kalmet gliwice

Gliwice

Opinie o kalmet gliwice

leon 2016-05-11 18:05:14
Jak tam, kierownictwo daje radę. Nowy kierownik produkcji ogarnia temat.
seat 2016-05-11 20:30:22
Nowe kierownictwo jest bardzo poukładane widać u nich doświadczenie robota idzie do przodu na hali jest porządek i bardzo dużo zamówień na przyszłość jest system motywacyjny i wysokie premię
on 2016-05-13 17:33:51
Seat daj namiary na tą firmę co opisujesz bo szukam pracy
o 2016-05-14 13:40:41
O nowym kierowniku lepiej nie pisać bo szkoda go obrażać to nie jego wina ze stary go awansował a wydawało się że wszystko się układa bo robota szła a teraz trzeba szybko szukać pracy bo wszystko się rozp
mercury 2016-05-15 22:31:41
tak naprawdę to muszcie sie jeszcze dużo uczyć a stary potrzebuje takich jak Wy bo gdzie wy znajdziecie robote ???takze dziekujcie szefowi i byle do emerytury
mercury 2016-05-15 22:34:15
a najlepsze sa te wasze opowiesci co chodza po biurach najlepsi spawacze a wszystko wraca hahahhaha
bmw 2016-05-16 19:22:57
Po co bijecie piane dajcie spokój co wam nie pasuje kasa leci obijac się można do woli stary płaci w terminie
pracownik 2016-05-18 19:52:07
Skoro ciągle się ktoś zwalnia nawet prezes to chyba musi być bardzo źle juz
Lysy 2016-05-19 22:44:38
firma katastrofa mozna ich nazwac famili frost hahahaha dyrektor nie ma pojecia o robocie mysli ze nie ma ludzi nie zastapionych przyjmuje partaczy a prawdziwych fachowcow co mu robote robili ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chodza obiecuja a przed szefem wszystko ukrywaja reklamacja na reklamacji a wszystko wina dyrektora co w ogole nie ma pojecia jak pracowac czy zazadzac ludzmi zenada tacy ludzie na takich stanowiskach//zawod syn tak zwany hahha//kazdy kto tam pracowal wie co to za syf nie polecam tej firmy oszusci i tyle!!!!
olek 2016-05-20 17:41:55
Mirek i ten koleś od pseudo dyrektora miejcie trochę honoru i samooceny i zwolnienijcie się bo wasza praca to katastrofa zaraz po starym i jego opóźniony synku jesteście posmiewiskiem w całej firmie
kalmet 2016-05-25 20:39:26
Długo tu pracuje i powoli zdaje sobie sprawe ze to juz koniec jak się patrzy na sposób zarządzanie w tej firmie szef pozbył się już ostatnich pracowników co potrafili to kontrolować i nie widzę jakich szkód dokonał jego syn nie ma sensu pastwic się nad kierownictwem to nie ich wina ze muszą tym rządzić
nick 2016-05-25 23:56:28
co wy chcecie od kzysia... przeciez tego goscia nie interesuje nawet wlasna dziewczyna tylko gry komputerowe... wieczne dziecko
byk 2016-05-26 07:21:59
Dokładnie tak jest ci co potrafili coś więcej to się pokoleji zwalniają a stary przyjął starego cwaniak i nie robi na stanowisko dyrektora do tego 2 kierowników bez pojęcia i wszystko się posypały bardzo szkoda bo pewnie po urlopie trzeba będzie odejść
szczęśliwy 2016-05-27 19:03:23
Co wy narzekacie kalmet to super firma wszystko jest poukładane kierownicy na najwyższym poziomie od kiedy odszedł seba i Łukasz to wszystko idzie tak jak sobie życzy szef jest wynik na wydziale są też premie
nick 2016-05-28 20:40:15
Poco piszecie te brednie żeby co ocalić swoje stołki przecież wiemy ze jest coraz gorzej Kaszuba i jego świta pozbawia nas pracy właściciel podziękował gadawskiemu i smiglowi i zrobił się problem
pracus 2016-05-29 09:48:16
Teraz jak odszedł dyrektor operacyjny A.N., to chyba będzie jeszcze gorzej? Kto będzie tym wszystkim tak dobrze zarządzał? Nie macie obaw, że trzeba będzie szukać innej pracy, a może uciekać do firmy, w której były dyro przejął obecnie stery? Tam pewnie teraz jest bajka.
nick2 2016-05-30 12:11:06
i tak łysy pozabiera trochę ludzi tylko niech się zwolni juz na dobre to zacznie wyciagac ludzi
jan 2016-05-30 23:30:34
Co za brednie... Były dyrektor A.N. to czysty teoretyk... Nie ma pojęcia o pracy i organizacji... Gość się zna jedynie na zakładaniu okularów ochronnych :-)
nick 2016-06-01 15:09:30
To co się obecnie tutaj wyprawia to wola o pomstę do nieba nieład brak organizacji bałagan totalny nigdy tak nie było jak długo pracuje nikt nic nie wie byle do 10 dorwać
ziomek 2016-06-01 17:28:19
Ale czyja to jest wina? Dyrektora operacyjnego, kierowników, pracowników fizycznych? Każdy narzeka, ale nikt nie wie na kogo...
