logo ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o.

ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o.

lllol 2010-12-08 20:10:35
[usunięte przez admina] to standard, nadgodziny niby do wybrania ale zawsze trzeba sie o nie prosić, [usunięte przez admina]to standard
apap 2012-09-09 21:21:09
Pisałam już pod innym wątkiem ale dodam i tutaj: nadgodziny tylko w zamknięcie, kiedyś były płatne teraz do odebrania i nie trzeba o to specjalnie prosić. Ilość pracy w normie, zależy od zespołu ale są tacy co się nudzą. Czas pracy elastyczny, nie ma obowiązkowej przerwy na lunch. Wynagrodzenie i benefity konkurencyjne w stosunku do innych SSC. [usunięte przez admina]
awatar50@interia.pl 2014-08-04 19:10:43
tak nema nadgodzin tylko cagle straszenie wcm se tylko liczy komuna to byl pikus
3e4r 2016-04-04 21:16:38
ja tam widze ze firma poszukuja pracwonika na stanowisko starszego specjalsity do spraw ksiegowosci w Dąbrowie Górniczej tylko ze tu wymagaja jezyka angielskiego
enemy 2016-11-03 20:58:52
najlepiej jest w hiszpańskim zespole :):):):)
Zostaw swoją opinię o ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o. - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o.