Opinie o KFTP w Żory

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KFTP. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KFTP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFTP w Żory

Klaudia

Kftp jest bardzo dobrze rozwijajaco sie firma. Moje sugestie dla KFTP: B.dobra firma brak sugestii Lubię atmosferę w KFTP za: Pracownicy i atmosfera

A jak wygląda praca w święta

@@@@

No widzę że nadal w tej firmie beznadziejnie,ale jak połowa załogi zawsze można się przenieść pod Sekonix tam już ponoć połowa zakładu się przeniosła. Kiedyś nie do pomyślenia żeby koreańskie zakłady sobie pracowników podbierali a teraz na legalu:) :) Więc jak nie Kftp to może Sekonix??? trzeba się zastanowić. Biorą wszystkich

Kt@sik
@@@@@

W SEKONIX to samo, przypomina to początki Nifco, żeby zarobić to nadgodziny trzeba robić i soboty, 2100-2200 dostaniesz. Bonusy są dla wybranych ;)

Fiodor
@Kt@sik

Rozmawiam z koleżanką zarobki beznadziejnie ciągle kantują na wypłatach obiecują dużo a jak przychodzi co do czego to jedna wielka lipa jak to w koreańskich zakładach . Ale słyszałam że są osoby z Kftp które przeszły rozmowę kwalifikacyjną i się przenoszą. To będzie zdziwienie w dzień wypłaty

pracownica montażu
@Kt@sik

W Sekonixie też nie jest łatwo.Zabrali premie uznaniową,nie wypłacili do tej pory wczasów pod gruszą a od stycznia zmienia się regulamin i jeśli premia frekwencyjna i dojazdowa wynosiła 500 zł brutto to od stycznia mają ją zabrać już zmniejszyć.Mamy 2100 zł na ręke z dwoma sobotami a będzie mniej.....................

DiCaprio

Firma jak Titanic. Czekać tylko, aż zatonie... :)

Logistyk

Bardzo milo bylo na rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo mila pani ktora wszystko wytlumaczyla mi od A do Z

Gdzie pracowalem. Czy mam uprawnienia na wozki Czy jestem zainteresowany praca No i czy wiem co sie produkuje w KFTP

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żory
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Żory
Adegis Sp. z o.o. Sp. k.
HR

Jeszcze nigy nie robilam w takim bagnie. Praca bez perspektyw i możliwości rozwoju. Pracowałam 3 lata. Kierownictwo tak jak by rozumy pozjadalo a nie mają pojęcia o maszynach. Szukają oszczędności nawet na ręcznikach papierowych w toalecie. JEŚLI NIE MASZ PLANU NA ZYCIE I CHCESZ PRACY BEZ JAKIEGOKOLWIEK ROZWOJU TO IDEALNA PRACA DLA CIEBIE! Pominę fakt zarobków bo tu to nawet żal się wypowiadać.

Liliana123

Piszecie tu o wyrobieniu normy na montażu, ile ona wynosi? Jest możliwa do zrealizowania bez większego zapierdalania ?

Żenada;))

ODRADZAM PRACY W TEJ FIRMIE!!!! To co sie tam dzieje to wielka porazka!!!! Brak szacunku jakiegokolwiek!!! Wyplaty marne!!!! Zapierdo* za marne pieniadze... Na dodatek zmuszaja do pracy w weekendy bo jest zapotrzebowanie a jak nie pojdziesz to groza zwolnieniem z pracy .. Przemyslcie to zanim tam pojdziecie !!! Dzial wtrysku!

Kftp

Ta firma juz jest na dnie nie szanuja pracownika ciagle tylko slyszymy brak pieniedzy straty nowe inwestycje oszczednosci na pracownikach i na sprzęcie niech zaczna od siebie oszczednosci obiadki firmowe auta mieszkania itd a na calej firmie tak jak ktos napisal 1 wiertarka i jeszcze uszkodzona

Lidia

@Loki, a czy pracownicy firmy kftp mogą liczyć na jakieś dodatki ze strony pracodawcy? Czy jest możliwość dostania premii? Zachęcam również innych pracowników do wypowiedzenia się na temat pracy w tym miejscu.

