Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Praca

Witam . Czy długo mniej więcej czeka się na telefon z Ikei po złożeniu podania ?

A Jaką szkołę skończyłeś

Regge

Na produkcję bez znaczenia jaką szkołę skonczyles, do przewalania dech jeszcze nikomu wykształcenie nie było potrzebne. Ważne, że "chęci" sa.

Wert
@Praca

To zależy gdzie się chcesz dostać

Majster

Na lakiernię w ciągu 24h od złożenia masz prace

CHRYZANTEMA GB

a ja wolałabym żeby zamiast tej złotówki zwolnic niektórych mistrzów którzy poniżają szmacą pracowników . a wtedy nie potrzeba podwyrzek bo ludzie jesli beda chcieli zarobic przyjda na setke a,... jesli majĄ przyjsc i ich pseudo majster ma ich PONIŻAĆ to wolĄ ZOSTAC W DOMU..........

@CHRYZANTEMA GB

ludzie na wzajem sie (usunięte przez administratora)i jeden drugiego by wykaczyl jak by mogl ,kazdy mysli tylko o sobie

Gosia

Mam umowę od 02,03,2017r czy ikea bonus dostanę ? Pracuję już 9 miesiąc

Zuch

Śmieszne to jest w jaki sposób mistrzowie wybierają sobie liderów. Nie wybiera się pracownika z doświadczeniem tylko koleżankę która nie dość ze krótko pracuje, nie ma umowy na stałe, bardzo mało wie o jakości a zostanie z dnia na dzień liderem gdzie wogole nie nadaje się do tego stanowiska. Wstyd Panie(usunięte przez administratora) i prawdziwe kumoterstwo. No ale może w końcu kiedyś to się skończy. Pozdrawiam

Ktos
@Zuch

Dokładnie kolejny lider od jakości i sprawdzania a zwykle robole teraz i na kolejnego lidera muszą normę wyrobić. To po co są z tej jakości? Nie znają się że trzeba kolejnych liderów od jakości. Niech taki lider sprawdza owszem ale nich też pracuje chociaż połowę normy. Bo niestety za chwilę będzie więcej sprawdzających niż pracujących. Czy nikt tego nie widzi? No tak ręką rękę myje jak napisane w komentarzu wyżej.

Haha
@Zuch

Ciekawe co na to żona tego mistrza jak załatwia tak sybko awans swoim koleżankom ☺

GB
@Zuch

Niestety tak to wygląda zwykły Szarak nie ma szans

Black

Cóż za zaskakująco ambitny komentarz i bogaty zasób słownictwa, dobrze że Ciebie nie ściska, pasek do spodni.

Regge
@Zuch

Nie bronię typa bo go nie znam. Przykład: rzadzisz gdzieś(gdziekolwiek, nawet poza ikea). Masz wybrać swoją prawą rękę, powiedzmy że twojego brata albo siostrę, wujka, przyjaciela, kolegę. To kogo bierzesz? Kogoś komu ufasz i wiesz że ogarnie temat czy jakiegoś wieska czy tam zdziska? Poza tym mistrz nie wybiera lidera i wiekszosci ma (usunięte przez administratora) do gadania. (usunięte przez administratora)

Lolita

Witam. Czy ktoś wie kiedy będą paczki dla dzieci?

Lop

Najlepiej to niech admin usunie to forum. Ono do niczego tu nikomu nie służy jak widzę a obraźliwe komentarze to łamanie regulaminu które i prawnie w dodatku podlega karze. Dlaczego administracja nie reaguje?!

Jolaaaxoxo

Może ktoś sie wypowiedzieć na temat odnośnie setek ? Jak to u Was jest ? Czy mogą namawiać do robienia w sobote ?

Malwinka
@Jolaaaxoxo

Mogą sobie namawiać ile chcą jeżeli ktoś nie może przyjść to nie przyjdzie trzeba jasno sie postawić i tyle . troche wyrozumiałości dla ludzi pob5dniowej pracy należy sie chyba jakiś opoczynek. Może niedlugo bedziemy musieli chodzic i w niedziele .

