Opinie o Gallup Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gallup Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gallup Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gallup Polska w Ruda Śląska

Warunki pracy

Prosze o informacje na temat projektu tauron, jakie warunki, czy tematy z jakimi dzwonią ludzie to ciezkie tematy, w ogóle na co trzeba sie przygotować jesli chodzi o pracę na.infolinii, nigdy nie pracowalem na infolinii nie mam żadnego doświadczenia,

Xyz
@Warunki pracy

Najniższa krajowa, umowa zlecenie, klienci trudni. Sprawy są błache ale tempo realizacji jest powolne i wysyłasz ciągle ponaglenia spraw, które były już ponaglane. Mimo że nazywa się to infolinią obsługową to liczy się tylko wyłudzanie od klientów zgód marketingowych. Często zaraz po przyjściu do pracy jesteś zwalniana wcześniej i nie ma kiedy wyrobić godzin do wyplaty. Brak doświadczenia nie przeszkadza, możesz nie ogarniać niczego, ale póki wciskasz oferty to będzie dobrze. Na możliwości rozwoju nie licz, oferty są rzadko. Umowy o pracę też nie dostaniesz nawet jak spełnisz wymagania bo "nie mają aktualnie dostępnych etatów" chyba że masz orzeczenie o niepełnosprawności wtedy nie ma problemu. Krótko mówiąc w desperacji możesz się zatrudnić ale tylko gdy jesteś pod ścianą i nie ma zupełnie niczego innego do wyboru

Xxxx
@Warunki pracy

Nie polecam pracy na projekcie Tauron . Praca trudna , pod presją . Wyrabiasz premie która potem jedynie możesz sobie popatrzeć ile jej było bo szukają pretekstu żeby dać jakikolwiek minus .. zwalnianie o 12 albo nawet i wcześniej jeśli chodzisz na ranna zmianę . Niby jest to infolinia przychodząca a musisz ludziom wciskać oferty a nie daj Boże nie zapytasz to odrazu rozmowa z kierowniczka murowana . Jednym słowem nie polecam . Chyba że jesteś postawiona pod ścianą

@Xyz

Nooo to czytam , ze praca marzeń, faktycznie lepiej trzymać się z dala od projektu taurona

Artek
@Xyz

Czy każdy otrzymał już wypłatę?:)

Kamil

Witam, mam pytanko , jak wygladaja zarobki na projekcie tauron, i czy jest możliwość wyrobienia premii , jakie sa wtedy wymagania,

@Kamil

Odradzam, nie wyrobisz premii, osoby z długim stażem mają z tym problem. Jedyna premia to frekwencja ewentualnie jakieś 5 zł za leady. O produktywności zapomnij. Polecam poszukać gdzie indziej aktualnie jest bardzo dużo osób które się zwalniają zwłaszcza przez zarobki

Baba

To chyba z ciebie słaby pracownik.. ja z małym stażem wyrabiam minimum 200 zł premi nie licząc premi frekfencyjnej ;)

Baba

Widocznie jest droższy ;)

Magda
@Baba

Osoby z malym stazem, nie mające wszystkich kolejek maja szanse, szanse maleją jak masz wszystkie kompetencje, tyle w temacie

Czy ktoś może wie jak wygląda praca w tej firmir na linni yves rocher??

Trurl
@Kandydat

Na rozmowie przez telefon. Głupi jestes?

