Opinie o Human & Hunter w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Human & Hunter. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Human & Hunter o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Human & Hunter w Katowice

Grandier

Firma spoko a że czasem coś nie ułoży się , tak bywa. Mieliście pecha i tyle, ale nie trzeba się ustawiać wrogo bo może jeszcze kiedyś uda się wyjazd.

NATi

Banda naciągaczy...nie warto nawiązywać współpracy z ta agencja

Praca potrzebna
@NATi

Może coś konkretniej???

Kordek

SmutnaPrawda 2016-10-30 14:32:55 Pani koordynator ? Rotacja ? Kuleje ? - widzę, że słabo doinformowana "konkurencja" nie śpi :) Jedna opinia/słowotok (Nikola 2016-10-27 12:18:45) dziewczyny, która boi się puścić trzymanego kurczowo za rękę chłopaka to nie tragedia. Każda agencja miewa takich klientów. Wystarczy poprawić weryfikację...

Niepolecamtejagencjinigdynikomy
@Kordek

Kordek , kurczowo trzymam się chłopaka ? No nie faktycznie wyjedziemy razem z obietnicą pracy razem a bedziemy sie mijać w pokoju :) i nie bd możliwości gdzieś wyjść bo miasta sie nie zna. Zdecydowalismy sie na wyjazd razem a nie osobno. Zreszta moje trzymanie sie kurczowo chłopaka nie toleruje i nie akceptuje wrednego Pana z Niemiec ktory nie ma szacunku dla ludzi na ktorych zarabia. Takze bardzo nie polecam tej agencji i spokojnie wraz z moim chlopakiem kurczowo dopilnujemy by ponieśli Państwo konsekwencje za to co nas tam spotkało jak i bedziemy domagać sie kary od Pana ktory w tak dziwny sposob wita swoich podopiecznych. Powyża wiadomość zostanie usunięta ze względu na naruszenie prywatności, lecz proszę wiedziedzieć, że sprawa nie ucichła a my kurczowo walczymy o swoje. Nie pozdrawiam

SmutnaPrawda

Firma kuleje z wyjazdami zagranicznymi. Zero doświadczenia w załatwianiu formalności, pani koordynator obiecuje dużo, ale mało robi - może nie umie. Miałem okazję rozmawiać z kilkoma pracownikami firmy - kilkoma, bo ciągle zmienia się ekipa pracowników w tej firmie (rotacja z wiadomych przyczyn?) i co dzwonisz to: "tej pani juz nie ma". Są firmy o wiele większe, pewniejsze, które dopinają wyjazdy na ostatni guzik , a co najważniejsze wysylają ludzi na takich warunkach, o jakich była rozmowa. A tu obiecanki, tysiac wymagan, a pracy po prostu nie ma.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Adik

Odradzam wyjazdów gdziekolwiek z tej agencyjki !!

fvde

nie tylko jako przedstawiecil handlowy bo widze ze np. operatorow wozkow widlowych w Niemczech tez szukaja..oferuja niemiecką umowę o pracę ubezpieczenie, składki zdrowotne i socjalne organizację zakwaterowania

jack

Po przeczytaniu warunkow przeslanych przez pracownikow firmy HH - do tej pory zastanawiam sie czy oferta nie jest zartem, czy nie nastapil jakis blad, bo za takie pieniadze w takich warunkach pracowalo sie 5-10 lat temu. Zdecydowanie odradzam.

zbigniew

Witam moja opinia jest krotka - niestety nie polecam. Aplikowalem na oferte pracy zagranica - jedyny plus to kontakt ze strony firmy. Minusy to ogolne warunki, umowy, platnosci dodatkowe za zakwaterowania, brak transportu i STAWKA. Stawki sa jednymi z nizszych na rynku pracy, a wymagania spore. Tyle zarobic idzie w Polsce na miejscu.

Klient

Dać opinię czy przemilczeć absolutny brak kompetencji? Dać opinię - może ktoś inny nie nabierze się tak jak my na brak absolutnej wiedzy o czymkolwiek co związane jest z zarządzaniem zasobami ludzkimi przez osoby "ze szczytu władzy" tej organizacji - bo przecież doradztwem tego nazwać nie można. Im większa miernota, tym bardziej zowie się managerem lub directorem. Wiedzy zero. Nie polecamy!

ABC

witam, Ja też rozpocząlem pracę w Częstochowie przez tą agencje - produkcja. Praca jak praca na zakładzie: ale umowa o pracę, badania, szkolenia, dobre stawki. Teraz kumpel idzie na rozmowę. Polecam

lekki_25

Human prowadzi rekrutacje w Częstochowie - biuro ma razem z SGP ale oferty jak na Częstochowę fajne, mogłoby być jeszcze lepiej ale wstępnie jest ok. I jest umowa o pracę. Ja zaczynam jako operator produkcji w czewie od następnego tygodnia.

Mała

A jak wygląda wynagrodzenie dla pracowników z rekrutacji? Ktoś ? coś?

Jaro

Mam dla nich pracowac na budowie w Belgii.Warto ? Płacą na czas? nie rąbią na godzinach.Czekam na opinie.

mati

Witam czy ktos jedzie 07.12 do dhl koło hamburga

firma do (usunięte przez administratora) najpierw wszystko obiecują a potem to mają wiadomo gdzie WAŻNE!!! NIE POLECAM ŻADNEJ AGENCJI PRACY A TYM BARDZIEJ TEJ!

Oferty Pracy

Koordynator/Rezydent Human&Hunter 2015-06-15 Żródło: Gowork.pl Bremen ( ) Human & Hunter Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży Automotive poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynator/Rezydent Miejsce

pati
@Oferty Pracy

witam czy ktoś pracuje na linj produkcyjnej w blok Dobroszyce jakie tam panują warunki i jaka jest wyplata bo zastanawiam się czy warto

tom44

Witam Endi jakiś kontakt do ciebie to pogadamy

Kondziu

ja jadę już 25 też jako ogrodnik

szuszu

a czy wymagane jest zaświadczenie o niekaralności ze sądu ? proszę o odpowiedź

tom44

Ja z zapytaniem Czy ktoś jedzie do Belgi 2015.05.28 .Praca ma być podjęta 1 czerwca 2015 .Belga do pracy jako Ogrodnik przez firmę human hunter ???? ODP .

endi
@tom44

Witaj, ja też jadę do Belgii 28 maja 2015 roku jako ogrodnik.

janusz.dylewski
@tom44

Tak mi zaproponowano wyjazd do tej pracy .Jeśli chciałbyś wiedzieć coś więcej to napisz

gazel

W ogóle jest możliwość podjęcia pracy w human & hunter? Bo jednak chyba nie sa zbyt wielką firmą, to tak sobie mysle, że moga mieć wszystkie stanowiska obsadzone i jeśli nie ma rotacji to w ogóle nie zatrudniają nowych osób do siebie. Czy jednak rozwijają się na tyle, czy sa tutaj takie rotacje, że jest duża szansa się tu dostać?

Zostaw merytoryczną opinię o Human & Hunter - Katowice

• Jak się pracuje w Human & Hunter?

Zobacz opinie na temat firmy Human & Hunter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Human & Hunter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Human & Hunter?

Kandydaci do pracy w Human & Hunter napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Human & Hunter