Opinie o Kalmet Gliwice w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kalmet Gliwice. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kalmet Gliwice na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalmet Gliwice w Gliwice

nwm

czemu Kalmet ma 2 profile na pracuj.pl?

Spike
@nwm

Skąd my to, kolego drogi, mamy wiedzieć??

Natalia
@Spike

@Spike Witaj. Aktualnie widzę kilka ciekawych ofert pracy w Kalmet Gliwice http://www.kalmet.com.pl/pl/aktualnosci/praca.html. Byłbyś w stanie napisać mi kilka słów na temat warunków zatrudnienia w tej firmie? A mianowicie jak wygląda umowa w tej firmie?

misiak
@Natalia

ten link nie działa jest error

Lucyna
@misiak

to kalmet normalne,że error

Bear
@misiak

Error jest, bo (usunięte przez administratora)wrzuciła link z kropką na końcu. Usuń kropkę i magicznie zadziała.

@Lucyna

Sama jesteś systemowym errorem

zeno

uuu, mocne :P

Waka

Tyle lat człowiek w Kalmecie robi nie raz już były gorsze czasy i zawsze się układało

Jędrzej
@Waka

Ale tak jak źle teraz to jeszcze nie było

kościan
@Waka

nie ma co kręcić dramatu, ułoży się

Kawa
@Jędrzej

Zawsze sie tak mowi i zawsze wychodza na prosta

bolek
@kościan

Też staram się w to wierzyć.

spawacz juz nie pracujacy
@Waka

jakie gorsze czasy tak jak jest teraz to jeszcze nie bylo nie pisz pzdur gorsze czasy ....a ludzie wyplaty nie maja

Szibo
@Waka

takie sytuacje czesto sa zapalnikiem do zmian, jakby nie bylo.

Szerokiej drogi zatem.

xylo

o właśnie...

art
@xylo

on sie nie zwolni bo mu tu wygodnie

guewo
@art

no tak, klasyk

Dobryboswojski

Czy naprawde jest tak źle czy trzeba przewietrzyć kadrę zmniejszyć obszar i nastawić się na produkcję która przynosi efekty i zyski. Chyba że zmierza to ku innym celom.

Wars
@Dobryboswojski

Naprawdę nie jest tak źle, wiadomo, ze potrzebne są zmiany, ale to nie jest tak, że sytuacja nie do odratowania moim zdaniem

yeti
@Wars

tez tak uwazam, ale tutaj strach sie przyznac normalnie

Słowik
@yeti

Boisz sie wypowiedzieć swojego zdania na forum, bo ktoś w necie cię wyśmieje? No bez przesady

Dariusz

Dobrze ze noge dalem. Teraz. Zks o niebo lepiej

bil
@Dariusz

Spoko, nikt nie tęskni.

Kölö
@Dariusz

sie okaze czy tak lepiej, wszedzie na poczatku jest super

nick
@Kölö

żebyś z podkulonym ogonem nie wrócił

nicknick
@nick

to do Dariusza było w sensie, nie do Kolo

Ja tez dałem dyla
@nick

Z kodkulonym ogonem napewno nie do kalmetu

Monter Konstrukcji Stalowych

Głupia i jałowa rozmowa z wielką Panią Dyrektor

Kompletnie bzdurne i bezsensowne. Miała moje CV przed oczami więc 90% pytań nie powinna mieć miejsca. Pytanie o stawkę też, skoro po usłyszeniu odpowiedzi wzbrania się tabelkami i widełkami na dane stanowisko

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
predator

podobno z Jarkiem D wraca jakas ekipa uzdrowic firme prawda to ???bo pracowałem jako spawacz to moze tez bym wrócił z ekipa otrzywiscie za uczciwer pieniadze

beny
@predator

łysy wraca z ekipa

niko

Niektórzy dorwali się do komputera, tak tak Jędrek, córka wie, że pożyczasz sobie jej lapka żeby tu pisać?

strzelec

he he, pewnie nie

PaCo
@niko

a daj pan spokój...nie wkładaj kija w mrowisko, bo zaraz cię mrówki oblezą

Vader
@niko

więcej tu takich Jędrków agregatów

niko
@PaCo

Biorę to ryzyko na klatę

Cyrk

Mamy 1 sierpień i echo na koncie nie ma wyplaty za czerwiec A autka służbowe jak staly tak stoją (usunięte przez administratora)

Słejzi
@Cyrk

Człowieniu napewno zdziałasz pisząc postulaty na goworku podpisując się jako cyrk.

Daj pan spokój
@Cyrk

Nie ma wypłat bo stary wszystkie pieniądze pakuje w ludzi na kadziach ,daje im takie pieniądze żeby tylko przyszli do pracy.(usunięte przez administratora)

dobre

cóż za ciekawa forma stylistyczna "dołączyć od"

hehe
@dobre

czepiasz sie, język to żywy twór ;p

money

Czy firma jest wypłacalna? Wspomniał ktoś że jest na skraju bankructwa..

