Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Egger

Jaki samochód?

Młody pracownik

Podobno są w zakładzie lekcje języka angielskiego. Jak to się odbywa i kiedy?

Asdf
@Młody pracownik

Lipiec, sierpień będą zapisy wtedy się wszystkiego dowiesz.

Xxxxxxxx

Witam.może ktoś sie wypowiedzieć na temat setek w tym zakładzie ? Czy są przymusowe .

Blabla
@Xxxxxxxx

Nic nie jest przymusowe . Nie chcesz to nie przychodzisz . Najwyzej poplacza ze ludzi nie ma i tak (usunięte przez administratora) w to

Szkoda gadać
@Xxxxxxxx

Niby nie sa ale jak nie zgodzisz sie to oni ci znajda sposób abyś tego żałował. Bynajmniej na GB

pelleciarz
@Szkoda gadać

niemożliwe i to na GB ?, ... a no tak, mogą umowy nie przedłużyć

Pik
@pelleciarz

Idą na setki bo sie boja ze dostaną 100 zł mniej do wypłaty... a i tak zawsze dostają tyle co wszyscy xD

Maryś
@Xxxxxxxx

Setki nie są przymusowe . nikt nie moze nam nakazać przyjść do pracy w sobotę przecież to jest nasz wolny dzień i my decydujemy o tym jak go wykorzystamy . a Liderzy nie maja prawa namawiać nas na setki. Jak są tacy cwani to niech sami ciągle przychodzą. Każdy ma rodzine i sprawy i nie będzie życia poświęcał calego pracy ! A poza tym w umowach pisze 5 dni od poniedziałku do piątku nie do soboty ! Ciekawi mnie co oni maja za te namawianie na te setki ;)

pelleciarz
@Maryś

chodzi mi tu tylko o podejście, bo lider zapisuje na setki i zapyta się czy przyjdziesz i powiesz mu, że nie dasz rady w tym tygodniu albo by nie pisał to może przyjdziesz czy nie, to on ci odburknie ''jak sobie chcesz'' ( i w tym momencie młody pracownik wyczai, że przez tą nieobecność może zaszkodzić, to dlatego się boją i chodzą ), i mało tego następny tydzień chodzi obok Ciebie i nie przywita się, a polecenia wydaje przez kogoś innego, no to chyba jest tu coś nie halo, obecnie robię u innego lidera i wierzcie mi, kontrast osobowości jest

mag.
@pelleciarz

Na magazynie ludzie chcą przychodzić, a nie mogą, bo jakieś ograniczenia. Są tylko wybrani, co mogą robić po SZEŚĆ SETEK i nikt na to nie ma wpływu.

jj
@mag.

Na magazynie to każdy by chciał robić setki w sensie posiedzieć na wózku i pojeść słonecznik.

Polo
@Maryś

Nie wiesz co (usunięte przez administratora) na godzinę a nie tak jak ty (usunięte przez administratora) za kasę zrobią wszystko

Bil

Naprawdę na magazynie potrzebny jest następny mistrz, bo złotówa znów oszukuje górę . Nabija setki razem z kuzynką, która pomaga mu odpalać fejsa i oponeo. Ludziom ograniczają przychodzić, a sami łupią kasę łącznie z pupilem. Przydało by się żeby ktoś z góry przyjrzał się nieco bliżej na ten magazyn. Gdzie jest ta sprawiedliwość ! ! !

Egger
@Bil

Która to i który?

Ciekawy

Kiedy będzie wypłata

ror

Pamiętajmy, że ta firma wszędzie pracuje w 4 br. W Wielbarku minimalna płaca w tym systemie dla operatora wynosiłaby 18,00 (16+2)

Ale to jest na poczatek a tu zeby miec 18zl. to trzeba kilka lat zasuwac i odpowiedzialnosc a wymagaja bardzo duzo

napewno tez zloze

Baba

Brutto czy netto?

Na GB niektórzy pracownicy po dziesięciu latach w tym zakładzie mają po (usunięte przez administratora) i uważacie że to jest w porządku ?

