Opinie o ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o. w Dąbrowa Górnicza

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o.?

@Sportowiec

tak jest cały system poleceń zorganizowany możesz na stronie ich poczytać

ten

czy firma jest uczciwa i czy placi na czas? interesuje mnie to bo sie przejechalem w innej firmie jakis czas temu i nie chce tego powtorzyc..

@Cheetos

opieka medyczna z ubezpieczenia jest od pierwzego dnia zawsze

Papierowy Nowy wpis

Niestety bałagan procesowy, klient stosuje (usunięte przez administratora) na każdym kroku, brak czasu ze strony przełożonych. Może złe trafiłem, ale nie polecam.

Taka ja Nowy wpis

Czy możecie napisać jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Jakie pytania padają po angielsku? Czy wynagrodzenia są konkurencyjne? Czy czas pracy elastyczny?

kirikou

SSC i BCOE to to samo?

melme
@kirikou

mogę się tutaj dowiedzieć czegoś o pracy w krakowskiej hucie w takim razie?

trutka

a to jest dąbrowa hutnicza tak? dobrze znalazłem?

BbB

pytanie czy macie teraz jakieś nabory na dąbrowe?

th Nowy wpis
@BbB

tak, jest osobny gowork na dąbrowe górniczą

korea

To pewnie zależy od stanowiska, czy jesteś na stażu czy nie itp., ale w moim przypadku to były 3 miesiące.

@korea

W sensie że po 3 miesiącach dali ci umowę na stałe?

@nicpon

Ja też po 3 miesiącach próbnych dostałem umowę na stałe i raczej większość osób z którymi rozmawiałem kiedykolwiek też tak miało.

retencja
@Fork

a właśnie powiedzcie mi, za polecenie pracownika dostaje się pieniądze dopiero po tych 3 miesiącach? bo miałbym dwóch kumpli do podrzucenia i ajkies dodatkowe hajsy na wakacje tez by sie przydały

Grower
@retencja

pieniadze za polecenie sie dostaje jak polecony pracownik skonczy okres probny wiec tak po 3 miesiacach. jak teraz ich polecisz to nici niestety z hajsy na te wakacje

ziom
@Grower

hehe ale delikatnie ujęte :D ale rozumiem ze wy wyżej piszecie o umowie o prace co? zreszta chyba na zleceniówce nie ma próbnego ale wole się upewnić

sofciarz
@ziom

po co są jakieś zlecenia jak można pracować na uopie haha a tak serio to z umowami to akurat tutaj jest spoko

Mandix
@ziom

na zleceniowce probnego nie ma a zreszta tutaj mam wrażenie że pracodawca preferuje dawac uopy

Mandix
@sofciarz

prawda nie ma raczej problemów z przedłużaniem i tak naprawde jak kogoś np. polecisz to albo musialby miec kompletnie dwie lewe rece albo sam odejsc zeby okresu probnego nie przebyc

Leather
@Mandix

w jakim sensie polecisz? można tutaj polecać pracowników i wtedy od razu dostajesz pracę czy jak?

Black
@Leather

nie, jest system polecenia ale kandydat normalnie przechodzi rekrutacje i zależy czy się spodoba chociaż pewnie polecenie ma jakiś wpływ na ich opinie

Black
@Leather

jak osoba polecona ukonczy z powodzeniem okres probny to tez mozna ciekawą kwote za polecenie zgarnac wiec to calkiem przyjemny system napedzania rekrutacji

koras
@Black

to jest w przypadku polecen a jak jest bez tego? czy ciezko sie tu dostac wtedy?

Rendo
@koras

i takich i takich tutaj przyjmują więc nie wiem czy to ma jakieś większe znaczenie szczerze, po prostu składaj cv

Dudum
@Rendo

a możesz coś zarzucić na temat rekrutacji? czego się spodziewać>?

Crunchy
@Dudum

Powiedz na jakie stanowisko chcesz się rekrutować to może będzie łatwiej coś podpowiedzieć :)

Dudum
@Crunchy

księgowość by mnie interesowała :) z góry dzięki

Poison
@Dudum

Ogólnie wydaje mi się, że wymagania są dosyć spore ale warte żeby tutaj pracować. Jak ja się zatrudniałem to najpierw zadzwonili a potem miałem spotkanie na teamsach.

