Opinie o MyBenefit Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MyBenefit Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MyBenefit Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MyBenefit Sp. z o.o. w Wrocław

PRoku

Propaganda rulez! Oczywiście, że jest kupa benefitow-to w końcu firma z tej branży. Same dodatki nie zmienią jednak kiepskiego zarządzania i podejścia do pracowników w stylu 'za morde'. I nie kasujcie już negatywnych opinii, to nie wpłynie na postrzeganie tej firmy przez osoby, które sa po prostu zawiedzione.

Lilavatti

Jak dla mnie pracodawca wart polecenia. Każdy pracownik posiada kartę multisport, dostęp do kafeterii benefitów, dofinansowanie do śniadań i obiadów, mnóstwo szkoleń, lektorat językowy: angielski lub niemiecki do wyboru, Do tego concierge bez limitów do załatwiania codziennych spraw dla każdego pracownika bez wyjątku. Jest to ewenement na rynku pracy! Do tego młody, dynamiczny zespół i mnóstwo wyzwań. Czy są jakieś minusy? Pewnie, jak się ktoś uprze to coś znajdzie, ale w porównaniu z innymi pracodawcami to... nie ma porównania!.

Sportowiec

Na szczęście siłownie są już otwarte. Znowu można ćwiczyć. Wznawiam kartę.

@Sportowiec

To napisz tego newsa do Benefit Systems, na pewno się ucieszą!

Zawiedziona

Do czego ta firma zmierza? Działania kadry zarządzającej to cyrk na kółkach... - chaos wszechobecny - komunikacja leży - wyższa kadra zarządzająca bez pojęcia o zarządzaniu - polecenia wydawane na zasadzie prób i błędów, wyjdzie to dobrze, nie wyjdzie trudno, zrobi się inaczej, a ze ktoś się napracuje na marne? Nie szkodzi! To „zwinne zarządzanie” i trzeba być elastycznym! - często zlecone zadania są robione chyba tylko po to żeby coś robić bo ich realizacja nie ma na nic wpływu - benefity? Mydlenie oczu... Większość firm oferuje to samo wiec niczym MyB nie wyróżnia się - cele - na sile wymyślanie usprawnień, bo jak nie wymyślisz to cel niezaliczony, a co szanowne grono kadry zarządzającej wymyśliło? - faworyzowanie niektórych pracowników z przyczyn niewiadomego pochodzenia - wsparcie? Nikt nigdy nie ma czasu, często różne tematy spychane są na ostatnią chwile a jak zaczyna się odgórne ciśnienie wówczas na szybko trzeba realizować zadania - zwolnienia... ale na tworzenie nowych stanowisk i upychanie „swoich” ludzi jest miejsce Firma ma potencjał, ludzie są pracowici i pomysłowi, są działy i zespoły które naprawdę super działają ale ryba psuje się od głowy...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie MyBenefit Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Pozytywna

W żadnej pracy nie miałam tylu benefitów. Karta multisport, kafeteria, dofanansowanie do śniadań, benefitlunch, ciekawe szkolenia, język angielski. Poza tym ciekawe wyzwania i ogromne wsparcie zespołu w moim dziale.

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Pewnie piszą je byli pracownicy, dlatego nie są obiektywne. Jako aktualny pracownik szczerze polecam pracodawcę. Bardzo fajna atmosfera, tworzona przez fajnych ludzi. Zespół jest młody i pełen pozytywnej energii. Kadra zarządzająca jest zawsze otwarta i dostępna dla wszystkich pracowników. Przejście przez kryzys spowodowany epidemią pokazuje jakim jesteśmy zgranym i kreatywnym zespołem.

