Opinie o Majnusz Ernest Hotel Silvia Maria I Ernest Majnusz w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Majnusz Ernest Hotel Silvia Maria I Ernest Majnusz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Majnusz Ernest Hotel Silvia Maria I Ernest Majnusz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Majnusz Ernest Hotel Silvia Maria I Ernest Majnusz w Gliwice

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Majnusz Ernest Hotel Silvia Maria I Ernest Majnusz w przypadku pracy jako Recepcjonistka?

Dorota Nowy wpis

Witam. Czy są aktualnie przyjęcia na stanowisko pokojowa?

Co jaki czas w Majnusz Ernest Hotel Silvia Maria I Ernest Majnusz można ubiegać się o podwyżkę?

Hotel Management Nowy wpis

Oczywiście, tak jak w każdej firmie można ubiegać się o podwyżkę. W naszej firmie czasami nawet nie trzeba, gdyż jest ona przyznawana z automatu w związku z coroczną podwyżką stopy kosztów utrzymania,

Czy w Majnusz Ernest Hotel Silvia Maria I Ernest Majnusz występują paczki/bony świąteczne?

Dostajemy paczki świąteczne. Bardzo miły gest od Pracodawcy, czujemy sie bardzo docenieni. :)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Majnusz Ernest Hotel Silvia Maria I Ernest Majnusz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy Majnusz Ernest Hotel Silvia Maria I Ernest Majnusz narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Kierownictwo

Nie nie narzuca . Kadra pracownicza dogaduje się miedzy sobą.

Dagmara

Jaki strój obowiązuje w hotelu na recpecji?

Hotel Silvia Gold Gliwice
@Dagmara

Na Recepcji obowiązuje strój służbowy, odpowiedni do stanowiska i miejsca pracy.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Majnusz Ernest Hotel Silvia Maria I Ernest Majnusz?

Hotel Silvia

A o jakie stanowisko pytasz? Hotel się nie zamyka więc Recepcja całodobowo. Pokoje hotelowe raczej nie sprząta się wieczorem ani w nocy. Restauracja czynna od 11:00 do północy a kuchnia do 23:00. Nie trzeba chyba pisać, że jak Restauracja otwiera się dla gości o 11:00 to do pracy nie wchodzimy o 11:00...

Zadowolona

Praca, płaca, szefostwo - wszystko na plus.

Gaba

Jaka umowę oferuje pracodawca w tej firmie ?

Xx
@Gaba

Umowa o pracę lub zlecenie. Nie narzuca z góry, daje taką, jaka Ci odpowiada.

@Xx

Może zechciałbyś jeszcze przedstawić, jak wyglądają zarobki w Silvia? Piszecie, że są dobre. Tak konkretnie ile można dostać na Waszych stanowiskach na początku?

Już nie obeny ;)

Rządy i decyzje nowomianowanego pana kierownika doprowadzą do kolejnej fali zwolnień ;) Co wtedy? Więc (usunięte przez administratora) nie bądź taka mądra ;) Krzy (usunięte przez administratora) , Ty też zbastuj... Po prawie roku spędzonym z Wami nie musicie sie nawet podpisywać bo Wasze gadki jak i każdego przedmówcy nie są wcale anonimowe :) :) :) Nie mieszajcie ludziom w głowach i szanujcie ich pracę bo to oni nabijają Wam kieszenie. Człowiek(usunięte przez administratora) na innych tylko po to by odwrócić uwagę od swojej osoby. Zacytuję klasyka: "Przebudźcie się!!!"

Hotel
@Już nie obeny ;)

Koniecznie gdzie ta fala zwolnień, o której pisałaś. Pracownicy zadowoleni, wynagrodzenie większe niż w Mariocie w Katowicach. Atmosfera się poprawiła po Twoim odejściu. Życzę powodzenia

Jerzy

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje na jakieś stanowisko?

Xxx

Nie rozumiem negatywnych opinii. Długo było czekać żeby napisać swoją, bo czekając na rozwój i zapoznanie się z "firmą". I szczerze? Zarobki bardzo dobre, bo nigdzie się nie zarobi tak jak u Pana Ernesta. Wszyscy mają umowy (żadne smieciowki!!!). Każda, nawet jedna nadgodzina godzina jest rozliczana, chociaż zawsze jest tak, że jak wyjdzie więcej to w danym miesiącu można wyjść wcześniej czy przyjść później. Zespół restauracja, recepcja jak i Panie pokojowe niesamowicie zgrany i aż chce się chodzić do pracy w takiej dobrej atmosferze. Mam wrażenie, że negatywne opinie są na podstawie pracy w innym miejscu. Managerowie i właściciele bardzo mili i traktują pracownika z szacunkiem oraz trzymają rękę na pulsie. Naprawdę polecam...