@Poison

jak sprawdzane są te wymagania podczas rekrutacji?

@Poison

Pracujesz w księgowości, tak? :) Mogę zapytać jak wcześniej u Ciebie wyglądało doświadczenie?

@Poison

Chodzi mi o to ile lat miałeś doświadczenia oczywiście

@Poison

Jeszcze interesuje mnie fakt czy zaczynałeś od młodszego księgowego czy po prostu księgowy?

chrzanowy
@korea

ale to po 3 msc dostałeś umowę na czas nieokreślony? nie dają wcześniej np na rok czy coś?

szakir

no czasem sie zdarza ze po probnym dostajesz od razu nieokreslony ale dosyc rzadko chyba

świetlik
@Poison

mógłbyś mi może powiedzieć w jakich godzinach pracuje się w dziale administracyjnym? :)

mózg
@Leather

pewnie taki polecony ktoś jest szybciej zapraszany na rozmowę czy coś, ale sam proces przechodzi tak samo jak każdy inny

halk
@Black

dostaje sie za to jakis bonus?

Omnibus

wiesz może czy pieniądze za polecenie są warte zachodu? to jakaś konkretna kwota?

doprawiony

wiesz może czy praca tutaj daje takie poczucie bezpieczeństwa pod względem zatrudnienia? nie trzeba codziennie drżeć, że cię niespodziewanie zwolnią?

doprawiony

powiedziałbyś coś więcej o atmosferze tam gdzie pracujesz?

Tuńczyk
@doprawiony

mnie się atmosfera podoba, tam gdzie pracuję przynajmniej jest bardzo w porządku jeśli chodzi o ludzi a gdzie indziej nie mam tutaj za bardzo porównania, może się ktoś jeszcze wypowie w tej kwestii

Tuńczyk
@doprawiony

Ja tam nigdy nie drżałem o to, w sumie jakby się zastanwowić to nie znam nikogo kogo by zwolnili bez powodu

Glo
@doprawiony

ja tez na atmosfere nie narzekam, na prawde idzie sie z kazdym dogadac a to najwazniejsze

Glo
@doprawiony

i tez jesli chodzi o zwolenienia to mysle ze trzeba sie dobrze postarac zeby cie wyrzucili

@halk

Za polecenie pracownika? Tak bonus jest dla tego co polecił

@Gotham

Tyle że nie wiem ile bo to tylko od kogoś słyszałem, a sam tego nie robiłem

galazxy
@Gotham

Spoko opcja, ale i tak wiekszosc pewnie z ogloszen co znajdzie przychodzi?

Macias

Skoro wstawiają oferty online to znak że z zewnątrz też ludzi szukają właśnie. Chociaż ogólnie takie wewnętrzne "awanse" też by były spoko opcją.

Albinos__25
@Macias

Ja bym jednak nie polecał AM wiecznie ma 'kryzys' marne podwyzki i wykorzystywanie pracowników. A nie wspomne już o toaletach na parterze- to co tam się działo wymaga osobnego wpisu ale to juz nie na tym forum.

Brudek
@Macias

Macie teraz jakieś nabory po nowym roku skoro już o tym mowa?

Brudek
@galazxy

no właśnie ja słyszałem że można zostać poleconym i za to jakies pieniądze są

Sportowiec
@Brudek

ale polecenia działają tak, że pracownicy polecają kogoś na wyższe stanowisko czy mogą kogoś ze swoich znajomych polecić po prostu w jakiejś otwartej rekrutacji?

Preck Nowy wpis
@Sportowiec

tak jest cały system poleceń zorganizowany możesz na stronie ich poczytać

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy -Brygadzista (Delegacja) w budownictwie przemysłowym – remonty-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

@ten

i czy mozna liczyc na stale zatrudnienie? na dluzszy okres czasu

Szop
@ten

firma zawsze płaci na czas i nie spotkałem się z opóźnieniami, skoro się przejechałeś to bardzo współczuję ale tutaj to akurat spoko kwestia i nie ma co gadać

epis

a faktycznie cieżka robota? da sie jakoś przywyknąć do tego?

