Opinie o KFTP w Żory

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KFTP. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KFTP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFTP w Żory

Łukasz

Dzisiaj, to znaczy 17.04.18 byłem na tzw. 'teście' Przed przyjęciem mnie do pracy, kierownik działu ckd, pan (usunięte przez administratora), postanowił, że muszę najpierw przejść 4 godzinny test, czy nadaję się do pracy. Było to pewnie po części spowodowane tym, iż posiadam orzeczenie o niepełnosprawności. Jednakże jedyny defekt jaki posiadam, to niedosłuch jednego z uszu. Poza tym jestem sprawny fizycznie. Po teście pisemnym bhp, przyszła jakaś pani liderka z tego działu ckd, i zabrała tylko jedną panią która razem ze mną przyszła do pracy. Pytałem się czy ja też mam iść, to odpowiedziała, że mam czekać na kogoś innego. Minęła jakaś godzina i pani z bhp zorientowała się, że musieli o mnie zapomnieć. Zadzwoniła na ten dział i wtedy przyszedł jakiś pan i tamta liderka. Uzgodnili, że idę z tym panem i pokazywał mi, jakie skrzynki donosi się na rozdmuch i wtryski. Następnie przeniesiono mnie w końcu tam gdzie rzeczywiście miałem być, czyli na ckd. Nie dopytywałem się dlaczego nie idę na ckd, bo myślałem, że potrzebują kogoś w inne miejsce. Nie dogadali się ze sobą i później wstydzili się do tego przyznać (tzn. pan gajos) Podziękowali mi, i przekazali przez pośrednika u którego załatwiałem pracę, że trudno się ze mną skomunikować i że nie mają tyle czasu, aby cały czas ganiać za jakimś pracownikiem, i pilnować go. Ten pan gajos, musi być bardzo sfrustrowanym człowiekiem, skoro nie znając kompletnie człowieka, wystawia sobie od razu opinię po kilku godzinach. Podejrzewam, że wiele osób nie słucha się go, tak jak by chciał i dlatego skrywa w sobie nienawiść. Tacy frustraci, są najbardziej niebezpieczni, może dobrze że nie dostałem się tam. Ale muszę przyznać, że bardzo się zdenerwowałem, bo cieszyłem się na tą pracę, tymbardziej że mam dobre referencje od poprzedniego pracodawcy. Zrobiono ze mnie jakiegoś niedołężnego, a jestem osobą, która zawsze przedkłada dobro swoich współpracowników nad swoje. Pozdrawiam, Łukasz

Była ;)
@Łukasz

Niestety Łukasz, na taką zmianę trafiłeś, na rano zawsze jest dużo pracy, a tu trzeba być mega aktywnym czyli pytać o każdą pierdulke

Wstyd
@Łukasz

Bo tam gamonie pracują ci koreance to nawet angielskiego nie znajo

@Łukasz

Hej Łukasz ,zapytaj o pracę na magazynie,najlepiej zgłoś sie zdo p.Daniela Kozioł,totalny brak ludzi a praca jak praca ,wszędzie trzeba pracować....pozdrawiam

Sowa
@Wstyd

Nie znajo?W jakim Ty języku poszesz?Nie znają,jak już!

Fytos

Kftp koreańska firma tepiaca Polaków nie polecam

Wi-waldi

Nie Taki statek z dna wyłowiłem !!!

@Wi-waldi

tytanic dalej pod taflą....

Witam. Jaki ubiór obowiązuje na montażu??

Sensei

Bikini i Japonki :)

Logistyk

Bardzo milo bylo na rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo mila pani ktora wszystko wytlumaczyla mi od A do Z

Gdzie pracowalem. Czy mam uprawnienia na wozki Czy jestem zainteresowany praca No i czy wiem co sie produkuje w KFTP

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żory
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Lidia

@zajaczek, może warto wyjaśnić tę sprawę z odpowiednimi osobami z kadr? Być może nastąpiła tylko jakaś mała pomyłka, lub w międzyczasie byłeś na zwolnieniu lekarskim? Widziałam, że aktualnie firma ma kilka ofert pracy - http://kftp.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=23&Itemid=182&lang=pl - będziecie aplikować? A może ktoś już jest po rozmowie kwalifikacyjnej i może podzielić się swoim zdaniem na jej temat?

Ciulanie w żywe oczy,po podwyżce dostałem o 50pln mniej niż przed

Alek

Zarobki zaczynajom sie od liderek a reszta bandy (usunięte przez administratora) i grosze z tego ma.pracowałem tam 12 miesiecy .A teraz przy oknach na rodukcji w Wodzislawiu mam 2700 na reke o 1000 wiecej jak KFTP

Kghm

Bzdury piszecie

mario

może teraz coś związki zawodowe wywalcza...jeżeli nie to KFTP długiej kariery nie zrobi...ludzie juz się zwalniają...ten statek tonie z pracownikami na pokładzie

MW

Siema pracuje pod del piero od października i mam pytanko sa jakies premie na swieta

Loki
@MW

Tak są, około 500 zł.

