kalmet gliwice

Gliwice

Opinie o kalmet gliwice

Tomi 2017-02-16 21:24
Stary nie ma kasy zaraz nie będzie ruthmanna kadzi i folfkrana ale za to mamy profesora a Stary wierzy w wszystko co on mowi ciekawe co on wymyśli
Siara 2017-02-16 22:39
Już najwyższy czas wynieść się z tego burdelu bo za chwilę profesor ze specjalistom z Kopexu i Frosta Family pozamiatają to a my nawet wypłaty nie dostaniemy. Mam już dość tych ich super pomysłów zbieram się do normalnej firmy.
powodzenia famili Frost 2017-02-17 12:25
Panowie my spawacze monterzy my jesteśmy fachowcy to my rzadzimy i dzielimy nie jakieś tumoki typu majster kierownik o kaszubie nawet nie wspomnę lewus typowy odcinacz kuponów kłamca i nierobów czyli nikt tu niczym się nie zajmuję Rysiek odszedł wiadomo co to oznacza koniec firmy teraz family kalarus będą jak Ukraińcy zajadać parówki z makaronem my pracę znajdziemy w 5minut zresztą nawet Ukraińcy się szanują i odeszli
Mistrzu 2017-02-17 19:39
A kaj wy fachowce za robote sie wescie a nie na forum glupoty pisac i straszyc zwolnieniem. Jak tak czytam te wpisy to juz sie zwalniacie rok a z hali nikogo nie ubywa.
Ruski 2017-02-17 23:22
O nas się nie martw my sobie robotę na pewno znajdziemy a ty to chyba masz z tym jakiś problem skoro takie głupoty piszesz. Chyba jesteś jednym z tych co to staremu do ucha gadają i dlatego ci tam tak dobrze. Ta firma to jakiś koszmar. Ciągłe zmiany i można do głowy dostać z tą kalarus famili. Mamy teraz profesora jako prezesa i za chwile nie będziemy mieli dzięki niemu dla kogo co robić. jak chcesz to pracuj sobie tam dalej i chwal się jak tu jest dobrze a ja wynoszę się stąd bo wiem co umiem i takich jak ja to wszedzie przyjmą do pracy. W tej firmie to trzeba by założyć związki zawodowe bo sami to nie mamy tu zadnych szans. Tacy jak kalarusy to robią z nami co chcą. Nie płać nadgodzin tak jak powinny być płacone a za to jest kryminał
pracownik 2017-02-18 08:08
Jestem starym pracownikiem na tzw nowym kalmecie pracuje od początku i chciałbym dalej tu pracować w przeciwieństwie do Was też mam swoje przemyślenia i widzę co się dzieje mam nadzieję że jakoś nowy prezes to odbuduje w mojej opini szef popełnił kilka poważnych błędów 1 inwestycja we własne dzieci i ich najbliższych lepiej by było jakby siedzieli w domu brali wypłaty i nie przychodzili do pracy mniej szkód 2 zmarnowany potencjał ludzki taka ilość dobrych pracowników jaką się zwolniła jest nie do zastąpienia bez imion ze by nie pisać o nie obecnych ale właściciel zawsze mieszał tymi swoimi durnumi pomysłami ale produkcja potrafiła się obronić paru ludzi z hali potrafiło sterować tym z boku produkcja magazyn Technolodzy kooperacja potrafiła się jakoś zebrać i reagować na wymysły szefa teraz tego nie ma wszystko zgasło nikomu nie zależy Panie prezesie jeśli pan to czyta to niech pan ratuje firmę niech się pan pozbedzie szefa i jego swity z firmy starych pracowników da się pewnie ściągnąć na pewno Pani Ola ma do nich kontakt
Tig 2017-02-19 22:28
I tu się z tobą zgadamy gdyby odsunac cała rodzinkę kalarus od zarządzania firmą wraz z ich szwagrami braćmi przyszłymi żonami i przyszłymi szwagrami to było by dużo taniej i lepiej bo bez tych nieudaczników firma funkcjonowała by lepiej. Jestem ciekaw jakie nowe umowy teraz dostaniemy do podpisu. Ma to być ryczałt tylko ciekawe za co. Zobaczymy po pierwszym
123 2017-02-20 10:49
Panowie nie panikujcie bedzie lepiej niz teraz, nie musicie chodzic w soboty i niedziele pracowac po 10 godzin a pieniazki z premia zarobicie te same.Jestem za ryczałtem.