Ech
@money

który to już raz? niektórzy to pieprzą takie farmazony że aż smutno się robi. Nagle sami znawcy specjaliści logistyki, zarządzania i księgowości a w robocie nawet przysłowiowej śrubki nie wkręci jeden z drugim

Jędrzej
@Ech

(usunięte przez administratora)po co te nerwy ????

cooooo

(usunięte przez administratora) jaki wy macie park maszynowy kozacki

Ziomek
@cooooo

no całkiem, ale żeby się az tak jarać..

Piotrek

Na jaką stawkę może liczyć spawacz TIG?

miki
@Piotrek

dobre pytanie, ale bez gadania, ze "malo, nie idz tam", tylko prosze o konkret odpowiedz

miki
@miki

czyli nie moge na nią liczyć?

heh
@miki

wygląda na to że nie. Stary przedzwoń czy wogóle cie tam chcą zanim zaczniesz się zastanawiać nad ile ci dadzą.

majk
@Piotrek

między 3 a 5 k

Jadę do ZUSu dowiedzieć się czy to prawda ze nie mamy płaconych skladek dam znać

Rozek

Rozumiem, że pracujesz w ZUSie? Nie wiem czy wiesz, ale w ZUSie wystarczy nie zapłacić jednej składki i już jest ogień, także jak widać jest spokój to znaczy, że jest płacone, aczkolwiek jak będziesz to daj znać :)

To jest jakiś dramat w moim przypadku brakuje skladek za 6 miesiecy do maja tego roku aż sie zwolnilem lepiej sobie sprawdźcie ja napewno tego tak nie zostawię to jest skrajna (usunięte przez administratora)dziękuję panie wlascicielu mam nadzieję ze pańską postawą zostanie odp zweryfikowana i wkoncu urzędy przyjrza sie w jaki sposób firma funkcjonuje i poniesie pan odp prawna za taki stan rzeczy

heh

nie wylali cie przypadkiem pol roku temu?

Spawacz raz dwa trzy

Witam na Olę tam jeszcze zmian pracujecie kadzie i rutmana jeszcze robicie czy już tylko raki które się nigdy nie opłacały ?????

@Spawacz raz dwa trzy

Kadzie na trzy zmiany co jest absurdem bo roboty nie ma na dwie,rutman dwie zmiany ale tez szału nie ma. Raki część urlopy część porozrzucani po zakładzie. Powoli można marsza pogrzebowego grać.

frodo
@123

Kazdy zaklad ma czasem przestoj nie przesadzaj

@frodo

Przestój jest efektem (usunięte przez administratora) za materiał a na krechę już nikt nie chce dawać.

Beny
@Spawacz raz dwa trzy

Ja bym do dziś pracował w kalmecie jakby nie akord na ruthmanie(usunięte przez administratora)

Spawam
@Beny

Ten akord to jeszcze nie jest taki zły. (usunięte przez administratora)

Zenek
@Spawam

Tak może nie taki zły akord ale zależy jaka robota bi jeden dzień fajnie zarobisz a dwa dni jesteś w plecy bo trzeba coś poprawiać itp

GKS
@Beny

żałujesz,że tu nie pracujesz?? Nie bądź śmieszny.....

Beny
@GKS

Nie ja wcale nie żałuję jedynie czego zakuje ze wcześniej się nie zwolniłem

@Beny

to trzeba było pracować, a nie odpoczywać w szafie Benku :)

k.o

zwolnij sie i nie placz ze tobie stary auta nie kupil

Borsuk

praca sama w sobie nie jest zła

Jimi
@Borsuk

No nie jest, czasami sa wzloty i upadki, ale w ogolnym rozrachunku to krzywda mi sie tu nie dzieje

merkury
@Jimi

tak

ops

ale tu kulturka panuje, nie ma co świetny wizerunek pracowników robicie

Gap
@ops

irytacja ludzi beztroską zarządzających i ogólną sytuacją w firmie sięga zenitu

ops
@Gap

ja rozumiem, ale to nie znaczy, że największe prymitywy i ordynusy z ludzi mają wychodzić, bo w ten sposób to się nic nie załatwi

zopu
@ops

no troche sie zgadzam

Wiola

No proszę. Pewnie jakiś fizyczny się zirytowal. Umysłowi od miesięcy dostają z nawet 20 dniowymi opoznieniami.