Nie polecam pracodawcy

Pojawiły się oferty pracy dlatego warto się zagłębić czy chcesz tam pracować, ponieważ: -(usunięte przez administratora) -jeżeli chcesz dobrze zarabiać i mieć wysokie premie-TO NIE JEST MIEJSCE DLA CIEBIE -jeżeli chcesz się rozwijać i awansować -TO NIE JEST MIEJSCE DLA CIEBIE, bardziej degradują lub pojawiają się w firmie nowe osoby tylko z polecenia "prezesów" -jeżeli chcesz mieć wspierających przełożonych-TO NIE JEST MIEJSCE DLA CIEBIE, bo nie mają wiedzy merytorycznej, i pojęcia o zarządzaniu...musisz się zastanowić czy ma dobry humor na rozmowę -benefity dla pracowników są, ale nie wyróżniamy się "wielkością" ich na tle innych firm, a jako pionier powinniśmy w tej kwestii przodować -jadąc w delegacje musisz płacić w własnej kieszeni a zwrot dostajesz po kilku miesiącach -na stanowiskach sprzedażowych ciężko jest coś sprzedać bo inne działy traktują nowe zlecenia jak zło konieczne i nie robią nic żeby dbać o interes firmy,a zarząd nie potrafi podjąć konkretnych decyzji z racji braku wystarczającej wiedzy o produkcie Podsumowując, jeżeli zaczynasz swoją kariere zwodową to jest dobre miejsce żebyś się nauczył jak nie powinno się zarządzać biznesem i wtedy bardziej docenisz przyszłych pracodawców. Jest to bardzo przykre bo potencjał firmy jest ogromny, a nie wykorzystany. Dlatego na tle konkurencji wypadamy tragicznie i broni nas tylko że jesteśmy z grupy Benefit Systems.

Pracowita
@Nie polecam pracodawcy

(usunięte przez administratora) Myślałam, że Benefit Systems jest większy od MyBenefit? Generalnie coś jest na rzeczy, skoro pojawiły się oferty pracy w sprzedaży: http://tinyurl.com/yayvbr79

Liczba PI

(usunięte przez administratora) Do zaorania firma: dział HR nie funkcjonuje od 2 miesięcy, e_commerce kto tego chlopa tak promuje, ✓szefa, zero pojęcia o sprzedaży. IT do zaorania. Pół działu produktów do zaorania. Także apropos straty pracy nie ma Tego złego, teraz Bardzo Dziękuję na prawdę są normalne firmy.

P

Ci którzy zostali zwolnieni niech się nie martwią i traktują to jako szanse na nową drogę i nowe możliwości zawodowe w innej firmie, (usunięte przez administratora). Tak więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

karma

No cóż drodzy kierownicy, menagerowie, dyrektorzy karma wraca... pora szukać roboty, ale w nowej już wam tak wygodnie nie bedzie hehe. Jednak jeszcze istnieje sprawiedliwość na tym świecie. Szkoda tylko szeregowych pracowników, bo to oni tworzą fajny klimat i to oni zasuwali na tę firmę.

Pracownik roku ;)

Nie znam się na zarządzaniu firmą , ale kilka "niefajnych" rzeczy widać od razu: - nierówne traktowanie pracowników -faworyzowanie wybranych osób bez podstaw merotyroycznych i tępienie innych z powodów "politycznych" - mydlenie oczu badaniami zaangażowania i benefitami - rzeczywistość jasno pokazuje, jakie jest faktyczne podejście do pracowników - zbyt duża swoboda na niektórych poziomach struktury - większość osob zarządzających pracuje tu mniej niż rok, a nawet pół. Projekty realizują managerowie, liderzy i specjslisci, ale to dyrekcja jest za to chwalona - zrzucanie na pracowników szukania nowych pomysłów i rozwiązań w kryzyzsowej sytuacji (co sensownego zaproponował zarząd oprócz natychmiastowego cięcia kosztów i zwolnień?) - plotki i brak rzetelnych informacji - kłamstwa i obietnice bez pokrycia Gratulacje! Jeśli celem jest zamknięcie tej firmy, to jesteśmy na najlepszej drodze ????