Bela
@ror

Bylem na rozmowie i maja byc 3 zmiany

@Bela

Jeszcze troche będzie trzeba tu się pomęczyc i w końcu baj baj ikea :-)

operator
@Tomek

ja tez juz jestem przyjety

Fajna

Ktosiek jak się weźmiesz do roboty to zarobisz a nie podejście mam na stałe (usunięte przez administratora) niech sami se zauwaga to że robisz kupę lat nie znaczy że lepiej robisz od młodego pracownika

tomoto

Ktos cos slyszal o wyplacie w tym miesiacu?dadza w piatek 6.04 czy dopiero w poniedzialek ?

Ktoś

Czy na magazynie nadal obaj mistrzowie mogą przychodzić w soboty na setki, czy może trzeba zatrudnić trzeciego skoro się nie wyrabiają, a może próbują wyłudzać kasę od zakładu, nie pozwalając przychodzić pracownikom, Już jeden taki był ! A co do podwyżek to jak dzieliła pani dyrektor było ok. Wszyscy dostali po złotówce i każdy był zadowolony, a kolejną podwyżkę jak dzielili mistrzowie to masakra. Nie ma co się dziwić że ludzie się zwalniają

dzejdzej
@Ktoś

Bo na magazynie zawsze robili co chcieli, i do tej pory nic się nie zmieniło.

Kolega
@Ktoś

Ten jeden to złotówa od zawsze tylko sobie kieszenie napycha

Leydi
@Kolega

Który ? ten co pozatrudniał te swoje szwagierki ?

Leydi
@Leydi

Musi komuś zabrać żeby wesprzeć rodzinę.

Się ma
@Leydi

Będzie szukał znajomych jak zamkną zakład A ludzie pamiętają komu nawaliło na pagonu

Sławomir z Zakopane
@Ktoś

Ponawiam pytanie. Czy ktoś z dyrekcji zakładu weźmie się za kabatów, którzy "rządzą" na magazynie? Czy nadal ma popadać w ruinę i brud?

Fff

W marketach wiecej zarobisz... niezle.

Podatnik

Praca w tym miejscu to masakra . Jak widać czyjeś życie nie ma znaczenia dla co niektórych totalna znieczulica . Działają jak zwierzęta nie zastanawiają się nad tym iż ten człowiek jest czyimś mężem , ojcem ma rodzinę i stara się jak każdy z nas zarobić na godny byt swojej rodziny . Idą Święta więc może troszkę empatii i współczucia . Każde Życie jast wartościowe i cenne . Wesołych Świąt i troszkę więcej zdrowego rozsądku .

Brawo dla stolowki!!!dzis bylem swiadkiem jak dziewczyna oddawala krokiety gdzie w jednym z nich byl ogromny kawal plastiku!!czym wy nas karmiecie i co miesiąc odciagacie ok 60zl z wyplaty?!rownie dobrze moglaby sie tym udusic gdyby to polknela!napewno ktos za to by beknal.Ja bym im umowy teraz nie przedluzyl..porcje takie duze jak dla kurczaka i jeszcze z niespodzianka..Zrobcie cs z nimi!

Jjj
@Anonim

Chyba tylko tobie odciągają te 60zl.

@Jjj

20 zł jest nawet na odcinku z wypłaty

Stołówka
@Anonim

Wlasnie co to ma byc? Ciągle jeatem świadkiem tego ze babki z kuchni wieksze porcje zostawiają dla swoich znajomych. Kotlet wyraźnie większy leży w misce i patrze a ona z 5razy brała to co jest pod nim a potem widzę ze wita sie z kolezaneczką i co ja ujżałem? Dla niej czekał ten kawałek. Ziemiaki tak samo... jak jest surówka do wyboru to niektorzy na jednym odbiciu dostaja obie.

Co z tą kuchnią!!!!!!????
@Anonim

Co to mila byc za akcja na nocce z 28 na 29 marca na stołówce???????. 13 minut czekalem w kolejce na posiłek ( przeciez to prawie polowa naszej przerwy zmarnowana) bo tylko jedna babka podawała obiady . Robiła to takim sobie wygodnym tempem jak by od niechcenia. Zamiast przyspieszyć , widzi ze jest taka kolejka to zamiast zagęścić ruchy to ona sobie jeszcze czas na pogaduszki robila.Jak bym ja w takim tempie pracował na maszynie to bym po 10 minutach juz sie powiadał . A kolejka sie kończyła aż pod ostatnim zlewem. I po 20 minutach dalej tam byl jej koniec. A wracam jiz na maszynie i widze ze wraca jedna kuchareczka z tartaku . Zamiast ona (usunięte przez administratora) bo jest w pracy i wyraźnie sie nie wyłaniają jako zespół to ona spacerkiem takim szła ze az myslalem ze mnie szlak trafi jak to zonaczyłem.!!!! Won z tą firma ze stołówki, niech wezmą kogoś kto poważnie podchodzi do sprawy!!!!

ekspracuś

Na wszelkie wasze bolączki doczesne,związane z pracą w tej korporacji,jest rozwiązanie.....Poszukajcie sobie bardziej adekwatnego zajęcia,które będzie zgodne z waszymi oczekiwaniami.Wtedy napewno wasza praca będzie dla was samą przyjemnością,a nie przykrym obowiązkiem...Ja odszedłem z tej "rodzinnej"firmy ponad rok temu,i nie żałuję.Bo nie ma we mnie zgody na słuchanie pięknych frazesów pseudo dyrektorki.Ale jeśli kłamstwo wypowiedziane ustami tych z "górnej" półki,jest dla was wielką prawdą,to wcale mnie to nie dziwi,że dalej tkwicie w tym iluzjotycznym (usunięte przez administratora)

Kaszanka
@ekspracuś

Pięknie powiedziane

XXXX

Pracując w tym miejscu codziennie zastanawiam się ile procent ludzi (robotów) uciekło z (usunięte przez administratora)

Tyt
@XXXX

A ty chyba jesteś po specjalnym leczeniu że ludzi tak oceniasz

Qwe

Zakład powinien docenić starych pracowników oni mają największe doświadczenie co ztego że były podwyżki ale ci co mieli więcej dostali jeszcze więcej a pomocnicy operatorów z dużym stażem pracy dalej mają małe stawki a co z premia nigdy nie wiadomo ile jest i czy wogule jest dla tych co mają niższe stawki to duży dodatek do pensji staży pracownicy powinni mieć płacone stażowe

Ppppp
@Qwe

DOKLADNIE TAKA PRAWDA. Napisze krótko opadają ręce i checi do pracy...

Qwe

Po pierwsze zaczęła bym od skończenia gonitwy między mistrzami o wynik na tablicy co ztego że wynik jest jak jakości nie ma weszła havsta piękny mebel a gdzie jakość tego mebla to powinien być priorytet i co do materiału który niby schodzi zgodny tam jest tylko karta paletowa że jest zgodny ilości się liczą po drugie za dużo na raz tej havsty wydaje mi się że zakład się przeliczył a skoro mamy ja mieć w produkcji to jakość przede wszystkim na początku nie ilość tylko jakość

Qwe

I premii też pewnie nie będzie bo zabiora

Qwe

Przecież ludzie sobie zaplanowali ten dzień wolny jak można tak robić

Zm. A

Dziekujemy dyrekcji za 3 miesiace zapewniania nas o wolnym 30 marca po czym na tydzien przed jakis madry wymyslil odrobek bo inwentaryzacji sie komus na rano zachcialo.Ludzie pobrali sobie wolne i zaplanowali wyjazdy BRAWO.

Yhy
@Zm. A

Przyznam racje ze dali popis ladny pajace z gory

Rte
@Zm. A

Jak to przecież miało być wolne tyle miesięcy nas o tym zapewniali

Agnieszka

Jak wam się obecnie pracuje w Swedwood Poland w Wielbarku? Jak oceniacie tego pracodawcę? Jakie są warunki na hali produkcyjnej? Czy obecnie są przyjmowani nowi pracownicy? Interesuje mnie również jak oceniacie posiłki w kantynie pracowniczej. Czy firma wydaje również na przykład odzież ochronną?

Basiaa

Ludzie troche zrozumienia i współczucia . dziś byłam świadkiem na stołówce jak Pan się czymś zadławił a Wszyscy zaczęli się głupio śmiać . każdego z Nas może coś takiego spotkać !!! Postawcie sie na miejscu tego starszego Pana .

T
@Basiaa

Na głupotę nie ma lekarstwa właśnie w takich sytuacjach wiocha wychodzi ... Udusilby się a oni dalej by się śmiali pewnie

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.