logo Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna

Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna

Szczecin

Opinie o Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna

putin 2014-08-16 16:55
słaba firma, od momentu oddania władzy młodemu prezesowi, pracownicy już nie chcą integrowac się ze swoją firmą, nie polecam są potrzebne zmiany
operator 2014-10-11 15:25
Przez telefon obiecanki cacanki a rzeczywistośc znacznie odbiega od warunków ustalonych w rozmowie.Praca na longu z systemem 3d na dwie zmiany za 15 zeta to nie o to chodzi chyba.
polska 2015-01-29 19:30
Gustołka na prezesa ma większe doświczenie od obecnego będzie ok
pracownicy 2015-01-29 19:37
Zgadzamy
się
tusk 2015-02-15 21:57
firma ma gdzieś doświadczonych szeregowych pracowników , chociaż na nich opiera się ,
:) 2015-06-25 20:00
Od zmiany Praezesa nie polecam, firma której unikajcie
tusk 2015-07-19 16:23
firma od pewnego czasu (zmiana prezesa) schodzi w dół po równi pochyłej,
Absolutnie odradzam. Zostawiają pracowników w potrzebie
PODWYKONAWCA 2015-09-29 20:43
ZARZAD W POSTACI NIEUDOLNEGO I ZAKOMPLEKSIONEGO DYREKTORA Z DUZA NADWAGA I BRZYDKA TWARZA JEST PRZYCZYNA UPADKU KIEDYS TAK DOBREJ FIRMY.PRZYCZYNA ZACHOWAN TEGO PANA ZAPEWNE SA KOMPLEKSY I UPOKORZENIA Z DZIECINSTWA .PRZYKRE .........
gość 2015-11-10 16:51
Kiedyś dobra firma jednak ostatnimi czasy totalna klęska jedni na budowach zarobią porządnie a na innych np Olsztynek śmiechu warte niestety nie polecam bo chyba że ktoś chce pracować w delegacji za pół darmo
COLVERS 2016-05-12 16:16
Panowie a jak wyglądają stawki dla operatorów i jakie warunki zapewniają ?
Prawdziwe 2016-07-02 09:14
Zarobki marne w walczu i olsztynku brak delegacji warunki zakwaterowania wolajance o pomste do nieba cas pracy ruskie 10 godzin od 7 do 19 wloncznie z sobotami a w niedziele 8godzn a zarobki ledwo przekraczajance 3000zl na renke jest jednym slowem zle
operator sprzetu ciężkiego 2016-07-05 11:16
Ja nie narzekam pracuje na sprzęcie.
Robię to co trzeba za maj 35 brutto.
POLECAM.
pracownik 2016-10-15 23:15
Firma zatrudniła bardo dużo, podobno madrych, inzynierow; w Wałczu zapomnieli o żwirowni. Od roku tu siedzą i PRACUJĄ, a żwirowni brak.
hamik 2016-10-16 11:43
@pracownik przecież szukali też kierowników robót bitumicznych więc raczej nie na darmo?
pracownik 2016-11-13 21:47
Wyścig do stołka. Natomiast budowa ich nie obchodzi, ważny jest właśnie stołek. Ja nie rozumie jak mogła cala rzesza inż. przyjechać tu rok temu a dopiero w październiku zaczęli wozic piasek ze żwirowni i to mikroskopijne ilości. Cóż można zrobić na budowie drogi z 30000 ton piasku, chyba tylko drogę serwisową wzdłuż budowy.
operator 2017-02-12 16:28
Napiszcie jak z pracą w Energopolu. Interesuje mnie Wałcz gdyż tam potrzebują operatorów maszyn. Czy warto się starać o przyjecie do pracy
pracujacy Operator 2017-02-14 20:54
O TAK POTRZEBUJĄ OPERATORÓW, PRACA JEST ZAPRASZAMY NAIWNIAKÓW
Jeżeli chodzi o pracy to jest to miejsce dla emerytów lub tym co brakuje dosłownie kilka lat. Zarobki hahha jak dostaniesz od kier. budowy 18 brutto/h jesli chcesz od całości. Jeśli smieciówka to max 19zl/h jeśli robisz wymiany i na każdej sekcji a jest ich 4, zarabiasz inaczej najkorzystniej pracować na odcinku przylegającym do Żwirowni Alwikor tam nie żałują godzin i stawka jest najwyższa. Jak trafisz na II to zarobisz najmniej i godziny sa bardzo skrupulatnie kontrolowane.
Wiec skacz z radości z tej cudownej kadry która skubie pracownika z każdej strony. Tak tak nie ma nic za darmo w ENERGOPOLU u Krupinskiego
Oczywiście dają zakwaterowanie pokoje przepełnione min 3os, stare bunkry bez remontu. Jest transport do pracy busami. Do pracy nie problem gorzej z czasami trzeba baaardzo długo czekać, i w pewnym momencie pomyślisz zacznę jeździć swoim, to pamiętaj JESTEŚ ZŁODZIEJEM. Z reszta już na wstępie rozmowy kwalifikacyjnej jest założone ze jeste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Oprócz koparek, walców cala reszta w dzierżawie czyli jak maszyna nie potrzebna to lecisz. Kazdy operator na okrągło skacze po maszynach. Powiedz ze umiesz na koparce, spychu walcu to skaczesz po tych sprzętach na okrągło. Dzis na nowej koparce gąsior, jutro stara kołówka z wynajmu i tak w kolko. Nigdy nie wiesz na czym dziś będziesz robił.