Daria

Jaki jest powód, że nie piszecie ? Może potrzebujecie ludzi do pracy?

maciek k.

A ja pozdrawiam pewnie juz tez bylych pracownikow recepcji, kuchni i restauracji ;) Ktorzy jakos sie wspierali " w tej robocie" ;) Moze ktos zajrzy z ciekawosci ;) Maciek z recepcji

moon
@maciek k.

Macku k., możesz coś więcej o pracy na recepcji i kadrze zarządzającej? Z góry dzięki.

szukający

"Nie ma w Silvii ani jednej osoby, która by nie była bez umowy. Wszyscy są zatrudnieni na cały etat!!! Każda nadgodzina jest wypłacana. Nikt nie zostaje pokrzywdzony. Każdy niewykorzystany urlop również. Gdzie tak dzisiaj robią???" ... Weszłam przypadkiem sprawdzić opinie - ponieważ zauważyłam ofertę pracy i uwierzcie lub nie są firmy gdzie tak robią :P, tak z boku patrzę, i myślę, że cześć opinii musiało wystawić szefostwo lub ktoś z nimi związany :(

mariofaulo

hej ! widze że ciągle jest bardzo dużo rotacja na recepcji z czego to wynika ? widziałem ostatnio ogłoszenie znów szukają kogoś, czy to znaczy, że tak często ktoś odchodzi? Widaomo praca na rececpji to weeknedy, święta cięzkie nocki 12 godzinne, czy pracuje się w Gold Hotel zgodnie z miesięczyni godzinami czy też tak jak w innych hotelach po 180 czy 200 godzin? czy stawka godzinowa tak jak w innych hotelach 13 zł na rękę ? czy nadwyżki są wypłacane czy do odbierania jako wolne ? czy najpierw jest wieczna umowa zlecenie a potem o prace ? Na umowie zleceniu wiadomo mozna mieć jakieś nadgodziny , a czy są one nagminne na umoiwe o prace ?

czarnamamba

Z hotelem Silvia, miałam styczność przez dłuższy okres czasu. Nie zgadzam się oczywiście z początkowymi ocenami. Jeżeli ktoś, ma dwie lewe ręce do pracy niech się nie dziwi że dostaje ochrzan ;). Szefostwo ( mówię tutaj o całej czwórce i Pani menager. ) jak najbardziej wyrozumiałe i otwarte na problemy pracownika. Pensje wypłacane w terminie, czasem jedynie zdarzały się "poślizgi" ale były one wynagradzane. Fakt, może kelnerzy muszą myć podłogę na sali restauracyjnej albo recepcjoniści wytrzeć kurze, mimo tego że na studiach tego nie uczą - porządek również jest wizytówką firmy. Dlatego, każdemu kto będzie w przyszłości wybierał ten hotel lub restaurację polecam go z czystym sumieniem. Na początku jest ciężko, tak jak w każdej nowej pracy lecz to moim zdaniem jest normalne.

był i będzie

A co wy myślicie, gdyby szef nie wymagał i nie trzymał ręki na pulsie, wszyscy weszliby właścicielowi na głowę, a hotel by padł. (usunięte przez administratora)

był i będzie

Zgadzam się z przedmówcą w 100%. Każda przepracowana godzina jest wypłacana. A co do szefa ... nie miałem lepszego, człowiek na właściwym miejscu, każdemu życzę takiego. Ludzie piszcie, co chcecie, ale co Wam to da, tylko siebie ośmieszacie.

look

Nie ma w Silvii ani jednej osoby, która by nie była bez umowy. Wszyscy są zatrudnieni na cały etat!!! Każda nadgodzina jest wypłacana. Nikt nie zostaje pokrzywdzony. Każdy niewykorzystany urlop również. Gdzie tak dzisiaj robią??? Kilka słów o właścicielu/ wyżej wspomnianym szefie: Jedyna osoba mająca łeb na karku! Żaden hotel nie był zaprzepaszczony - Stożku ;) Dla leserów i obiboków traktowanie jest zawsze takie samo!

Zostaw merytoryczną opinię o Majnusz Ernest Hotel Silvia Maria I Ernest Majnusz - Gliwice

• Jak się pracuje w Majnusz Ernest Hotel Silvia Maria I Ernest Majnusz?

Zobacz opinie na temat firmy Majnusz Ernest Hotel Silvia Maria I Ernest Majnusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Majnusz Ernest Hotel Silvia Maria I Ernest Majnusz
2.2/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Studzienna 8
    44-100 Gliwice