Alamakota
@Pracownik roku ;)

Akurat wszystko to co piszesz robią o to napewno i to już od kilku lat..e robią to po to by właśnie nie zamknąć lub właśnie jak najpóźniej zamknąć ... wkoncu kadra wyższa musi jak najdłużej brać swoje też nie rynkowe tylko w drugą stronę wynagrodzenie ... niestety fatalna firma, fatalnie zarządzana bez perspektyw

Ex

Niestety firma hurtowo wywala swoich pracowników na zbity pysk. Wbrew informacjom, że jest tarcza i że wszystko będzie ok. Bardzo nieprzyjemne jest dostać w piątek rano list z rozwiązaniem umowy

@Ex

Zawsze tak robili. Ludzie bez pożegnania znikali z dnia na dzień. Rano przychodzisz do pracy a około południa już jesteś bez pracy.

Ktoś

W ten piątek? 15.05?

@Ex

Ten list przyszedł w ten piątek czy piszesz o wcześniejszej sytuacji?

Wnikliwa
@Ex

@Ex Ile wynosi "hurtowo"? Z każdej firmy w PL obecnie, ktoś znika. Pytam, bo kiedyś byłam na rozmowie i miałam tu pracować.

Jako pracodawca stanowczo dementujemy informacje o zwolnieniach. Od początku maja spółka MyBenefit nie wypowiedziała żadnej umowy o pracę, a publikowana tu wypowiedź jest nierzetelna i niezgodna ze stanem faktycznym.

@MyBenefit Sp. z o.o.

Tak, bo jak zwykle wymuszacie podpisanie rozwiązania umowy o pracę za porozumieniem stron. Więc jakby coś, to nie zwalniacie :)

hehe
@:)

Dokładnie tak robią.

Następna
@MyBenefit Sp. z o.o.

Faktycznie nie dajecie wypowiedzeń. Po prostu rozstajecie się po cichu za porozumieniem stron albo po prostu nie przedłużacie umów!!!

Ex
@Ktoś

Nie. To było wcześniej. Jestem ze zwolnionych z kwietnia. Nie wiem jak teraz w maju to wyglądało

Kolejny pracownik

Moja opinia nie będzie się różniła od poprzednich. Benefity ok. Ludzie na niższych szczeblach świetni. Ilość kierowników, zastępców dyrektorów i dyrektorów jest ogromna. Na jednego specjalistę przypada przynajmniej jedna osoba zarządzająca. W pewnym momencie w jednym z działów było więcej zarządzających niż specjalistów! Zupełny brak perspektyw na rozwój czy na awans. Nie ma zdefiniowanej ścieżki kariery. Na stanowiskach menadżerskich są zatrudniane osoby nie mające nic wspólnego z branżą. Pensje odbiegają od rynkowych i nie zmieniają się od lat. W ściemy o podwyżkach już nikt nie wierzy. Przepływ informacji nie istnieje.

:-)

Może PIP powinna przyjść na audyt za to oddawanie laptopów bez większych przyczyn. Nigdy nie wiesz kiedy jest twój ostatni dzień pracy w tej firmie. Przychodzisz rano jak gdyby nigdy nic, a za chwilę wychodzisz z pracy jako bezrobotny z przymusowo podpisanym porozumieniem. W ciągu paru minut zostajesz bez pracy, oddajesz laptop, zabierasz graty i żegnaj bez skrupułów. Oby znalazł się ktoś na tyle silny i zgłosił taki sposób zwolnienia odpowiednim urzędom. Póki co ludzie w szoku godzą się na wszystko. Firma wspanialomyslnie wypłaca kasę za okres wypowiedzenia bez świadczenia pracy czym zamyka ludziom usta, bo zanim znajdą nowa pracę będą mieli za co żyć. Dopóki ktoś nie skończy z tym procederem będzie się on miał bardzo dobrze tak jak i szanowne dyrektorstwo wszystkich dzialow, ktore to stosuje za zgoda zarządu i HR.