Przez miesiąc pracy, tyle razy usłyszałem o oszczędnościach ze przez ostatnie 5 lat nie rozmawiałem o tym tyle. Oczywiście jak przystało na firmę o ugruntowanej pozycji na rynku są obiady, z tym ze jako pracownik finansujesz ten obiad w kwocie 4zl za każdy dzień, bez wzg czy jadłeś czy nie. Czy był ciepły czy ktoś ci nie dowóz na czas lub wcale. Zawsze ci za niego potracą. Co jeszcze finansujesz zakwaterowanie ok 32% z kwoty max 500zl tu tez cie skubią.
Odzieją cie ale jak nie wytrzymasz okresu próbnego to potracą ci za odzież z wypłaty jakiś procent. Co tu jeszcze, uważaj na gościa o imieniu "CZOPEK" wtyka z biura . Jak wiesz do czego jest czopek i gdzie sie go wsadza to uważaj na niego, by cie d...a nie bolała. W tej firmie nie ma kumpli w pracy, starzy pracownicy milo z tobą rozmawiają ale jak trzeba to się wsypią, by się uratować. To na koniec powiem ze :
ilość godzin x gola stawka - 32% kwatera - 4zl obiad - dojazd np z zjazdu z domu busem firmowym = wyplata - ZUS i podatki.
oczywiście Brak delegacji gola stawka praca 7 dni w tygodniu często ruskie 10h 7-19 i dekady 11dniowe
Wiec jak jesteś zdesperowany lubisz wyzwania i się rozwijać złóż cv do energopolu biorą każdego z papierami, przez telefon złote gruszki "nie rozmawiajmy o stawce przez telefon, spotkajmy się" a na miejscu rzeczywistość.
Jeszcze takiej chorej firmy nie widziałem. Jeszcze trochę daj Boże, biuro będzie kopać doły.
Krupiński 2017-02-17 08:44
Szanowny Panie "pracujący Operator", zapraszam do biura budowy na konfrontację...dzięki temu zrozumie Pan że pisze Pan nieprawdę
St. Pracujacy Operator 2017-02-21 15:10
O tak konfrontować to Pan bardzo lubi i być SS-manem w teraźniejszym wydaniu też.
Po trupach do celu, by jak najwięcej się wzbogacić cudzymi rękoma. Oszczędności na pracownikach podzielić między wąskim gronie zaufanych CZOPKÓW. Codziennie słyszę oszczędności może warto zacząć od siebie, a potem wymagać od innych by ci wymagali od tych na samym dole. Proszę zacząć doceniać, najlepiej finansowo korona z głowy nie spadnie o te kilka stów na miesiąc, a nie siać postrach, gardzenie i zlecanie Czopkom śledzenia ludzi, stercząc w krzakach jak NKWD w zeszłym ustroju. Co to daje? Spełnienie się... że jestem lepszy.
Kiedyś to był zaszczyt dostać się do ENERGOPOL-u a dziś droga jest łatwiejsza ale za to już na miejscu wyboista, przez takich darmozjadów już na wejściu. Ludzie zastanówcie się czy świat się kończy na ENERGOPOL-SZCZECIN ???? Uważam że NIE.
robol z energopolu 2017-02-22 21:34
Brawo wkoncu ktoś napisał prawdę ,stanowczo odradzam ten Meksyk .Zarobki marne budowa stanie ludzie mający pojęcie o pracy odejdą zostaną ci co się nie nadają nawet do łopaty.Kierownictwo nie zdaje sobie sprawy że ruszają lepsze budowy i nikt kto zna się na operatorce nie będzie rypal za niecałe 4 tys przy 230/240 h.
aaa 2017-02-22 22:28
Co tak narzekasz 4 tysie za 230 h to nie jest źle.
ktoś 2017-02-24 22:07
Walenie kotka za pomocą młotka, zgodziłes się na tyle to masz.
obserwator 2017-03-05 22:08
żal mi was słuchać maszynami zjezdżacie po obiady bo nygusom nawet nie chce się kawałek iść na pieszo gdzie nie pójdziecie to wam żle załóżcie firmy i bądzcie sami szefami i wtedy może zaczniecie naprawdę pracować .
ika@vp.pl 2017-03-06 20:44
Najbardziej rozwala ta firme Pan Doktor Krupiński
ika@vp.pl 2017-03-07 19:13
prosze odpusac na moja opiniw teraz
!!! 2017-03-10 11:49
Zgadzam sie pracuję tu 10 lat i ostatnie 2 lata to dramat!!!
