Opinie o SFW WARWAS w Żory

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SFW WARWAS. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w SFW WARWAS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SFW WARWAS w Żory

Eryk Nowy wpis

Kasa chyba słaba skoro nikt nawet nie odpisał na dawniejsze zapytanie. U mnie na zakładzie jest podobnie do tego atmosfera wykańcza. Tu z nia będzie lepiej?

Tomasz Nowy wpis

Podobno szukają operatorów, jakie mają stawki?

Ali Nowy wpis

"""""gazela biznesu"""""

Maja Nowy wpis

@Zdzisławrozumiem, że nie masz dobrej opinii na jej temat. Mógłbyś jednak powiedzieć coś więcej na temat swoich doświadczeń w SFW WARWAS? Takie informacje będą cenne dla osób, które rozważają firmę jako potencjalnego pracodawcę.

Czy po rozmowie w SFW WARWAS rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Zdzisław

Szkoda słów na tą firmę.

Maja

Pracujesz obecnie w SFW WARWAS? Chętnie dowiemy się jak teraz wygląda praca w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

ach

Ale wiadomo jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? podobno oprócz dobrej podstawy są jeszcze jakieś premie, ale wiaomo że są jeszcze jakieś socjale.

bhp

Ta firma jest znana z pożarów na rozbiórkach.

Masakra

Tu się zgodzę. W Warwasie nie ma nic. Kierownicy traktowani przez prezeske jak niewolnicy, obrazy, krzyki... Szeregowi pracownicy to emeryci dosłownie z łapanki, poza kopalnią nie wiedzą i nie widza nic, za 8-10zl/h na smieciowce. Kierownicy wzglednie młodzi, niedoswiadczeni, niezdecydowani, prócz jednego starego pryka.Stanowiska operatora nawet nie chce mi się komentować jak i jednego pseudo kierownika-koordynatora który ma widzę mniejszą jak wspomniani wyżej emerytowni gornicy... Długie dojazdy nie płatne, pseudo koordynator ściemniacz i nieudolny manipulator. Praca dobra dla emeryta co chce sobie dorobic kradnac kable i inne metale, innym odradzam.

Niko
@Masakra

Długie dojazdy, dobre, eh. Jak by tylko w Żorach wyburzali, to nie pozostał by kamień... Za szczeniaka pracowałem u nich na zlecenie. Kilka lat minęło i w porównaniu do dzisiejszych realiów kasa nie była zła. Przede wszystkim była na czas, do tego ciuchy, diety. Po nich, po drodze zahaczyłem kilka firm i już tego nie było.

Prac

Lepiej nie pracujcie w tejfirmie. Zero rozwoju, kasa na poziomie warzywniaka i (usunięte przez administratora) na złodzieju, który zwala na ciebie przed kierownictwem.

Oszukany

Zostałem oszukany przez Pana Jacka Warwasa Wykonałem dla niego pracę i w momencie gdy zakończyłem zadanie (następnego dnia miałem dostać wynagrodzenie) wszelki kontakt się urwał. Minęło pół roku i nadal nie jestem w stanie się z nim skontaktować. Błażej Warwas (syn Jacka) kompletnie nie chce pomóc w tej sprawie. Po prostu zostałem okradziony Odradzam jakąkolwiek współpracę bez płatności 100% z góry

Miko
@Oszukany

Chyba Ci się kolego firmy pomyliły. Duży wdech i sprawdź czy chodzi o SFW. Współpracowałem z nimi nie raz i nigdy nie było problemów z kasą i terminami.

za prawde

Jeżeli chcesz popracować za darmo lub za najniższą stawkę - to polecam

Szefowa nie wie jak wyglądają jej maszyny, ani pracownicy, a pieniądze to większe (usunięte przez administratora) płacą.

zagi

lipa lipa i jeszcze raz lipa i 8 zł

Nieźle płacą... łehehehe. Najniższa krajowa dla operatora z I kl.

Zostaw merytoryczną opinię o SFW WARWAS - Żory

SFW WARWAS
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.

SFW WARWAS