@Lidia

Premie po 300-500 zł (mówie o Rozdmuchu, wtryski mają o wiele mniejsze premie), 500 złotych wczasów pod gruszą w sierpniu (po postoju!!), 1000 zł premii (premia świąteczna + zyski) w grudniu i tyle. Plus prezent urodzinowy od prezesa firmy. Wczoraj np każdy pracownik dostał 1,5 litra Coca-Coli na Maszynie bo było strasznie gorąco na hali (ponad 35 stopnii Celcjusza) Mam wrażenie że Koreańczycy się starają, ale nie wiedzą o 90% rzeczach które się dzieją w firmie a za fatalną sytuacje w firmie odpowiada polskie kierownictwo.

@Loki

Premia na montażu 150 zl jeśli caly miesiąc robisz i bez l4 a wody w upal 35° jak sie nie upomnisz nie dostaniesz , a jesli juz to 0.5 l. Cole dali raz. Bo wizytator byl hehe

Student
@Loki

@Loki A ta praca na rozdmuchu na czym polega? Co Ty robisz? Zastanawiam się nad złożeniem papierów.

Lidia

@Loki, pracujesz w kftp? Co możesz powiedzieć o pracy w tej firmie? Może powiesz coś na temat atmosfery pracy? @Ghj, jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu? Czy wysyłałeś już swoje CV?

@Lidia

Atmosfera zła, jest coraz gorzej z miesiąc na miesiąc. Praca ciężką wymagająca, coraz większe wymagania kierownictwa, nie można się doprosić o podstawowe rzeczy. Kiedyś lubiłem tą robotę ale ta firma schodzi na psy, dlatego za niedługo się stamtąd zwalniam.

@Loki

Zgadzam sie.. Kiedyś bylo inaczej. Gdyby. Sprzet byl sprawny byloby ciut lepiej. Ale na rekawiczki czekalismy 3 tyg.. 1 wiertarka na cala hale.. Wieczne pretensje jakby nasza wina bylo to że sprzet sie psuje albo go nie ma. Jest garstka ludzi ktorzy sie poswiecaja a mimo nie doceniani.. Kwestia czasu jak i oni odejda..

Monalisa
@Lidia

Szczerze mówiąc nie dbają o pracowników, nie zachęcają by zostali, a wręcz przeciwnie straszą że zwolnia jak na nadgodziny nie zostaniesz hmm strzał w kolano, bo nawet Ukraińcy nie chcą w tej firmie pracować. Dziwne że w Nifco czy sekonix wzięli sobie coś do "serca" że o swoich ludzi się dba.

Oko

Na poczatku bylo jak bylo. Jak do kazdej pracy trzeba bylo sie przyzwyczaic. Bywaly wzloty i upadki. Nerwy i fajne chwile. . Za kazdym razem kiedy robi sie kociol obiecują albo mydla oczy. Za czasów innego kierownika wszystko jakos szlo mimo slabych zarobkow. Teraz obowiazkow coraz wiecej a kasa nie adekwatna do pracy. Ukraina moze malowac sobie paznokcie i siedzieć 40 min przerwie nie robiac normy albo puszczajac buble polak dostaje za wszystko.. Sprzet sie psuje o czesci lub naprawe mozna sie prosic. Ludzi ogarnietych coraz mniej bo zarabiaja tyle co ci ktorzy robia mniej badz gozej. Jak tak dalej bedzie to kolejne oby z wieloletnim stazem odejda i statek w koncu utonie.. Ale coz.. Taka polityka firmy..

Elo

Zapraszamy do Nifco.

Migi
@Elo

Hej byś dał mi znać jak wygląda praca w nifco jaką atmosfera i zarobki

lili
@Elo

Hej są może przyjęcia na jakość w nifco????

gosia

macie przestój?

Lidia

@Loki, dziękuję za Twoją opinię. Czy nie widzisz żadnych zalet pracy w kftp? Sam napisałeś, że kiedyś lubiłeś pracę w tym miejscu. Rozumiem, że od tamtej pory zaszły zmiany w firmie?

