Opinie o Best Work Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Work Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Best Work Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Work Sp. z o.o. w Częstochowa

Zondrax

O ile wiem wyplata powinna byc dziesiątego a juz jest 31 mi wyplaty nie ma !!!! A te z biura mają wyplate 10

Ryszard

Gdzie jest wypłata??? Nie dosc ze ochlapy placą to jeszcze nie w terminie!!!! Wyplata powinna byc juz dawno!!!! Robic zadarmo ? co to za firma ?

?????

nareszcie ufffffffffff

Zondrax

Ciekawe czy wyplata będzie?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Best Work Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Pracownik sprzedaży internetowej - rynek zagraniczny.
Janusz

Obserwator wiem ze to ty dyrektorku

obserwator

Januszku czy jak ci tam, proponuję poinformować i zaprosić także VIVĘ, MTV i TV TRWAM. Tylko z Trwam proszę się śpieszyć bo za chwilę nie będzie miała koncesji. hehehe

Janusz

TVN jest juz powiadomiony będzie na Kmicica w kwietniu

Aneta

Powiadomilam juz TVN o tym co sie dzieje na Kmicica

obserwator

czytając to wszystko widzę, że robicie wszystko żeby te wasze etaty na kmicica zostały uwolnione...

alina

Pracuje na Kmicica i moge spokojnie napisac ze tu dzieją sie straszne rzeczy[usunięte przez moderatora] jest okropne. Pracowalam ponad sily chcialam zrobic sobie chwilke przery az nagle ta stara z biura podeszla i powiedziala ze tu nie wczasy i lepiej dla mnie abym sie z tym [usunięte przez moderatora] .... uwijala. to jej slowa

Halina

Gdzie pieniądze za styczen?

gość

Co racja to racja,sytuacja w oddziale na Kmicica jest bardzo fatalna,pracuje się coraz gorzej,nie mówiąc już o naszych pensjach,z którymi dyrekcja robi co chce.Tą fatalną sytuacją powinny zająć się wszystkie istniejące instytucje - takie jak Państwowa Inspekcja Pracy,ZUS,Urząd Skarbowy,Sanepid,Telewizja Polska - programy Sprawa dla reportera oraz UWAGA,i powinno to być zrobione z zaskoczenia,żeby dyrekcja nie zdążyła się odpowiednio przygotować oraz w odpowiedni dla siebie sposób przygotować swoich pracowników - żeby tylko powiedzieli to co chce dyrekcja.Te instytucje tak długo powinny drążyć temat fatalnej sytuacji w tym zakładzie,dopóki całkowicie nie zniknie on z powierzchni ziemi. Można jeszcze dodać,że parę odpowiedzialnych za to osób w kierownictwie i dyrekcji zostało już zwolnionych,lecz jeszcze do tej pory parę osób bardzo mocno trzyma się tych swoich stołków,wszyscy wiedzą o kogo tutaj chodzi, Dziwną sytuacją jest to,że jedna osoba za to odpowiedzialna miała być już zwolniona jeszcze jak pracowaliśmy na Polontexie,ale w przedziwny i niezrozumiały dla pracowników sposób w dalszym ciągu jeszcze pracuje na stanowisku lidera. Osoby odpowiedzialne za tą fatalną sytuację w naszym zakładzie - możecie już być pewne,że losem tego zakładu zajmie się telewizja - program Uwaga w TVN - macie to pewne,jak w banku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Korko

Dyrekcja jest okropna wyzwiska, zniewagi to wszystko dzieje sie na kmicica

do ....wildchild

Jesli nie jestes pracownikiem tej firmy to po (usunięte przez administratora) ...j sie tutaj udzielasz \\\\\\\"znafco \\\\\\\" specjalnie napisane przez \\\\\\\"F\\\\\\\"

wildchild

wyjaśnijmy sobie jedno - takie teksty to sobie możesz do kolegów mówić jak ci pozwolą, "jasne"? ale tak, idę stąd bo żal [usunięte przez moderatora]ściska jak się widzi takie pierdoły. już mi się nawet tu dyskutować nie chce bo nie ma z kim ani o czym.

wkurzony

Przestać ujadać i spieprzaj stą idioto któremu się wydaje że zjadł wszystkie rozumy.Jasne?

wildchild

przestaniecie powtarzać to samo w kółko jak roboty? bo czuje się jakbym pisał do ściany. wcale nie twierdzę, że w tej firmie dobrze się dzieje. twierdzę natomiast, że przeginacie pałę.

