kalmet gliwice

Gliwice

Opinie o kalmet gliwice

sd 2016-04-04 17:45:18
Czy ktoś wie co stało się z kierownikiem Adamem?
I jak wygląda atrakcyjność pracy kierownika Utrzymania Ruchu? - pytam bo jest wakat.
dekr 2016-04-04 18:35:46
O rany, skoro można tutaj liczyć na zarobki dochodzące nawet do 3 tysięcy złotych, to wcale się nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. A wypłata jest w terminie? Dzięki
bu 2016-04-05 15:41:14
Ta firma to totalne dno
Hejo 2016-04-09 16:19:14
Z którym Adamem?
semafor 2016-04-16 00:50:13
teraz jest niezły młym materiału nie ma ludzie się zwalniają chociaz niekturzy tu zoztaną do konca zycia bo nic nie umią robic tną czasy nadgodzin niema chyba czas uciekać
robak 2016-04-16 07:51:24
Jest jakaś masakra nikt nic nie wie roboty nie ma ludzie się tylko zwalniają czasy tną tak ze nie da się wyrobić czas uciekać
robak 2016-04-16 07:51:41
betonowy 2016-04-23 17:59:40
Kto wie co tu się dzieje bo ja już nic nie rozumie taki bałagan ze nie da się tego opisać trzeba się zwalniać
yoy 2016-05-04 10:10:22
jeden wielki bałagan i niesamowite tempo pracy.
najlepszy pracownik to taki który pracował by 24 godziny i nie żądał za to pieniędzy. praca niestabilna co chwile zwalniają. umowa na czas określony który nic nie znaczy i tak mogą zwolnić kiedy chcą a robią to często. szybko nudzą się pracownikami. jak lubisz być ciągle w pracy i robić nadgodziny to ok
zarobki jakie sobie wywalczysz takie masz
ogólnie nie polecam
pi 2016-05-04 18:39:24
a może to ty od nich za dużo wymagasz? ja bym tam nie narzekała gdybym u nich dostała robotę np. na cięciu plazmowym
smaki 2016-05-05 20:35:57
@pi pytanie tylko jak ciężko jest się do nich do pracy dostać. Bo próbować to może każdy, a to jednak jest zależne od oferty i wymagań. Szkoda, że Kalmet zaprzestał ostatniej rekrutacji, a była ona dość szeroka
nick 2016-05-06 05:33:32
Pi daj sobie spokój bo ta firma to dno wszyscy się zwalniają bo widzą ze nie ma roboty stary biega po hali i bajki opowiada ze tyle roboty jest ale chyba w jego marzeniach juz nawet jest zakaz robienia godz dozór i całe kierownictwo to jakiś przypadek dlatego trzeba się zwalniać bo zero przyszłości
jakiś 2016-05-08 09:38:17
Dokładnie lepiej nie będzie tylko gorzej bo hala pusta roboty nie widać godziny zablokowane stary zaś wymyśli dyrektora i kierowników co hale widzieli ale z okna byle doczekać do urlopu i trzeba spadać z tego syfu
mercury 2016-05-09 17:42:50
to się zwalniajcie tylko narzekacie ze nadgodzin niema tego niema tamtego...lepiej wezcie sie do roboty bo tylko przychodzicie i godziny robicie a efektów pracy nie widac i ciągle te same raklamacje przychodzą a wy tylko starego straszycie a w innych zakładach trzeba robic a nie kawe pic ipapierosy palic FACHOWCY hahahahahaha
itp 2016-05-09 19:11:39
Jakie nadgodziny widać że z biura to tylko na papierosa schodzi tu nie ma nadgodzin tylko gole godziny jak by był materiał to by nikt nie musiał się chować przed starym jak się zwolnić ludzie to ty ite kikierownikiem zejdziesz na produkcję i pokażesz jak się pracuje po innych firmach mondralo
rrrytr 2016-05-09 22:56:08
Nigdzie nie chcieli Cię przyjąć do biura,to został Kalmet... FACHOWCU
leon 2016-05-11 18:05:14
Jak tam, kierownictwo daje radę. Nowy kierownik produkcji ogarnia temat.