Kotek

Firma sama w sobie bardzo fajna, wielu cudownych ludzi. Benefitow bardzo dużo. Pracuje w fajnej grupie stąd pewnie też moja dobra opinia.Od wielu lat całą firmą rządzi jedna osoba z produktów w sposób ad hoc i bezwzględny, zarząd firmy się już kolejny zmienia w ciągu 3 lat, ale to nic, że się zmienia, będzie pewnie kolejny, więc nie wpływa to pracę przyjamniej specjalisty, jak chcesz coś więcej to na awans czy rekrutację wewnętrzną nie licz, ściągani są zaufani ludzie nowych członków zarządu, w dobie kryzysu w formie ukrytych rekrutacji.

@Kotek

Tak, zarząd firmy się zmienił. Dziwię się tylko, że tak późno, w końcu wywalili jednego z Członków Zarządu, gość ten miał w zwyczaju obrabiać tyłki byłym pracownikom podczas gdy sam był nieudolny, nie nadawał się do zarządzania, a z poprzedniej firmy go wywalili, ale uważał się za niezwykle inteligentnego. Obrabianie tyłka odbywało się także dosłownie, jedna z koleżanek z firmy z nim sypiała, zresztą nie tylko z nim, w efekcie czego robił on nawet za nią umowy dla klientów. W firmie zatrudniani sa też nowi ludzie tylko dlatego, że znajomymi pani dyrektor, pomimo tego, że jest pandemia i będzie kryzys, ale co tam najważniejsze powciskać swoich. Ogólnie firma fajna, ale jeśli myślicie ze w tej firmie awansujecie to musze Was rozczarować, ponieważ awansują tylko ci którzy trzymają z tymi co trzeba, kompetencje nie mają znaczenia.

Piesek

(usunięte przez administratora) bezwzględne pozbywanie się cennych pracownikow, ale niewygodnych bo mających swoje zdanie i ciemnoty się im nie wciśnij jest na porządku dziennym. Przede wszystkim porządki trzeba zacząć od dyrektorów i ich zastępców bo bez tego nigdy nic się nie zmieni. Wszelkiej maści dyrektorstwo na taczki i wtedy dopiero zbierać firmę do pionu.

Pracownik21
@Piesek

Przy poprzednim zarządzie przynajmniej były wyniki ;) Nowy niszczy firmę - krok po kroku i bez skrupułów. Epidemia może tylko przyspieszyć ten proces. Obecny zarząd czyści załogę z ludzi, którzy zadają niewygodne pytania i mają swoje zdanie. Żeby się utrzymać trzeba bezmyślnie potakiwać albo donosić na innych. Na długo to jednak nie starczy - trzeba przecież zrobić miejsce dla swoich ludzi! Szkoda, bo z fajnej firmy robi się bezduszna korporacja, w której szaraczki nie mają nic do powiedzenia i nie mogą na nic liczyć. Nawet na sensowną rozmowę na temat aktualnej sytuacji... ale robic trzeba!

@Pracownik21

Dopóki w Zarządzie byli założyciele firmy to był tam porządek, po ich odejściu zaczęła się patologia

@:)))

Dokładnie tak było. Chłopakom zależało na pracowniach, atmosferze i opinii o firmie, ale im zależało szczerze, bo firma była ich. Jak firma przeszła w obce ręce to jest coraz gorzej. Sztuczne, prowizoryczne dbanie o pracownika. A tak na prawdę dyrektorzy dbają tylko o siebie i swoich pochlebcow. Najważniejsze żeby się machając, bez względu na koszt i krzywdę ogółu. Dziwi mnie to że rada nadzorcza udaje, że nic nie widzi.

@Piesek

Miało być : Najważniejsze żeby się NACHAPAC, bez względu na koszt i krzywdę ogółu. Dziwi mnie to że rada nadzorcza udaje, że nic nie widzi.