big papa 2016-06-01 20:35:16
Wszystko wina starego przecież dyrektorczy kiekierownik sam się nie zatrudni banda baranów bez pojęcia o produkcji dlatego jest taki syf i wszyscy maja wszystko gdzieś każdy patrzy byle do wypłaty przecież jak się patrzy na to co młody opowiada to się w głowie nie mieści normalnie to by max na szlifierce jechał
bak 2016-06-03 17:45:55
Szkoda ze okręt zaczyna tonac bo można by jeszcze skasować starego na parę wypłat ale skoro ludzie się zwalniają w takim tempie to trzeba też odejść
pir4 2016-06-03 20:10:48
ja ta nie widzę żeby cokolwiek tonęło, no może tylko ty z twoim hejterskim komentarzem sięgasz dna... a kochani wiecie może czy planowana wkrótxce jest może jakaś nowa rekrutacja na stanowisko Operator Wypalarki Acetylenowo-Tlenowej? dajcie plis znać.
pie 2016-06-04 21:19:11
@boss bo to dobra praca w tej firmie i trzeba to docenić
miko 2016-06-08 19:10:17
Rozkład firmy trwa w najlepsze kto jest w końcu za to odpowiedzialny takie mieszanie i brak organizacji tylko wszystko rozwala nie da się robić na produkcji bo nikt nad niczym nie panuje obudzi się w końcu wlascilielwlasciliel i zacznie to ratować czy trzeba tylko dociagnac do urlopu i się zmywać
miko 2016-06-08 19:10:43
ual 2016-06-09 15:33:27
hej! słuchajcie, jak wygląda u nich praca jako Operator Wypalarki Acetylenowo-Tlenowej? bo nie wiem na co moge liczyć tak naparwde, bo nie napisali jakie konkretnie mają benefoty i na ile kasowo mogę liczyć, ale wydaje mi się, ze to sa spore sumy jednak.
bond 2016-06-16 19:18:29
Łysy przewiduje ze za miesiąc będziesz prosił o pracę bo nie ma 2 tak dobrej firmy na rynku jeszcze wrócisz jak ta cała banda nieudaczników co poszła na nova tylko pytanie czy będzie dla ciebie miejsce bo produkcji jest super poukładane przez kierownika i dyrektora
tygrys 2016-06-16 19:23:55
nie wiem czy przyjmą drugi raz te same osoby ale póki co szukają nowego technologa - konstruktora. niewielki mankament - żeby taką posadę dostać to doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat wymagane
olek 2016-06-17 11:25:58
No ja właśnie też przeglądam ofertę pracy na stanowisko technologa - konstruktora @tygrys. Wydaje się być naprawdę zachęcająca, szczególnie że i o firmie słyszałem dużo dobrego. Ktoś może powiedzieć, jak dokładnie jest ustalana wysokość wynagrodzenia?
jems 2016-06-17 20:34:50
Bond co ty bierzesz ze takie brednie piszesz taki burdel i syf to ta firma od 10 lat nie widziała dyrektor i kierownik coś poukładali chyba pozytywne wpisy na swój temat nigdy nie było tak źle gołym okiem widać ze wszyscy maja juz totalnie w dupie tylko czekaj aż się to wszystko rozwali do końca
Ale 2016-06-17 20:41:46
No daj mu spokój, prawda jest taka, że chyba nie do końca wiesz jak to powinno wyglądać na serio, bo przecież jest dość okej, podwyżki np. były przecież
poi 2016-06-21 21:34:03
Koszmarna firma nie polecam pracy a robie długo tylko urlop wykorzystać i trzeba coś zmienić tu juz naprawdę się wszystko sypie jeszcze jak był gadawski Śmigiel i bronzel to jakoś się kręciło choć też nie było dobrze ale teraz dno ponoć seba się już ogarnol ktoś coś wie bo nie odbiera tel
erf 2016-06-21 21:53:20
@olek caly czas ta oferta jest aktualna na stanowisko technologa- konstruktora w Gliwicach oferuja ciekawą i stabilną pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
abc 2016-06-24 20:34:28
Polakowi nigdy nie dogodzisz, zawsze za mało albo za dużo, za ciężko itp itd, ten kto pracuje ten jest wynagradzany dokładnie 10 każdego miesiąca, nigdy pensja nie była spóźniona więc o jakim braku roboty mówicie? 3/4 wypowiadających się tutaj to pewnie sfrustrowani byli pracownicy, którzy dostali wypowiedzenia ze względu na swój brak zaangażowania. Były Dyrektor A.N. poleciał bo siedział więcej w biurze przed komputerem niż z ludźmi i na produkcji, a teraz poleciał Prezes bo to starzy znajomi z byłej firmy, ręka rękę myła, jeden i drugi to samo robili i tylko pogłębiali kryzys, który sami zapoczątkowali, teraz reszta sobie wypruwa żyły, żeby to nadgonić a to wszystko po to, żebyście mieli wypłatę i pracę. Jesteście tacy krótkowzroczni. Lepiej jest lecieć w kule, dostawać kasę, zarobić i się nie narobić, typowy Polak cebulak, aż mi Was szkoda. Wyjedźcie za granicę na cebulki a rodzinę zostawcie w Polsce jak jesteście tacy mądrzy. Gdyby było tak źle to już dawny by firma padła, taka prawda.
