Opinie o Kalmet Gliwice w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kalmet Gliwice. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kalmet Gliwice na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalmet Gliwice w Gliwice

Julita

@Szybki, czy jesteś zainteresowany jakimś konkretnym stanowiskiem w firmie? Masz wcześniejsze doświadczenie w branży? Sądzę, że warto przesłać CV i osobiście porozmawiać z pracodawcą podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Ronin hood
@Julita

Szybki lepiej tu nie przychodź bo zaraz będziesz uciekał taki (usunięte przez administratora) co roku nowy kierownik i ciagle jakieś nowe zmiany tylko po to żebyś więcej robił a mniej zarobił ludzie odchodzą ja nie rozumiem szefa ze szkodzi własnej firmie pozwala na to ze dobrzy i starzy pracownicy odchodzą a przychodzą nowi i zieloni no ale za mniejsza kasę

Yoko
@Ronin hood

Prawda będziesz uciekać jak (usunięte przez administratora) ciepłe kluski

Mirek ciepłe kluski
@Julita

Firma pomału się wyprzedaje już dwie hale sprzedane ciekawe co teraz szef sprzeda

zeroz
@Mirek ciepłe kluski

jak wygląda sytuacja w firmie? nie płacą za towar.. czy jest szansa odzyskać pieniądze???

Kiko
@zeroz

Wszystko jest płacone na czas włącznie z wynagrodzeniem

@Kiko

Buahhhaaaa...

tomyy

Czy firma ma problemy z płatnościami ? Czy lepiej z nimi nie współpracować???

prasowacz

Prosze o rzetelna opinie(usunięte przez administratora)

@prasowacz

(usunięte przez administratora). Niewiele sobą przedstawia - tylko figuruję. Płynie na fali dzięki temu, że ma w CV Dyrektor / Prezes a jakby mu przyszło na kasie w Biedronce robić to by się bidok pogubił. Tak samo oceniam jego wiedzę i kompetencję. Niestety takich ludzi w dzisiejszych czasach coraz więcej ze szkodą dla tych co go spotkają na swojej drodze.

Spawacz
@prasowacz

(usunięte przez administratora)ak tak to wiele rzeczy słyszałem o nim nie za dobrych .Najlepiej do Vlassenrota mi się wydaje ,Hydro Tech a Raven, ZKS też ponoć spoko firmy .W Mandamie też ponoć lepiej niż tu jest też firma na Łabędach ludzie chwalą sobie tylko nie pamiętam nazwy ,wiem że współpracują z tą firmą rolniczą z Gliwic a balustrady robią a do dachów .

Julita

@Pracownik, czy ktoś rozmawiał z przełożonymi na temat ubrań roboczych? Pracodawca wyjaśnił, dlaczego ich nie zapewnia? @irek, jak przebiegała rozmowa? Czy zatrudniłeś się w firmie? Może opowiesz, jak Ci się podoba?

Ti

Ubrania tak ale używane

Monter Konstrukcji Stalowych

Głupia i jałowa rozmowa z wielką Panią Dyrektor

Kompletnie bzdurne i bezsensowne. Miała moje CV przed oczami więc 90% pytań nie powinna mieć miejsca. Pytanie o stawkę też, skoro po usłyszeniu odpowiedzi wzbrania się tabelkami i widełkami na dane stanowisko

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Szybki

Warto tu się zatrudnić czy lepiej iść do Vlassenrota ?

Juku
@Szybki

Zdecydowanie Vlassenrot

Szybki
@Juku

Jakie warunki pracy stawki,premie ,jesteś na biężąco?Ps :miałeś okazje pracować w obu firmach?

Xyz

Słyszałem że nawet zwolnił się kierownik na rackach...Co tam się dzieje???

@Xyz

Może po prostu nie dał rady? Może to go przerosło? Może czas na zmianę kierownika aby coś ruszyło do przodu? Zawsze zakładamy winę pracodawcy, może wina leży po stronie pracownika? Bądźmy obiektywni!

@anonymous

No tak czytając te wszystke pochlebne opinie o pracodawcy to na pewno nie zwolnił się z winy pracodawcy.