piwko 2017-02-20 16:53
Żartujesz czy płaca ci za takie pisanie? Na szczeście mozna bedzie przed podpisaniem przeczytac te aneksy i sprawdzic jak mają się one do rzeczywistości
Marianello 2017-02-20 17:21
Będzie tylko gorzej. Nie ma pieniędzy na odzież robocza, części do maszyn a co dopiero większe wypłaty.. samochody służbowe i telefony też już odebrali pracownikom. Profesorek nigdy na hali nie był a próbuje wszystko zmienić. Zakaz nadgodzin mówi tylko o tym, że nie ma roboty. Od zawsze robiło się tutaj soboty i w tygodniu przynajmniej po 10h.
Nick 2017-02-20 17:31
Roboty to dopiero nie będzie dajcie jeszcze 1miesiąc albo 2 a Rysiek wszystko zabierze tak się to kończy jak się nie szanuje ludzi to się zwalniają jeden po drugim ja jeszcze zostanę bo sprawia mi przyjemność patrzenie na to brawo famili Frost
Torbacz 2017-02-20 18:12
Nie dajcie się nabrać na 50 i 100 tki to kolejne kłamstwo Starego -pracownik biurowy
marianello 2017-02-20 18:15
Myślę, ze wszyscy się już nabrali. Tyle razy było coś obiecane i tylko na obietnicach się kończyło.
marianello 2017-02-20 20:48
Z reszta co z tego ze byłyby 50 i 100 skoro nie można weekendów robić ani zostawać dłużej ..
big boss 2017-02-21 17:47
Po dzisiejszym poprostu brak słów nie wiem jak określić coś gorszego od dna naprawdę trzeba dac papier bo tu nawet na marzec nie widzę perspektyw pracy brawo famili Frost musicie mieć bardzo dużo pieniędzy ze stać Was na zamknięcie tedo chlewu
Janusz tig 2017-02-23 18:10
Ludzie zrozumcie ze Stary nie zapłaci 50 i 100
pan zwalniających sie 2017-02-25 08:03
Wątpię żeby ktokolwiek chciał wrócić skoro dalej ludzie uciekają z tego bałaganu drzwiami i oknami Stary będzie mieszał aż do zgaszenia światła sądząc po tym jak to teraz wygląda to będzie szybko dlatego lepiej dogadywać się z paroma osobami i do nich przechodzić bo jaka przyszłość nad czeka pod rządami family Frost zresztą jak patrzę na kaszube i tego cymbala Witka to śmiech mnie ogarnia normalnie Armagedon
Jam jest ten, który....... 2017-02-25 08:31
Panowie ja nie wiem skad wy bierzecie takie informacje ze ludzie sie zwalniaja, nikt jeszcze sie nie zwolnil,umowy podpisaliscie wiec jest o.k Po co siejecie niepotrzebny zament. NIE MA LUDZI NIE ZASTĄPIONYCH Do roboty trutnie bo malo wysylek
Kri 2017-02-25 08:57
Wyprzedają bo Stary planuje zakup nowej wypasionej Bemki dla siebie... za pół banki i tyle w temacie
Ivan 2017-02-25 12:50
Panowie trzeba zacisnąć pasa zero nadgodzin robimy w 8h to co do tej pory w 10h musimy się poświęcić przecież jak Stary obieca premię to zawsze dotrzyma słowa jak zrobi akord zawsze wypłaci teraz są ważniejsze sprawy wybudowalismy dom córce od szefa teraz trzeba zwiększyć sprzedaż bo Stary jeździ już stara bemka trzeba kupić nowa dodatkowo Krzysiowi zaraz stuknie 30 więc wypadało by żeby wkoncu wyprowadził się od mamy więc trzeba budować dom dla niego i Fiony reasumując macie już cel ze by przestać narodzić i brać się do roboty no może nowy passat dla prezesa nie zalujmy
Monter 2017-02-27 20:43
Już najwyższy czas aby założyć związki zawodowe bo wtedy frosta famili nie mogli by z nami robic co chcą. Gdyby była taka Kontra u nas to by nikt nie podskoczyl z rodzinki. Zobaczymy ile jutro będzie wypowiedzen
Nick 2017-02-28 07:20
Zadych mięczaki do roboty bo sprzedaż mała Krzysiu już zakończył układanie po biurach i teraz weźmie się dam że dupy
Tobi 2017-02-28 14:49
Strachy na lachy januszku, cwaniaczki na forum a w realu jak byscie mogli to lachy byscie ciagli..
