kalmet gliwice

Gliwice

Opinie o kalmet gliwice

Zed 2017-03-02 18:45
Nadgodziny przychodzicie na 4a do 6 nic nie robicie tylko zciemniacie Stary dobrze zrobił że zakazał nadgodzin a kto uczciwie pracuje to zarobi a jak komuś nie pasuje to do widzenia
kris 2017-03-02 20:04
No to cieniasy widzicie teraz że jak się dobrze pracuje to są efekty i kasa się zgadza. Rutman dzis był i zwiekszają zamówienia także bedziemy mieli co robić. Jak widać Szef daje sobie bardzo dobrze rady i nawet nie potrzebuje do szczęscia takich jak Czyz. Firma ma się dobrze i nareszcie po pozbyciu się wszystkich nieudaczników i cieniasów będziemy mogli znowu dobrze zarabiać.
Shrek 2017-03-02 23:01
Nie powinieneś tak pisać o panu Ryszardzie bo jakby nie on to dziś w kalmecie nie ma ruthmanna simensa itd tylko stary go potraktował ja potraktował ale Ryszard nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. ...Tak że nie cieszmy się bo za trzy miesiące możemy robić tylko kadzie i raki bo nic innego nie będzie
Nick 2017-03-03 07:33
1 trochę szacunku dla innych 2 nie kłam ze był ruthman w firmie bo go nie było 3 w firmie jest katastrofa więc nie pisz ze jest dobrze 4 na kłamstwie i starego nabierze się tylko nowy pracownik 5 jeszcze będziesz robił na bp Krzysiu
Tobi 2017-03-08 11:58
Jest super co sie czepiacie jak wam sie robic nie chce to piszecie glupoty...sa 50 i 100 ,premie i marudzicie nie bylo to tez narzekaliscie.jak nie pasuje to brama otwarta a jak jest o.k to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie gadac
Igi 2017-03-09 17:29
jak wygląda praca spawalnika w kalmecie? Pytam czy tempo pracy jest wysokie, nacisk ze strony kierowników, zarobki oraz czy są częste zmiany na tym stanowisku? Z góry dzięki za info
jo 2017-03-10 18:18
Trzeba zrobić tak jaj Paweł i Marcin z ruthmana najpierw nagabywac ludzi do zwolnienia a potem gadanie ze się zwolnią i co dalej robią Stary numer a Krzysiu tuman na pewno dał im podwyżki chora firma liczy się tylko cwaniactwo
odchodzę 2017-03-10 19:20
Ile dostali co to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma być nam uwalaja a oni dostali podwyżki co ten stary odpoerdala zresztą i tak plajya bez przygotowki
Tig 2017-03-10 21:29
Paweł i Marcin to dwa cwaniak jak by mogli to by staremu i Krzysiowi do du..y weszli za kasę zero honoru tylko kasa się liczy. Ciekawe co zrobi Sebastian z rutmana on też je staremu i Krzysiowi z ręki jak dobrze tresowany piesek. To już chyba koniec starego bo bez przygotówki to nie ma szans. ZUS też nie płacą i jak pójdziemy do lekarza to się zdziwimy
Tobi 2017-03-11 13:02
A skad wiesz ze zusu nie placa?
