inco-Bid S.C. Marcin polak
counter
1 1 6 5 1
Anastazja Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Nie polecam

Aleksandra Nowy wpis
@Anastazja

Mogę Cie prosić o doprecyzowanie swojej opinii? Nie polecasz inco-Bid jako pracodawcy, czy ich usług? Teoretycznie GoWork to forum dla pracowników, ale tutaj jakoś piszą sami klienci, dlatego dopytuję.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 579 dni.
 Pytanie

Czy pracownicy inco-Bid S.C. Marcin polak chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Andrzej Nowy wpis

My mieliśmy również ciekawą przygodę z firmą inco-Bid S.C. Marcin polak inco-Bid S.C. umówiliśmy się w styczniu na wykonanie tynków na 3 czerwca, wszystko było ok obiecywał że przyjdzie ale ma opóźnienie a na koniec dodał że mamy wielki problem bo pracownik zaginął a jeden poszedł na L4 a teraz zero kontaktu. Zostawił mnie tak jak Pana sebastiana na lodzie i również w środku sezonu gdzie wszystko poplanowane. dołączam się opinii tej firmy której już nie pierwsza osoba dziękuję cyt. "NIE POLECAM, jak dla mnie to skuu... i tyle" Ps. mi się udało na szczęście znaleźć ekipę która wykona mi usługę i zostanę tylko z 3-tygodniowym poślizgiem

seba

Umówiliśmy się na wykonanie tynków w maju, przez miesiąc obiecywał że przyjdzie ale ma opóźnienie a w czerwcu przestał odbierać telefony. Zostawił mnie na lodzi w środku sezonu. NIE POLECAM, jak dla mnie to skuu... i tyle.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
michal

UWAGA NA TEGO GOSCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przyjechal, umowil sie ze mna na wykonanie tynkow, 1,5 tygodnia temu z nim rozmawialem, mowi wejde w srode. mowie ok. w niedziele gadam z nim, tak oczywiscie bede w srode. przychodzi sroda zrywam sie bo ma byc przed 7 i.......czekam.... telefonow nie odbiera, na smsy nie odpowiada. dopiero w piatek laskawie odebral i mowi ze on nie da rady i zostawia mne w srodku sezonu. Znajdz czlowieku teraz ekipe na szybko jak juz wszytsko ustalone. NIE POLECAM. Moze tazdy do mnie zadzwonic i napisac ie mam nic do ukrycia ale takie sku......synstwo bede tempil!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o inco-Bid S.C. Marcin polak - Żory

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
inco-Bid S.C. Marcin polak