kajoras
@epis

tez mnie to interesuje czy ciezko jest bo myslalem nad wyslaniem swojego ceve

kajoras

a po za tym grafik jest do przezycia? jakie wy tu zmiany macie

klusek
@epis

praca jak pisałem zła nie jest, plus bardzo korzystne wynagrodzenie i benefity, a to wszytsko na zdalnym no przynajmniej duza wiekszosc tak tu robi

numa
@klusek

a godziny sa w miare elastyczne czy z gory ustalone?

turkus
@numa

a o jakie stanowisko pytasz?

turkus
@numa

ja już tutaj pracuję od dłuższego czasu i sobie chwalę ale nie znam godzin pracy wszystkich, będzie łatwiej pewnie sobie sprawdzić na ofercie na którą chcesz aplikować :)

Leather
@turkus

a to tam będzie wszystko wypisane na tych ofertach odnośnie godzin?

Cuk
@Leather

raczej nie z tego co pamietam godzin tam nigdy nie podawali

Cuk
@Leather

godziny ciężko jedne podać bo to potężna firma i więcej tutaj stanowisk niż jesteś w stanie spamietać

hann
@Cuk

a przypadkiem nie szukaja moze aktualnie na jakies stanowiska do biura?

hann
@hann

interesuje mnie czy ktos sie orientuje jak sie pracuje tutaj, w jakich godzinach jesli chodzi o biura?

piece
@hann

pewnie 8-16, ktos potwierdzi?

szrink
@hann

duzo osób tutaj na zdalnym też siedzi nie typowo w biurze

@szrink

jak ze sprzętem korzysta się z własnego czy firma jakis zapewnia, to chyba najwazniejsze w przypadku zdalnych??

omen
@ten

miales pewnie jakiegos nie powaznego pracodawce tez tak kiedy trafilem ale tutaj nie mialem nigdy opoznien w wyplacie takze spokojnie pod tym wzgledem

omen
@epis

da sie jak nie jestes leniem i wiesz ze do roboty przychodzi sie pracowac to mysle ze nie masz sie czym martwic

Omnibus
@klusek

powiedziałbyś coś więcej o benefitach?

yup
@Omnibus

jest medicover i ubezpieczenie pzu sa dostępne jak chodzi o benefity

yup
@Omnibus

ale medicover dopiero po okresie próbnym

@yup

To ja dodam jeszcze że można chyba członka rodziny ubezpieczyć co nie? Tylko że wtedy jakoś już inaczej jest z płatnością, bo wtedy nie pracodawca pokrywa już takie koszty a ty

galazxy
@Gotham

Jesli nie chce nikogo dodatkowo oprocz siebie ubezpieczac to zadnych kosztow nie ponosze?

berlee
@yup

czyli po jakim czasie dokładnie?

berlee
@yup

standardowo u was z tym jest?

Cheetos
@berlee

dobre pytanie w sumie w poprzedniej pracy nie miałem opieki na okresie próbnym ale od pierwszego dnia po juz tak ciekawe czy zawsze tak to wygląda

@Cheetos

opieka medyczna z ubezpieczenia jest od pierwzego dnia zawsze

Gąska

Shared Service Centre Europe - czyli czego dokładnie dotyczy to forum bo nie rozumiem?

Oleg
@Gąska

jakieś biura czy coś??

Oleg
@Gąska

nie wiem na jaki profil mam patrzeć bo jest tych arcelorów od groma, ktoś wyjaśni jaki profil czego dotyczy?

usa
@Oleg

większość profili to sa huty katowice i dąbrowa to to samo, tylko nazwa się zmieniła i gowork zamiast zmienić też nazwę profilu stworzył nowy i zostawił stary, oprócz tego jeszcze jest profil w krakowie i jeden wspólny

usa
@Oleg

tak ten profil powiedzmy dotyczy bardziej pracy biurowej w arcelorze :) aczkolwiek na kazdym ktoś ci odpisze

Kodi
@usa

No a mają jakoś strony internetowe też pod to podzielone czy wszystko jest razem?