w3 2016-06-24 20:40:02
@erf czy to w takim razie ma oznaczać system prowizyjny?
Jacek 2016-06-29 11:51:04
Wszyscy piepszycie trzeba sie zwalniac a nikt tego nie robi he he potraficie tylko chodzic po hali i narzekac do roboty nieroby
ui 2016-07-02 09:00:49
Sam jesteś nie rób pewnie siedzisz w biurze bo na halę się nie nadajesz i tak super zarzadzasz ze z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej dlatego co chwile ktoś daje papier do kadr bo w takim bałaganie nie da się już wytrzymać
dade 2016-07-05 16:16:15
Dokładnie, nikomu nie dogodzisz zawsze bedzie ale, teraz szukają tez Technologów i jest umowa.
zadowolony 2016-07-17 18:36:22
Pięknie jest tak patrzeć z boku i obserwować porażkę lysego i lukaszka tak się napinali przez tyle lat i co jednego nie ma a drugi wali na hali jak debil a ja walę starego ile wlezie i buduje dom a gnoje chcieli mnie zwolnić teraz sebusia nie ma i mam nadzieję że nigdy nie wróci
moje 2016-07-17 18:41:26
kochani czy wiecie coś o tegorocznej rekrutacji na kierownika produkcji? czyn ona w dalszym ciągu aktualna?
obojetny 2016-08-05 18:50:19
Źle się dzieje a Stary jak zwykle tylko miesza i nowego oprowadza kolejny Zbawiciel Z okręt tonie
dade 2016-08-05 20:25:49
musisz chyba napisac do nich w sumie ja tez bylem zainteresowany jednka nikt nie napisal czy szukaja wiec trzeba samamu interweniowac, chociaz amm pewne obawy co do kierownictwa poniewaz pracownicy narzekaja
123 2016-08-09 14:40:24
@obojetny Według Twoich i innych wytycznych to ten okręt tonie i tonie i tonie już od miesiąca, roku, dwóch i jakoś zatonąć nie może, także włóż sobie te brednie między bajki i zacznij pracować ! :)
edf 2016-08-09 16:22:43
hej no mysle ze jezeli ktos jest zainteresowany to mozna spokojnie sprobowac tam sie z nimi skontaktowac moze cso o rekrutacji Wam powiedza w firmie..
tom 2016-08-12 22:35:55
Jeśli jest jakaś chętna ekipa do wykonywania koszy, to zapraszam. Rozliczenie od sztuki. Możliwa praca po godzinach, w soboty i niedziele. Kontakt tel. 600 066 116
edf 2016-08-13 10:54:35
A właśnie, że jestem bo nie boje się pracy na akord uważam, że tylko ci co się migają od pracy mają coś do zarzucenie takiemu trybowi pracy @tom
Uczciwie 2016-08-13 14:18:53
Dla szukających pracy w kalmecie.
Można polecic to miejsce bo oceniam zakład na dobry. W firmie można zacząć od szlifierki a nauczyć można się naprawdę wiele bo jest kilku fachowców tylko trzeba chcieć. Przychodząc do pracy nikt ci za bajere płacić nie będzie. Atmosfera w pracy dobra bo wielu ludzi jest naprawdę w porządku ,a to ze są i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to zawsze wszędzie będą. Konkrety; płacą na czas, umowa, ubezpieczenie, ZUS opłacony. Traktując zakład jako miejsce pracy a nie spotkań to w firmie można robić.
pa pa 2016-08-13 18:34:39
Faktycznie miejsce godne polecenia dramat organizacyjny to co famili Frost wyprawia nie da sięoopisać akord jedno wielkie oszustwo ciągły brak materiału i sprzętu ludzie którzy obsługują produkcie z łapanki kierownik i dyrektor totalna amatorka dlatego się zwalniam
ual 2016-08-13 20:18:10
Nawet jeśli sa nie terminowe, to przecież jest to racjonalnie uzasadnione. W końcu o dobre relacje nie jest tak źle, ale wiesz czy są teraz jakiekolwiek oferty pracy? Chętnie bym się do nich załapał teraz.
Zostaw swoją opinię o kalmet gliwice - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kalmet gliwice