pracownik 2017-03-01 17:43
Czy może mi ktoś szczerze odp co tu się dzieje bo zaczyna mnie to powoli przerażać widać było ze to stopniowo się wali ludzie odchodzą mo i tą niechęć slyszana na każdym kroku skierowane w stronę właściciela i jego rodziny ale teraz jest katastrofa najgorsze jest to że nie ma majstrow czy kierowników kturym by zależało i by coś potrafiło czy to już ten moment ze trzeba szukać pracy
Zed 2017-03-02 18:45
Nadgodziny przychodzicie na 4a do 6 nic nie robicie tylko zciemniacie Stary dobrze zrobił że zakazał nadgodzin a kto uczciwie pracuje to zarobi a jak komuś nie pasuje to do widzenia
kris 2017-03-02 20:04
No to cieniasy widzicie teraz że jak się dobrze pracuje to są efekty i kasa się zgadza. Rutman dzis był i zwiekszają zamówienia także bedziemy mieli co robić. Jak widać Szef daje sobie bardzo dobrze rady i nawet nie potrzebuje do szczęscia takich jak Czyz. Firma ma się dobrze i nareszcie po pozbyciu się wszystkich nieudaczników i cieniasów będziemy mogli znowu dobrze zarabiać.
Shrek 2017-03-02 23:01
Nie powinieneś tak pisać o panu Ryszardzie bo jakby nie on to dziś w kalmecie nie ma ruthmanna simensa itd tylko stary go potraktował ja potraktował ale Ryszard nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. ...Tak że nie cieszmy się bo za trzy miesiące możemy robić tylko kadzie i raki bo nic innego nie będzie
Nick 2017-03-03 07:33
1 trochę szacunku dla innych 2 nie kłam ze był ruthman w firmie bo go nie było 3 w firmie jest katastrofa więc nie pisz ze jest dobrze 4 na kłamstwie i starego nabierze się tylko nowy pracownik 5 jeszcze będziesz robił na bp Krzysiu
Tobi 2017-03-08 11:58
Jest super co sie czepiacie jak wam sie robic nie chce to piszecie glupoty...sa 50 i 100 ,premie i marudzicie nie bylo to tez narzekaliscie.jak nie pasuje to brama otwarta a jak jest o.k to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie gadac
Igi 2017-03-09 17:29
jak wygląda praca spawalnika w kalmecie? Pytam czy tempo pracy jest wysokie, nacisk ze strony kierowników, zarobki oraz czy są częste zmiany na tym stanowisku? Z góry dzięki za info
jo 2017-03-10 18:18
Trzeba zrobić tak jaj Paweł i Marcin z ruthmana najpierw nagabywac ludzi do zwolnienia a potem gadanie ze się zwolnią i co dalej robią Stary numer a Krzysiu tuman na pewno dał im podwyżki chora firma liczy się tylko cwaniactwo
odchodzę 2017-03-10 19:20
Ile dostali co to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma być nam uwalaja a oni dostali podwyżki co ten stary odpoerdala zresztą i tak plajya bez przygotowki
Tig 2017-03-10 21:29
Paweł i Marcin to dwa cwaniak jak by mogli to by staremu i Krzysiowi do du..y weszli za kasę zero honoru tylko kasa się liczy. Ciekawe co zrobi Sebastian z rutmana on też je staremu i Krzysiowi z ręki jak dobrze tresowany piesek. To już chyba koniec starego bo bez przygotówki to nie ma szans. ZUS też nie płacą i jak pójdziemy do lekarza to się zdziwimy
Tobi 2017-03-11 13:02
A skad wiesz ze zusu nie placa?