One1one1one

Trochę dziwią mnie tak negatywne komentarze. Pracowałam w MyBenefit krótko, ale ze swojej strony mogę powiedzieć, że pierwszy raz spotkałam się z jakimkolwiek onboardingiem. W poprzednich pracach zwykle siedziałam przez przez pierwszy dzień gapiąc się w sufit i czekając na laptopa. Kolejny plus: jeżeli potrzebujesz nowej klawiatury, koca, zapachowej choinki nad biurko, mleka owsianego z owsa z wolnego wybiegu - dział administracji to dla Ciebie ma! Jednak największym atutem tej firmy są ludzie, z którymi możesz pogadać przy kawie czy lunchu (tego mi trochę brakuje ;)). Żeby nie było że same plusy, więc moim zdaniem do poprawy: brak nadgodzin. Fajnie jak na jakimś stanowisku nie trzeba robić nadgodzin, jednak na niektórych trzeba i nie są płatne. Jak się dogadasz z przełożonym to możesz je odebrać, ale na pewno nie jak jest młyn. No i ten nieszczęsny, płatny Multisport - niby to małe pieniądze, ale czego innego się człowiek spodziewa na starcie ;)

@One1one1one

masakra jak dochodzi do głosu dzieciakowo all exclusive i rozpatruje firmę pod względem fajniści bo dostało swoje ulubione mleko albo nie. A jak nie dostało za darmo karty multisport to firma już nie jest do końca fajna. Niestety rośnie społeczeństwo, któremu wszystko się należy bo po prostu istnieją i to wystarczy.

@123

Podejście MyBenefit do oferowanych benefitów pozapłacowych jest ściśle związane z naszą polityką kształtowania środowiska pracy, odpowiadającego naszym pracownikom. Mamy świadomość, że potrzeby wynikają z różnorodności wiekowej i pokoleniowej i uznajemy je za istotne, bez wartościowania ich negatywnie. Zmieniamy się na podstawie opinii naszych pracowników i nasze plany w tym obszarze są bardzo ambitne - chcemy tworzyć miejsce pracy, w którym chce się pracować, a potrzeby naszych pracowników są informacją w jakim kierunku chcemy się zmieniać. Poważnie rozpatrujemy wszystkie sugestie, są dla nas cenny źródłem informacji o tym kim są nasi pracownicy, jak chcą pracować, jakie mają aspiracje czy ograniczenia. W miarę posiadanych zasobów uwzględniamy je.

Tekla
@One1one1one

A ja w mybenefit nie spotkałam sie z żadnym onboardingiem i co Ty na to?

@One1one1one

Widzę, że gimbaza się odzywa, która uważa, że firma jest fajna bo daje mleko pracownikom, może sama masz to mleko pod nosem

P

W firmie w końcu pozytywne zmiany i zaczyna się sprzątanie, może jeszcze da się uratować ta firmę

zainteresowany
@P

a jakie to zmiany sie dzieją, które mogą wpłynąć pozytywnie na przyszłość firmy?

@zainteresowany

Oby poleciały głowy w produktach!!!

Czy pracodawca MyBenefit Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

:)))

A na co ci szkolenia, jak niektórzy członkowie zarządu blokują rozwój czy awans pracownikom, którzy nie wchodzą im w tyłek, szkolenia nie będą ci tu do niczego potrzebne

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w MyBenefit Sp. z o.o.?

:-)

Trzeba być nieuczciwym, fałszywym i nie mieć kręgosłupa moralnego. To wystarczy

@:-)

Dodałbym jeszcze do tej listy, że musisz być lizusem, bo jak nie będziesz lizodupcem to nic w tej firmie nie osiągniesz, a już na pewno nie awansujesz

