Opinie o Best Work Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Work Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Best Work Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Work Sp. z o.o. w Częstochowa

wildchild

Pracowałem tam naprawdę dość długo i znam tą sytuację od podszewki więc nie musisz mnie w tej mierze uświadamiać. Natomiast chcę zwrócić uwagę na kilka ważnych rzeczy: - większość piszących tu ludzi NIE ZNA przepisów prawa - jeśli którąś z wymienionych osób faktycznie zwolnią to ta osoba może złożyć wniosek do prokuratury bądź sądu o popełnienie przestępstwa (oczernianie, głoszenie nieprawdy na jej temat, spowodowanie utraty pracy i głównego utrzymania itd. itp.), a to już dla osób piszących te rzeczy jest zagrożone w najlepszym razie grzywną, a w gorszym razie do 3 lat pozbawienia wolności. Firma też na tym nie zyska bo będzie musiała tą zwolnioną osobę przyjąć z powrotem (jeśli ta osoba wyrazi wolę, że chce nadal w ogóle tu pracować) do pracy Wypisywaniem tutaj takich rzeczy - z czego wiele z nich mija się z prawdą albo są najzwyczajniej w świecie bzdurami przez duże B - naprawdę NIC nie zmieni, a może wam tylko przysporzyć poważnych problemów. A dla "chojraków", którzy naprawdę myślą, że są anonimowi bo np. "mają zmienny adres ip" mam wiadomość taką, że się mylą. Ani neostrada, ani netia ani żaden inny ISP bez względu na to czy macie zmienny czy stały adres ip nie zapewnia wam anonimowości. Więc naprawdę, radzę się poważnie zastanowić nad tym co wypisujecie i jakie mogą być tego konsekwencje bo stąpacie po bardzo kruchym lodzie.

maryja dziewica

Myślę żę każdy ma prawo napisać co myśli,często są to rzeczy wręcz kosmiczne jednak należy pamiętać że pracują tu ludzie z różnymi schorzeniami trzeba więc być przygotowanym na wszelkie niespodzianki.Dziwi mnie jednak co ty tu robisz Wildchild skoro od dawna już cię z nami nie ma.Jako facet szczęsliwy i wyzwolony od Best worka powinieneś zapomnieć że ta firma istnieje.Wpisy są poniżej pasa przynajmniej niektóre bierze się to jednak z tego że większośc z nas jest rozczarowana tym że ciągle nie mamy pensji na czas i ogólną ciężką atmosferą panującą w zakładzie nie mówiąć o schorzeniach umysłowych na które cierpi duża częśc z załogi.To jest w sumie jedyne miejsce gdzie ktoś bezsilny i rozczarowany może wyrzucić z siebie to co mu lerzy na sercu.Niezaprzeczalnym jest jednak że nie powinno się obrażąć ludzi,to jest w dużej mierze krzywdzące.

wildchild

przeglądam ten wątek już od dawna i muszę z przykrością stwierdzić trzy rzeczy: #1 większość z was nie ma bladego pojęcia o czym mówi, zarówno pod względem merytorycznym jak i prawnym. naprawdę, nie chcę nikogo uradzić, ale piszecie takie bzdury, że już mi się tego czytać nie chce bo to już nawet śmieszne nie jest. #2 jeśli myślicie, że jesteście anonimowi dlatego, że nie podpisujecie się z imienia i nazwiska... to radzę się poważnie zastanowić przed pisaniem dalej bzdur bo się to dla was wreszcie naprawdę przykro skończy - grzywną albo więzieniem. #3 przestańcie z siebie robić "święte krowy", bycie niepełnosprawnym naprawdę nie upoważnia was do tego żeby każdego obrzucać[usunięte przez moderatora], ok? weźcie się ogarnijcie w końcu bo to po prostu żałosne.

Diablica2000

To nie jest tak,że ktoś chce wam szanowna dyrekcjo dokopać czy was obrażać,ale nas pracowników razi już ta wasza krnąbrność,chamstwo i nieodpowiedzialność.Ciekawi nas też,co wy[usunięte przez moderatora] bando robicie z naszymi ciężko zarobionymi pieniędzmi.Nasza wypłata powinna być już od 2 tygodni na naszych kontach,a do tej pory jakoś nic nie wpłynęło.Nie obchodzą nas wasze głupkowate wymówki,że to nie wasza wina,tylko różnych innych instytucji,bo jest to jedna wielka ściema i kłamstwo z waszej strony.My doskonale wiemy,że wy nas po prostu [usunięte przez moderatora] i robicie różne przekręty i machlojki.Więc po prostu oddajcie nam nasze pieniądze - wy[usunięte przez moderatora] bando. Po drugie nie zachowujcie się,jakby ten zakład był waszym prywatnym folwarkiem i nie wprowadzajcie swoich prywatnych zasad czy reguł.Wy nam pracownikom nie macie prawa narzucać systemu pracy 8 - godzinnej,bo to jest niezgodne z prawem,o tym czy pracownik - osoba niepełnosprawna może pracować 7 czy 8 godzin decyduje tylko i wyłącznie lekarz medycyny pracy - jak tego nie wiecie to sobie poczytajcie przepisy a nie wprowadzajcie swoich bolszewickich metod i zasad.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Best Work Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Pracownik sprzedaży internetowej - rynek zagraniczny.
:)))))

najlepiej kobitko zgłoś się sama do dyrekcji i może cię awansują,to będziesz mieć pole do popisu i ....robienia kariery:)))))) Przecież nikt cię tam na siłę nie trzyma ....zmień pracę a nie wieszasz psy na swoich przełożonych i koleżankach z pracy:(((((

Dlaczego ta firma nie pozbyła się jeszcze tych najgorszych karierowiczek jak [usunięte przez moderatora] - te 4 osoby nadal wprowadzają największy zamęt i[usunięte przez moderatora] w tej firmie,te osoby w ogóle nie nadają się do pracy z osobami niepełnosprawnymi. Przy okazji należałoby pozbyć się z tej firmy paru osób z [usunięte przez moderatora]i i jeszcze paru innych - ale zwłaszcza tych 3 - trojga pierwszych - te 3 panie z [usunięte przez moderatora] więcej się chichrają niż pracują.

szczesliwy

Firma powinna sie nazywać "POMYŁKA" nie radza sobie z wyzej wymienionymi celami jakie sobie postawili wspolpraca z TRW HAHA nie wspominając o traktowaniu pracowników i jakichkolwiek zasad panującymi tam [usunięte przez moderatora] nic dla ludzi firma stworzona do zarabiania pieniedzy a nie dla ludzi jak sami mowia cytuje"BEST WORK jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością" dokladnie...A place? marne i kombinacje chcesz tam pracowac wlaz w[usunięte przez moderatora]kierownikowi moze sie utrzymasz układy układziki a tak powaznie to wiecej etatow w biurze bo malo was tam jest a kierownik odzialu na 1go maja jeszcze pana pies tam nie pracuje a powinien kolejny etat w domu by sie przydał i by strozował przy okazji w firmie:) ogolnie odradzam tam pracy

debilny człowieku

Oceniaj zakład pracy a nie tą nieszczęsną kobietę.Tak się nie robi.Wszystko ma swoje granice.

szukający prawdy

pozdrawiam pracowników best work dziwię się że [usunięte przez moderatora]jaszcze tam pracuje. Znajdźcie wreszcie na nią haka. Uważajcie na nią, to alkoholiczka po odwyku i kabel pierwsza klasa. Trzymajcie się ciepło.

Fight

A ty widać jesteś niezłym dupowłazem albo grzejesz tyłek gdzieś wyżej i wyzyskujesz ludzi pod sobą

gość

TO JEST OSTRZEŻENIE DLA WSZYSTKICH CHCĄCYCH CHĘTNYCH DO PRACY I CHCĄCYCH NAWIĄZAĆ KONTAKT Z FIRMĄ BEST - WORK. FIRMA BEST - WORK W SPOSÓB ŚWIADOMY I BEZKARNY[usunięte przez moderatora]WSZYSTKIE PANUJĄCE NORMY,ZASADY I PRZEPISY DOTYCZĄCE ZATRUDNIANIA I PRACY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. JUŻ OD PEWNEGO CZASU BYŁO WIADOMO O ZMIANIE PRZEPISÓW DOTYCZĄCYCH ZATRUDNIANIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.ZMIANA TA DOTYCZY I i II GRUPY INWALIDZKIEJ POLEGAJĄCA NA ZWIĘKSZENIU ILOŚCI GODZIN PRACY Z 7 NA 8 GODZIN. FIRMA BEST - WORK NIE MA ŻADNEGO MORALNEGO PRAWA SZYKANOWAĆ I STRASZYĆ PRACOWNIKÓW REPRESJAMI I ZWOLNIENIAMI,TYLKO MA ŚWIĘTY I ZASRANY OBOWIĄZEK PRZYJĄĆ OD KAŻDEGO PRACOWNIKA ZAŚWIADCZENIE OD LEKARZA MEDYCYNY PRACY,BOWIEM TO TYLKO I WYŁĄCZNIE LEKARZ MEDYCYNY PRACY DECYDUJE,CZY PRACOWNIK MOŻE PRACOWAĆ 7 CZY 8 GODZIN I DYREKCJA BEST - WORKA NIE MA ŻADNEGO PRAWA ZMIENIAĆ TAKIEJ DECYZJI LEKARZA MEDYCYNY PRACY. WIĘC SZANOWNA DYREKCJO FIRMY BEST - WORK,ZACZNIJCIE W KOŃCU PRZESTRZEGAĆ OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW,BO JAK NIE,TO PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ Z WIELKIM HUKIEM WYLECICIE Z TYCH SWOICH CIEPŁYCH POSADEK.

niezadowolony

Sytuacja w tym zakładzie staje się już coraz gorsza,jest coraz mniej pracy i niestety nie pytając się nas o zdanie wysyła się nas na przymusowe urlopy.Nie ma się co dziwić potencjalnym i przyszłym kontrahentom,że nie chcą zawierać kontraktów z naszą firmą.My pracownicy chcemy tylko mieć zapewnioną godną pracę i uczciwie,płaconą w terminie płacę.Lecz,niestety nie jest nam to dane i to nie jest nasza wina,że jest taka sytuacja w zakładzie.Jest to tylko i wyłącznie wina naszych pań [usunięte przez moderatora] na ul.Kmicica - w szczególności [usunięte przez moderatora]Te dwie osoby w ogóle nie powinny pracować z osobami chorymi i niepełnosprawnymi.Tym dwóm paniom bardziej zależy o dbaniu o własne [usunięte przez moderatora],na karierze i na coraz to bardziej gnębieniu i szykanowaniu nas pracowników,niż o dbanie o dobre stosunki z pracownikami.Te dwie osoby odnoszą się do nas pracowników w sposób ordynarny i chamski i powinny jak najszybciej stąd wylecieć.Nasza cierpliwość się już kończy i przyjdzie czas,że się na tych paniach odegramy i zemścimy.Najlepszym wyjściem jest wysłanie tych pań na specjalistyczne leczenie zamknięte w szpitalu psychiatrycznym w Lublińcu.Może tam nauczyły by się ogłady i godnego poszanowania osób chorych i niepełnosprawnych zatrudnionych w tym zakładzie.

gość

W tym wypadku jest raczej ciężko coś zrobić.W tym zakładzie kontrola z PIP-u już była i co to dało - nic,kompletnie nic.Jest tak dlatego,że nasza pieprzona [usunięte przez moderatora] ma urzędników z PIP -u,ale nie tylko w kieszeni,czyli po prostu płaci im łapówki i dalej jest tak jak jest.Cóż z tego jak przyjdą panie z PIP - u,to nasze kierownictwo i dyrekcja tylko się szpetnie uśmiecha i włazi tym urzędnikom głęboko do [usunięte przez moderatora] - czyli jest to zwykłe wazeliniarstwo.Wszystko powinno zależeć od prezesa tego zakładu - powinien [usunięte przez moderatora]z tego zakładu cały zarząd,dyrekcję,kierownictwo z ul.Kmicica,bo te osoby nie nadają się do pracy z osobami niepełnosprawnymi i nie powinny dalej pracować na swoich stanowiskach,bo są to osoby niekompetentne,nieudolne,zwyczajni krętacze[usunięte przez moderatora] i pan prezes powinien jak najszybciej zrobić w tym zakładzie porządek a najlepiej byłoby wrócić do dawnej nazwy tego zakładu - ZAJAN,bo póki nie zmieniono nazwy wszystko było w miarę w porządku,dało się jakoś pracować.Po prostu nazwa zmiany zakładu była największym błędem pana prezesa,która przynosi pracownikom i zakładowi same straty.A więc w pierwszej kolejności wykurzyć i wypieprzyć z tego zakładu[usunięte przez moderatora],całą księgość,dyrekcję i kierownictwo z ul.Kmicica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