Elon
@usa

No niekoniecznie. BCOE to jednak trochę inna para kaloszy, pracownik huty raczej ma ograniczone możliwości wypowiedzi w tym temacie

Coppet

jak dla mnie w porządku jest ogolnie ale nie wiem czy ze wszystkimi sie da dogadac, to zalezy od ciebie bardziej jak do tego podchodzisz. ogolnie ludzie sa okej

limya

Tak ogólnie chyba o pracę w biurze, ale też do końca wprost nikt nie napisał czy aby na pewno.

limya
@limya

Gdzie można spojrzeć na oferty dostępne? Mają wybrane strony gdzie najczęściej je wstawiają?

skromny

jak chcesz się przekonać jak się tutaj pracuje (a tak szczerze uważam że warunki są dobre) to sam musisz przyjść i się przekonać czy takie srodowisko ci pasuje, nie sugeruj sie zbytnio internetami

Preck

organizacja jest moim zdaniem na wysokim poziomie

rapi

którego oddziału arcelorra dotyczy ten profil?

@rapi

Ten profil dotyczy akurat konkretnie oddziału w Dąbrowie Górniczej.

opis
@Fork

a to skąd ta nazwa Shared Centre coś tam? to coś innego czy jak?

Grower
@opis

firma ma różne oddzialy czy jakies pod spolki nie wiem jak to sie profesjonalnie nazywa ale ogolnie jest kilka profili accelora ja chyba 4 widzialem i to niby jedna firma ale wlasnie rozne spolki sa

kinaj
@opis

tutejszy profil dotyczy dystrybutora

@kinaj

gdzie mogę znaleźć oferty pracy dokładnie pod ten gatunek pracy? na stronie arcelora jest to jakoś podzielone?

@qaz

Jak ja sprawdzalem to wystarczy w zakładce kariera wpisać stanowisko lub "typ" ;)

izi
@Vappi

właściwie wystarczy tam tylko wybrać województwo i wtedy pojawią się przypisane do niego oferty

torn
@izi

bo nie wiem czy w wojewodztwie moga miec wiecej niz jedna siedzibe czy raczej nie??

Fork

Nadszedł czas, gdy powoli będę rozstawał się z firmą, więc chciałem tutaj zwięźle tylko podsumować ten czas spędzony w Arcelorze. Chociaż może to dziwnie zabrzmi prawdopodobnie będę tęsknił, może nie aż tak za samą pracą ale na pewno za niektórymi ludźmi, bo naprawdę spoko ekipę miałem. Pracę tutaj myślę że będę wspominał miło.

Widow
@Fork

Mam wrażenie, że wszystkie ekipy tutaj to zgrany team. Ja właśnie zaczynam pracę i po takiej opinii aż chce się pracować i poznawać ludzi :)

@Fork

a samą pracę organizacje i szefostwo jak oceniasz?

@nicpon

Ogólnie dobrze, chociaż z szefostwem nie miałem styczności jako tako bezpośrednio, ale nigdy nic mi nie zrobili. Wypłaty były na czas, robiłem to co do mnie należało i tyle.

Łucznik
@Fork

a wiesz może jak to wygląda z językami obcymi? są wymagane na jakieś konkretne stanowiska?

Doko

na elektryka b1 w angielskim potrzebujesz minimum

marszczyn
@Łucznik

tak, na niektore sa szczegolnie że to miedzynarodowa firma więc ogolnie dużo ogloszen jest tez za granice

marszczyn
@Łucznik

a cos konkretnego cie interesuje? jak chcesz dostac się na wybrane stanowisko to najlepiej w oferice sprawdź czy wymagają jakiegos jezyka, jak nie to nie musisz sie tym przejmować

robokop
@marszczyn

a ogólnie jak to wygląda? bardziej wymagają podstawy podstaw i umiejętności komunikowania się w tym języku czy faktycznie musisz go znać od dechy do dechy?

retencja
@robokop

no jeśli tam była mowa o b1 to nie jest to wiedza od dechy do dechy, na wiekszości niespecjalistycznych stanowisk języka za bardzo nie potrzeba

Darodek
@retencja

a pracował ktoś kiedys za granicą? warto w ogole wysyłać cv na ich zagraniczne oferty pracy, czy raczej biorą ze tak powiem tubylcow do tego?

Darodek
@retencja

jakby też ktoś od razu sprecyzował czy można np. lcizyc na jakieś firmowe lokum jakby jednak dalo się z atą granicę czy może dojazd? jakies szczegóły?

Lis

W jakim wieku przyjmują osoby na staże, o których pisaliście?

Taktyk
@Lis

chyba w każdym, no ale status studenta to ogromny plus, więc maks do 26 ja bym próbował

Widow
@Lis

z tego co widzę na ich stronie do studenci i absolwenci do roku po ukończeniu dokładnie :) Ale zawsze warto próbować

@Widow

a czemu tylko do roku po studiach później już nie ma szans że przyjmą jak ktoś ma więcej?

zefirek

ma ktoś z was jakieś opinie nt. stażu? często się zdarza że proponują tu pracę po odbyciu stażu czy raczej nie?

livo
@zefirek

jak już ten temat wyciągnąłeś to ja też tu zapytam, a nie będę zaczynać tego samego wątku, można aplikować na staż tylko na konkretną ofertę czy dowolnie i zaznaczyć o jaki dział mi chodzi?

livo
@zefirek

i druga sprawa mam do odrobienia praktyki studenckie 1 miesiąc, czy byłoby to do zrobienia w lipcu albo w sierpniu? w sumie bardziej by mi zależało na lipcu, ale no dostosuje się już, wie ktoś czy na tak krótki okres przyjmą mnie?

Luna
@zefirek

Czy często, czy nie, statystyki raczej ciężko wyciągnąć - mnie się udało w każdym razie, więc możliwośc jak najbardziej jest ;)

Lis
@zefirek

Jakie stanowiska dla stażystów tu mają?

Ala

Jak pracuje się w księgowości? Fajna atmosfera? Jak szefowie? I jak dużo nadgodzin?

młoda
@Ala

a jest jakaś oferta pracy, że pytasz?

Ala
@młoda

A musi być oferta? Obecnie pracuję w firmie gdzie nie było oferty, zawiozłam CV, zwolniło się miejsce, zadzwonił, poszłam na rozmowę i pracuje. Wiadomo że w księgowości przy dużej ilości kobiet zawsze są rotacje i przyjęcia. Nie to było moim pytaniem.

viane
@Ala

czyli chcesz na zasadzie aplikacji inicjującej aplikować, dobrze rozumiem?

poko
@viane

czyli jak? w jaki sposób, nie średnio wiem o co chodzi?

Ewakuacja
@poko

Ja odradzam jest wiele lepszych miejsc do pracy- sama właśnie zmieniam.

nanana
@poko

no po prostu wysyłasz swoje cv, nawet jak nie ma oferty pracy, zazwyczaj się dołącza jeszcze coś ala list motywacyjny i jakie stanowiska cię interesują i jak będą mieli zapotrzebowanie i ich zainteresuje twoje cv, to mogą się odezwać

nanana
@poko

coraz bardziej popularne to jest, bo w sumie co ci szkodzi wysłać? no nic ;)

Fenek

Będzie jakieś miejsce dla świeżo upieczonego magistra?

Fenek

kierunek - logistyka

rapi
@Fenek

sprawdź oferty na stronie. jak masz magistra to pewnie spore szanse

chylę czoło
@Fenek

mamy pogratulować? ;D no sorry, ale sporo magistrów się zgłasza tak sądzę, więc jeśli tylko to to twoja karta przetargowa... no chyba, że to tylko tak niefortunnie zabrzmiało :P a masz jakieś ciekawe doświadczenie czy inne skille, to być może będzie miejsce, ale nie mi o tym decydować

xxo
@chylę czoło

zdaje się że opacznie zrozumiałeś, dopiero się obronił i nie ma doświadcznia

Arbuz

Wyszukuje mi steel service center a nei shared. Rozumiem, że to dwie różne spółki, czy ktoś może podesłać linka? dla pewności bo już się zamotałem

polo

jest okej. mogło się gorzej trafić mogło lepiej ale ogólnie jest git

foczan
@polo

no wiadomo, jaki dział?

tiramisu
@polo

fizyczny czy biurowy to pisze?

Virtuis

Do pracy w biurze na pewno trzeba bardzo dobrze znać j. angielski, jak ktoś zna inne języki to na pewno tym zapunktuje przy rekrutacji. Ja znam angielski i hiszpański i przyjęli mnie bez problemu, póki co mija czwarty miesiąc pracy i jestem zadowolona.

Limma

A jaki dział?

Limma

Z czystej ciekawości pytam

musika
@Virtuis

akurat języki to moja mocna strona, na jakie stanowisko się przydają?

@musika

A to nie lepiej spojrzeć kogo szukają na stronie?

Tam jest najwięcej ofert

Coś się powinno znaleźć

@fusili

Jaki warto znać język poza angielskim?

justanotherday
@maksym

A jakie znasz? Bo chyba nie będziesz się uczył nowego pod pracę w BCOE

@justanotherday

znam jeszcze francuski i norweski

@justanotherday

przydadzą się?

@maksym

na pewno będą dodatkowym atutem, pytanie czy szukają kogoś na stanowisko z tymi językami

@maksym

masz jakieś certyfikaty z tych języków? z ciekawości pytam

@Caleb

no właśnie w tym sęk, głównie o to chodzi w moim pytaniu, czy są stanowiska, na których jest na nie zapotrzebowanie

@Caleb

francuskiego uczyłem się w liceum, potem jeszcze szlifowałem we własnym zakresie, więc poza świadectwem z piątką, nie mam żadnego zaświadczenia. norweskiego uczyłem się na kursie, więc mam certyfikat jego ukończenia

@Caleb

a myślisz, że mogą wymagać jakichś specjalnych papierów?

@Caleb

a dobra, teraz zauważyłem, że też nie jesteś pracownikiem, to pewnie nie wiesz takich rzeczy

@maksym

nie wiem, ale też chętnie się dowiem

heheszek

myślisz że mam jeszcze jakieś szanse w takiej sytuacji? :D

Bobby

praca tutaj stabilna? można zostać na stałe bez obaw?

odp
@Bobby

można, można jak tylko chcesz

Nik
@odp

No i jak pracujesz, a nie się obijasz. Niekompetentnej osoby nikt tu z pocałowaniem ręki trzymać nie będzie. Ale jak pracujesz dobrze, to nie ma problemu z załapaniem się na dłuższy czas

fex
@Nik

dobra a jak to sprawdzają czy ktoś pracuje dobrze czy nie dobrze. jakieś audyty czy coś?

niecierpliwy
@Nik

długo się tu czeka na uopa na czas nieokreślony?

gant
@niecierpliwy

no pewnie wcześniej dają na określony, tak to zazwyczaj działa

Pip
@Nik

A nie prawda znam przyklady wielu niekompetentnych osob na stanowiskach kierowniczych w tej firmie i jakos nie wylatuja? Takze ten tego.

IT

Jakie warunki w IT? Warto składać papiery?

fiso

jkl
@IT

to dość szerokie pojęcie, o jakie konkretnie stanowisko ci chodzi?

Dim
@IT

uczciwe moim zdaniem. warto.

Dim
@IT

może i nie jest tak rozwojowo jak w jakiejś firmie stricte technologicznej ale mi pasuje

roq
@Dim

a potrzebują ludzi z dużym doświadczeniem na start?

Ramazotti
@roq

Zależy jak definiujesz duże

Ramazotti
@roq

Ale no z reguły jakieś już wypada posiadać, konkrety zawsze zawarte w ogłoszeniach, jak nie ma określone ile konkretnie, to wystarczy sam fakt jego posiadania, jeżeli idą oczywiście za tym odpowiednie skille

programista
@Ramazotti

opcja hybrydy wchodzi w grę?

programista
@Ramazotti

jak to u was wygląda? da się wyłącznie zdanie pracować czy raczej preferują być też stacjonarnie?

foczan
@programista

cały wątek na ten temat był, poczytaj sobie

leopard

Moi drodzy firma wymaga umiejetnosci, szukają pracowników wykształconych. Ale firma wymaga i daje, a nie tylko wymaga. I to jest ten maly szczegol, który robi roznice, uwierzcie. W mojej skromnej opinii jest to pracodawca godny polecenia.

@leopard

dobrze powiedziane. czy są pracodawcą idealnym? nie, ale takich to ze świecą szukać, a gwarancji odnalezienia i tak nie ma. moim zdaniem firma daję radę. wiadomo, że zawsze znajdzie się coś do poprawki, ale gromadząc wszystkie plusy i minusy, plusów w mojej opinii jest więcej. ale wiadomo, opinia jest jak (...) każdy ma swoją, więc nie mam zamiaru narzucać nikomu swojego zdania.

leopard
@weri

No to fajnie, że się zgadzamy.

amstrong
@leopard

a trudno się tu dostać? wymagające są rekrutacje?

samuraj
@amstrong

podbijam pytanie, gdzie w ogóle szukać ofert pracy?

Anna Ola Kuna
@leopard

W mojej opinii jest to niegodny zaufania pracodawca w pandemii mieli obciete pensje zwalniali pracownikow na umowie zleceniu. Teraz cena stalo ostro pikuje wiec zaraz znowu zaczna oszczedzac- na hucie juznpostojowe znowu. Nie polecam

@Anna Ola Kuna

ale wiesz, że w pandemii praktycznie wszystkie zakłady leżały?

fex
@samuraj

na stronie arcelora szukaj ofert. skoro chwalą to czemu nie?

@amstrong

wybacz za zwłokę, nie wchodziłam tu. czy trudno...jak spełniasz wymagania, to raczej nie. ale na rozmowach sprawdzają dość wnikliwie, nie powiem

@amstrong

ale wiadomo, to też zależy od tego ile osób w danym momencie kandyduje. im większa konkurencja, tym trudniej.

mrok
@weri

ogólnie cały proces rekrutacji długo zajmuje?

@mrok

nie wiem jak to każdorazowo wygląda, mogę jedynie powiedzieć, że w moim przypadku jednak chwilę to trwało. ale z tego co wiem, to też dużo osób wtedy brało udział, więc to na pewno miało też wpływ

@mrok

także no nie umiem ci odpowiedzieć tak, żeby jakąś średnią z tego wyłapać

Nera

Widzę, że poszukują teraz osoby na staż. Czy staż może odbywać się w firmie zdalnej, bądź hybrydowej, czy nie ma takiej szansy?

@Nera

To nie tak, że absolutnie nie chcę pracować stacjonarnie, ale jednak miałabym kawał drogi do pokonania do biura, więc o ile w hybrydzie nie byłoby to taki problem, to całkowicie stacjonarni byłoby to nieco uciążliwe

Kin

Może się odbywać zdalnie

@Kin

Niedługo mam rozmowę, więc spoko, bo wiem na co mogę liczyć teraz w tym zakresie

@Nera

a tak swoją drogą to gdzie jest to biuro? nie umiem znaleźć takiego informacji

Dąbrowa Górnicza, Piłsudskiego.

Informacji szukaj pod BCOE, a nie SSC, bo SSC to stare nazewnictwo

@Caleb

SSCE* dwukrotnie mi literkę ucięło

kuzaj
@Nera

na luzie sie dogadasz o hybryde

@Hunter

o dobrze wiedzieć, przydatne info

Lea

Nadal jest tu zdalna jak gdzieś niżej widziałam? Czy chcą już do biur wracać powoli? Jak to się u was układa?

Juki
@Lea

Nadal praca zdalna, nie opłaca im sie przywracać pracowników do biura. Dwa piętra są właśnie w remoncie by podzielić je na małe salki konferencyjne, a nie na open spacy jak było wcześniej

Lea
@Juki

Dzięki wielkie za odpowiedź, czyli można stwierdzić, że tak już zostanie raczej na dłużej

@Juki

oo to ciekawe, czyli przechodzi się ogólnie na zdalną całkiem?

@Juki

czy jakieś konkretne działy zostaną jednak w pełni stacjonarnie np?

prom
@Juki

a długo jeszcze potrwa ten remont, nie wiecie?

prom
@Juki

bo chce sie zatrudnić, ale już tyle czasu zdalnie pracowałem, że mi zbrzydło siedzenie w domu

@prom

ale z tego co rozumiem to nawet jak skończą to nie będą przywracać pracowników do biura

kokospoko
@Lea

wszystkie znaki na niebie mowia, ze zdalnie

CMND
@kokospoko

Ale sto procent zdalnie czy hybrydowo np?

bip
@CMND

chyba zdalnie full i tylko ci co muszą być w biurze to są

Morgan
@Lea

Komentarz chyba dotyczyl pracy w pandemie, ale rozumiem ze zwyczaje z panemii tzn. praca zdalna zostala?

mich
@kokospoko

a według ciebie lepiej pracowało się stacjonarnie czy zdalnie? wiadomo zdalnie robota niby wygodniejsza ale tak w ogólnym rozrachunku?

derk
@mich

chyba kwestia indywidualna, co kto woli, trudno to raczej generalizować, nie sądzisz?

@bip

dalej tak jest?

Zostaw merytoryczną opinię o ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o.