seat 2016-05-11 20:30:22
Nowe kierownictwo jest bardzo poukładane widać u nich doświadczenie robota idzie do przodu na hali jest porządek i bardzo dużo zamówień na przyszłość jest system motywacyjny i wysokie premię
on 2016-05-13 17:33:51
Seat daj namiary na tą firmę co opisujesz bo szukam pracy
o 2016-05-14 13:40:41
O nowym kierowniku lepiej nie pisać bo szkoda go obrażać to nie jego wina ze stary go awansował a wydawało się że wszystko się układa bo robota szła a teraz trzeba szybko szukać pracy bo wszystko się rozp
mercury 2016-05-15 22:31:41
tak naprawdę to muszcie sie jeszcze dużo uczyć a stary potrzebuje takich jak Wy bo gdzie wy znajdziecie robote ???takze dziekujcie szefowi i byle do emerytury
mercury 2016-05-15 22:34:15
a najlepsze sa te wasze opowiesci co chodza po biurach najlepsi spawacze a wszystko wraca hahahhaha
bmw 2016-05-16 19:22:57
Po co bijecie piane dajcie spokój co wam nie pasuje kasa leci obijac się można do woli stary płaci w terminie
pracownik 2016-05-18 19:52:07
Skoro ciągle się ktoś zwalnia nawet prezes to chyba musi być bardzo źle juz
Lysy 2016-05-19 22:44:38
firma katastrofa mozna ich nazwac famili frost hahahaha dyrektor nie ma pojecia o robocie mysli ze nie ma ludzi nie zastapionych przyjmuje partaczy a prawdziwych fachowcow co mu robote robili ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chodza obiecuja a przed szefem wszystko ukrywaja reklamacja na reklamacji a wszystko wina dyrektora co w ogole nie ma pojecia jak pracowac czy zazadzac ludzmi zenada tacy ludzie na takich stanowiskach//zawod syn tak zwany hahha//kazdy kto tam pracowal wie co to za syf nie polecam tej firmy oszusci i tyle!!!!
olek 2016-05-20 17:41:55
Mirek i ten koleś od pseudo dyrektora miejcie trochę honoru i samooceny i zwolnienijcie się bo wasza praca to katastrofa zaraz po starym i jego opóźniony synku jesteście posmiewiskiem w całej firmie
kalmet 2016-05-25 20:39:26
Długo tu pracuje i powoli zdaje sobie sprawe ze to juz koniec jak się patrzy na sposób zarządzanie w tej firmie szef pozbył się już ostatnich pracowników co potrafili to kontrolować i nie widzę jakich szkód dokonał jego syn nie ma sensu pastwic się nad kierownictwem to nie ich wina ze muszą tym rządzić
nick 2016-05-25 23:56:28
co wy chcecie od kzysia... przeciez tego goscia nie interesuje nawet wlasna dziewczyna tylko gry komputerowe... wieczne dziecko
byk 2016-05-26 07:21:59
Dokładnie tak jest ci co potrafili coś więcej to się pokoleji zwalniają a stary przyjął starego cwaniak i nie robi na stanowisko dyrektora do tego 2 kierowników bez pojęcia i wszystko się posypały bardzo szkoda bo pewnie po urlopie trzeba będzie odejść
szczęśliwy 2016-05-27 19:03:23
Co wy narzekacie kalmet to super firma wszystko jest poukładane kierownicy na najwyższym poziomie od kiedy odszedł seba i Łukasz to wszystko idzie tak jak sobie życzy szef jest wynik na wydziale są też premie
nick 2016-05-28 20:40:15
Poco piszecie te brednie żeby co ocalić swoje stołki przecież wiemy ze jest coraz gorzej Kaszuba i jego świta pozbawia nas pracy właściciel podziękował gadawskiemu i smiglowi i zrobił się problem
pracus 2016-05-29 09:48:16
Teraz jak odszedł dyrektor operacyjny A.N., to chyba będzie jeszcze gorzej? Kto będzie tym wszystkim tak dobrze zarządzał? Nie macie obaw, że trzeba będzie szukać innej pracy, a może uciekać do firmy, w której były dyro przejął obecnie stery? Tam pewnie teraz jest bajka.
nick2 2016-05-30 12:11:06
i tak łysy pozabiera trochę ludzi tylko niech się zwolni juz na dobre to zacznie wyciagac ludzi
jan 2016-05-30 23:30:34
Co za brednie... Były dyrektor A.N. to czysty teoretyk... Nie ma pojęcia o pracy i organizacji... Gość się zna jedynie na zakładaniu okularów ochronnych :-)
nick 2016-06-01 15:09:30
To co się obecnie tutaj wyprawia to wola o pomstę do nieba nieład brak organizacji bałagan totalny nigdy tak nie było jak długo pracuje nikt nic nie wie byle do 10 dorwać
ziomek 2016-06-01 17:28:19
Ale czyja to jest wina? Dyrektora operacyjnego, kierowników, pracowników fizycznych? Każdy narzeka, ale nikt nie wie na kogo...