a co się będę chwalił 2017-03-11 13:22
Po pożarze Pani z BHP ma pole do popisu ;) trzeba będzie się wykazać czymś więcej niż wlepianiem mandatów za przechodzenie przez bramę :) Czekam kiedy ją wyp....lą z roboty, choćby na przyzwalanie na malowanie RACKÓW podczas gdy obok spawamy na otwartej przestrzeni, gdzie wszyscy musza wdychać opary. Odciągi uruchamiane od święta, bo tyle prądu pobierają przecież. Szkoda że największe oszczędności są wprowadzane kosztem bezpieczeństwa załogi. Rażąca niekompetencja z jej strony. Pod względem bezpieczeństwa i technologiczności firma to dno :)
@Think 2017-03-11 16:11
@Tig Twoja wiedza jest koszmarnie uboga, firma ma 2 tygodnie na zapłatę ZUSu, potem już są nieprawdopodobne kary, także myśl co mówisz a nie mów co myślisz... Masz problem to zmień pracę, nikt Ciebie ani nikogo innego nie trzyma tutaj na siłę, jest wolny rynek, zawsze możesz iść na kasę albo na myjnię ręczną, Twój wybór :)
Fiona 2017-03-13 20:58
Tak dał a co zazdrościć amatorze
Motylek 2017-03-13 21:06
PANOWIE CO TAK SKACZECIE I GŁUPOTY WPISUJECIE JAKI ZUS NIE PLACONY JAK KOMUŚ NIE PASUJE TO DROGA WOLNA A BRAMA SZEROKO OTWARTA CO PO NIEKTÓRZY TO JUŻ SIĘ ZWALNIAJĄ OD DWÓCH LAT I NIE POTRAFIĄ SIE ZWOLNIĆ JAK TAK ŹLE JEST TO DO INNEJ FIRMY TYLKO TRZEBA COŚ SOBĄ REPREZENTOWAĆ A NIE TYLKO SIĘ NAPINAC
Nick 2017-03-14 08:53
Jak się mówi a to trzeba powiedzieć B a nie zachowywać się jak szmaty Stary to cymbal do potęgi kasę się daje za kompetencje a nie szantarz Paweł Marcin i seba zwalniają się co miesiąc tylko ferment sieją a tak naprawdę to za swoje zachowanie jakby to była normalna firma a Stary by miał trochę oleju w głowie to by dawno wyjebal cwaniakow
kp 2017-03-15 10:10
No to musi już być katastrofa skoro prezes po 1mc się zwolnił zaś zacznie rządzić famili Frost ciekawe jakie są powody ze gościu aż tak się wystraszył
Dron 2017-03-15 17:27
No i wszystko wróci do normy niektórzy już się cieszą no znowu będą robić po 300 godz w miesiącu
Andrzej 2017-03-18 23:41
Ciekawe kiedy zwiną żagle i Krzysiu będzie na skrzyżowaniach z Cyganami szyby pucował...
Róg mig 2017-03-19 09:29
Stary powinien wprowadzić system cztero zmianowy
Igi 2017-03-19 23:58
Za technologa / spawalnika praca jest w porządku?? Jak jest z socjalem w firmie? Są premie roczne?
Kierowca 2017-03-20 18:10
Premie roczne... Dobry żart ! Dostaniesz co najwyżej notes, długopis i płytę CD promującą firme. :-)
Technolog 2017-03-20 20:24
Proponuję trzymać się od tej firmy z daleka. Zarządzanie to koszmar o socjalu i premiach możesz zapomnieć. Jak chcesz pracować w domu wariatów to dobrze trafiłeś.
Rys 2017-03-20 20:34
Technolog - a tak na prawdę dyrektor handlowy
Igi 2017-03-21 14:54
Jako technolog pracuje się bez przerwy, że nie ma czasu nawet zjeść śniadania a ludzie "wyżej" ustawieni jebią że za wolno pracuje się?? czy jest czas by odpocząć, pogadać z kimś?
spawacz 2017-03-22 12:49
Chodźcie chłopy do Vlasenrota zamiast narzekać tam płacą wszystko i na czas
baca 2017-03-23 06:48
Chodźcie dajemy papiery do kadr to dostaniemy kasę tak jak te darmo zjady z rythmana może jaj i honoru nie mają ale za to kasa się zgadza powinno wypalić bo Stary nie ma ludzi którzy mogliby reagować i coś poukładać
Nick 2017-03-28 12:32
Hmm i minął tydzień od tego postu i nikt papierów nie dał....wy chyba chcecie wzbudzic wspolczucie tylko po co pisac takie brednie. Na wasze miejsca jest 10 panowie
Zed 2017-03-29 15:43
Racja Panowie jak Wam honor nie pozwala i macie jaja to dawajcie papiery a nie takie puste gadanie więcej roboty a mniej gadania bo gdzie wam będzie tak dobrze jak w kalmecie
Antek 2017-04-01 23:54
A ten Krupa to skąd się wziął?