Roszer
@Trurl

Rozmowy przez telefon. Przyjemna praca i atmosfera. Polecam ten projekt

exxy

Siema ludziska. Chce wam powiedzieć, że na projekcie pewnej pomarańczowej firmy NIE ZWIĄZANEJ z telekomunikacją, gdzie pracuję, atmosfera jest świetna. Pracuję tu już pół roku i szczerze mogę powiedzieć, że bardzo polecam. Wypłatę zawsze dostawałem przed 10. Tylko raz zdarzyło się, że otrzymałem później bo 13 (w umowie mam do 25). Ludzie, kadra trenerska, przełożeni są wyrozumiali i w porządku. Były problemy z ruchem na infolinii przychodzącej głównie przez ludzi którym się nie chciało pracować i obcięli kolejki za kare, ale od paru miesięcy bez problemu idzie przepracować pełen etat a nawet aż nadto. Gdy ruch jest normalny idzie zarobić co najmniej 4000 na rękę, gdy trochę słabszy to już różnie to bywa. Najmniej zarobiłem 500zł (przepracowane ledwo 20h w miesiącu). Ugułem prackę polecam

2 pytania i pani przez 20 min opisywała stanowisko prace itp

doświadczenie z klientami, dlaczego ta firma

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.

Witam, mam pytanie na czym polega projekt PKP

Szeregowy

Jakiś czas temu miałem przyjemność pracować w Gallupie na projekcie ORANGE w Chorzowie. Niestety musiałem się zwolnić po 1,5 miesiąca z przyczyn rodzinnych. Ogólnie bardzo fajne miejsce, miła atmosfera, fajni ludzie. Na początku trochę się bałem, bo to była moja pierwsza praca, ale kadra była w porządku. Ludzie też bardzo mili, pomagali mi. Jeżeli chodzi o hajs, bo to najważniejsze - za godziny normalnie zapłacone + premia, którą udało mi się wyrobić mimo krótkiego czasu. Jak wszystko sobie poukładam to na pewno wrócę. Naprawdę super atmosfera.

Znany

Nie polecam placówki w Częstochowie, to jakaś masakra. nie wspomnę już o Michale, który był za młody na lidera miał 20 lat i zero podejścia do pracownika. Sam powinien się wiele nauczyć ja z doświadczeniem 3 letnim na słuchawce wiedziałem więcej niż on na 1 tygodniowej praktyce na słuchawce. Żenada. Atmosfera była nie przyjemna. Zapisywałem się na grafik na 8h a wyrzucali po 1h lub 2 h w miesiącu można było zarobić 1100 zł bo tak robili w bambuko pracowników. Za każdy błąd np brak hasztagu w opisie 20 zł za brak dopytanie z kim mam przyjemość rozmawiać 100 zł za incydent 300 zł pozdrawiam z wypłatą w tym przypadku. Dojebywali się do wszystkiego. Naprawdę jak nie masz co robić w swoim życiu to se możesz tam pójść lecz jak się szanujesz to nie polecam. A tak a propo sam się zwolniłem bo miałem dość tego kłamstwa. grafik niby pod twoje potrzeby ustalamy, a tu (usunięte przez administratora) prawda. nic takiego nie było. Kible zawsze uszkodzone, wykładzina brudna i strasznie śmierdziało. Po za tym te okno co wyje..... z framugi na konsultanta, Brawa dla kogoś kto nie dopilnował bezpieczeństwa w pomieszczeniu.

Nieznana ????
@Znany

Misiu Uszatku (usunięte przez administratora) ty się w łeb czymś ciężkim polecam. To Ty wiecznie miałeś problem z całą ekipą i ze wszystkim innym. W "najważniejsze" dni pracy Ciebie oczywiście nie było ???? W dodatku (usunięte przez administratora) wszystkich dookoła do przełożonych. Co do Michała to jedyne co Cię bolało najbardziej to to że był młodszy od Ciebie a jako Twój przełożony robił to co do niego należało czyli próbował Ci (usunięte przez administratora) wytłumaczyć najprościej jak się da jak "krowie na rowie" a że jesteś nie ogarnięty i wiecznie napierdalałeś błędy to się tak skończyło ????????. PS. ZWOLNIŁEŚ SIĘ PIERWSZY TYLKO DLATEGO ŻE TRENERKA NAPISAŁA CI JAK BYŁEŚ NA URLOPIE ŻE JAK WRÓCISZ TO ŻEBYŚ SIE NIE LOGOWAŁ BO WYWOŁAŁEŚ KOLEJNA (usunięte przez administratora) BURZĘ. NIE POZDRAWIAM Z FARTEM MORDO W ŻABCE ????

