Opinie o ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o. w Dąbrowa Górnicza

Gaba

@biały a jakie pytania Ci zadawali? I koniec końców, odezwali się po rozmowie ?

@Gaba

Też jestem ciekaw rozmowy i zadawanych na niej pytań/ zadań i ogólnie w jakiej formie jest prowadzona, czy są jakieś testy sprawdzające, czy coś w tym stylu.

@Mordechaj

No pewnie jest to w jakiś sposób zależne od stanowiska, ale nie wiem o jakich testach sprawdzających miałaby być tu mowa

@Lokson

Jak to o jakich, o testach sprawdzających umiejętności, np. podejrzewam, że na stanowiska informatyczne jakieś zadania dają, pewnie jakiś kod trzeba napisać, albo sprawdzić błędy, cokolwiek i myślę sobie jak to wygląda po prostu, na te finansowe stanowiska też mogą dać może coś do obliczenia.

@Mordechaj

no to skoro jakąś tam wizję masz to czemu o to pytasz ;p czy takie informacje nie są zawarte w ogłoszeniach np???

@Lokson

Pytam, bo to moje przypuszczenia, a chciałbym poznać fakty. Nie, takie informacje nie są zawarte w ogłoszeniach, nigdzie w ogłoszeniu nie znajdziesz informacji o tym, czego możesz się spodziewać na rozmowie.

@Mordechaj

E nie mów, czasami dają znać, że będą odbywać się jakieś specjalistyczne testy ;)

@Lokson

Okej, być może, ja się nigdy nie spotkałem. Na wstępnej rozmowie telefonicznej tak, ale w ogłoszeniu nigdy.

@Mordechaj

No może może, nie będę się wykłócać już dłużej ;) pozdrawiam

Pozdrawiam również.

Czy w ArcelorMittal Shared Service Centre Europe praktykowane są luźne piątki?

co to są luźne piątki?

@quen

Z definicji, dzień, w którym nie obowiązuje formalny ubiór do pracy

@Diamond

czyli to tylko biurowe stanowiska obowiązuje

Odpowiedź

Obecnie, nie pracujemy w piątki w ogóle! Obcięto nam pensje, o 20% i pracujemy, od poniedziałku do czwartku. Każdy ubiera co chce, w każdy dzień tygodnia.

Odpowiedź
@quen

Czy to takie ważne? Firma obecnie i tak nie rekrutuje , ale zwalnia i obniża wymiar pracy i pensje też.

@quen

No tak, w bcoe przecież nikt z łopatą i szpadlem nie lata, tu są biurowe stanowiska właśnie.

@Diamond

no to było takie pytanie retoryczne, wiem że tutaj tylko biurowi

@quen

No takie trochę od czapy, ale no dobra, czepiam się.

Czy w tym momencie jest jakaś rekrutacja? Jakieś pewne info?

Mi

trzeba by sprawdzić na platformie rekrutacyjnej arcelora, jak wejdziesz w karierę na stronie bcoe, to cię automatycznie przekieruje po kliknięciu obszaru, który cię interesuje

Lilianna

Nie ma rekrutacji. Zwalniają. Obniżają pensję i wymiar pracy.

@Mi

a Ty sprawdzałeś i wiesz że są czy tylko mówisz tak informacyjnie

Lilianna

Na 100% nie rekrutują!!! Obniżają pensje i wymiar czasu pracy

@Poli

nie sprawdzałem, mówię informacyjnie gdzie najlepiej szukać ofert. ale jak widzimy, raczej na próżno ich szukać.

@Mi

no widzę właśnie, ale to zrozumiałe że jest ciężko teraz z pracą jakby się tak głębiej zastanowić

@Poli

no tak, problem jest dosyć ogólny i dotyczy chyba każdego sektoru gospodarki

@Mi

niestety ale to jest przykra prawda :/ pozostaje liczyć żeby jak najwięcej firm się z tego podniosło

Tymoteusz

Firma ma swoje wymagania a jeśli komuś to nie odpowiada zawsze można ją zmienić!

Peter Parker
@Tymoteusz

Niby banalne, ale racja w tym jest.

