Opinie o Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny Im. Sz. Starkiewicza W Dąbrowie Górniczej w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny Im. Sz. Starkiewicza W Dąbrowie Górniczej. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny Im. Sz. Starkiewicza W Dąbrowie Górniczej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny Im. Sz. Starkiewicza W Dąbrowie Górniczej w Dąbrowa Górnicza

BEHOLDER

Dzień dobry Uwaga placówka jest zarządzana metodami z lat 50tych. Olbrzymie zadłużenie wygenerowane przy budowie pawilonu onkologicznego wpływa na bierzącą sytuację. Pacjenci traktowani jak narzędzie do załatwiania swoich spraw. Pracownicy zachęcani do wchodzenia w role sygnalistów. Proszę wziąć powyższe pod rozwagę przy podejmowaniu swoich decyzji o interakcji z tym podmiorem.

@Tlitiu79

Ale że co, kompetentny pracownik „z ulicy” nie ma szans na objęcie tutaj żadnego stanowiska? Chyba ktoś by się tym w końcu zainteresował, co?:)

Aaa Nowy wpis

Może zagląda tu ktoś z Działu Kadr i płac :) Aktualnie poszukiwany jest inspektor. Chętnie dowiem się czegoś na temat atmosfery panującej między pracownikami. Czy okres próbny standardowo trwa 3 miesiące??

Ewa rodzina Nowy wpis

Panie z onkologii to prawdziwy dramat, nie życzę pacjentom i ich rodzinom w tej dramatycznej fazie życia kontaktu z takimi bezdusznymi (usunięte przez administratora)to hańba dla dzisiejszej onkologii

Emila Nowy wpis

Dzień dobry, w tym roku obronię licencjat pielęgniarstwa i zastanawiałam się nad pojęciem pracy w tym szpitalu. Czy mogą mi Państwo powiedzieć jak wygląda płaca i atmosfera? Tak z ciekawości przejrzałam nabory i pojawiło się ogłoszenie dla pielęgniarki (pracownia endoskopii). Piszą tam, że doświadczenie jest mile widziane. Ja oczywiście jeszcze nie mogę brac w niej udziału, ale czy faktycznie doświadczenie nie jest koniecznym warunkiem?

xxx

Wiem dużo,a o wszystkim jak i o firmie Nowa mam na piśmie z Państwowej Inspekcji Pracy w jakich warunkach pracują pracownicy ochrony z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności,a są wręcz skandaliczne.Do tego dochodzi (usunięte przez administratora) nękanie.Skandal.Warunki są tak skandaliczne że dłonie leczę już 5 miesiąc.Były pracownik ochrony fizycznej z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności w firmie Nowa na tym obiekcie.

xxx

Sprawa jest na prokuraturze, a szykuje się jeszcze pozew cywilny.Zbyt dużo dowodów mam

Natalia
@xxx

Kto kogo nęka w tej firmie? I w jaki sposób?

Emilia
@xxx

Hej, czy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności pracują tez na innych stanowiskach, choćby w administracji lub HR? Czy tylko na podstawowych stanowiskach, np. ochroniarz?

Tom Nowy wpis
@xxx

Dzień dobry. Chciałem spytać bo zostałem bardzo źle potraktowany na sorze w Dąbrowie górniczej. Czy ktoś może też spotkał się z niemiłym przyjęciem na sorze?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny Im. Sz. Starkiewicza W Dąbrowie Górniczej, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dietetyk
HSS Work Sp. z o.o.
BEHOLDER

Tlitiu79
@BEHOLDER

Przyjmowanie pracowników przez znajomości dyrektorka i panie pełnomocniczki po znajomości żadnej wiedzy merytorycznej zgroza!!!!

@Tlitiu79

Hela

Mam szansę bez wykonywania telefonu do ZCO poznać tutaj z grubsza warunki pracy jako rzecznik prasowy tego podmiotu? Czy oczekuje on od kandydata doświadczenia w służbach prasowych placówek medycznych, a może wystarczające będą po prostu duże podmioty zarówno samorządowe jak i prywatne?