Goleniów

Słyszeliśmy że wielbark dostał podwyżki możecie podać ile i ile teraz u was wynosi najniższa stawka

asdewq
@Goleniów

podobno ma byc 14 a u was? pewnie z 5lat temu tyle było

Kiedy teraz będą przyjęcia do waszej firmy

Nikkkkkk

zabiorą pewnie za te buble

Kiedy będzie wypłacane Ikea bonus razem z wypłatą

Pracuje w tej firmie kilka lat i nie spotkałam się jeszcze z opinią na czyjś temat że ktoś swój sukces po prostu wypracował i zasłużył przez pracę i sumienność a nie łóżko ale zawsze słyszę ciągłe ta sama opinie na temat awansu kogokolwiek. Wstyd. Zazdrość wami rządzi. Zróbcie coś ze sobą. Firma daje wszystkim jednakowe szanse. Wystarczy ruszyć (usunięte przez administratora) i pogadać z przełożonym o tym co możecie zrobić żeby iść wyżej. I się wykazać. Jak przełożony nie będzie wiedział że chcecie cos że sobą zrobić to sam się domyślać i prosić was nie będzie.

Jo

Tak to wybierajcie osoby które naprawdę cos wiedzą i pracują trochę w tej firmie a nie ludzi którzy sami nie wiedzą po co tam są. i to robi sie po cichu. Nie wiadomo skąd już ktoś wybrany. Pupilek mistrza czy kierownika. Wszyscy to widzą nikt nie jest głupi.

Nik
@Jo

To też właz w tyłek wszystkim i dostaniesz awans i podwyżkę jeśli sądzisz że to się tylko tak da załatwić.

Maxiiiiiii

Właśnie! Nikt i Nic samo nie przychodzi!

Dajcie sobie siana wszyscy(usunięte przez administratora)

Bonus

Ktoś może wie w jaki sposób będzie naliczany Ikea one bonus? Od stawki godzinowej, czy srednich zarobków?

Szarlotka

Moi drodzy podobne w Szymanach ma powstać fabryka zatrudniajaca 700 osób. Niby mają produkować podzespoły do Volkswagena. Są na etapie wykupowania gruntów przy lotnisku. Niech to powstanie to myślę ze się trochę przykróci bo ludzie zaczną pracę zmieniać.

on

co się dzieje z tymi ludzmi np. liderki z pakowni zm a, jedna romansuje ,druga drze morde na wszystko co się rusza a trzecia nic nie potrafi.gdzie mistrz gdzie kierownik.czy takie wyczyny się kiedyś skoncza.

jojo
@on

To reset se romansuje ? ładne rzeczy

Ben
@on

Prubujesz objąć stanowisko lidera,? Na lidera trzeba zasłużyć, szczekanie mordą tu nie wystarczy????

bob marley

smród brud i niewola w tym (usunięte przez administratora) podobno już ukrainców szukają do pracy bo tak ludzie odchodzą marne czasy czekaja ten zaklad

jaa
@bob marley

Czy ktos wie czy nie zabiora premii za te zatrzymane meble?

Fajna
@jaa

Nie będzie w styczniu premi za zatrzymanie paczek teraz będzie 2 zł.

Mikołaj

Na lakierni Klima chodzi na calego.to jest raczej chore.W ZIMĘ????????

Jaaaaa
@Mikołaj

Dyro obiecał kalesony, a dla pań ocieplane barany, bo chce jeszcze bardziej podkręcić

Ursus

Ostatnio było zebranie z groszkiem że są 2 meble cofnięte że to przez sortownie i maszynownie ze otwory się nie zgadzają i że wady na elementach są. Niech zwiększą normę i niech ganiają nas żebyśmy szybciej pracowali na pewno to pomoże. Teraz się liczą się sztuki a nie jakość robimy taki szmelc że szkoda gadać...

zxc z
@Ursus

standardy na wszystko-a zdrowego rozsądku brak nadal

fan teoriii
@Ursus

róbmy wszyscy statystyki, wykresy, tabele, kółka na tablicach!!! ścigajmy się o miejsca w rankingach !!! armagedon

asdfws

idz sie poplacz

zxc z

to raczej fabryka KABLI a nie mebli -bhp namawia aby każdy każdemu stawiał minusy. to nie jest chore, lecz rakotwórcze postępowanie!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.