Rafalo
@Peter Parker

banalne nie banalne taka jest prawda. Praca nie jest przymusowa, nikt na siłę nikogo nie trzyma, więc nie rozumiem czasem jak ktoś narzeka, ale nadal pracuje. Bo dla mnie to sygnał, że jednak wcale nie jest tak źle, skoro wciąż tam są

Karian
@Rafalo

no jest sens w Twojej wypowiedzi ;p zazwyczaj jest tyle ofert pracy, że na pewno niezadowoleni mieliby w czym wybierać ;p

Peter Parker
@Peter Parker

@Peter Parker i reszta jestescie firma wynajeta ktora ma tworzyć piekny PR dla klienta. Czy mozecie to robic bardziej profesjonalnie i naturalnie ?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
tiara

widzialam opinie o przewozie pracowników do biura, ktoś może mi powiedzieć jak to działa?

@tiara

Działa to tak, ze przewożą pracowników do biura. Mam nadzieję, że pomogłem.

Starałem się.

@Śmieszek

gratuluję. Ale może jednak wiesz, czy to jest na zasadzie busa, czy trzeba się na to zapisać czy jak?

Byly pracownik
@tiara

Na busy trzeba sie zapisywac u HRow. Potem juz z gorki :) busy odbieraja ludzi z Kato (2 przystanki) i Chorzowa o Ile sie myle. Dziala to wszystko mega sprawnie, nie ma sie czego obawiac ????

@Byly pracownik

no i bardzo dziękuję, takiej odpowiedzi mi bylo potrzeba

@Byly pracownik

O, no i mamy odpowiedź. Dzięki za rzeczową odp.

Regu

A są teraz jakieś oferty do BCOE?

pyt
@Regu

a gdzie zazwyczaj są? na jakimś pracuj.pl można znaleźć?

Regu
@pyt

Nie wiem, dlatego sam pytam. Podejrzewam, że standardowe platformy, ale nic mi się nie rzuciło w oczy, więc postanowiłem podpytać tutaj.

pyt
@Regu

kurde to niestety nie pomogę bo sam szukam informacji, ale moze trzeba chwile poczekac i ktos sie do nas odezwie

Chochoł
@pyt

Pier.doły saskie. Gdybyście te Dżule przeznaczyli na wyszukiwanie oferty, a nie mazgajenie się na goworku, że ich nie ma, to byście je znaleźli. Może jeszcze CV za was napisać? Za rączkę na rozmowę zaprowadzić?

remi
@Chochoł

i po co od razu tak agresywnie? nikt Ci nie każe tego czytać ani tym bardziej odpowiadać, powyżywaj się na kimś innym jak wstałeś lewą nogą

Chochoł
@remi

Może lepiej, że na te oferty nie wpadliście, nikt nie chciałby pracować z nieporadnymi ludźmi. Ciężko bym miłym i uprzejmym kiedy cała dyskusja traktuje o rzekomo nieistniejących ofertach, które jak byk stoją na najpopularniejszej platformie z ofertami właśnie. Na nikim się nie wyżywam i nie wstałem lewą nogą, nie zwalaj tego na jakieś zabobony, wkurzyłem się ze względu na zachowanie, które mnie zirytowało i tyle. Mam prawo.

Biały

Dałem się namówić na spotkanie rekrutacyjne, trochę już pracuję w technologiach sap i propozycja brzmiała ciekawie przez telefon.(usunięte przez administratora) Nadal tamte spotkanie siedzi mi w głowie dlatego jak chcesz się wsadzić na minę to itam idź. Co do benefitów to standard jak wszędzie ale liczy się dla mnie normalna atmosfera pracy i tego tam nie było widać ani na rozmowie ani na twarzach ludzi mijanych na korytarzach.(usunięte przez administratora)

PrawieBymTamPracowała

Rozmowa o pracę w tym roku. Firma to Bcoe a nie Arcelor Mittal. Świadczą usługi dla całego Arcelora. Rozmowa z Panią Anią miła i sensowna. Potem drugi etap z Panami jakimś Konradem i jakimś drugim Panem ale niepamietam imienia. Pytali o kwestie techniczne doświadczenie. Tu zaświeciła mi się lampka. Myślałam że to rozmowa o pracę i sprawdzenie mojej wiedzy a zostałam w niby miły ale cyniczny sposób odpytana z wiedzy. Przykład: pytanie o proces ktory doskonale znam chcialam odpisać a tu nagle nerwówka i pytanie o konkrety. Co Jak gdzie kiedy. Wprowadzona znikąd nie miła atmosfera, złośliwy komentarz odnośnie doświadczenia że tyle lat a nie potrafię podać konkretów. W końcu Jak odbierałem myśli to wyszczekałam konkrety ale zdenerwowałem się że niby na pozór miło a jednak ciągła presja. Tak to odebrałam. Bylo kilka pytań o procesy plus uszczypliwe uwagi do mi jego cv. Jedna z gorszych rozmów na których w życiu byłam. Ale dopiero w domu to dotarło do mnie. Poza tym budynek nieciekawy i śmierdzi tam czymś dziwnie. Ale to już subiektywna moja ocena. Zrezygnowałam z oferty po mimo benefitów i nawet bliskiej odległości że względu na dziwnego Pana na rozmowie i nie żałuję.

