Opinie o JOBS.PL S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie JOBS.PL S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w JOBS.PL S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JOBS.PL S.A. w Warszawa

maro

a jak dojezdzasz do pracy w Polsce to szef ci bilety kupuje? BHP też masz na kilka lat dla siebie, to kto ma niby płacić? Stawka ok jak na realia.

TIKO

Mam wyjeżdżać jako cieśla z tej firmy. Czy to jest wiarygodna firma? Czy normalne jest, że na wyjazd do Wielkiej Brytanii muszę ponieść koszty przelotu, zakwaterowania i kurs bhp? Oferują 450 funtów netto tygodniowo.

tomek

ja powiem tyle cygaństwo ma krótkie nogi i już prawie odpadły u /Jobs pl/ bajery można wciskać dzieciom jeszcze nie każdemu jedzie zobaczycie sami czy nie racja jeszcze jak żądzą kobiety pozdrawiam

adam

witam trzymajcie się z daleka od JOBS PL to tragedia jedna z najgorszych agencji w Polsce za wszystko odliczają dopiero po miesiącu pracy coś dostaniecie ale nie wiele podatek mieszkanie dojazd z własnej kieszeni praca w błocie pod kamerami i podgląd jeszcze z droma Alkatraz 2 nie daj boże by mieć tel przy sobie to lecisz z pracy pisze bo to przeżyłem nie polecam powinni zamknąć tą działalnośc cygańską

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
marcin

nie polecam właśnie wróciłem z wielkiej brytanii porażka byłem tylko 8 dni biorą kase i na tym ich rola się kończy odradzam

luz

czy pracuje ktos aktualnie w Belfaście bo ma mozliwosc wyjazdu z tej firmy tam i sie zastanawiam czy jechac prosze o kontak jkazul@o2.pl

Maniek

Witam. Mam pytnko czy ktoś może pracował lub pracuje u nich jako spawacz?bo po komentarzach widze że nie warto podejmować z nimi wpółpracy i sie rozczarować.

kate

Czy ktoś wyjeżdżał z tej firmy jako opiekunka osób starszych?

Murv

Pracowałam tam trochę i rzeczywiście beznadziejny sprzęt spowalniający pracę a potem słyszy się od przełożonego że za wolno się pracuje. Ponadto często dzwonili ludzie którzy skorzystali z usług JOBS.PL i narzekali na warunki w pracy, na niezgodności z umową itp. Wtedy rekruterzy musieli świecić oczami. Z kolei nowym potencjalnym kandydatom trzeba było wmawiać, że nie było zażaleń i nikt nam nie zgłaszał problemów! Zdarzało się, że tuż po przylocie to kandydaci rezygnowali (i mieli ku temu powody!), wtedy pracodawca JOBS.PL przedstawiał ich w złym świetle swoim pracownikom itp. co mi się nie podobało. Szczytem było, gdy kazano kandydatom kłamać na granicy przez co część zrezygnowała a część na granicy powiedziała prawdę. Oczywiście wg pracodawcy to kandydaci byli Ci źli. Warunki dla pracowników w biurze też beznadziejne. Miałam robić praktyki i jednocześnie pomagać jednemu działowi a skończyło się, że przez 3 miesiące spędziłam na praktykach może 4 dni... Wyzysk i tyle... kończyłam pracę i szłam na praktyki a szefowa zaraz ściągała mnie do tamtego działu i kazała innym coś mi znaleźć do roboty. Nie trzymała się umowy. I w ogóle nie szanowała ludzi. Ja praktycznie odeszłam w momencie kiedy trzeba było mnie wieźć do szpitala. Dosłownie... Tak mnie fizycznie i psychicznie wykończyli. Już pomijam że jak raz byłam na księgowości ktoś usiadł przy moim komputerze i powyłączał oferty pracy klientów. Były to firmy również zajmujące się rekrutacjami a więc konkurencja. I oczywiście nazajutrz z oddziału z Katowic to ja dostałam ochrzan. I co ciekawe do dziś nie jestem w stanie uzyskać zaświadczenia o zatrudnieniu. W żadnej firmie nie miałam z tym wcześniej problemu. A tu od miesiąca nie mogłam się doprosić. Szefostwo nie odpowiadało na żadne formy kontaktu. A jak w końcu odebrano telefon to jeszcze mnie zmieszano z błotem. Szkoda nerwów i zdrowia na jakąkolwiek współpracę z takimi ludźmi.

Nie polecam nikomu. Żenujące zarobki, żenujące szefostwo, o wszystko trzeba walczyć. Pracuje się na starych, zdezelowanych komputerach, nic nie działa, jak powinno. Brak jakichkolwiek dodatków, socjalu, kart medycznych. Szef kierujący placówka w Katowicach nie potrafi zarządzać zespołem. Pobiera firmy swoim pracownikom, na każde pytanie o podwyżkę odpowiada, że nie da, bo oprócz opłacania pracowników musi jeszcze zapłacić za prąd, wodę, ogrzewanie w biurze!!!!! od pracowników wymaga się wiele, nie dając NIC w zamian. Wyzysk, wyzysk,wyzys!!!!