prorok 2017-04-02 07:31
Pewnie z kopexu Stary nigdy nie uczył się na błędach zaś nadciąga kolegów od uszka i będą to kroić na kasę a Stary będzie lykal jak debil te głupoty pytanie czy firma wytrzyma kolejną ekipę
Wacław 2017-04-02 10:57
Ten Krupa gdzieś w Mikołowie pracował, słaby podobno jest
plajta 2017-04-02 15:51
Pewnie że słaby a kto normalny by przyszedł do takiego syfu tu tylko odcinacze kuponów przychodzą bo przykład Kaszuba teraz przyjdą następni tacy a głupi Stary zgasi światło na hali bo mu zamkną ten zakład ale ja go nie żałuję bo sam jest sobie winien po co zwalnia wszystkich dobrych ludzi
Sraka z ptaka 2017-04-02 21:51
Pracował w mikołowie jako majster a u was na jakim stanowisku
Nick 2017-04-04 16:39
Nie wydaje mi sie .pracowal w siemianowicach jako spawalnik
Antek 2017-04-04 20:23
Co za znaczenie gdzie on pracował, słaby jest i tyle
inny 2017-04-04 23:19
A kto twoim zdaniem byl tym dobrym, ktorego szkoda ? Rotacja straszna ale jakos nikt sie szczegolnie nie zapisal pozytywnie w pamieci.
Spaw 2017-04-05 06:55
Robię tu parę miesięcy i nigdy takiego braku zorganizowania i zaopatrzenia ludzi w narzędzia do pracy nie widziałem normalnie trzeci świat.
spawacz 2017-04-05 07:15
Zgadzam się epoka kamienia łupanego starzy pracownicy to mumie które przesiakly tym wszystkim ja jestem nowy i na pewno tego nie wytrzymam okropna firma brak sprzętu pierwszy raz spotykam się z taka samowolka jaka tu panuje gdzie jest kierownictwo jacyś mistrzowie ktoś tu wogole rządzi tu się robić nie da
Mumincio 2017-04-05 14:58
Tutaj masz pracowac a nie narzedzi uzywac....i nie skomlaj tylko chyc sie roboty
Endriu 2017-04-05 16:15
Dokładnie firma funkcjonuje jakby wczoraj powstala i kierownictwo przyszło z McDonald's. Zero pojęcia o czym kolwiek a z ludzi robią idiotow bo niechca żeby wyszło że sami nimi są.
Spawacz 2017-04-23 16:35
Upadek firmy blisko. Skąd Stary tych nowych bierze!? Takie amatory
Edmund 2017-04-23 16:58
Zgadzam się. Mistrzowie kierownicy zero kompetencji.
spawacz 2017-04-26 20:18
O pan Krzysiu już ma dość ....Długo nie zabawił u nas :)
spawacz 2017-04-26 22:59
Pan (usunięte przez administratora)jakiś taki dziwny był, niby twardziel a w rzeczywistości taki miękkim (usunięte przez administratora)w przeciągu robiony :)
Pracownik 2017-04-27 16:18
No i mamy stary nie będzie płacił setek tylko trzy miesiące okres rozliczeniowy a za trzy miesiące i tak wymyśla coś żeby nie zapłacić a teraz róbcie ile chcecie bo terminy
Ksiądz 2017-04-27 17:09
Trzeba olac te soboty za gole godziny i poprostu nie przychodzić bo każdy przychodzivzeby zarobić a nie za trzy miesiące
pracownik 2017-04-28 07:53
Gościu nie zapominaj że skoro dalej robisz w tym bankrucie i godzisz się na to jak Stary Cię kręci świadczy tyko o tobie ze baran jesteś i pewie twoje kompetencje i umiejetnosci są tak niskie ze starczaja tylko na kalmet więc nie marudź dam widzisz ile osób się zwalnia w tamtym roli całe kierownictwo z hal a teraz spawalnicy nawet dyrektorzy i prezes zmiata to chyba daje obraz tego co Stary i famili frosta wyprawiaja i do jakiego stanu doprowadzili firmę
Sroka 2017-04-28 18:44
Sam pracowałeś za gole godziny a teraz piszesz że trzeba to olac...zalosny jesteś.ludzie dalej by pracowali a jak nie pasuje to za bramę
Spawacz 2017-04-28 19:34
A Krupa ucieka
Edmund 2017-04-29 10:45
Wszyscy uciskają. Koniec blisko.
Zostaw swoją opinię o kalmet gliwice - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kalmet gliwice