Kulturę organizacyjną kształtują wszyscy pracownicy firmy; to oni wnoszą do niej systemy wartości kreując pożądane lub niepożądane modele pracy czy tworząc subkultury. MyBenefit od lat buduje kulturę pracy otwartą na dobrej atmosferze i wysokich wskaźnikach współpracy, w której Ludzie lubią ze sobą być i lubią razem pracować – świadczą o tym niezależne wyniki badań zaangażowania, w których te wskaźniki plasują się bardzo wysoko, powyżej średniej krajowej. Dokładamy wielu starań, by taką kulturę promować. Każdy z nas - w ramach współodpowiedzialności - każdego dnia wspiera swoim sposobem działania ten styl pracy. I każdy też ma prawo do zachowywania się w zgodzie z systemem wartości, który jest mu bliski, bo otwartość na różnorodność to również jedna z zalet naszej firmy. Aspirujemy do tego, by Ludziom pracowało się u nas jak najlepiej i jak każda otwarta kultura – nie jesteśmy systemem, w którym wszyscy zachowują się zgodnie z oczekiwanymi postawami. Nad tym również pracujemy szanując, że nie wszyscy Ludzie potrafią i chcą podjąć wysiłek zmiany osobistej, by taką kulturę współtworzyć. Jeśli uważasz, że w MyBenefit faktycznie mają miejsce sytuacje opisane niżej, przekaż je we właściwy sposób osobom, które powinny o tym wiedzieć – zarówno Dział HR, jak i zarządzający są zainteresowani pracą nad postawami, które nie budują dobrej zespołowości w firmie. Wiele pracy wkładamy i będziemy wkładać w kulturę otwartego feedbacku, tym bardziej wartościowe byłoby, abyśmy mogli otwarcie rozmawiać o tym, co powoduje Twoje niezadowolenie. Pozdrawiamy, Zespół HR

Cieszymy się, że interesujesz się MyBenefit, bo to świetne miejsce pracy! Zachęcamy Cię do zapoznania się z informacjami w zakładce Kariera. Jesteśmy Zespołem, w którym – poza profesjonalnymi umiejętnościami wynikającymi z profilu stanowiskowego – szukamy osób o wysokich zdolnościach współpracy i budowania zespołu opartego na współodpowiedzialności. Cenimy te cechy bardzo wysoko, o czym świadczą coroczne wyniki badania zaangażowania – nasz wynik w kategorii WSPÓŁPRACA jest jednym z najwyższych w kraju. Współpraca to także nasza wartość. Mamy też dużą otwartość na różnorodność, wymianę i bycie w zgodzie ze sobą oraz kreatywność i odpowiedzialność. A ponieważ codziennie pracujemy z stałym kontakcie z naszymi Klientami, zależy nam, aby osoby pracujące w naszej firmie, miały rozwiniętą kompetencję orientacji na klienta. Ponadto… by lubiły aktywne życie, lubiły się nim cieszyć, lubiły działać w grupie ludzi ceniących swobodę, niezależność i podzielały różne pasje. Bo w MB zarażamy się od siebie chęcią do ciekawego życia i niestandardowego spędzania czasu. Jeśli bliskie Ci takie podejście, zapraszamy! Pozdrawiamy, zespół HR

P

Musisz chcieć sie rozwijać, szczególnie w grze w squasha

P

Trzeba chcieć sie rozwijać, najlepiej w grze w squasha

????

Buhahaha jaka marketingowa paplanina

Baśka
@:-)

Co za brednie ! Jeśli chcesz wstawiać takie komentarze to pisz za siebie ! Nie podoba się? to wypad z Naszej firmy, na co czekasz?! Ile trzeba mieć w głowie g*wna, żeby w ten sposób wyrażać się o swoim pracodawcy? Jeśli faktycznie pracujesz z Nami to życzę Ci szybkiej wyje*ki, bo wstyd tylko przynosisz !

@Baśka

Widać że nie masz do świadczenia i że to jest pierwsza firma w jakiej pracujesz, popracuj w innych to wtedy będziesz mieć porównanie

Chcesz zobaczyć moje CV? Podaj maila to Ci prześle! Tylko nie stchórz!

pracownik 1
@MyBenefit Sp. z o.o.

to HR powinien wychodzić do ludzi a nie czekać aż sami przyjdą, bo nie przyjdą. Wiedzą jakie konsekwencje ich czekają po chwili szczerości. Taka jest prawda i możecie dalej sobie zakłamywać rzeczywistość, robić co roczne testy zadowolenia tak dobierając działy żeby wyszło to co chcecie. I nadal myśleć że praciwnik jest ślepy i można mu mówić że biale to czarne a czarne to białe. Tylko że takim mysleniem prędzej czy później przegracie

:)))