Ściema

Jednym wielkim słowem odradzam, unikajcie jak tylko możecie. Projekt Tauron szkolenie wstępne tydzień bezpłatne, jak już wchodzisz na linie to masz problem z wyrobieniem godziny, zmiany z 7/7.30 oraz 8 zwalniane do domu od 11/11.30 także człowieku o premii zapomnij, druga kwestia zabrali wszystkim konsultantom na rzecz jednej grupy całe BO, osób z doświadczeniem z stażem pracy odepchnęli na rzecz nowych kukiełek bo takowe znajdowały się w tej grupie, oczywiście była "wymiana" na "starszych" stażem ale to pogorszyło cała sytuację tylko bo było wybieranie względem "lubię nie lubię i dojście mam" kompletna porażka. Przechodząc dalej kiedy w lokalizacji na Chorzowie nie podejdzie się na miejsce gdzie siedzi takowe BO, WSZYSCY sobie siedzą i gadają bo przecież albo nie mają co robić albo sobie siedzą na czasie pracy bo mają pół godziny to trzeba posiedzieć. Często da się zauważyć jak takowe osoby wychodzą na otwartych zadaniach na fajkę. Niby wszyscy się lubią a jednak jedna osoba na drugą nagaduje. Wracając do Lini na lokalizacji nie da się uzyskać pomocy bo jak ją świadczy Ł. L WIELKI SZKOLENIOWIEC to odpowie ze albo w procedurze to masz a jak ewidentnie nie ma to Ci powie "od czego masz Google" SERDECZNIE ODRADZAM

Potwierdzam
@Ściema

Kiedyś bym powiedział że piszą tu tylko frustraci, ale teraz muszę powiedzieć że ta opinia jest mi zaskakująco znajoma, aż za bardzo. Dodałbym ze nie powinno się to nazywać, nie tauron obsługa klienta, a "bierz ofertę i spadaj". Czyli wpaja się że leadowanie to jest tylko element sprzedażowy, choć tak naprawdę nie obchodzi ich czy klient otrzyma pomoc/rozłączy się zadowolony, a czy zbierzesz leada czy nie.

Loon

Ktos cos na temat projektu Orange? Zaczynam tam szkolenie i chciałbym poznac opinię.

Loon
@Loon

Serio nikt nic nie powie? Nikt tam nie pracuje?

Trurl
@Loon

Co mozna napisac o pracy w call center? Lipna robota dla najgorszych co nawet na budowe sie nie nadaja w dodtaku placa jak chca a szczury boja sie zrobic jakikolwiek strajk.

mmm
@Trurl

Chłopie jesteś odklejony od rzeczywistości. Praca w CC jest jedną z najcięższych prac. To że dla ciebie praca jest tylko wtedy jak się przerzuca worki z cementem za 10zł na godzinę to sobie pracuj tak dalej. Może do tego się będziesz nadawał. Bo jak na razie wychodzi na to że nie dałeś sobie rady, a teraz będziesz obrażał ciężko pracujących ludzi.

Pracowałam w oddziale w Gliwicach. Sylwia Botór podczas szkolenia z byłymi pracownikami z Rudy urządza sobie godzinne pogawędki przez co szkolenie trwa 10 minut a pozostałe 50 minut to gadanie o pierdołach, nie chciałam uczestniczyć w tych pogawędkach przez co już od samego początku patrzono na mnie krzywym okiem. Podczas szkolenia usłyszałem od trenera że pracownicy z Gallup mają możliwość przejść pod Tauron co jest oczywiście kłamstwem ponieważ nikt z pracowników nawet tych pracujących po kilka lat nie miał takiej możliwości. Chwalono nas jako grupę że jesteśmy wyjątkowi i najlepsi oraz że szanują nas za nasze doświadczenie w call center, a miesiąc później przyjęto do pracy pracowników w wieku 18-19 lat beż żadnego doświadczenia, wtedy już wiedziałam ile znaczę w tej firmie. Od początku spotkałam się z atmosferą jak w typowym korpo, każdy miał mnie gdzieś ludzie byli pomocni ale tak naprawdę nikt nie zwracał na mnie uwagi liderzy nawet nie sprawdzili kiedy mam urodziny. Liczyli się tylko pracownicy z Rudy Ślaskiej a cała reszta to nic innego jak tymczasowi pracownicy do wsparcia sprzedaży nowi pracownicy odbierają połączenia, a starzy pracownicy wykonują "zadania dodatkowe" i urządzają sobie pogawędki na statusie niegotowym, nie można się nawet z nimi zintegrować czy lepiej ich poznać oni po prostu wiedzą że oni są w tej firmie na stałe a Ty jesteś tymczasowo do czasu kiedy spadnie sprzedaż, wtedy Cię zwolnią bo będziesz niepotrzebny. Oto właśnie odpowiedź dlaczego na Twoim biurku leży masa rzeczy po byłych pracownikach.

Rockie

Hahaha co kogo obhodzi kiedy masz urodziny kmiocie, ze co urodziny to liczyles na striptizerki i bilety do disneylandu, co tu jest grane? jakis milenials sie musi wyzalic bo nikt mu zyczen nie zlozyl serio?

@Rockie

To był element kultury i standard w tej firmię, no ale jak widać po Twojej odpowiedzi Ciebie nikt kultury nie nauczył to raz, a dwa że to akurat w mojej opinii było najmniej istotniejsze a właśnie tego musiałeś się uczepić. Pozdrawiam i życzę udanego prania mózgu w korpo :)

Rockie

Od 15 lat prawie jestem na rynku pracy i tylko w jednej firmie mi zlozyl kierownik zyczenia jak na ironie bylo to wlasnie w korpo nie w tym bo w gallupie jak zobaczylem co to za (usunięte przez administratora) to po tygodniu ucieklem dodam ze to bylo z 7 lat temu jak podobno szanowali tam ludzi,nie wiem jak w tym (usunięte przez administratora) moga ludzie pracowac lepiej krasc albo puszki zbierac. Podludzie moga tylko tu pracowac dlatego przychodzi sie tu tylko na chwile milenialsie po platnych studiach z kulturiznawstwa.

Figa
@Rockie

Niby 7 lat temu to było, niby uciekłeś po tygodniu, 15lat na rynku pracy a siedzisz na goworku i wypisujesz opinie z pupy o firmie z którą nie masz nic wspólnego od tak długiego czasu. Nudzi Ci się w oczekiwaniu na zasiłek?

@Figa

A zagladam sobie na opinie poprzednich oracodawcow zeby sie troche posmiac z ludzi ktorzy sie noe rozwijaja i placza bo ich gallup zwolnil z placa najnizsza jaka moze byc xd

H
@Rockie

Dlatego po 7 latach piszesz na goworku od firmie? Po 7 latach nie myślałabym o byłej firmie, szczególnie takiej w której byłam na chwile. A tym bardziej nie traciłabym czasu na pisanie opinii o niej

Mogę na prawdę POLECIĆ te firmę. Praca super, świetni ludzie, wypłata zawsze na czas i bezproblemowa. Kadra zarządzająca pomocna. Serio polecam :)

Zsrtownis

Większych bzdur nie czytałem, wypłata na czas buahaha dobry żart, nie w tej firmie.

Xxxx
@Zsrtownis

Haha zgadzam się z tobą . Czas w ich chorym systemie to 21 gdzie w normalnej pracy wypłaty są do 10 lub 15

Sm

No niestety ktoś tu sobie leci w kulki. Trzy dni szkolenia tylko z produktu, bez wyjaśnienia działania programów, na których będzie się pracować. Nie ma nawet umowy szkoleniowej.. W poniedziałek miały być dostępy do e-learning i nie ma ani wody, ani słychu. Żeby było śmieszniej test jest z innego produktu niż będzie sprzedawany... Od tego testu zależy kiedy Orange da dostępy...czyli telenowela po całości. Umowy nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. Póki co tracę czas i finanse. W poprzednich firmach umowę podpisywałem pierwszego dnia. Coś tu mocno śmierdzi.

szczera opinia

pozwólcie ,że si wypowiem najpierw o rudzie śląskiej ,to co ludzie piszą to prawda z spółki serwol wypłata wiecznie była opóźniona na projekcie Tauron, wymagania z kosmosu ,zbieranie leadów najważniejsze a problemy klientów nie istotne ,mieliśmy wciskać oferty pomimo że to była infolinia obsługowa przychodząca od zupełnie innych spraw. wciśniecie oferty niezadowolonemu już klientowi graniczyło z cudem . większość osób była zwalniana przez Adama B. w tym ja również pomimo ogromnych starań i wielu zadowolonych klientów z mojej pomocy bo to było dla mnie ważne ,dla Pana ADAMA nie było ważne nic tylko ofertowanie, na własnych ludzi pisał reklamacje do tauron aby zostały zabrane premie za brak podjecia próby ofertowania i brak argumentów w rozmowie . żenada ,chłop z wiedzą miał problem ,nie był skory do pomocy . kasa i atmosfera jeśli chodzi o tl żenada a więc nie polecam ani spółki ani projektu ,za to projekt pgnig w chorzowie jak najbardziej ,spółka daje wypłatę zawsze przed czasem ,tl są najlepsi i nie robią dziwnych presji ,projekt luźny,miły i przyjemny ,szkoda tylko że wysyłali dużo przed czasem do domu z względu na brak klientów na lini ,dlatego odeszłam ale polecam

Ile jest zmian w Gallup Polska?

Projekt t

Zmian duzo, zadna ze zmian napewno nie na korzyść pracownika

AK
@Projekt t

Nieprawda . Sa projekty jedynie ze zmiana poranna: 8-16 lub 9-17. Sana tak pracuje i nie narzekam

Metalowy ruszt

Wypłaty na projekcie T. zawsze praktycznie w ostatnim terminie jaki moze być ( gdzie indziej pewnie też ). Jak ktoś chciałby spełnić wszystkie kryteria jakie narzucają to mam wrażenie że w każdej innej firmie dostałbyś 3500-4000 netto a nie 2200 bo można dostać minusa za 5 sekund ciszy albo jedno zająknięcie w rozmowie i w ogóle za wszystko. Bonusem za to że więcej wiesz jest to że więcej wiesz bo przy najniższych kompetencjach zarobisz tyle samo co będąc Alfa i Omegą co może i by było stresujące gdyby nie to ze po wysłuchiwaniu tych wszystkich rzeczy na które musisz odpowiadać ze spokojem godnym Buddy albo złapiesz taka znieczulicę że cię nic już nie ruszy albo się zwolnisz. Z tych ciekawszych ofert w ramach rekrutacji wewnętrznej był asystent kierownika projektu , tylko z tym że jeżeli twoim zajęciem ma być pozyskiwanie klientów , promocja firmy , jeżdżenie na spotkania z kontrahentami ( prawko i auto ale prywatne ) , przygotowywanie prezentacji ,marketing w sieci itd. a będziesz robił za 19 brutto i to pewnie w totalnym chaosie to chyba nie xd

Masakra

Czy wyszły już wypłaty HR SUPPORT????

volvo
@Masakra

Tak

@Masakra

Niestety na koncie pieniędzy brak,

@volvo

Ja w HR support nadal nie dostałam przelewu, umowa o pracę.

@Projekt t

Projekt T awarie, też brak przelewu

Xyz

Pracowałam w Częstochowie na projekcie Tauron. Był to mój krótki epizod kilku miesięczny, bo znalazlam lepsza pracę Bardzo fajna lokalizacja, blisko dworca. Kadra super. Atmosfera na kilku projektach jest super. Wszyscy są jak jedna wielka rodzina. Można liczyć na wsparcie. W poświęca się pracownikowi czas, szkoli się go i szuka się niekonwencjonalnych rozwiązań żeby pokazać mu że potrafi. Konkurs, motywacja i wsparcie wszystko jest. Gdybym musiała wrócić, to na pewno na ten projekt.

Niedoszły klient

Smutne jest to że dział rekrutacji mieści się na recepcji. I to spotkałem się z tym na kilku lokalizacjach. Jakby nie mogli zatrudnić osoby, która się tym zajmuje. Byłem na wybadać CC i mało profesjonalne jest brak wydzielonego biura rekrutacji.

Chchchch

Zostałem zwolniony mimo że się starałem. Może mój wynik nie był super, ale dążyłem do poprawy. Nikt mi nie powiedział co robię źle, nie pokazał jak pracować z klientem. Brak systemu wsparcia konsultanta. Trener wiadomo. Kierownicy projektu - nie wiem po co ich tak dużo jak nie ma z ich strony wsparcia. Przyszli nowi, "kumple" z innego CC i starych w którym nie chciało się poświęcić czasu po prostu się zwolnili.

Praca praca

Nie polecam projektu T., System motywacyjny jest bardziej demotywujący w aktualnej formie. Dodatek frekwencyjny, zależny od ilości przepracowanych godzin, jest zabierany, bo konsultanci są szybciej zwalniani do domu. Dodatek za jakość rozmów też jest zależny od przepracowanego czasu, którego masz za mało z winy wcześniejszego zwalniania przez zleceniodawcę, a sam system oceniania jest tragiczny i trzeba być robotem, żeby spełnić wszystkie kryteria przy dłuższej rozmowie, bo możesz np zrobić "yyy" między zdaniami, albo przytaknąć klientowi przez użycie "yhy" podczas jego monologu. Lepiej używać słów typu: zaiste, dobrze pan prawi. Jest też dodatek za produktywność, ale jeżeli szybko obsługujesz klientów i czekasz na kolejnego, to jesteś mniej produktywna niż osoba, która po 20 minut będzie męczyć każdą sprawę. Z każdym miesiącem pracy masz więcej materiału i klientów do obsługi i jedyne co z tego masz to kilka groszy więcej do dodatku frekwencyjnego (zakładając że wcześniej cię nie wyrzucą do domu). Aktualnie lepiej sobie siedzieć na niskich kolejkach i czekać na klientów, niż obsługiwać pełny zakres wiedzy, bo masz z tego więcej, ale nerwów.

Tauron
@Praca praca

Prawda podpisuje sie pod tym.

@Praca praca

Kwestią tego ze nie zostawia cie na niższej kolejce, tylko wysyłają na szkolenie, i zasada taka ze im więcej wiesz., tym mniej zarabiasz, bo możliwość zebrania leada spada, a mozliwosc dostania reklamacji wzrasta, ot taki absurd w tej firmie,

Hanna
@Praca praca

Napisałeś bardzo obszerną opinię. Na pewno jest ona pomocna dla przyszłych pracowników. Z tego co widzę jest dużo ciekawych dodatkowo do pensji. Powiedz proszę, czy jeśli pracownik spełnia wszystkie kryteria to może zarobić więcej pieniędzy do pensji, jest to możliwe?

Zostaw merytoryczną opinię o Gallup Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Gallup Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Gallup Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gallup Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 20 to opinie pozytywne, 122 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gallup Polska?

Kandydaci do pracy w Gallup Polska napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gallup Polska