@Xyz

Widzę, że i tak wszystko i wszystkich wrzucasz do jednego worka, także nie ma sensu dyskusji na ten temat, nigdy żaden pracownik nie jest winny, zawsze to wina pracodawcy a los ludzi to wina Państwa... Eh ten kraj chyli się ku upadkowi przez takich ludzi.

Tak to sobie tłumacz...

40 letni spawacz

Polecacie te firme czy odradzacie ,czy lepiej do Vlassenrota ,Mandamu ,Remaszu w knurowie ?Jak ktoś miał styczność z jakomś z tych firm niech się wypowie a może na Bumarze polecacie ?O Portowej wiem bo pracowałem tam w obu firmach (Raven z 2 lata,Hyrdro tech 10 lat .

tu masz:
@40 letni spawacz

Dominik 22.07.2018 13:59 Jeżeli coś potrafisz ,cenisz się i nie chcesz,aby ktoś tobą pomiatał lub nie chcesz co wypłatę sprawdzać czy nie brakuje Ci pieniędzy omijaj to (usunięte przez administratora) z daleka. Najgorsza firma w okolicy.

Mirek
@40 letni spawacz

Kalmet omijaj szerokim łukiem kiepska kasa zadłużona firma a właściciel od paru lat uzdrawia swoją firmę z marnym skutkiem najlepsi ludzie zwalniają się

Wydra
@Mirek

Jacy najlepsi przecież tam takich nie było i nie ma

Fun
@Wydra

no oprócz ciebie! Punkty bijesz wazeliniarzu?

irek

kim jest Pani Lidia idę na rozmowę napiszcie szczerze

trzeba mieć honor

jednak poszedłem ale nie przyjąłem propozycji pracy.

Jola.
@irek

Do Irek. Noooo ta pani (usunięte przez administratora)też ma pewne plusy... Na przykład... ??? Hmmmm... no dobra - mniejsza z tym... !!!

@Jola.

w okularach

Taka Prawda

Witam! Pracowałem w tej firmie ni jeden miesiąc, i mogę coś powiedzieć złego nie o samej firmie Kalmet, bardziej o pośrednikah (pod firmąh) które są zatrudniając ludzi na stanowiska spawacz,monter,ślusarz a tych pod firm est tam ponad 5, i naprawdę to jest wilka bzdura bo kalmet płaci im co najmniej 30-34 zł za godzinę spawacza,a sam pracownik dostaje 14-16 max,(nieprawidłowośc) do tego doliczyć to że nielegalne zatrudnienia w tym zakładzie to jest normalna rzecz! A powiem Państwa więcej...praca w kalmet (z pod firmą) to nie jest na godzinę aby tylko stać i nic nie robić, to jest TOTALNY (usunięte przez administratora)bo robisz na sztukę czyli w akord,(piszę o spawania raków) i teraz wychodzi na to że kto pracuje z pod firmą ten musi (usunięte przez administratora) jak ((usunięte przez administratora) bo kalmet płaci prezesu pod firmą więcej,dla tego właśnie tak jest źle. Na kalmet działają takie pod firmy jak.. AWATAR,BEH-POL,GOB-Agent agencja która zatrudnia ukraińców,i jeszcze mnóstwo innych pod firm wykonawczych! Kalmet płaci swoim pracownikam w subote 100% w niedzielę może nawet coś więcej, ale nie pod firmą! Maszyny spawalnicze stare i jest zepsute totalnie. Szkoda tylko że naprawdę to ich nie przejmuje bo jest to wygodne dla kalmetu te pośrednictwo ze względu na wydatki finansowe, i podatkowe. Powiem tak że tam trzeba zatrudniać tylko osób poza unijne,(usunięte przez administratora) Taka prawda z mojej strony! Można nawet więcej napisać ale nie ma w tym żadnego sensu, bo pracownik już nie jest traktowany w Polsce jako człowiek! I bardzo mało tych firm gdzie szanujom pracowników, i ich pracy! Ponieważ ja sam po sobie jestem w tym przekonany! Dziękuję za przeczytanie mojej opinii. Pozdrawiam!