kazik

praca na stanowisku handlowca w jobs.pl to praca dla wytrwałych. nie dajcie się nabrać podczas rozmowy kwalifikacyjnej na niebotyczne kwoty,jakie można tam zarobić...jeśli się mocno , mocno stara, to do 3,000 netto można dojść. ale trzeba najpierw zdobyć klientów. trwa to z reguły pół roku, dziewięć miesięcy (jeśli masz smykałkę handlowca). do tego czasu masz się zadowolić najniższą krajową. do tego firmą kieruje człowiek, który nie ma skrupułów. podbieranie firm, pretensje o byle co, zarzucanie pracownika tysiącem dodatkowych rzeczy do wykonania,brak JAKICHKOLWIEK dodatków to standard tej firmy. socjalu nie ma żadnego. szkoleń nie ma wcale. dodatków na święta też nie ma wcale. a jeśli uda Ci się w końcu zacząć normalnie zarabiać, to musisz wysłuchiwać, że jesteś zbyt drogi dla firmy. generalnie miejsce dobre dla studentów którzy nie mają zobowiązań. jeśli szukasz czegoś na stałe - nie idź tam. zresztą strasznie duża rotacja pracowników sama świadczy o tej firmie.

murarz

Czy jedzie ktoś do Manchesteru 24.02.2015 jako murarz lub pomocnik ?

PRACOWNIK
@murarz

słuchaj dostałem ofertę pracy z tej firmy do Glasgow. Znasz może tą firme, jak jest u nich z płatnościami, jak wygląda sprawa z przelotem do GB.

PRACOWNIK
@murarz

moj e-mail tomi22478@o2.pl napisz tam nr tel to do ciebie zadryndam

kolega murarza
@PRACOWNIK

A kiedy lecisz do Glasgow?Dostałeś już umowę z agencji?Jeśli tak to zobacz czy nie ma tam magicznego zwrotu Under umbrella..

mariola

Bardzo nieprofesjonalna firma, zarządzana chaotycznie i autorytarnie. Porażka.

@mariola

Z demokracją w prywatnej firmie jeszcze się nie spotkałem. Najczęściej jest zarząd, który decyduje o losach firmy lub osoba za to w pełni odpowiedzialna (właściciel firmy). Czy można rozwinąć temat "autorytarnego zarządzania"?

B
@ja

(usunięte przez administratora) Polecam poczytać najpierw czym faktycznie jest autorytarne podejście do pracownika... bo uważam, że nie "gryzie się" bycie właścicielem firmy, a jej demokratyczne zarządzanie ;)

SinRo

Miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie. Niestety jest fajna jedynie z nazwy. Problemy z umowami, płatnościami, praktyki zdzierania kasy z innych firm (częste awarie, błędne statystyki odwiedzin czy wyświetleń na porządku dziennym przy zawyżanych stawkach ofert) oraz ludzi (zapraszanie na rozmowy, obiecywanie, a na koniec proponowanie umów śmieciowych czy zwyczajnie niekorzystnych). Nikomu nie polecam "przygody" z tą firmą.

roy

powiedzieli mi ze jak mam 47 lat to wnuczki pilnuj. znam biegle angielski rosyjski i francuski i mam wnuczki pilnowac na angielski i rsyjsko mam certyfikat

trist

Zarząd nie jest młody... po za tym przy ich kombinowaniu nie dziwię się, że szefostwo jest zestresowane, ale nie wolno się wyżywać na pracownikach. Dla własnych pracowników nie ma szans na rozwój... żadnych szkoleń ipt. Po za tym co innego oferują na rozmowie, a co innego wychodzi w praktyce. Bardzo chaotyczna firma. Pracownicy są zmuszani do kłamstw. Już praca w Call Center nie była by taka okropna! Życie jest nieprzewidywalne, ale nie obiecuje się nie wiadomo czego, albo przynajmniej nie zostawia się człowieka na lodzie. A tu szefostwo jeszcze atakuje wysłanego do pracy pracownika, żeby nie narzekał itp... żenada

olek

odradzam trzymajcie sie z daleka od jobs.pl

inzyr

Trzymajcie się z daleka od tej agencji. Co innego obiecują przez telefon, co innego podczas rozmowy na spotkaniu, a po wyjeździe do pracy tragedia. Bilety najdroższe bo weekendy, że niby tak trzeba a za bilety płaci się z własnej kieszeni.

MARCIN
@inzyr

ja wyjechałem z tym biurem do angli porażka wysyłają ludzi i na tym się kończy współpraca z biurem ostrzegam wszystkich o biurze z warszawy i panią katarzyną ma bardzo dobry bajer a póżniej wszystko się kończy nie wiedzą do końca gdzie wysyłają ludzi ja w pierwszy dzień jeżdziłem 5 godzin bo nikt nie wiedział o moim przyjeżdzie TO BIURO TO WIELKI BAJER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Słowa kojarzące się z Jobs.pl SA Porządna firma. Dobra atmosfera pracy Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą Atmosfera i ludzie tam pracujący są miła.... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Jobs.pl SA: Najbardziej nie podobało mi się w Jobs.pl SA:

Zostaw merytoryczną opinię o JOBS.PL S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w JOBS.PL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy JOBS.PL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JOBS.PL S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JOBS.PL S.A.?

Kandydaci do pracy w JOBS.PL S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JOBS.PL S.A.
2.6/5 Na podstawie 67 ocen.

JOBS.PL S.A.