziękujemy za cenny komentarz. Będziemy uważać na te osoby. Dobrze, ze czytamy goworka

Greg
@Były inżynier budowy

Ogólnie w Wałczu stanowiska koordynatorskie, kierownicze czy jakiekolwiek inne, które związane były z kierowaniem zasobami ludzkimi piastowały osoby które nie miały najmniejszego pojęcia co robią. Dzisiaj pewnie te osoby ze swoimi kwalifikacjami pracują na kasie w biedronce albo układają chodniki. Bo do niczego innego się nie nadają. Największy błąd popełnił Pan Krupiński odpychając starych dobrych i doświadczonych inżynierów a w te miejsce zatrudniając młodych łatwo sterowalnych, niekoniecznie z wykształceniem ludzi, którzy robili wszystko bez zadawania zbędnych pytań, aby utrzymać się na stanowisku kierowniczym które zapewne piastowali pierwszy raz w swoim życiu.

czopek
@Prezesi firm

skoro czytacie Panowie komentarze to zapytam - Gdzie są nasze pensje!!! kiedy zostaną wypłacone!!!

Bob

Super firma. Zaczynają i nie kończą.

On

Jest ktoś kto składał pozew o wypłatę zaległego wynagrodzenia i jest po sprawie Sadowej? Można potem złożyć pismo do Komornika?

Majster

Czy ktoś może wie co z PITami?

Djfghh
@Majster

Jeśli chodzi o pit to nie dostałem fizycznie, ale na portalu e pit jest w formie elektronicznej i ja już rozliczyłem się przez internet.

Zostaw merytoryczną opinię o Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna - Szczecin

• Jak się pracuje w Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna?

Zobacz opinie na temat firmy Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna
2.8/5 Na podstawie 199 ocen.

Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna