Opinie o SFW WARWAS w Żory

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SFW WARWAS. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w SFW WARWAS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SFW WARWAS w Żory

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Tomasz Nowy wpis
Inne

Podobno szukają operatorów, jakie mają stawki?

Ali Nowy wpis

"""""gazela biznesu"""""

Maja Nowy wpis
Inne

@Zdzisławrozumiem, że nie masz dobrej opinii na jej temat. Mógłbyś jednak powiedzieć coś więcej na temat swoich doświadczeń w SFW WARWAS? Takie informacje będą cenne dla osób, które rozważają firmę jako potencjalnego pracodawcę.

Zdzisław Nowy wpis

Szkoda słów na tą firmę.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy po rozmowie w SFW WARWAS rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Mobilny Serwisant - Złota Rączka - ETAT
(17 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Maja
Inne

Pracujesz obecnie w SFW WARWAS? Chętnie dowiemy się jak teraz wygląda praca w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

ach

Ale wiadomo jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? podobno oprócz dobrej podstawy są jeszcze jakieś premie, ale wiaomo że są jeszcze jakieś socjale.

bhp

Ta firma jest znana z pożarów na rozbiórkach.

Masakra

Tu się zgodzę. W Warwasie nie ma nic. Kierownicy traktowani przez prezeske jak niewolnicy, obrazy, krzyki... Szeregowi pracownicy to emeryci dosłownie z łapanki, poza kopalnią nie wiedzą i nie widza nic, za 8-10zl/h na smieciowce. Kierownicy wzglednie młodzi, niedoswiadczeni, niezdecydowani, prócz jednego starego pryka.Stanowiska operatora nawet nie chce mi się komentować jak i jednego pseudo kierownika-koordynatora który ma widzę mniejszą jak wspomniani wyżej emerytowni gornicy... Długie dojazdy nie płatne, pseudo koordynator ściemniacz i nieudolny manipulator. Praca dobra dla emeryta co chce sobie dorobic kradnac kable i inne metale, innym odradzam.

Niko
@Masakra

Długie dojazdy, dobre, eh. Jak by tylko w Żorach wyburzali, to nie pozostał by kamień... Za szczeniaka pracowałem u nich na zlecenie. Kilka lat minęło i w porównaniu do dzisiejszych realiów kasa nie była zła. Przede wszystkim była na czas, do tego ciuchy, diety. Po nich, po drodze zahaczyłem kilka firm i już tego nie było.

Prac

Lepiej nie pracujcie w tejfirmie. Zero rozwoju, kasa na poziomie warzywniaka i (usunięte przez administratora) na złodzieju, który zwala na ciebie przed kierownictwem.

Oszukany

Zostałem oszukany przez Pana Jacka Warwasa Wykonałem dla niego pracę i w momencie gdy zakończyłem zadanie (następnego dnia miałem dostać wynagrodzenie) wszelki kontakt się urwał. Minęło pół roku i nadal nie jestem w stanie się z nim skontaktować. Błażej Warwas (syn Jacka) kompletnie nie chce pomóc w tej sprawie. Po prostu zostałem okradziony Odradzam jakąkolwiek współpracę bez płatności 100% z góry

Miko
@Oszukany

Chyba Ci się kolego firmy pomyliły. Duży wdech i sprawdź czy chodzi o SFW. Współpracowałem z nimi nie raz i nigdy nie było problemów z kasą i terminami.

za prawde

Jeżeli chcesz popracować za darmo lub za najniższą stawkę - to polecam

Marcin

Szefowa nie wie jak wyglądają jej maszyny, ani pracownicy, a pieniądze to większe (usunięte przez administratora) płacą.

zagi

lipa lipa i jeszcze raz lipa i 8 zł

Piotr

Nieźle płacą... łehehehe. Najniższa krajowa dla operatora z I kl.

Zostaw merytoryczną opinię o SFW WARWAS - Żory

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
SFW WARWAS
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188