Wystarczy średnie wykształcenie. U nas osoby na kierowniczych stanowiskach nie mają wcale doświadczenia kierowniczego ani tym bardziej doświadczenia w tej dziedzinie, w której są kierownikami, tak więc zbyt dużych wymagań nie mamy

Drogi Czytelniku, Rozumiemy, że zwracasz nam uwagę na zachowania, które uważasz za nietaktowne lub rażące. Zespół HR jest otwarty na rozmowę o postawach, które są sprzeczne z zasadami, na jakich chcemy współpracować. Jeśli chcesz o tym porozmawiać, zapraszamy. Oznacza to, że cenimy otwartą komunikację. Nie chcemy wspierać sytuacji, w których członkowie naszego mybenefitowego zespołu nie przekazują sobie informacji zwrotnych bezpośrednio. Rozróżniamy też pojęcie kultury osobistej każdego z nas (każdego pracownika - na tę mamy bardzo ograniczony wpływ) i kultury organizacyjnej (ta jest elementem systemu organizacyjnego, na który HR ma wpływ). Chętnie wysłuchamy Twoich propozycji jak chcesz przeciwdziałać opisywanym przez siebie postawom oraz jaki rodzaj komunikacji uznajesz za wartościowy (w miejsce bezsensownego). Wierzymy, że wyrażając swoją opinię chcesz zwrócić nam uwagę na to, co wg Ciebie powinniśmy zmienić, dlatego tym bardziej jesteśmy zainteresowani konstruktywną rozmową. Zespół HR

pracownik 1
@MyBenefit Sp. z o.o.

Pani kierownik HR jak tylko utworzyła swoje stanowisko chodziła dumna i blada po firmie zapowiadając że będzie chciała spotkać się z każdym pracownikiem. Na checiach się skończyło! Przeprowadziła parę rozmów hmm, góra 10, a pracownikow wówczas już było ok. 80-90 osób. Ważniejszyy był system ewidencji czasu pracy czy wyjazdy integracyjne, bo to były pierwsze i najważniejsze zadania dla Pani kierownik. Ktoś tutaj pisał, że pracownicy chodzą i jeżdżą windą uśmiechnięci. A jacy mają być? Prawdę mówią sobie na lunchu czy na prywatnych wyjsciach. Ludzie zakładają maski bo wiedzą że siedząc na open space jak tylko ich Menager wyłapie "inne" zachowanie zaraz się jest wzywanym ma dywanik. Do pracy przychodzi się pracować a nie szczerzyc do wszystkich na około. Szeregowi pracownicy w większości działów się lubią tylko, menagerowie między sobą raczej też a jakoś szeregowy z menago nie pałaja do siebie miłością. Szeregowy wie, że nie moze otwarcie powiedzieć to co uważa, nie moze byc mądrzejszy od menago, bo oficjalnie jest to mile widziane ale później rozmowa menago 1 na 1 już nie jest taka miła. Jajko mię ma prawa być mądrzejsze od kury, ma bezmyślnie wykonywać polecenia wtedy będzie miało dobrze, ale jak tylko się wychyli ojjjj zgnebia człowieka.

Baśka

Praca w MyBenefit daje wiele możliwości, korzyści i satysfakcji, i nie zamieniłabym tej firmy na żadną inną.

@$/
@Baśka

Oj młode i naiwne dziewczę. Pranie mózgu zaliczone na 6+

@@$/

Ty już zrobiłeś swoje? chyba nie, bo ten (usunięte przez administratora) przysłania Ci widok na życie !

????
@@Pracownik

No i wlasnie taki jest szacunek i kultura pracy w Mybenefit. Można pisać piękne marketingowo-haerowe teksty ale suma sumarum prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw. A tutaj w komentarzach macie wyzwiska, obrażania czyli creme de la creme tego czego możecie się spodziewać w firmie.

@????

Po stylu pisania można się domyślić kto to pisze. Ta która uważa się za drugą po prezesie, którego notabene już nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o MyBenefit Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w MyBenefit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MyBenefit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

MyBenefit Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 64 ocen.

MyBenefit Sp. z o.o.