zainteresowany

dlaczego do tej pory nie wypłaciliście pracownikom wypłaty[usunięte przez moderatora]prosicie się o konsekwencje złodzieje macie to jak w banku

zainteresowany

do anonim - dlaczego TY nic nie robisz tylko innych uświadamiasz, przecież kontrola z PIP-u była w zakładzie w tym roku i co ??? wszystko zostało zatuszowane, bo dlaczego kierownik łaził za[usunięte przez moderatora]baby z kontroli???ludzi się [usunięte przez moderatora] mówiąc że będą zwolnieni np. za gadanie, za obijanie się, za palenie, za chorowanie itd, itd. Pytam się, czy tak traktuje się ludzi....chorych??? To się nadaje do Strasburga, skoro Polska nie potrafi to może na coś się przyda ta Unia pozdrawiam

Śmiechu warte wszystkie te wypowiedzi,róbcie coś a nie tylko patrzycie na kogoś aby za was polepszył sytuację w zakładzie,jest tyle instytucji chroniących pracownika więc co .....droga stoi otworem .........bierz los w swoje ręce i gnaj do np:PIP-u

gość

Tylko czy znajdzie się w końcu taka odważna osoba,żeby w końcu zrobić porządek w tej firmie??.Trzeba by zacząć od natychmiastowego wywalenia całej tej pieprzonej [usunięte przez moderatora] zgraj z ul.Kmicica jak i również z ul.Niepodległości - począwszy od [usunięte przez moderatora] tego zakładu,poprzez całą księgowość a skończywszy na niektórych liderkach na ul.Kmicica.Są to zwyczajni karierowicze bardziej dbający o swoje stołki niż o dobro pracowników.Jest to zgraja nieodpowiedzialnie i nie udolnie rządzących osobników w ogóle nie dbających o dobro i zdrowie swoich pracowników,dla nich liczy się kariera,kasa i jak najwyższe limity wykonanej pracy.W końcu w takich zakładach pracy chronionej dyrekcja jest po to,żeby stworzyć jak najlepsze i jak najprzyjemniejsze warunki pracy dla swoich pracowników,a nie dbanie tylko o swoje zafajdane [usunięte przez moderatora]i stołki.Druga sprawa dotyczy[usunięte przez moderatora]tego zakładu - siedzące tam panie w ogóle nie powinny pracować na takich stanowiskach,bo się na tym nie znają i zwyczajnie nas wszystkich[usunięte przez moderatora]Jedna rzecz się tylko na razie zmieniła,bo przyszedł nowy młody pan dyrektor,miejmy nadzieję,że może jemu uda się coś dobrego w tym zakładzie dla pracowników zrobić,bo w tym zakładzie pracownicy boją się już pracować,a resztę tej [usunięte przez moderatora] bandy należy po prostu wywalić na zbity pysk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zezol

nie podoba mi się ta firma. Dlaczego się jeszcze nikt nie zainteresował nią na poważnie. To są kpiny co się tam wyprawia.

Te wpisy dotyczą sytuacji tylko i wyłącznie w oddziale przy ulicy (usunięte przez administratora)

NIK

Nie rozumiem tutaj niektórych,ja też jestem pracownikiem tej firmy i pracuję nikt się mnie nie czepia.Fakt że pensje są płacone z opóźnieniem,ale są.Przecież jak komuś nie pasuje może odejść do innej firmy(usunięte przez administratora) zobaczy wtedy jak ludzie są (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Best Work Sp. z o.o. - Częstochowa

Best Work Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 464 ocen.
  • Kmicica 6/8
    42-202 Częstochowa