BEH-POL
@Taka Prawda

Od Beh-Polu to ty się od...ol.Pozdrawiam

Yoko

A na grilu u Krzysia tez było fajnie zaprosił swoich przedupasiuw na grila a potem jak już sobie popił to jechał po nich haha szkoda ze o tym nie mówi się głośno

Myślę jak tu wyrazić swoją opinie bez użycia wulgaryzmów,będzie ciężko ale spróbuję .Jestem byłym pracownikiem biurowym i niech Was Bóg broni od podjęcia tego kroku by wstąpić w szeregi Kalmetu. Nigdy w swojej karierze nie widziałem takiej rotacji pracowników i to nie tylko na produkcji jak w Kalmecie. (usunięte przez administratora)Sprzedaje wam głodne kawałki a Wy je łykacie jak pelikany. No cóż trafił swój na swego. Ale spokojnie on ma swój plan stołek (usunięte przez administratora)a potem ewakuacja bo o papier mu tylko chodzi. (usunięte przez administratora)uwielbia swój kalkulator i myśli ze jak na zebraniach odbywających sie kilka razy dziennie coś na nim postuka,wyliczy to jest taki mądry i bystry po prostu żałosne. Wszystkich szanujących swoje zdrowie psychiczne ostrzegam przed ta firmą ,omijajcie ja szerokim łukiem.

@anonymous

Pani Lidia To brakujące ogniwo w teorii Darwina.

Obserwator

100% racji

Robert
@anonymous

Kurde jakie to prawdziwe !!!!!!

Jola.
@anonymous

Anonymous - jak czytam ten Twój tekst... to tak, jakbym sama go napisała. Wszystko się zgadza - łącznie z p. (usunięte przez administratora)o której nie można napisać nic pozytywnego... (usunięte przez administratora)

W tym zakładzie nigdy nie było dobrze, ale to co się dzieje teraz przechodzi ludzkie pojęcie. Najbardziej kompetentni pracownicy zwalniają się i wcale się nie dziwie . Kiedy w końcu właściciele zrozumieją prosta zasadę ? Szacunek panowie , szacunek!!!Jak Wy nie będziecie szanować pracowników to oni Was tym bardziej. Jesteście toksycznymi ludźmi i to Wasza postawa wpływa na wszystko i wszystkich. Traktujecie pracowników jak śmieci . Jak można publicznie krytykować,wyzywać,przeklinać ....czy wy macie choć trochę kultury? Może zainwestujcie w jakiś kurs doszkalający dla siebie pt. Zarządzanie . Przyjmowanie ludzi z łapanki na kierownicze stanowiska naprawdę nic tu nie zmieni . Pamiętajcie o prostej zasadzie RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY. W waszym przypadku ta ryb już gnije! Jesteście nastawieni tylko i wyłącznie na zysk,idziecie po trupach i co Wam z tego przychodzi? owszem zyski ale coraz to mniejsze. Pracownicy bez ubrań roboczych ,rękawic ,ludzie owijają sobie buty i przedramiona taśmami papierowymi ,sprzęt w większości popsuty BHP nie istnieje.I gdzie ta przesławna p. Lidja w tym momencie? Za pomyłkę pracownika tylko szukacie pretekstu aby go obciążyć kosztami .Wręczanie nagan to dla Was chleb powszedni. To ma motywować pracowników? .Jesteście już pośmiewiskiem na całej strefie. Ludzie szanujcie się i omijajcie to firmę!!!!!

On

Potwierdzam wszystko co napisane. (usunięte przez administratora) na najwyższym poziomie i brak umiejetnosci zarzadzania.

Krzysztof

Powinni POP się zainteresować tą śmieszną firmą.

pip chyba

Pop

Chyba pip Cmoku.