Zbychu
@Wiola

(usunięte przez administratora)za wykonana prace dostaje sie pieniadze, i jesli jestes taka UMYSŁOWA to chyba wiesz ze w umowie jest zawarta data do ktorego dnia miesiaca dostaje się wynagrodzenie!!!!(usunięte przez administratora) Info o was poszło dalej tak że.... (usunięte przez administratora)

Stara
@Zbychu

Fajnie się mówi. A może jestem 1 przed emerytura. Kto mnie teraz zatrudni? Ale przyjdzie czas ze będziesz w moim wieku. Ale jak jesteś taki fachowiec to po co płaczesz na forum a nie idziesz gdzieś indziej? Możesz iść za płot do chińczyk, będziesz się kłaniać w pół. Zobaczymy jaki jesteś chojrak

@Zbychu

Gdyby za każdą reklamację firma Kalmet obciążała pracowników, którzy są za to odpowiedzialni to byś musiał robić za darmo. Myślisz, że błędy w spawach, niedomalowania, brak kompletności, czysta fuszerka to wina Właściciela? Ty się rzucasz o pieniądze, ciesz się, że nie masz odpowiedzialności finansowej za swoją robotę bo byś teraz chodził do PUPu po zasiłek, także głowa w dół i maszeruj pracować z głową a nie na odwal się!!!

@Rozek

Trza było wprowadzić taki zapis w umowie to zostali by tylko fachowcy ,przymykanie oka na picie w pracy i ogólne walenie w uja. Czyja to wina zaczynając od samej góry bo jak Krzysiek złapał kogoś na tym że był pijany to za kare miał np. przyjść w sobotę za darmo. Druga sprawa ile lat nie były wypłacane nadgodziny tak jak za w kodeksie pracy. Więc jak dbasz tak masz. Pieprzenie głową w dół i do pracy to sobie tak w domu do starej możesz mówić jak ci pozwoli

Peklu
@Rozek

Można wiele rzeczy mówić, ale akurat Rozek ma trochę racji...

@Stara

Bo ty jesteś przed emerytura to My mamy kabinowa za co płacić kredyty,rachunki a dziecią to powiemy że będą jadły jak (usunięte przez administratora) zapłaca bo twoje pewnie dorosłe i pewnie mają wypłatę na czas to i mamie pomogą-chyba

Świadomy
@Rozek

A ty myślisz ,że błędy w spawach , niedomalowania , brak kompletności itp. itd. to wina tylko i wyłącznie pracowników? czy winą pracowników jest też to , że NIE MA : materiału , brak sprzętu , brak materiałów eksploatacyjnych i wszystko jest robione na już i na wczoraj bo koniec miesiąca i brak obrotu ( sprzedaży) więc wyprowadzę cię z błędu !!!! TO WINA ZŁEGO ZARZĄDZANIA FIRMĄ i te czynniki w 70% mają wpływ na REKLAMACJE ...

Sandokan

Aż przykro się robi pamietam kalmet jak chulał pełna para Polaka firma polak właściciel jedyny na strefie dobre zarobki az miło się przychodziło do pracy a teraz firma nad przepaścią szkoda ze zdzichu do tego dopuścił

Woonderbau

Dobrze to tam bylo jak się po 12 h. 7 dni w tygodniu pracowalo bez nadgodzin soboty tez za normalne godziny 50zl premii miesięcznie wtedy była kasa ale dla kogo bylo dobrze te czasy już nie wrócą panie K.

Kazdy kto tam pracuje lub pracował wie co się dzieje dlatego dziwię się ludzia którzy tam jeszcze pracują że mają pretensje o zaległe wypłaty. To jest wasza wina widząc co się dzieje już dawno powinniście odejść i poszukać nowej pracy. Nawet za trochę mniejsze pieniądze ale w normalnych warunkach. Mam na myśli wypłata na czas,łaźnie i czyste szatnie o stołówce nie wspomnę. Jeszcze trochę i będziecie po sądach się włączyć za swoimi pieniedzmi

Wiemcojem

W tym zakładzie zawsze byli równi i rowniejsi ale jak potrafisz i chcesz pracować i masz większe pojęcie niż przelozeni to się z tego tylko śmiejesz. Wlasciciel za dużo obiecuje i to jest jego najgorsza przywara a po za tym to nie powiem o p. Zdzisławie złego słowa. Jaka jest teraz sytuacja to nie chce nawet wiedzieć bo pracuje w koncu w firmie gdzie się docenia i szanuje odpowiedzialnych i pracowitych.

Balu

what? nie idzie zrozumieć tego wpisu

Zostaw merytoryczną opinię o Kalmet Gliwice - Gliwice

• Jak się pracuje w Kalmet Gliwice?

Zobacz opinie na temat firmy Kalmet Gliwice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalmet Gliwice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalmet Gliwice?

Kandydaci do pracy w Kalmet Gliwice napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalmet Gliwice
2.5/5 Na podstawie 692 ocen.

Kalmet Gliwice