big papa 2016-06-01 20:35:16
Wszystko wina starego przecież dyrektorczy kiekierownik sam się nie zatrudni banda baranów bez pojęcia o produkcji dlatego jest taki syf i wszyscy maja wszystko gdzieś każdy patrzy byle do wypłaty przecież jak się patrzy na to co młody opowiada to się w głowie nie mieści normalnie to by max na szlifierce jechał
bak 2016-06-03 17:45:55
Szkoda ze okręt zaczyna tonac bo można by jeszcze skasować starego na parę wypłat ale skoro ludzie się zwalniają w takim tempie to trzeba też odejść
pir4 2016-06-03 20:10:48
ja ta nie widzę żeby cokolwiek tonęło, no może tylko ty z twoim hejterskim komentarzem sięgasz dna... a kochani wiecie może czy planowana wkrótxce jest może jakaś nowa rekrutacja na stanowisko Operator Wypalarki Acetylenowo-Tlenowej? dajcie plis znać.
pie 2016-06-04 21:19:11
@boss bo to dobra praca w tej firmie i trzeba to docenić
miko 2016-06-08 19:10:17
Rozkład firmy trwa w najlepsze kto jest w końcu za to odpowiedzialny takie mieszanie i brak organizacji tylko wszystko rozwala nie da się robić na produkcji bo nikt nad niczym nie panuje obudzi się w końcu wlascilielwlasciliel i zacznie to ratować czy trzeba tylko dociagnac do urlopu i się zmywać
miko 2016-06-08 19:10:43
ual 2016-06-09 15:33:27
hej! słuchajcie, jak wygląda u nich praca jako Operator Wypalarki Acetylenowo-Tlenowej? bo nie wiem na co moge liczyć tak naparwde, bo nie napisali jakie konkretnie mają benefoty i na ile kasowo mogę liczyć, ale wydaje mi się, ze to sa spore sumy jednak.
bond 2016-06-16 19:18:29
Łysy przewiduje ze za miesiąc będziesz prosił o pracę bo nie ma 2 tak dobrej firmy na rynku jeszcze wrócisz jak ta cała banda nieudaczników co poszła na nova tylko pytanie czy będzie dla ciebie miejsce bo produkcji jest super poukładane przez kierownika i dyrektora
tygrys 2016-06-16 19:23:55
nie wiem czy przyjmą drugi raz te same osoby ale póki co szukają nowego technologa - konstruktora. niewielki mankament - żeby taką posadę dostać to doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat wymagane
olek 2016-06-17 11:25:58
No ja właśnie też przeglądam ofertę pracy na stanowisko technologa - konstruktora @tygrys. Wydaje się być naprawdę zachęcająca, szczególnie że i o firmie słyszałem dużo dobrego. Ktoś może powiedzieć, jak dokładnie jest ustalana wysokość wynagrodzenia?
jems 2016-06-17 20:34:50
Bond co ty bierzesz ze takie brednie piszesz taki burdel i syf to ta firma od 10 lat nie widziała dyrektor i kierownik coś poukładali chyba pozytywne wpisy na swój temat nigdy nie było tak źle gołym okiem widać ze wszyscy maja juz totalnie w dupie tylko czekaj aż się to wszystko rozwali do końca
Ale 2016-06-17 20:41:46
No daj mu spokój, prawda jest taka, że chyba nie do końca wiesz jak to powinno wyglądać na serio, bo przecież jest dość okej, podwyżki np. były przecież
poi 2016-06-21 21:34:03
Koszmarna firma nie polecam pracy a robie długo tylko urlop wykorzystać i trzeba coś zmienić tu juz naprawdę się wszystko sypie jeszcze jak był gadawski Śmigiel i bronzel to jakoś się kręciło choć też nie było dobrze ale teraz dno ponoć seba się już ogarnol ktoś coś wie bo nie odbiera tel
erf 2016-06-21 21:53:20
@olek caly czas ta oferta jest aktualna na stanowisko technologa- konstruktora w Gliwicach oferuja ciekawą i stabilną pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
Zostaw swoją opinię o kalmet gliwice - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kalmet gliwice