@Loki

Infromuje ze pod del piero nie nie ma premii na Boze Narodzenie

Loki
@MW

Sorry nie doczytałem twojego pytania. Pod Del Pierro masz suchą pensje tyle ile godzin zrobisz tyle zarobisz + premia frekwencyjna (wszystkie dni w miesiącu musisz ją przerobić by ją dostać). Pod KFTP ludzie dostali 1000 złotych premii. 500 zł premii świątecznej + 500 zł premii od prezesa zarządu. W sumie to nigdzie nie ma takich premii nawet w rybnickim tenneco. Nie licząc Kopalń gdzie arcytrudno jest się dostać.

P.
@Loki

Są firmy z większymi premiami w tej samej branży. Nawet bliżej niż myślisz :)

@Loki

500 pln to były zyski a drugie 500 pln to z funduszu socjalnego na który składki biorą Ci przez cały rok

@Loki

Pytanko co zrobic zeby dostac umowe pod KFTP

Były yyy

Cisza na forum czyżby burza juŻ minęła? Pracownicy juz wymiękli? Wasz problem polega na tym ze nie trzymacie sie razem

Assembly

Nifco? Ćpiesz ? Z jednego syfu do jeszcze większego trzeba być niespełna rozumu by cos takiego zrobić kftp niedługo przestanie funkcjonować prawidłowo kolejne wypowiedzenia sie szykują koreance to nieogary nie widzą co sie dzieje liderkom z kontroli sie w (usunięte przez administratora) Przewraca żałosne szukają dziury w całym ludzie dwulicowi...znam tam kogos kto zbiera od ludzi cv bo ma znajomka i czechach robote załatwia juz dwie osoby tam poszły ogólnie Kftp to brak przyszłości operatorki robią za psi grosz kpina wszędzie to samo czas sie anulować

gacek

Witam chce przestrzec ludzi którzy wybierają się do pracy w tej firmie,aby nie trafili na montaż ,bo to co się tam dzieje to czysty mobing ,nie wspomnę już o słowach ,jakich używa brygadzista na ianie,gdy chcą aby była normą zrobią wszystko. Nawet do wc mamy ograniczony dostęp,nie chodzi się na przerwę aby tylko była normą zrobioną.ludzie się boją o tymowic żeby nie być zwolnionym,ale taka jest prawda to (usunięte przez administratora) a nie firma w której pracuje się godnie.wysiada psychiką po prostu.Za taką pracę kobiety powinny zarabiać godne pieniądze,urlop na żądanie z czego robi się ogromne problemy,nie można nawet zamienić słowa z innym pracownikiem bo od razu albo przenoszą na inne stanowiska ,albo mają oko żeby zwolnić.porostu jak to się nie zmieni to będzie kry puste bez pracowników,powinni na pierwszym miejscu kierownicy zmienić podejście do pracowników i uszanować ich pracę.

@gacek

Brygadzistki karierowiczki polak polakowi robi kolo du... Nie mozna z operatorem slowa zamienic bo to niewolnicy według nich nie polecam firmy jeszcze wiecej ludzi sie pozwalnia

Ciekawsky

Jak traktują ludzi? Jak traktuje pracowników Del pierro a jak Kftp?

Zło, chciwość, brak szacunku mistyfikacja taka sytuacja i dodatkowo kradną ^^

Ciekawsky

To co sie teraz dzieje w firmie?

Polskiwallstreet

W (usunięte przez administratora) od dobrobytu sie poprzewracało i tyle ... Gdzie byli rodzice pytam ?

Del piero ma tylko lepszą stawke niz kftp czyt.(Koreańska Firma Tnie Pensje)na godzine żałosny system jeszcze umowa zlecenie bez urlopu bez niczego i jak tu nie wyjeżdżać... Idz pan w hui a co do naciągaczy z biura to juz sporo osób wie powinien jakiś urząd tam wlecieć ...

skarbowy

ludzie nadal nie gdzie są pieniądze? panie prezesie . pracuję od roku w kftp i widzę przekręty jakie robi pan z biura. proszę sobie sprawdzić ceny jakie wystawia a ile to na prawdę kosztować powinno. grube miliony i wczasy w ciepłych krajach. jest ich trzech

Nickname

Coś w tym jest ... Unikać ewentualnie zostać pod delpiero ^^

Zostaw merytoryczną opinię o KFTP - Żory

• Jak się pracuje w KFTP?

Zobacz opinie na temat firmy KFTP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KFTP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KFTP?

Kandydaci do pracy w KFTP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KFTP