Bajaderka
@Krzysztof

Oczywiście że do tej firmy powinien wkroczyć PIP , bo to jest chore żeby pracownicy nie dostawali ubrań roboczych , a to jest psim obowiązkiem każdej firmy żeby takowe ubrania zapewnić. Druga sprawa, jak można zatrudnić pracownika . który w umowie ma wpisane dane stanowisko ,a w rzeczywistości robi rzeczy, które nie są wpisane w jego stanowisko Wielka firma, a tak łamie przepisy kodeksu pracy . Wstyd , że w tym kraju jeszcze do takich rzeczy dochodzi , bo gdyby doszło do nieszczęścia podczas pracy, to potem oczywiście każdy by ręce umywał ,a całą winę zrzucił oczywiście na niewinnego pracownika !

Julita

@spawacz, co dokładnie chcesz przekazać? Wnioskuję, że masz jakieś zastrzeżenia, a czy są w firmie elementy, które Ci się podobają? Zachęcam osoby, które pracują na stanowiskach biurowych, do udzielenia odpowiedzi użytkownikowi @Itp.

Itp

Witam, Jak pracuje się w biurze? Jak z zarobkami?

spawacz

zły pracodawca nie dba o ludzi. powiew komunizmu

Spawacz

Jeżeli ktoś z was robi za3500zl to oznacza że nie jest spawaczem tylko spawaczykiem ja robię minimum za 5500zl netto bez nadgodzin więc idźcie do Lidla bo spawac nie umiecie

Spawaczyk
@Spawacz

A jest wakat w Lidlu ,w którym pracujesz sPAWACZU???

Spaawacz
@Spawacz

Napisz gdzie i ide tam od razu.

Julita

@kiko, co masz na myśli? Możesz szerzej przedstawić ten aspekt? Dlaczego tak negatywnie oceniasz proces rekrutacji? @kerad, czy interesuje Cię zakres obowiązków, czy jakieś inne kwestie? Napisz proszę, co chciałbyś dokładnie wiedzieć, na pewno znajdzie się tu ktoś, kto odpowie na Twoje pytania.

Egon

Panowie o czy wy tu piszecie ja mam z trzema sobotami w lidlu na rękę 3700 a wy sie cieszycie ze na spawaniu macie 3500 he he śmieszne

Głos

Wyrażam opinie większości ludzi wszyscy wiemy że firma znalazła się w bardzo trudnej sytuacji (usunięte przez administratora)i braku kompetencji na hali brakuje rękawic tarcz i innych podst narzędzi jeszcze można uratować ta firmę ale nikt nie będzie dłużej pracować na ich wynagrodzenie jak ojciec chce im dawać dalej wszystko za darmo to niech im płaci do kieszeni powinni być natychmiast zwolnieni albo na raki skręcac śruby jeśli dadzą radę jeśli nie będzie reakcji to my też przestaniemy uczciwie pracować i dostosujemy się do ich poziomu firmy chyba nie stać żeby opłacać ich etaty 2 pasożyty tylko brać i nic od siebie nie dawać

Obserwer
@Głos

Skandaliczny wpis. Prawdopodobnie walki rodzinne albo zawistni najbliżsi współpracownicy-przyjaciel.Problem tej firmy leży zupełnie w innym miejscu-chociaż o tym samym nazwisku.

Obserwer od lat
@Obserwer

Skandaliczne to jest zachowanie i postawa tej dwójki w pracy nierobstwo amstorstwo chodzenie sobie jak tylko się podoba zero inicjatywy zaangażowania czy odpowiedzialności zero kompetencji w stosunku do zajmowanych stanowisk i co za tym pewnie idzie pobieranych pieniędzy a inni tyraja za psie pieniądze w żadnej innej firmie nie miało by to prawa być ale stary zacmiony właściciel to toleruje i dlatego firma pada a garstka dobrych pracownikow ma dość tego to czysta obiektywna prawda nie skandal nieroby

Zostaw merytoryczną opinię o Kalmet Gliwice - Gliwice

• Jak się pracuje w Kalmet Gliwice?

Zobacz opinie na temat firmy Kalmet Gliwice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalmet Gliwice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalmet Gliwice?

Kandydaci do pracy w Kalmet Gliwice napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalmet Gliwice
2.5/5 Na podstawie 692 ocen.

Kalmet Gliwice