Opinie o Lucky Union Foods w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lucky Union Foods. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lucky Union Foods o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lucky Union Foods w Goleniów

Patrycja

@Zainteresowana, czy udało Ci się uzyskać odpowiedź na pytanie? Może są wśród użytkowników forum są osoby, które mogłyby napisać coś więcej na temat pracy dla Lucky Union Foods, każda opinia jest cenna dla osób zaglądających na stronę. Warto pamiętać o zasadach serwisu i przestrzegać ich przy dodawaniu komentarzy.

Aśka
@Patrycja

Widziałam ogłoszenie na inspektor ds. kontroli jakości. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy można aplikować tam bez doświadczenia, dopiero po studiach?

Zainteresowana

Czy ktoś pracuje jako kontroler jakości w tej firmie?

Patrycja

@lina, zadałaś ciekawe pytanie na tym forum i czekasz jeszcze na reakcje ze strony innych użytkowników pracujących w Lucky Union Foods. Mogłabyś napisać, dlaczego ta informacja jest dla Ciebie istotna? Ponadto, planujesz zatrudnienie w tej firmie? Jeżeli tak, to co Cię skłania ku współpracy z tym pracodawcą?

Patrycja

@Pracowita, dokładnie opisałaś swoje spostrzeżenia na temat Lucky Union Foods. Napisałaś, że firma nie zapewnia podwyżek.Czy w takim razie można otrzymać jakąś premię? Napisałaś, że na pracę w Lucky Union Foods składają się plusy i minusy. W Twoim komentarzu skupiłaś się raczej na negatywach. Czy mogłabyś w kilku słowach opisać jednak plusy wynikające z pracy w tej firmie?

@Patrycja

Plusy są takie, że atmosfera w pracy jest fajna, to mały zakład i każdy każdego zna. Czujemy się jak w "rodzinie" Wyjazdy i imprezy intergracyjne, firma oferuje dojazdy do pracy, fajny socjal.

nina
@Pracowita

Trochę słyszałam o tych wyjazdach picie i załatwianie awansów / dla czego nie mogą w nich uczestniczyć partnerzy pracowników .

leon !
@nina

Partnerki lub partnerzy przeszkadzały by w nawiązywaniu bliższych relacji \integracji| między pracownikami "przełożonymi" he he he .

Pracownik Produkcji

Rekrutacji?! Biorą wszystkich. Jeśli masz tylko dwie sprawne ręce i chęci do pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
lina

Ile jest stopni w pomieszczeniu gdzie pakują paluszki ?

Patrycja

@ktoś, nie współpracuję z Lucky Union Foods. Pytam jedynie o takie kwestie, które mogą być ważne dla osób, które chciałyby rozpocząć współpracę z tą firmą i zaglądają na to forum w celu uzyskania aktualnych informacji o Lucky Union Foods jako pracodawcy.

ktoś

Uhu, coś mnie się wydaji, iż Patrycja siedzi w biurze i zbiera infurmacji o firmie i pracuwnikach (pisane celowo)

Patrycja

@Młoda, czy oceny roczne o których wspomniałaś decydują o ewentualnym awansie? Jak w ogóle ta kwestia wygląda w Lucky Union Foods? Od spełnienia jakich warunków zależy awans na wyższe rangą stanowisko? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

Patrycja

@Pracowita, czy te plusy, które zdecydowałaś się wymienić, w jakiś sposób rekompensują brak podwyżek, o których napisałaś w swoim poprzednim poście?

@Patrycja

No niestety mila atmosfera nie utrzyma mojej rodziny i nie opłaci rachunków.

Młoda
@Patrycja

Jeśli Pracowita pracuje kilka lat, to powinna zauważyć, że co roku są podwyżki uzależnione od indywidualnej oceny i zapomniała chyba o całkiem sporych premiach rocznych, więc pod tym względem nie jest chyba tak źle

@Młoda

Nie zapomniałam. Oceny wg mnie nie są sprawiedliwe. Premia roczna owszem jest, czy spora? Zależy od stawki jaką się zarbia, oceny, dni na zwolnieniu lekarskim.. Moim zdaniem ta premia roczna w tylko pewnym stopniu rekompensuje zabrane premie i niskie zarobki.

Pracowita

Nadgodziny obowiązkowe nie są ale spróbuj odmówić to z potrzebnym urlopem itp mozesz się pożegnać.

Patrycja

@ehh, domyślam się, że 8 godzin pracy to optymalna długość. Czy z Twojego wpisu wynika, że nadgodziny w Lucky Union Foods są obowiązkowe? Często zdarzają się nadgodziny w tej firmie?

Patrycja

@raczej slabo, piszesz o braku szacunku dla pracownika. W jaki sposób, Twoim zdaniem, jest okazywany? Wspominasz również o zostawaniu dłużej w miejscu pracy. Czy za przepracowane nadgodziny dostawałeś odpowiednio większe wynagrodzenie? Twoje uwagi na pewno będą ważne dla wszystkich osób, które rozważają współpracę z firmą Lucky Union Foods.

ehh
@Patrycja

jasne ze dostajesz... ale czy każdy tego chce? czy chce isc do pracy na 8 godz i wrocic do domu?

raczej slabo

Brak szacunku dla pracownika. Male pensje. Nie jest to praca 8 godzinna bo czesto trzeba zostawac dluzej. Fajni ludzie tez sie juz wykruszaja. Zostaja ci co musza. Takie jest moje zdanie.