a co się będę chwalił 2017-03-11 13:22
Po pożarze Pani z BHP ma pole do popisu ;) trzeba będzie się wykazać czymś więcej niż wlepianiem mandatów za przechodzenie przez bramę :) Czekam kiedy ją wyp....lą z roboty, choćby na przyzwalanie na malowanie RACKÓW podczas gdy obok spawamy na otwartej przestrzeni, gdzie wszyscy musza wdychać opary. Odciągi uruchamiane od święta, bo tyle prądu pobierają przecież. Szkoda że największe oszczędności są wprowadzane kosztem bezpieczeństwa załogi. Rażąca niekompetencja z jej strony. Pod względem bezpieczeństwa i technologiczności firma to dno :)
@Think 2017-03-11 16:11
@Tig Twoja wiedza jest koszmarnie uboga, firma ma 2 tygodnie na zapłatę ZUSu, potem już są nieprawdopodobne kary, także myśl co mówisz a nie mów co myślisz... Masz problem to zmień pracę, nikt Ciebie ani nikogo innego nie trzyma tutaj na siłę, jest wolny rynek, zawsze możesz iść na kasę albo na myjnię ręczną, Twój wybór :)
Fiona 2017-03-13 20:58
Tak dał a co zazdrościć amatorze
Motylek 2017-03-13 21:06
PANOWIE CO TAK SKACZECIE I GŁUPOTY WPISUJECIE JAKI ZUS NIE PLACONY JAK KOMUŚ NIE PASUJE TO DROGA WOLNA A BRAMA SZEROKO OTWARTA CO PO NIEKTÓRZY TO JUŻ SIĘ ZWALNIAJĄ OD DWÓCH LAT I NIE POTRAFIĄ SIE ZWOLNIĆ JAK TAK ŹLE JEST TO DO INNEJ FIRMY TYLKO TRZEBA COŚ SOBĄ REPREZENTOWAĆ A NIE TYLKO SIĘ NAPINAC
Nick 2017-03-14 08:53
Jak się mówi a to trzeba powiedzieć B a nie zachowywać się jak szmaty Stary to cymbal do potęgi kasę się daje za kompetencje a nie szantarz Paweł Marcin i seba zwalniają się co miesiąc tylko ferment sieją a tak naprawdę to za swoje zachowanie jakby to była normalna firma a Stary by miał trochę oleju w głowie to by dawno wyjebal cwaniakow
kp 2017-03-15 10:10
No to musi już być katastrofa skoro prezes po 1mc się zwolnił zaś zacznie rządzić famili Frost ciekawe jakie są powody ze gościu aż tak się wystraszył
Dron 2017-03-15 17:27
No i wszystko wróci do normy niektórzy już się cieszą no znowu będą robić po 300 godz w miesiącu
Andrzej 2017-03-18 23:41
Ciekawe kiedy zwiną żagle i Krzysiu będzie na skrzyżowaniach z Cyganami szyby pucował...
Róg mig 2017-03-19 09:29
Stary powinien wprowadzić system cztero zmianowy
Igi 2017-03-19 23:58
Za technologa / spawalnika praca jest w porządku?? Jak jest z socjalem w firmie? Są premie roczne?
Kierowca 2017-03-20 18:10
Premie roczne... Dobry żart ! Dostaniesz co najwyżej notes, długopis i płytę CD promującą firme. :-)
Technolog 2017-03-20 20:24
Proponuję trzymać się od tej firmy z daleka. Zarządzanie to koszmar o socjalu i premiach możesz zapomnieć. Jak chcesz pracować w domu wariatów to dobrze trafiłeś.
Rys 2017-03-20 20:34
Technolog - a tak na prawdę dyrektor handlowy
Igi 2017-03-21 14:54
Jako technolog pracuje się bez przerwy, że nie ma czasu nawet zjeść śniadania a ludzie "wyżej" ustawieni jebią że za wolno pracuje się?? czy jest czas by odpocząć, pogadać z kimś?
spawacz 2017-03-22 12:49
Chodźcie chłopy do Vlasenrota zamiast narzekać tam płacą wszystko i na czas
baca 2017-03-23 06:48
Chodźcie dajemy papiery do kadr to dostaniemy kasę tak jak te darmo zjady z rythmana może jaj i honoru nie mają ale za to kasa się zgadza powinno wypalić bo Stary nie ma ludzi którzy mogliby reagować i coś poukładać
Zostaw swoją opinię o kalmet gliwice - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kalmet gliwice