Opinie o SFW WARWAS w Żory

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SFW WARWAS. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w SFW WARWAS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SFW WARWAS w Żory

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Tomasz Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Podobno szukają operatorów, jakie mają stawki?

Ali Nowy wpis

"""""gazela biznesu"""""

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Maja Nowy wpis
Inne

@Zdzisławrozumiem, że nie masz dobrej opinii na jej temat. Mógłbyś jednak powiedzieć coś więcej na temat swoich doświadczeń w SFW WARWAS? Takie informacje będą cenne dla osób, które rozważają firmę jako potencjalnego pracodawcę.

1
Zdzisław Nowy wpis

Szkoda słów na tą firmę.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy po rozmowie w SFW WARWAS rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Mobilny Serwisant - Złota Rączka - ETAT
Łódź
Fixit Polska Sp. z o.o.
(6 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Monter centrali wentylacyjnych
Niederau
A-Climax-Klima Germany GmbH
Wyślij CV
logo firmy Majster robót drogowych
Pułtusk
Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk
(17 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Maja
Inne

Pracujesz obecnie w SFW WARWAS? Chętnie dowiemy się jak teraz wygląda praca w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

1
ach

Ale wiadomo jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? podobno oprócz dobrej podstawy są jeszcze jakieś premie, ale wiaomo że są jeszcze jakieś socjale.

bhp

Ta firma jest znana z pożarów na rozbiórkach.

Masakra

Tu się zgodzę. W Warwasie nie ma nic. Kierownicy traktowani przez prezeske jak niewolnicy, obrazy, krzyki... Szeregowi pracownicy to emeryci dosłownie z łapanki, poza kopalnią nie wiedzą i nie widza nic, za 8-10zl/h na smieciowce. Kierownicy wzglednie młodzi, niedoswiadczeni, niezdecydowani, prócz jednego starego pryka.Stanowiska operatora nawet nie chce mi się komentować jak i jednego pseudo kierownika-koordynatora który ma widzę mniejszą jak wspomniani wyżej emerytowni gornicy... Długie dojazdy nie płatne, pseudo koordynator ściemniacz i nieudolny manipulator. Praca dobra dla emeryta co chce sobie dorobic kradnac kable i inne metale, innym odradzam.

Niko
@Masakra

Długie dojazdy, dobre, eh. Jak by tylko w Żorach wyburzali, to nie pozostał by kamień... Za szczeniaka pracowałem u nich na zlecenie. Kilka lat minęło i w porównaniu do dzisiejszych realiów kasa nie była zła. Przede wszystkim była na czas, do tego ciuchy, diety. Po nich, po drodze zahaczyłem kilka firm i już tego nie było.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Prac

Lepiej nie pracujcie w tejfirmie. Zero rozwoju, kasa na poziomie warzywniaka i (usunięte przez administratora) na złodzieju, który zwala na ciebie przed kierownictwem.

Oszukany

Zostałem oszukany przez Pana Jacka Warwasa Wykonałem dla niego pracę i w momencie gdy zakończyłem zadanie (następnego dnia miałem dostać wynagrodzenie) wszelki kontakt się urwał. Minęło pół roku i nadal nie jestem w stanie się z nim skontaktować. Błażej Warwas (syn Jacka) kompletnie nie chce pomóc w tej sprawie. Po prostu zostałem okradziony Odradzam jakąkolwiek współpracę bez płatności 100% z góry

Miko
@Oszukany

Chyba Ci się kolego firmy pomyliły. Duży wdech i sprawdź czy chodzi o SFW. Współpracowałem z nimi nie raz i nigdy nie było problemów z kasą i terminami.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
za prawde

Jeżeli chcesz popracować za darmo lub za najniższą stawkę - to polecam

Marcin

Szefowa nie wie jak wyglądają jej maszyny, ani pracownicy, a pieniądze to większe (usunięte przez administratora) płacą.

zagi

lipa lipa i jeszcze raz lipa i 8 zł

Piotr

Nieźle płacą... łehehehe. Najniższa krajowa dla operatora z I kl.

Zostaw merytoryczną opinię o SFW WARWAS - Żory

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
SFW WARWAS
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
SFW WARWAS
Przejdź do nowych opinii