gość

Na tym forum pracownicy wyrażają swoją opinię na temat tej firmy,ale są widocznie osoby którym to przeszkadza i których najszczersza prawda o tym co się tutaj dzieje bardzo kłuje w oczy - a każdy już wie,że dzieje się bardzo źle,ale tak już widocznie musi być,że pisanie o tym,co pracownika boli i razi w tej firmie jest dla kogoś niewygodne i nie na rękę.Widocznie nie opłaca się pisać całej najszczerszej prawdy,a najlepszym wyjściem będzie całkowite zamknięcie tego forum przez administratora.

wildchild

I właśnie dlatego piszę, że NIE MACIE POJĘCIA co za bzdety wypisujecie. A żeby mówić o "prawdzie" trzeba mieć dowody na poparcie swoich słów. Wszystko co piszesz to twoje domniemania i przypuszczenia, to trochę za mało by mówić o "prawdzie". I wyjaśnimy sobie kilka spraw: - nawet nie wiesz kim jestem, to jest fakt. - za pomówienia idzie się do więzienia albo płaci grzywnę. To nie jest "przypuszczenie" tak jak to o czym piszesz tylko to jest fakt - ciągle nadużywacie słów "prawda", "prawo" i tym podobnych nie mając żadnych dowodów na to co piszecie. A chciałbym tylko zauważyć, że duża część z pracowników też nie do końca ma czyste konto. Więc może najpierw zróbcie porządek u siebie, a potem rzucajcie [usunięte przez moderatora]dokoła na wszystkie strony? - nikt nikogo tutaj nie straszy tylko mówię wam jak to wygląda w rzeczywistości, a wy - i ty jak widzę też - nawet nie jesteście tego świadomi. Potem przyjdzie co do czego pan albo pani XXX dostanie wyrok sądowy i karę za publiczne pomówienia i będziecie marudzić, że was sądy gnębią. Zawsze wszyscy winni tylko nie wy. - nie pisz w moim kierunku per "waszej" (czyli której?) strony bo nie jestem pracownikiem - na szczęście - tej firmy. Co zresztą po raz kolejny pokazuje jakie masz pojęcie o tym co piszesz. I chcesz wiedzieć co jest żałosne? Żałosne jest to, że najczęściej ci, którzy robią najmniej najgłośniej ujadają. Żałosne jest to, że przez takie bzdurne wpisy prace mogą stracić osoby, które nie są niczemu winne tylko dlatego, że tobie się WYDAJE, że cię "gnębią". Jeśli zaś chodzi o prawo to różnica między "nimi", a wami jest taka, że oni prawo "interpretują", a wy go po prostu nie znacie. A teraz wybacz, ale kończę tą dysputę bo mam naprawdę lepsze rzeczy do roboty niż mówić o czymś czego i tak nie zrozumiesz. Na koniec dodam tylko, że nawet jeśli część z waszych roszczeń jest uzasadniona (bo wiem, że niektóre są) to pisanie tutaj głupot NIE JEST dobrym sposobem do ich zrealizowania.

Myszka 30.

Można się tylko domyślać,że osoba pisząca poprzedni wpis należała do grona osób - włodarzy,zasiadających w dyrekcji tej firmy.Otóż większość z Was ma widocznie coś na sumieniu,skoro tak panicznie boją się ujawnienia całej niechlubnej prawdy na temat tej firmy,a niestety prawda jest taka,że w tej firmie dzieje się bardzo źle,w szczególności jeżeli chodzi o nasze pensje,ale nie tylko.Niezrozumiała dla nas jest również polityka personalna w kwestii zatrudniania i zwalniania pracowników.Otóż zwalnia się naprawdę uczciwych,porządnych i pracowitych ludzi,a w większości zostawia się emerytów,rencistów i różnego rodzaju leserów i obiboków,a tak na prawdę pracowitych ludzi w tej firmie jest coraz mniej - do tej ostatniej grupy pracowitych ludzi należy moja poprzedniczka z przedostatniego wpisu. To forum powstało po to,żeby pracownicy mogli wypowiedzieć się,co sądzą na temat swojej firmy - a ponieważ razi i martwi nas zła sytuacja jaka jest w tej firmie,dlatego tych wpisów jest tak wiele i nie można karać i straszyć ludzi za to,że piszą prawdę. Owszem,padają tutaj czasami mocne słowa,ale temu wszystkiemu winna jest właśnie ta zła sytuacja - ludzi oburza,że nie mają za co żyć i za co dojechać do tej pracy,a wszystkie nasze rozmowy z dyrekcją na ten temat nic nie dają - jesteśmy po prostu zbywani. Straszenie ludzi grzywną i więzieniem z waszej strony jest po prostu śmieszne i żałosne.

Zostaw merytoryczną opinię o Best Work Sp. z o.o. - Częstochowa

Best Work Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 464 ocen.
  • Kmicica 6/8
    42-202 Częstochowa