Dzień dobry :) Pojawiła się oferta konkursowa w zakresie psychoterapii, dlatego chciałabym podpytać o atmosferę w oddziale, system i specyfikę pracy. Może jako pracownicy macie wiedzę na temat zgłoszeń, trudno się dostać? :) Jak wygląda rotacja sród pracowników?

Aga

Nie polecam Pani ktora wyciaga szwy wszystkie druty pozostawiane. Tragedia. I do tego brak szacunku do pacjenta!!!

Ryszard

Jest oferta pracy że szpital zatrudni pracownika działu kadr. Niestety nie podali żadnej stawki. Ktoś wie jak tu płacą? Wiadomo że to budżetówka i nie ma wygórowanych wypłat ale warto wcześniej znać poziom zarobków. Wrzućcie orientacyjne info.

Pacjentka onkologiczna

Jestem pacjentka onkologiczną po operacji onkologicznej w Czeladzi na oddz, ginekologiczno-onkologicznym, na konsylium lekarskim ustalono program leczenia na okres 3 lat, otrzymałam kartę DILO.. Zostałam przekierowana do radioterapii do Zagłębiowskiego Centrum Onkologii, ponieważ w moim przypadku potrzebna była radioterapia brachyterapii, w w tym centrum tej formy radioterapii nie było, wiec pani doktor skierowała mnie do dr Sekuły do Częstochowy tamtejszego Centrum Radiologii w celu przeprowadzenia serii brachyterapii, która się odbyła. Otrzymałam od dr Sekuły skierowanie na badanie Tomografii Komputerowej do wykonania w ciągu paru dni, czy brachyterapia przyniosła jakiś efekt i dalszego leczenia w Dąbrowie Górniczej. Kiedy zgłosiłam sie osobiście w rejestracji Tomografii Komputerowej, pani mnie wyśmiała, okazało się, że nie jestem już pacjentką tego Centrum i NIE może mnie zapisać na badanie TK, wysłała mnie do jakiegoś "starego szpitala" do sekretariatu na 1 piętrze w celu umówienia się na termin TK, tam pani zdziwiona zaproponowała mi termin w normalnym trybie za ładnych kilka miesięcy( może mnie już nie być) i była zdziwiona dlaczego mnie z kartą DILO przysłano do niej .....Pytanie dlaczego (usunięte przez administratora) się Pacjentów Onkologicznych, ze jest jakiś Program onkologiczny???? Po co mnie skierowano na brachyterapię jak nie można podjąć dalszego leczenia i sprawdzenia - czy ta terapia brachyterapii dała jakie efekty??? TO JEST JAKS FIKCJA. Jestem tak zdesperowana, ze zwrócę do TVN o zajecie sie tym problemem.

Toa

Totalny(usunięte przez administratora) pani profesor osoba wyksztaucona zachowuje się skandalicznie tacy ludzie nie powinni być lekarzami omijacie szerokim łukiem to miejsce NIE polecam przestrzegam wszystkich

Btr

Nie polecam najgorsza opieka wykańczania brak empatii i cala reszta Nie

Olga
@Btr

Witam, można prosić o więcej szczegółów?

Lykasz

No to trzeba pisać? A to nie bo raz że to trudne a dwa że pracochłonne.

Dariusz

No cóż, dyrektor szpitala poszukuje (usunięte przez administratora) nie zaś pracowników. Piszę tu o aspekcie finansowym. Na moje pytanie, dlaczego nie zamieszczono oferowanej płacy w ogłoszeniu, dyrektor odpowiedziała "bo jest RODO".

Zostaw merytoryczną opinię o Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny Im. Sz. Starkiewicza W Dąbrowie Górniczej - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny Im. Sz. Starkiewicza W Dąbrowie Górniczej?

Zobacz opinie na temat firmy Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny Im. Sz. Starkiewicza W Dąbrowie Górniczej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny Im. Sz. Starkiewicza W Dąbrowie Górniczej?

3.1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Szpitalna 13
    41-300 Dąbrowa Górnicza