Polak 2017-03-11 15:02
Dramat to jest, że Polak ma 10 zł. /h a kolega z Ukrainy 14 !
obserwator 2017-03-11 20:14
pracuj tak jak kolega z Ukrainy to będziesz miał 15 zł a nie patrzysz gdzie tyłek posadzić to masz 10
Anty 2017-03-11 23:39
Z firmy odchodzą ludzie, którzy pracowali kulę lat. Powód jest jeden Pan prezes K. i kolesiostwo na stanowisku dyrektora kontraktu. Dyrektor leser ale kolega, w głowie się nie mieści, ze takie osoby " pracują". Podpierdzielanie by chronić swoja dupe, to na porządku dziennym w tej firmie, dobrze ze nie muszę juz tam pracować. Jestem zdrowsza i nie muszę udawać, ze mam szacunek do miernoty na " wyższym stołku".
Jak zmieni się gore w tej firmie to może wróci do normalnosci, na chwile obecna nie polecam. Nie maja szacunku do człowieka, tylko pieniądz się liczy.
!!! 2017-03-13 08:42
Do obserwatora podpieranie w 6 szpadli nazywasz robotą? Pracowałem i Wałczu i Olsztynku widziałem jak "pracowali" Ukraincy (oprócz paru solidnych). Niedługo stracicie wszystkich fachowców wtedy bedziecie płakać a do tego dąży Wielki Konar barbarzyńca i jego przydupasy... Żal!!!
!!! 2017-03-13 11:25
Pamiętam Krupinskiego jeszcze z kontraktu z Wrocławia zupełnie inny człowiek. Konarzewski jest problemem numer jeden ! Już tylu fachowców odeszło przez niego z firmy . Jest jeszcze banda przydupasow Konara którzy rozkładają firmę na łopatki nie mając pojęcia o porządnej robocie.Staliśmy dobrze hydrotechnika teraz oddział jest na wykonczeniu brak Gustolka i Tarasiuka robi swoje .Szkoda że rada nadzorcza nie widzi tego młody konar niszczy firmę i nic z tym nie robią!!!
Sfrustrowany... 2017-03-15 14:47
Nie docenianie Fachowców ktorzy pracuja w tej firmie nawet 30 lat polegajace nie tylko na pieniadzach (aby uciac stawki/godziny) ale również na socjalu..
Zarządzanie firma przez ludzi ktorzy nie znają się na robocie a na każdym kroku pokazujacy swoja wyższość nad ludzmi którzy zęby zjedli na swoim fachu... Kiedyś ludzie byli zwiazani z firmą na dobre i zle "Byli gotowi w zeby dac jak ktos zle mowil o firmie" lecz teraz morali brak...
NASZCZESCIE TEN PROBLEM JUZ MNIE NIE DOTYCZY ale panowie akcjonariusze prosze to przemyslec bo zal...
Sfrustrowany... 2017-03-15 14:47
Sfrustrowany... 2017-03-15 14:48
Niedoszłyemeryt 2017-03-20 09:55
Te Konan ty się weź za tych szkodników na bazie od hewciarzy to są nieroby dopiero płacisz za frajer na niczym się nie znają, zaraz rok minie jak konstrukcje stawiają a beka jest z tego straszą bo w tym czasie 25 osób z jednym majstrem i kierownikiem statek na wodę puścili.Na sprzęt 80 koła dałeś który w muzeum powinien stać.Kiedyś był jeden gość co wszystko i wszystkich ogarnął a tych trzech ogrów tylko dupy w biurze grzeją pozdro
pracownik 2017-03-21 22:52
No cóż, coś się dzieje inplus. Najpierw na koniec stycznia kierownik budowy zwolnił nieroba i pasożyta w jednej osobie a teraz drugi malkontent sam się zwolnił. Ciekawe kiedy wróci na kolanach.
!!! 2017-03-22 07:31
Ciekawe kiedy konan zrozumie działa na szkodę firmy. He he pewnie nigdy ! Wszyscy się go boją a jemu to pasuje!
Majster 2017-03-22 10:34
Co wy chcecie od tej firmy jest cudnie będąc żetelnym uczciwym pracownikiem oddajesz firmie nie przespane noce na załatwianiu bezetow metryk itp tracąc zdrowie psychczne jak i fizyczne zostajesz doceniony same plusy brak godnego zakwaterowania posiłków nie mówiąc o delegacji po co Ci ona przecież można opiepszyć wręcz zgnoić człowieka i przyciąć mu wypłatę by ich było stać na bezzsensowne wydatki przecież muszą np godnie jeździć dobrymi autami a co tam, tu tylko się liczy by komuś obciągnąć podpier... okraść zatrudnić złodzieja na dyrektora np. Wojtek. C. więc moja rada by tu przetrwać ruch..aj kogoś w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciemniaj podpier... kradnij i tak Cię przyjmą jak wywala a nawet awansują
!!! 2017-03-22 12:09
100% prawdy!! Zapraszamy wszystkich którzy chcą być upokarzani w pracy!!
Stefan 2017-03-24 12:24
Uważajcie na nich, są cwani i nie płacą na czas. Nie polecam tej firmy szczególnie budowy S51 Olsztynek -Olsztyn. Tutaj podwykonawcy wielokrotnie wstrzymywali roboty bo Energopol nie płacił.
Zostaw swoją opinię o Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energopol-Szczecin Spółka Akcyjna