IT

- projekty w IT prowadzone - metodą na "partyzanta" - role w zespołach i odpowiedzialność nie istnieją - leaderzy boją się wziąć odpowiedzialności za zespół i cele zespołu - brak motywujących premii - wynagrodzenia niższe niż w innych firmach - współpraca między zespołowa - w wielu przypadkach nie istnieje - sprzęt do pracy w sensie Laptop dostajesz po 2 miesiącach jak dobrze pójdzie Generalnie w końcu to kombinat z PRL - aby firma była zdrowa potrzebna jest śwież dobra "krew".

Tomasz

Żeby pracować w dobrej firmie trzeba być dobrym. Może nie każdy nadaje się do pracy w takim miejscu?

Pracowniczka

Zapomnialam dodac. Atmosfera w pracy ok spoko benefity ale jak ktos nie wynegocjuje normalnego wynagrodzenia moze liczyc na podwyzke rzedu 100 brutto. A jak chce wiecej to tylko szukac czegos nowego. Na GL ludzie maja mniej niz nowi na AP

Pracowniczka

Pracuje dla AM SSCE od lat 3. A dokladnie od pazdziernika 2017 firma nazywa sie BcOE nie SSCE. Bardzo niesprawiedliwe wynagrodzenia. Kolezanki zza biurka za te sama prace maja 3 totalnie rozne wynagrodzenia. Firma.nie chce dawac podwyzek a nowozatrudnianym daje wiecej co maja kilkuletni pracownicy. Duzo osob sie zwalnia bo w Katowocach maja srednio 2000 brutto WIECEJ. HR nic z tym nie robia. Nowemu dadza 5500 brutto moze i wiecej podczas gdy kilkuletni pracownik ledwo zipi za 4000. I szlag go trafia jak sie dowuaduje ile maja nowi. Nie wspomne ile dostali pracownicy sciagani z Balkanow.

Franciszek

Firma ArcelorMittal Shared Service Centre Europe regularnie publikuje ogłoszenia w sprawie pracy na swojej stronie internetowej. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć pod tym linkiem - https://arcelormittal.appmanager.pl/ Pojawia się tutaj pytanie. Czego można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej i na co może liczyć nowo zatrudniony pracownik ze strony pracodawcy? Są to bardzo podstawowe, jednak bardzo ważne kwestie, które do tej pory w wątku nie zostały uwzględnione, więc udzielając odpowiedzi - pomożecie wielu innym użytkownikom.

qwa

Masakra, obiecują że dadzą znać po rozmowie kwalifikacyjnej, pytałam się parę razy o rezultat i o powód odrzucenia i cisza...fest profesjonalne podejście, że tak zażartuję

enemy

najlepiej jest w hiszpańskim zespole :):):):)

MA
@enemy

czemu ?

3e4r

ja tam widze ze firma poszukuja pracwonika na stanowisko starszego specjalsity do spraw ksiegowosci w Dąbrowie Górniczej tylko ze tu wymagaja jezyka angielskiego

apap

Pisałam już pod innym wątkiem ale dodam i tutaj: nadgodziny tylko w zamknięcie, kiedyś były płatne teraz do odebrania i nie trzeba o to specjalnie prosić. Ilość pracy w normie, zależy od zespołu ale są tacy co się nudzą. Czas pracy elastyczny, nie ma obowiązkowej przerwy na lunch. Wynagrodzenie i benefity konkurencyjne w stosunku do innych SSC. [usunięte przez admina]

lllol

[usunięte przez admina] to standard, nadgodziny niby do wybrania ale zawsze trzeba sie o nie prosić, [usunięte przez admina]to standard

Zostaw merytoryczną opinię o ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o.