Patrycja

Każdą umowę należy dokładnie przeczytać, zastanowić się i pytać jak czegoś nie rozumiemy, dziwne jest dla mnie to, że godzisz się na warunki a później nagle zaczyna Ci się coś nie zgadzać? Skoro piszecie też o premii to widocznie też jest. Ale czy na wszystkich stanowiskach? Czy jako Pracownik ds, zaopatrzenia również? Bo teraz poszukują kogoś na to stanowisko.

Lepiej z daleka

Nie polecam.

lalala

Byłam w kardach i wcale tak się nie liczy.

@lalala

Uwierzyłaś na piękne oczy ? To nie jest wyźsza matymatyka wystarczy odcinek od wypłaty i można samemu przeliczyć.

Cyc

Pytania do ludzi którzy już zrobili karierę w tej firmie i zapominają o zwykłym "Kowalskim". Jaki jest sens tworzenia sztucznej premii która z podstawą tworzy najniższą krajową pensję? Jeżeli z jakiś powodów nie zostanie ona wypłacona to i tak jest waszym obowiązkiem wyrównać pracownikowi pensję do wysokości najniższej krajowej (może powodem są jakieś dziadowskie oszczędności na nadgodzinach których "defakto" i tak nie powinniście wypłacać bo wspaniałomyślnie fundujecie ludziom na umowie o prace równoważny czas pracy, zresztą nie wiadomo po co?) Czy znacie potrzeby i oczekiwania swoich pracowników?Co oferujecie w zamian za ciężką pracę? Czy istnieje jakiś jasny i wszystkim znany system wynagradzania za pracę na każdym stanowisku? Dlaczego od początku istnienia firmy nie ma rady zakładowej składającej się choćby z kilku pracowników produkcji?(kadrowa, kierownik czy brygadzista to wątpliwy przedstawiciel załogi). I na koniec, nawet zwierzęta człowiek karmi o jednej porze a w tej firmie przerwa na posiłek to zawsze jedna wielka niewiadoma................?! Już najwyższy czas przeprowadzić jakieś reformy, wszystkim wyjdą one na dobre, trzeba tylko umieć odróżnić oszczędności od skąpstwa i wyzysku.

Ciekawska
@Cyc

Cyc czyli dobrze rozumiem? Jezeli zarabiam srednio 1650 brutto i mam 350 brutto premii rególaminowej to moje nadgodziny liczone są nie z kwoty 2000 zl brutto tylko 1650 brutto? To by wyjaśniało dlaczego mało zarabiamy na nadgodzinach. W kadrach nam mówią, że im mamy więcej nadgodzin tym wiecej płacimy podatku i w konsekwencji zarabiamy mniej... Porponowałabym zebranie z kadrami i omówienie tego tematu.

@Ciekawska

Tak właśnie jes to liczone i czym więcej dni roboczych w miesiącu tym mniej wychodzi na godzinę ( przykładowo miesiąc ma 21 dni 1650 dzielimy przez 168 godzin i wychodzi nam stawka na godzinę w tym miesiącu 9,80zł odpowiednio w soboty i godzinach nocnych razy 2 czyli 19,60zł , oczywiście wszystko to jest brutto).

Zła

W d...e sobie wsadźcie te oceny!

Xdeee

Firma smiech na sali. Zmuszanie biurowych do prac na produkcji. Musisz siedziec na nadgodzinach bo jak nie zrobisz to co bylo do zrobienia nie masz prawa wyjsc a na produkcji siedzisz po 5 godzin. Biuro dzieli sie na lepszych i gorszych. Gorsi ida na produkcje lepsi mimo pracy kilka lat nie wiedza nawet jak ona wyglada. Pozdrowienia ciesze sie ze w koncu znalazlam lepsza prace gdzie mnie szanuja i robie to za co mi placa.

Blahaha
@Xdeee

Jak dla mnie to biuro powinno w Ogóle robić na produkcji zobaczyli by co to jest praca A nie tylko grzeją te swoje stołki. Oj takie plany ze trzy linę będą i co spowrotem dwie zmiany A ludzi nie ma. Oj biedny ten zakład.

Haha

W tej firmie nie ma szans na jaki kolwiek rozwoj zawodowy tak jak pieknie opisuja to w ofertach pracy. Syf syf syf wszystko robione pod kontrole weterynarz audyty sprzatanie mycie po godzinach w weekendy tylko dlatego ze ma byc kontrola wszystko smierdzi. Zmuszanie pracownika do nadgodzin jak sie nie godzisz wylatujesz .. I dziwia sie ze nie maja pracownikow operatorow?? Socjal smieszny. O kartach sobie przypomnieli jak zaczeto pisac na forum o trzynastkach w tamtym roku to samo . Zaloze sie ze w tym roku nie bedzie trzynastego bo sie nie wyrobili z produkcja mimo ze to nie wina produkcji ktora zapieprza od poniedzialku do niedzieli tylko od osoby odpowiedzialnej za plan produkcyjny ktora jak widac nie swieci kompetencjami do wykonywania tej czynnosci :)

Zostaw merytoryczną opinię o Lucky Union Foods - Goleniów

• Jak się pracuje w Lucky Union Foods?

Zobacz opinie na temat firmy Lucky Union Foods tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lucky Union Foods?

Kandydaci do pracy w Lucky Union Foods napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lucky Union Foods