@Lidia

Zalety tej firmy? Oj ciężko. Bardzo ciężko. Kiedyś lubiłem tą robotę bo nie wszystko było zepsute, kiedyś line keeperzy nie mieli wszystkiego gdzieś, nie wszystko psuło sięco chwile jak teraz, i mimo że robota była ciężka to szybko mijał czas w pracy. A teraz? Ostrza w młynkach są tak stępiałe że młynki na rozdmuchu ledwo mielą, pobieranie materiału to tragedia, ostatnio non stop siępsuje i musisz co chwile wchodzić do góry i zasypywać maszynę materiałem bo line keeper to święta krowa i ci tego nie zrobi, chłodzenie w samych maszynach jest też tak mega spieprzone że detale wychodzą tak gorące że nawet przy potrójnej parze rękąwiczek detale mocno parzą i masz problemy z obieraniem. Co do samego obierania.... nie można się doprosisz o nowy nóż do obierania detali, a jak team lider ci da nóż to jeszcze gorzej stępiałe niż ostrze w młynkach. Mógłbym wymieniać, i jeszcze wymieniać. W tej firmie wszystko nawala, począwszy od młynku, chłodzenia czy pobierania materiału do obcinarek czy podstawowych rzeczy jak brak mioteł by posprzątać a maszynę trzeba posprzątać a zostajesz dłużej po pracy (a musisz ją sprzątać przy włączonej maszynie). Dlatego z tej firmy ludzie się zwalniają a nowi pracują maksymalnie tydzień, dwa. A line keeperzy czy team leaderzy mają wszystko gdzieś i mają o wszystko pretensje mimo że de facto pracujesz z niesprawnym sprzętem.

Lidia

@Monia, Twój komentarz niewiele mówi o pracy w kftp. Forum Gowork.pl to nie miejsce na opisywanie pracowników. Forum ma gromadzić informacje na temat samej pracy. Pożądane są informacje o atmosferze pracy czy warunkach zatrudnienia. Zachęcam Cię więc do napisania jak oceniasz pracę w kftp.

Monia

Czemu w tej firmie liczą na Ukraińców, każda z firm pokrewnych na nich narzekają, Tym którzy pracują nadal powinni dziękować, mam na myśli Polaków, którzy muszą po ukraincach te buble poprawiać i to niemałe pieniądze, na ukraincach zaoszczedziliscie?! Ile?! Chytry dwa razy traci!!!!

Ghj

Weekendy są wolny czy pracujące?

@Ghj

Wolne. Wtryski i Montaż rzadko robią weekendy. Na Rozdmuchu często są zapisy na weekendy (100% płatne)

Lidia

@Ja, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w kftp w Żorach? A może już podjąłeś pracę w tym miejscu? @Łukasz, z Twojej wypowiedzi wynika, że faktycznie zostałeś potraktowany niezbyt dobrze przez pracodawcę. Może to tylko jakieś przejściowe problemy z komunikacją wewnątrz firmy? @Była ;), rozumiem, że pracowałaś w kftp. Co możesz napisać o tym pracodawcy?

Była
@Lidia

Była ale powróciła ???? mam nadzieję że na dłużej i mój kierownik będzie przychylny do mojego przejścia pod Kftp

Lidia

@anonymous, od kiedy zaczynasz pracę? A może chciałbyś podzielić się z nami swoją opinią na temat pierwszych dni pracy w kftp? @zajaczek, rozumiem, że chciałeś pomóc, ale wypowiadając się na forum nie używaj proszę imion i nazwisk osób trzecich. To niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). @Sowa, rozumiem, że pracujesz w kftp w Żorach, skoro wypowiadasz się w tym wątku, tak? Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę?

hej zaczynam pracę na montażu , jak tam jest?

Zostaw merytoryczną opinię o KFTP - Żory

• Jak się pracuje w KFTP?

Zobacz opinie na temat firmy KFTP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KFTP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KFTP?

Kandydaci do pracy w KFTP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KFTP